Registrovat    Přihlásit se    Fórum    Web    Hledat    FAQ
FF Lexikon
Bleskobrk
Rozvrh hodin
Výsledky zkoušek
Flannova statistika
WIP FF Rodokmen
Oznámení pro hráče:Obsah fóra » Kartotéka » Skartovačka » Zaprášená vitrína
 Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 8 ] Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: OLSSON, Bastien
 Příspěvek Napsal: sob 04. črc 2015 21:13:38 
Offline
Student
Uživatelský avatar

Registrován: sob 04. črc 2015 20:12:15
Příspěvky: 104
Obrázek

13 let
Pokusný králík pro vynálezy svých rodičů
Náhradník nebelvírského famfrpálového týmu
Bez problému sežene jakoukoli magickou pálenku
Hůlka
Téměř bílá osiková hůlka, jejíž jádro tvoří péro ohnivýho ptáka.
Teda fénixe abychom si rozumněli! Tahle devět a půl palce dlouhá,
šikovná vecička je fakt nepoddajná, takže na hraní úplně dobrá není.


Obrázek


Obrázek

„Ale!“ Klobouk jako by se zasmál. Rozhodně se na Bastienově hlavě podivně zavrtí. „Kolik těch Olssonů ještě bude, hm? Mrzimor? Nebo Havraspár? Kdepak, ty máš lví srdce, chlapče. Tak tedy Nebelvír"


Obrázek
Nathan Gamble, později Aaron Johnsonn
Bastien je nižší postavy a to i na svůj věk - to znamená útlé tělíčko s hlavou o pár centimetrů níž než byste čekali. Díky tomu, že je malý, je také dost čiperný, ohebný, až byste se divili, jak rychle dokáže běhat. Ze svého vzrůstu tedy není ani v nejmenším nešťastný, a vlastně mu to vyhovuje - může se prosmýknout kdejakou škvírou, tedy je to velice užitečné. Tam, kde se jiní potřebují sehnout on v klidu stojí a ještě kouká, co jakože oni mají za problém. Bastien má rovné, husté, světlé vlasy, které mu lítají absolutně všude po tváři. Neexistuje způsob, jak byste ho
Obrázek
snad mohli přimět si ty vlasy ostříhat. Sám říká, že pokud někdy bude holohlavej, bude za to moct Ginger, která mu ty vlasy vlastnoručně vyškubá jak slípce. Vlasy mu však každým rokem tmavnou a tak je nemá ani zdaleka tak světlé, jako tomu bývalo kdysi. Oči má dost podobné právě Ginger, což má pravděpodobně po svém otci. Jsou jasně pomněnkově modré, nebeské. Připomínají zimu a sníh, nikdo však nezapře dobrosrdečné jiskřičky, které se v nich objeví, když se zasměje či usměje. Jeho dětský ksichtík působí na vrstevníky přátelsky, což je podpořeno jeho milým chování. Bastien je právě jeden z těch typů, kterého byste nezařadili mezi běžné čistokrevné kouzelníky, vypadá totiž spíše jako kluk z vesnice. Znáte to, sláma až za ušima a rozčepýřené vlasy jako by hřeben ještě nepoznaly. Bastien totiž žije v dost bohémské rodině a s dětmi se příliš nestýká. Právě to se podepsalo na jeho vzhledu nejvíce - vypadá velice pohodářsky a pokud má něco za lubem, většinou to odhalí neposedné jiskřičky v jeho očích.
Pokud jde o oblečení, Bastien má na sobě většinou co se našlo, nebo co mu mamka upletla nebo ušila, krom toho rád nosí kárované košile, které už musely být tolikrát zašité, že byste se tomu divili. Dále pak nosí na spaní staré přešité oblečení po sestřence a bratránkovi. Ann je na štěstí pro něj docela ucházející švadlenka v domácnosti a tak mu pečlivě zalátuje každou díru, kterou si na kalhotech, nebo nedejbože košili udělá. Ve výsledku tak Bastien vypadá trochu jako váš oblíbený plyšový medvídek, ti taky bývají tak zalátaní všude, kde se dá. Zdání však klame a tak Bastien opravdu nepatří mezi ty muchlavé typy.

