Vítejte na Felix Felicis, online RPG hře z prostředí Harryho Pottera, která začínala v 70. letech a od té doby se na ní dějí věci...

Registrace předškoláků: ANO
období registrace:
1. 6. 2018 - 30. 9. 2018

Dodatečné přijetí a zařazení
Registrace profesorů:
ANO

Archiv novinek

Doporučujeme

Tábory Fortescue

Partneři

Pozdní registrace a dodatečné zařazení

Doba registrace je stanovena vždy na období prázdnin mezi koncem a začátkem našeho školního roku – tedy zhruba na leden až březen a červenec až září (přesná data viz kalendář v levém panelu). Po jejím konci proběhne jízda bradavickým expresem, zpřístupnění hradu a slavnostní zařazování prvních ročníků. V létě také probíhá mistrovství světa ve famfrpálu. Je nám ale samozřejmě jasné, že existují případy, kdy někdo propásne dobu registrace předškoláků a i přesto si chce zahrát (objevil tuto hru těsně po registraci, chce hrát současně s kamarády,…) – pro takovou situaci existuje dodatečné zařazení. Každých 14 dní se na celý víkend otevírá na fóru registrace, po které máte pět dní na nahrání karty postavy. Po přijetí do hry dostanete soví poštou (soukromou zprávou) informace o vaší nové hůlce a koleji, do které jste byli dodatečně zařazeni, a můžete začít hrát spolu s ostatními studenty. V této době je také možné zaregistrovat si postavu profesora nebo studenta 6-7. ročníku, pokud jste náhodou propásli hlavní období registrací.

Data otevřené registrace pro duben – červen 2017:   21.-23.4.; 5.-7.5., 19.-21.5., 2.-4.6.

Pokud některý víkend nebude registrace otevřena, neváhejte se ozvat do návštěvní knihy nebo chatu na fóru ; bude se pravděpodobně jednat o naši chybu. Pokud se chcete zaregistrovat mimo uvedená data, je to možné po domluvě s vedením hry – opět ideálně na chatu.