Přihlásit se    Fórum    Web    Hledat    FAQ
FF Lexikon
Bleskobrk
Rozvrh hodin
Výsledky zkoušek
Flannova statistika
WIP FF Rodokmen
Oznámení pro hráče:Obsah fóra » Registrovat


Jazyk:
Felix Felicis! CZ/SK Harry Potter RPG - Registrace

Svým přístupem na „Felix Felicis! CZ/SK Harry Potter RPG“ souhlasíte s následujícími podmínkami. Pokud nesouhlasíte, neprodleně opusťte „Felix Felicis! CZ/SK Harry Potter RPG“, nevstupujte na něj a nepoužívejte jej. Vyhrazujeme si právo tyto podmínky kdykoliv změnit a učiníme vše potřebné pro to, abychom vás o této změně informovali. Přesto je rozumné tyto podmínky průběžně sledovat vzhledem k tomu, že používáním „Felix Felicis! CZ/SK Harry Potter RPG“ s nimi souhlasíte.

Naše fóra beží na systému phpBB, což je řešení internetového fóra, které je vydané pod licencí „General Public License“ a které je možno stáhnout z www.phpbb.com. phpBB software pouze zprostředkovává internetové diskuze. Pro další informace o phpBB navštivte: http://www.phpbb.com/.

Zavazujete se nepřispívat na fórum pohoršujícím, hanlivým, nevhodným, vulgárním nebo jiným materiálem, který by mohl porušovat platné zákony ve vaší zemi, zákony v zemi, kde sídlí „Felix Felicis! CZ/SK Harry Potter RPG“, nebo platné mezinárodní právo. Tato činnost může vést k okamžitému a trvalému vykázání z fóra a/nebo upozornění vašeho poskytovatele internetových služeb (ISP) na vaši činnost, pokud bude uznáno za nutné. IP adresy všech příspěvků jsou ukládány pro případné uplatnění těchto opatření. Souhlasíte s tím, že „Felix Felicis! CZ/SK Harry Potter RPG“ má právo odstranit, upravit, přesunout nebo uzamknout jakékoliv téma nebo příspěvek, pokud to bude považovat za nutné. Jako uživatel souhlasíte se všemi údaji uloženými v databázi. Přestože „Felix Felicis! CZ/SK Harry Potter RPG“ ani phpBB neposkytne tyto informace třetí straně nebo cizím osobám, nepřebírá „Felix Felicis! CZ/SK Harry Potter RPG“ ani phpBB zodpovědnost za jakýkoliv pokus o vniknutí do systému, který by mohl vést ke kompromitaci těchto dat. 
 
cron
Český překlad – phpBB.cz