Obrázek
Bastien je vzpurný malý kluk, co se rád vyžívá v dobré zábavě. Vaše tajemství jen tak nevyzradí, takže se stává skvělým spiklencem pro všechny možné snad i velešílené plány. Ač nevyzradí vše, je velice otevřený. Naučil se být skromný a bez odmluv vyhovět rodině ve většině věcí, nikoli však ostatním dospělým. Na lidi které má rád nedá dopustit a popřípadě ani šáhnout. Je to rozený ochránce těch co jsou v právu a nebojí se vzepřít, když se mu něco zdá neférové. Je statečný, když si to situace žádá - třeba u takového zubaře, tam musí být člověk statečný. Nebo když vám chce dát doktor injekci. To byly ovšem jen dva trošku pošetilé příklady, ale aby se rozumělo - Bastien nemá rád doktory ani s nimi spojené věci. Tak pro příklad těch méně pošetilých situací- nebojí se na veřejnosti postavit za své přátele, říct co se mu nelíbí a také rád pomáhá slabším. Za svou čest by se dokázal i poprat, pokud by bylo třeba, neboť nesnese, když ho někdo haní za úplné nesmysly.
Věcí co nemá rád je pěkná fůra a většinu z nich právě díky Ginger, která mu o nich povídala lživé pohádky - znáte to, malé děti věří všemu. Bastien většinu těch věcí nejí doteď i přes to že dnes už tak naivní není. Právě v jídle je velice vybíravý, nijak zvlášť se v něm nevyžívá.
Jednou jeho možná nechvalnou vlastností je, že přímo miluje pozornost a je to bez pochyby proto, že byl celý svůj život jedináčkem. Je docela možné, že vám řekne ne úplně pravdivé, za to naprosto zajímavé příběhy. Bastien je rád obklopen společenstvím dobrých přátel. Bastien je spíše sportovní typ a k učení se nehlásí moc rád, popravdě je pro něj většinou tragédie, když se něco musí učit jindy než při hodině. To pak ovšem znamená, že na něj nejsou učitelé milí - teda vyjma těch, kteří mu nedávají domácí úkoly, ti jsou teda mnohem spokojenější, protože je má Bastien mnohem raději. Do řady věcí, které zbožňuje bychom mohli přidat zvířata všeho druhu.

Obrázek

Všichni sborově famfrpálíme!

Ačkoli vás to pravděpodobně vůbec nepřekvapí, tohleto odvětví rodiny Olssonových by se dalo označit jako mírné zklamání. Ne, že by nebyli Bastienovi rodiče úspěšným a poměrně bohatým článkem rodiny, ale ze dříve poměrně uznávaných pracovních pozic se vydali rodiče tohoto nebelvírského pošuka krapet odlišnou cestou. Cestou splněných snů? Možná, hlavní je, že je práce opravdu baví a dělají ji tím pádem s takovým zápalem, který by byl mnohým cizí. Kreativita jim dopomohla k jejich báječným vynálezům, které jsou většinou poměrně deviantní, ale kouzelníky mnohdy valně žádané. Bastienovi rodiče oba projevili zájem v hledání nových chutí, zábavných pojetí cukrovinek a pálenek spojených se špetkou magie, proto, ač pracují zcela nezávisle na sobě, jsou velice oblíbení především u kouzelnické mládeže a mladších dospělých kouzelníků, kteří jejich gurmánské vynálezy přijímají s velice kladným ohlasem. Ano, jsou čistokrevní a pletky jim jsou cizí, nedají se však brát tak seriozně jako například Morganovi, protože o své kouzelnické postavení nebojují tak horlivě jako jiné kouzelnické rody.

