Vítejte na Felix Felicis, online RPG hře z prostředí Harryho Pottera, která začínala v 70. letech a od té doby se na ní dějí věci...

Registrace předškoláků: ANO
období registrace:
1. 6. 2018 - 30. 9. 2018

Dodatečné přijetí a zařazení
Registrace profesorů:
ANO

Archiv novinek

Doporučujeme

Tábory Fortescue

Partneři

Smrtijedi

Společenství formující se kolem ztělesněného zla, které prozatím zůstává i nadále skryto, na rozdíl od svých stoupenců. Smrtijedi, kteří až donedávna působili spíše jako stínová organizace okolo Lavinia Tinkerbella, se s jeho nástupem na ministerské křeslo označili pro veřejnost jako strážci pořádku v řadách bystrozorských. I když jejich název vznikl už v počátku jejich formulování, ale užíval se jen mezi nimi, po veřejném projevu ministra Tinkerbella už je znám i kouzelnické společnosti. Odůvodnění názvu, které uvedl ministr, však nemá s pravým odůvodněním nic společného. V současné době jsou Smrtijedi většinou veřejnosti vnímáni jako pozitivní uskupení chránící zájmy kouzelníků.

Co se týče herních reálií:

  • • Kletby, které se nepromíjejí

Smrtijedi mohou dle uvážení používat kletbu Crutiatus, k jejímu úspěšnému seslání musí přehodit hodnotu 7 (bez bonusů). Při použití Imperia (nutno přehodit 10) je vždy lepší, když se předem dohodnete s hráčem svého cíle, to samé platí pro Avadu – stále platí pravidlo o mrzačení/zabití postav jiných hráčů! Po neurčitých nebo sebou vymyšlených NPC si Avadu házejte, jak uznáte za vhodné (bez hodu kostkou).

  • • Morsmordre

Smrtijedi si ho mohou zapsat do seznamu stoprocentně úspěšných kouzel.

  • • Bonus

Jako Smrtijed si ke kouzlům připočítáváte bonus +2.

Známí NPC Smrtijedi: Lavinius Tinkerbell

 

Fénixův řád

Prozatím bezejmenné uskupení napomáhající revolucionářům a mudlorozeným kouzelníkům. Znakem jim je revolucionářský fénix a své základně na Obrtlé ulici přezdívají Hnízdo. V současné době se jejich řady rozrůstají o další přívržence a řád tak dostává i jistou míru vnitřní organizace. Členové si dávají krycí jména, aby zakryli svou pravou identitu, neboť jsou ministerstvem označeni za narušitele pořádku a zločince, kteří mají na svědomí smrt bývalého ministra Romula Tremletta.

Co se týče herních reálií:

  • • Obranná a ochranná kouzla

Členům Fénixova řádu stačí při použití obranných kouzel přehodit hodnotu 7, ať už je mají naučená nebo ne. Nejedná se jen o protego či expelliarmus, ale i o protikletby a kouzla zabezpečující určité území či věc – např. liberacorpus, cave inimicum, atd.

  • • Bonus

Při souboji se Smrtijedem si každý člen řádu započítává bonus +2.

Známí NPC členové řádu: Phoebus Charmell, Bryony Aubrey, Sean O’Callaghan, Nicholas M. Winnfield