Vítejte na Felix Felicis, online RPG hře z prostředí Harryho Pottera, která začínala v 70. letech a od té doby se na ní dějí věci...

Registrace předškoláků: ANO


Registrace profesorů:
ANO

Archiv novinek

Partneři

Vedení hry a RPG tým

Admin tým

Admin týmem se rozumí admini hry, tedy ti, kteří mají přístup k administraci fóra. Jejich slovo má ve hře hlavní váhu. Kromě toho však mají povinnost se o hru starat, takže s mocí zákonitě přichází i zodpovědnost. Mají právo přijímat nové postavy do hry, odmítat nevyhovující registrace, povolují či zamítají veškeré herní výjimky – časové paradoxy, speciální schopnosti postav, více postav na jednoho hráče, atd. Přísluší jim právo doplňovat a měnit herní reálie a zasahovat do činnosti RPG týmu, pokud je tato činnost nevyhovující. Veškeré vaše žádosti či stížnosti je proto vhodné směřovat přímo k admin týmu, který má jako jediný pravomoc k jejich vyřízení.

Členy admin týmu v současné době jsou: Lorelei Ch. Andersen

RPG tým

Jedná se o podpůrný tým, který má k dispozici užívání Vypravěče, může vymýšlet vedlejší dějové linky, nová kouzla a lektvary a navrhovat minoritní změny. Má právo komentovat karty v registraci a zasílat hráčům hůlky či napomenutí, pokud se jim něco nezdá. RPG tým nemá právo udělovat jakékoliv výjimky a činit jakákoliv rozhodnutí náležející do kompetencí adminů hry. Postavy členů RPG týmu mohou být dosazeny adminy na pozice ředitelů jednotlivých kolejí.

Členy RPG týmu v současné době jsou: Erasmus Andersen, Finlay A. McCrimmon, Finnian Ó Fearradhaigh