Annelise Olsson (původně Snailer)
vystudovaná chovatelka kouzelných tvorů, nyní pracuje na vývoji nových chutí u Medového ráje.
Matka, hezká mladá žena s lehkomyslnou, snílkovskou povahou. Annelise nikdy nebyla známá ani proslulá kouzelnice, vlastně ji z bradavic vyloučili když jí bylo 16. Za to ovšem byla svou čistokrevnou rodinou pěkně nenáviděná, naštěstí jí na požádání rodičů přijali do akademie čar a kouzel v Krásnohůlkách. Zde dostudovala pod striktním dohledem svá poslední studijní léta, aby se mohla stát právoplatnou čarodějkou svého rodu. Přes to vše se však nestala proslulou ničím jiným než svou krásou. Annelise měla velmi vzpurnou povahu, nebylo jí po chuti se vdát tak jak jí rodiče nakáží, tudíž si našla lásku - mladého podnikatele Padena Prewetta, zcela mudlovského, charismatického muže o pět let staršího než byla ona sama. Byla to však jen krátkodobá bouřka citů. Jak se ukázalo, Paden nebyl ani zdaleka tak skvělý, jak si to představovala.O pár kroků dále jí však čekala ta pravá láska. Nebyla to sice láska na první pohled, jak se říká, jenže jí učarovala Esbenova charismatická povaha. Ani v nejmenším by jí nenapadlo, že budou ručičky osudu tak škodolibé a přisoudí jí opravdu čistou krev. O několik dní později se dozvěděla, že je to čistokrevný kouzelník. Přese všechen odpor, který měla proti čistokrevným, si ho pár měsíců poté vzala, protože věděla, že on není jako mnozí jiní. A rok poté už jim do kolébky přiletěl čáp a nesl jim modrý raneček - narodil se jim Bastien. Dva roky poté dostala díky známostem nabídku práce v Medovém ráji, kterou přijala. Vlastní byt v Prasinkách a převážně na víkendy jezdí domů.
Esben Olsson
Domácí vývoj magických léků, čaro-pálenkář
Bastienův právoplatný otec, muž vždy překypující energií a láskou ke svým bližním. S Annelise se potkal na své služební cestě v Londýně, po několika měsících strávených s ní ji pak požádal o ruku a oba se rozhodli, že se přestěhují tam, kde budou moci žít spolu. Bydlí se svou rodinou čítající tři členy jižně od Londýna, kde mají útulné sídlo bez jakéhokoli služebnictva, neboť si vystačí sami. Před šesti lety ho chytlo pálení alkoholu a nebyl by to ten pravý kouzelník, kdyby se do toho nesnažil přidat ždibec nějakého toho kouzla. Rodina bydlí na samotě, několik kilometrů od nejbližší vesnice, pár desítek kilometrů od Londýna (zhruba půl hodiny cesty autem, vlak do těch míst nejezdí ). S Annelise žijí šťastný život a Bastiena mají velice rádi. Jezdí často na cesty za jeho bratrem, popřípadě za jeho manželkou, když není Henrik doma, ale na ministerstvu. V oddělené budově si zřídil menší laboratoř, odkud je sem tam možné zaslechnout jakýsi výbuch. Nic vážného, zatím.

Ginger Björk Olsson
Nebelvír, 6.ročník
Sestřenice, se kterou se Bastien vždy rád shledá. Navzdory její ostřejší povaze jí má velmi rád, říká jí “Žíža” nebo “Žůža”. Společně s jejím bratrem a bratrancem No.2 jí rádi trochu zlobí, ale v závěru to je jejich nejmilejší sestřenice, za kterou by položili ruku do ohně. Vidí v ní svůj vzor, protože i když je to holka, docela dobře se umí prát a všechny tři kloučky najednou zvládá hravě přeprat. Bastien vždycky říká, aby si počkala, až vyroste - to jí teprve dá na frak.
Ginger již pátým rokem studuje v Bradavicích jako rozverná Nebelvírka, hraje Famfrpál a dokonce je i kapitánkou týmu.

Kalle Olsson
bratranec 1.ročník, Zmijozel
Bratr Ginger, Bastienův Bratranec, který tento rok nastupuje do školy také. Bastien se už od malička těšil až s ním půjde do bradavic.. S Kallem si rádi hrajou na pidižvickou ochranku slečny G-Ollson. Té to samozřejmě lichotí, ale bude tomu tak stále ?

