Registrovat    Přihlásit se    Fórum    Web    Hledat    FAQ
FF Lexikon
Bleskobrk
Rozvrh hodin
Výsledky zkoušek
Flannova statistika
WIP FF Rodokmen
Oznámení pro hráče:Obsah fóra » Kartotéka » Kartotéka postav studentů
 Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 3 ] Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: McLARKEN, Teagan
 Příspěvek Napsal: čtv 03. led 2019 20:08:46 
Offline
Předškolák
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 03. led 2019 20:00:37
Příspěvky: 4
Obrázek
Nar. 9.7. 1975
Čistokrevný původ
Předškolák (ročník 1986/87)
Anglická národnost

Hůlka: Zatím žádná


Obrázek
Teagan není ničím vyloženě zajímavé děvče - na svůj věk je vysoká tak akorát, stejně tak je to s její váhou, i když by někteří jedinci mohli tvrdit, že by nějaký to kilo navíc přibrat mohla.
Oválnému obličejíku jednoznačně dominují hnědozelené oči, jenž si zatím vždy strhávají největší pozornost lidí. V nich velice často plápolají veselé jiskřičky, stejně tak dobře se ale mohou změnit v dokonalá psí očka, zvlášť v momentech, kdy něco Teagan chce a nebo v těch chvílích, kdy něco provede. Lemují je husté kartáče řas a skrývají se pod tmavým obočím, jenž zas tak výrazné není. Malinko větší nos zapadá do proporcí jejího obličejíku. Rty nejsou nikterak výrazné, především co se barvy týká, ale pokud Teu přichytíte ve chvíli, kdy se usmívá, strhne jimi pravděpodobně na sebe dosti pozornosti.
Na své vlasy je Teagan poměrně pyšná - jsou dlouhé, krapet vlnité a tmavě hnědé. Ráda si je sčesává, nebo nechává sčesávat, do různých účesů - nejradši má však pouhý cop či nějaký obyčejný drdol. Ráda pak běhá i s vlasy rozpuštěnými, ale takových chvil zas tolik není.
Celkově bychom mohli o Teagan říci, že je to malé a roztomilé děvče, ale kdo v tomto věku také není, že.
Co se pak týče stylu oblékání, Tea ráda nosí vše. Úplně vše - nejradši má samozřejmě šaty, kterých má plné skříně. Ty pak kombinuje s různými doplňky, jichž má také až moc, nebo je krade své starší sestře. Nepohrdne však ani něčím pohodlnějším - ráda si totiž hraje venku, kde to moc na běhání v šatech není.
FC: Mackenzie Foy (do budoucna Àstrid Bergès-Frisbey)

Obrázek
Tea je na první pohled milé děvčátko s úsměvem od ucha k uchu. Taková je i na pohled druhý, čímž se dost distancuje od své rodiny, kde všichni připomínají studené čumáky. Je přirozeně inteligentní, a i když má většinu času energie na rozdávání, ráda se schová ve svém pokoji či se schoulí ke krbu s knihou v ruce. No a pokud ji neuvidíte s knihou, bude něco skládat či luštit nějaké hlavolamy. V jednu chvíli ji tak můžete vidět běhat po sídle a dělat kraviny a v té druhé je to to nejhodnější dítě pod sluncem, které se nepohne z místa, na kterém jí zanecháte.
Odvahy má Teagan dostatek, ani svých rodičů se tolika nebojí, možná i proto, že na ní nikdy nebyli tak ostří, jako na starší sourozence. Do spousty věcí se pak vrhá po hlavě, bez jediného rozmyšlení. Když ale dojde na stresovou situaci, umí si zachovat klidnou hlavu a dojít i k řešení dané situace. Tea je též upřímná, nerada lže a nerada slyší lži od ostatních. Pokud něco provede, přizná to a pomocí svých psích očí se z dané situace snaží dostat. Když se však k nějaké lži sníží, umí být překvapivě dobrá herečka a málokdo by na ní poznal, že neříká pravdu. Umí si totiž zachovat dokonale klidnou tvář. Také hádky moc nemusí a snaží se jim vyhýbat, což ale ne vždy jde. Dopadá to pak tak, že většinou bouchne dveřmi od svého pokoje a není jí nějakou dobu slyšet ani vidět. Pokud však za danou hádku může ona, přijde se nakonec sama od sebe omluvit, pokud ne, čeká to od toho druhého. Celkově je Teagan na svůj věk dost vyspělá, umí se chovat jako perfektní čistokrevné děcko, ale nečekejte, že vám čas od času neskočí třeba do řeči, to občas dělá moc ráda. Pokud má nějaký určitý názor, ostatním ho nevnucuje, neznamená to však, že by si za ním nestála. Umí být také pěkně tvrdohlavá, stejně jako ambiciózní nebo třeba stydlivá.

Obrázek
Trevor Emanuel Irvin McLarken (17.10. 1935)
Tei otec je přísně vyhlížející muž pracující na Ministerstvu kouzel jakožto obliviator. Vystudoval Bradavice v koleji Zmijozelské. Doma vládne pevnou rukou a co řekne, to platí. Žádné z dětí mu ještě nikdy nevzdorovalo a očekává, že se něco takového nikdy nestane. Je tedy velice rád, že z něho jeho děti mají respekt.
U posledního dítěte, tedy u Teagan, výchova značně polevila a co z jeho nejmladší vyroste je mu vlastně tak trochu ukradené.