Henrik Olsson
Strýc, Ministerstvo kouzel
Henrik je otcem Ginger a Kallea, Bastienových nejlepších přátel. Chová k němu respekt a má z něj taky trošku - jako z ne příliš známé osoby - strach. Je pravdou , že ho viděl jen opravdu párkrát, když byl malý a i tak se s ním moc nesblížil. Slyšel od Ginger, že je to strašný sovomil a že všechno co na ministerstvu dělá je, že se o ně stará a snaží se soví poštu vylepšovat.)
Elin Olsson (původně Bergmann)
Teta, žena v domácnosti
Mamka Ginger a Kallea. Bastien si pamatuje, že má krásné zrzavé vlasy stejně jako Ginger. Byla k němu vždy hodná a tak ji má podstatně raději než jejich tátu. Pamatuje si, jak mu jednou udělala strašně úžasné koláčky, než jel domů a ještě mu jich alespoň tunu naložila s sebou. Něco tak dobrého v životě nejedl a tak vždycky když přijede zase za Ginger a Kallem tak se na ně ptá.
Elin je žena v domácnosti, rozdává lásku všude po okolí a hlavně dá pokaždé Bastienovi nějaké staré oblečení po Ginger a Kalleovi. Je sice strašně vtipné vůbec pomyslet na to, že by mohl Bastien někdy nosit trička po holce, ale Ginger jako malá nenosila úplně princeznovské věci. A tak mu to vždycky mamka přešije a skoro ani nejde poznat, že to někdy měla Ginger na sobě ( a že to po ní taky pár záplat potřebovalo).

Oskar Ambrosius Olsson
Nebelvír, 2. ročník
Jeho milovaný bratránek hypochondr. Bastien zbožňuje, jak si pokaždý vymyslí novou nemoc, protože se tím velice baví. Skvělé pro něj bylo kouzelnické přemisťování, protože bez toho by se s bratránkem asi vídal mnohem méně. Má rád nejen Berryho, ale i zbytek jeho rodiny, neboť je považuje za velice milé a v mnohých případech velice legrační. Oskar je pro Bastiena jedním z neodlučitelných parťáků, kterých se rozhodně zastane kdykoli bude třeba
Hanna Olsson
Teta, Fotografka, malířka
Hannu má Bastien převelice rád, protože mu připadne jako velice pohodová tetička. Ač je o dost starší, nikdy si u něj nezískala takový respekt, jako Elin, ale i přesto jí považuje za nedílnou část rodinky Olsson. Vždycky si z ní utahuje tím, že jí kreslí jako nefalšovaného hippísáka, protože mu tak občas připadá. Jednou jí dokonce poslal pamatováčka, prý aby mu neztrácela bratrance.


Obrázek
Bastien se narodil krátce poté, co se Esben s Annelise přestěhovali na samotu u lesa několik desítek kilometrů za Londýn. Proto mohl vyrůstat v lidmi zcela nerušené části Anglie. Bastiena vychovávala matka i otec, o výchovu se dělili a nutno říci, že se starali opravdu dobře. Vyrůstal jako jedináček a často a rád konverzoval i s maminkou i s tatínkem. Nejraději však Bastien měl, když ho rodiče brali za strýcem a tetou. S Ginger, Kallem i Oskarem se velice brzy spřátelil a dokonce byl dlouho vůči nim velice majetnický, ale ani to netrvalo věčně. Když už trochu povyrostl a naučil se číst, psát i počítat, pomáhal otci s jeho pokusy v palírně a matce s vařením v kuchyni. Bastien byl velice nápomocný a vždy rád přiložil ruku k dílu, ovšem jen pokud nešlo o úklid. Jediné, co Bastien dělal opravdu nerad, bylo uklízení, skládání oblečení a žehlení. To všecko nechával raději na mamince, pokud to šlo. A taky že to většinou šlo. Annelise moc dobře věděla, co to znamená dát Bastienovi do ruky žehličku - mít propálené skoro všechno skrz na skrz. A tak podobně to bylo i s ostatními uklízecími věcmi. Bastien se podíval do velkého města jen párkrát, ale mnohem raději byl s mamkou v Prasinkách. V Medovém ráji mohl trávit už jen očumováním těch sladkostí celé hodiny. Proto ho občas brala Annelise s sebou do práce. Bastien se tak mnohem častěji pohyboval v kouzelnickém světě, díky tomu je takovým neználkem toho mudlovského. Bastien tak považoval dopis z nějaké kouzelnické školy jako samozřejmost, to že to byly Bradavice, ho však nesmírně potěšilo. Ukázalo se tedy, že bude chodit do školy společně se svojí sestřenkou, jejími fešáky i bratranci. Bastien se nemůže dočkat, až konečně půjde na příčnou ulici všechno řádně a pořádně vybrat a nakoupit. Ne že by to byl blázen do nákupů, ale naskytne se mu možnost potkat nastávající spolužáky a pro něho je společnosti ostatních opravdu vzácná, když vyrůstal jen mezi rodinnými příslušníky.