Bethany McLarken roz. Tinkerbell (4.5.1936)
Teaganina matka je elegantní dáma s nosánkem pěkně nahoře. Je to žena v domácnosti, protože je pěkně zabezpečená, tak proč by si prací špinila ručičky? Jediné, co jí dobře jde, je pořádání čajových dýchánků, kterých během jednoho měsíce stihne hned několik. Stejně jako ráda pořádá večírky - to jí totiž jde velice dobře.
Se svými dětmi nemá o moc lepší vztah než její manžel. I ona totiž po nich vždy šla a chtěla, aby jí na slovo poslouchali. Vystudovala Bradavice v koleji Havraspárské. Stejně jako Trevor, ani ona tolika po své nejmladší nejde.

Taliyah Eleanor Iris McLarken (29.2.1956)
Eleanor má Teagan nejradši ze všech sourozenců. Je to dle ní milá osůbka, se kterou je spousta legrace a navíc je Lenny ta, co se jí odmalička věnovala a učila jí spoustu věcí. Navíc si jsou dosti podobné, především tedy vzhledem. U Lenny je prostě něco, co k ní Teu odjakživa táhne.
Studovala v Bradavicích v Nebelvíru a v této době pracuje na Ministerstvu jakožto bystrozorka.
Postava jiného hráče, odkaz na kartu.

Theodore Edward Isaiah McLarken (20.9. 1958)
Zatímco s Eleanor si Teagan dokonale rozumí, Theodora se trošku bojí. Ale opravdu jen maličko. Možná za to může fakt, že si je tolik podobný s jejich otcem. Mezi sebou nemají žádné pouto, za což může především to, že se s ní Theo nikdy nesnažil trávit čas a celkově o ní nikdy moc nestál.
Studoval v Bradavicích ve Zmijozelu a v dnešní době pracuje u sv. Munga jakožto vedoucí oddělení Zranění způsobená kouzelnými tvory.
Postava jiného hráče, odkaz na kartu.

Tristan Elvin Isaac McLarken (17.12. 1970)
Tristan byl pěkně rozmazlován, protože přišel vcelku po dlouhé době po svém starším bratrovi a sestře. Tea se snažila si s ním nějaký vztah vytvořit, bohužel marně. Spíše tedy vládne jakási nenávist, jenž pramení z obou stran. U Tei je to především proto, že Tristan strhává na sebe veškerou pozornost a z Tristanovi strany nejspíše proto, že ho částečně připravila o veškerou pozornost všech členů rodiny.

Obrázek
Narození Teagan byla trošičku záhada, protože se to kdoví proč tajilo a než by se kdo nadál, prostě byla na světě a rodina McLarkenů měla o člena navíc. Dětství měla Tea poměrně pěkné, možná proto, že se jí už odmalička vyhnula přehnaně přísná výchova jejích rodičů. Staraly se tak o maličkou Teagan především chůvy a její starší sestra Eleanor, jenž k její výchově přispěla nejvíce ze všech. Ellie se stala její nejoblíbenější osobou, především proto, že Theodore si jí nikdy nevšímal a Tristan dělal většinu času, jakože neexistuje. A rodiče? Rodiče o ní též nejevili zájem, protože pro ně byl hlavní Tristan a to se ani nezměnilo po tolika letech a nejspíše nikdy nezmění. Na to si už Teagan zvykla a pozornost svých rodičů či svých sourozenců nevyžaduje, neznamená to však, že by jí to nebylo líto. Naopak se tím dost trápí a nedokáže pochopit, proč pro ně není tak dobrá, jako starší sourozenci. Pozornost se však na sebe strhávat nesnaží, protože moc dobře ví, že nic nepomůže. Ostatně jako menší provedla pár nekalostí, aby si jí všiml taky někdo jiný, než Eleanor, ale krom přísnějších pohledů a vět, ať se zavře do svého pokoje, si té pozornosti na sebe moc nestrhla.
Kouzelnické schopnosti se u ní projevily kolem šestého roka života, z čehož byla nadšená tak nějak celá rodina (kdo by chtěl mít motáka v rodině?), největší radost však měla Eleanor. Teagan se nemůže dočkat toho, až konečně nastoupí do Bradavic, protože doma zas tak ráda není, zvláště od doby, co se Ellie rozhodla odstěhovat. Sice se vídají často, ale ne tak často, jako dříve a Teu to mrzí. Hodně.

Obrázek
Vrozený talent: +1 OPČM, +1 Přeměňování

Lektvary: Kouzla:

_________________
Teagan Elaine Ivy McLarken


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: McLARKEN, Teagan
 Příspěvek Napsal: čtv 03. led 2019 20:47:59 
Offline
Kolejní ředitel
Uživatelský avatar

Registrován: ned 06. črc 2014 11:43:01
Příspěvky: 535
Pro, další!

_________________


Obrázek

Agent Jejího veličenstva matky Přírody s povolením zabíjet debilní profily.


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: McLARKEN, Teagan
 Příspěvek Napsal: stř 09. led 2019 19:07:06 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte 07. srp 2012 18:03:39
Příspěvky: 728
Obrázek
POVOLENO
McLARKEN, Teagan
...............................................
Tato karta byla oficiálně povolena Ministerstvem Kouzel.
V případe potřeby úprav, změny či jakéhokoliv doplnění
výše uvedených údajů, prosím informujte pracovníky
Ministerstva novou záložkou (příspěvkem).


Nahoru 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
 
 Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 3 ] 
Obsah fóra » Kartotéka » Kartotéka postav studentů


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

 
 

 
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Český překlad – phpBB.cz