1.- 2. ročník

Bastien se považuje za rodilé lvíče, ve své právoplatné koleji si našel kamarády, ale taky lidi, nad kterýma mu zkrátka zůstává rozum stát. Zbožňuje jejich kolejního ředitele, Finniana a upřímně propadá kráse jejich úžasné profesorky Alasky, protože je zkrátka úžasně bez duše a bombasticky učí. S Georgií vytváří něco jako dobrovolně vzájemně parazitický pakt, který jim umožňuje vymýšlet ty nejlepší neplechy, co kdy Bradavice napadly. Například zvládli na střechu namalovat čuper nápis holdující nebelvíru! Bastien si roky nesmírně užíval, užíval si sestřenky kapitánky a flákal hodiny, jak jen to dokázal, protože ho většina upřímně nudila. Ne, že by ti učitelé neučili dobře, ale člověku se nechce na to furt učit, obvzlášť pokud je onen člověk Bastien. Pokud šlo o vzdělávání, mnohem raději zkejsl v kuchyni, nebo ve společenské místnosti u krbu, kde si vybrnkával akordy a nějaké písničky na svého miláčka, tedy svoji kytaru. Bastien si strašně rád v průběhu hodin maluje, nebo spí, ale pozor povětšinou dává minimálně, navíc zbožňuje přicházet na hodiny pozdě, jestli vůbec. Pilný student? Haha, díky ne, raději vezme koště a jde si dělat co se mu zlíbí k vrbě mlátičce, protože nikdy nevíte, kdy tam najdete polomrtvé Darrelí skřítě, že?

Obrázek

Schopnosti

Kouzla:

Přeměňování
Reparo
Colovaria (II.)
Snufflifors
Asius
Avis
Glisseo
Reducio
Kouzelné formule
Wingardium leviosa
Flipendo
Alohomora
Lumos/Nox
Obrana proti černé magii
Expelliarmus
Relashio
Pettrificus Totalus
Klopýtací kletba
Protego
Rictusempra


Lektvary: +2
Lektvar na léčbu vředů
Lektvar zapomnění
Nadouvací roztok
Splaskávací lektvar
Uspávací lektvar

Létání: +1

Talenty- Létání: 1

Obrázek

Inventář

x Tatínkova a maminčina společná práce - pálenková cukrátka
x Maxovy maxi-žvýkačky
x Bomby hnojůvky
x Petardy
x Placatka na lepší časy
x Dračí chilli papričky
x Kotlík
x Hůlka
x Hábit, kolejní uniforma, svetry v kolejních barvách + další oblečení

Obrázek

Trollení ostatních


Nebelvír
Ginger O. ♥
Oskar O. ♥
Elizavetha H. ✓
Iggy P. ✓
Raghu D.
Sky C. ✓
Georgie R. ✓
Maeve G. ☼
Grace N. -
Lílo ✓
Teddy(Beth)✓
Darrel
Isaac
Mrzimor
Kivva J.
Aileen M.
Havraspár
Destiny R.
Will F.
Kiril
Zmijozel
Nathaniel M.
Jasmine B. -


schváleno , - nechceš se jít pro jistotu utopit? , božská elita , Vezmeš si mě, krásko?


Obrázek

Co možná nevíte

x Bastien trpí syndromem bílého pláště.
x Než přijel Bastien na Příčnou, neznal žádné jiné děti, než ty z rodiny Olssonů.
x Je nezvladatelně lechtivý.
x Bastien rád hledá platonické lásky u starších děvčat.
x A vzory u kluků, se kterýma Ginger chodila/chodí.
x Pepř, Olivy, Mudlovské bonbony, Dlouhé nudle, Hrušky, Bílé maso, Většinu zeleniny- Tak zhruba tohle je jen ten krátký výčet toho, co Bastien nejí.
x Již od velmi útlého věku ho táta učil hrát na kytaru. Sám k ní má velice kladný vztah.
x Učí se jezdit na motocyklu.
x V Medovém ráji naprosto zbožňuje oddělení “Speciality s účinky”.
x Mají dvě rodinné sovy

_________________
Bastien Olsson
"Život bez Ginger?!
Je na čase splnit si sen a stát se hippík!"

| +
Obrázek


Naposledy upravil Bastien Olsson dne ned 02. říj 2016 20:36:31, celkově upraveno 26

Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Bastien Olsson
 Příspěvek Napsal: pon 06. črc 2015 9:08:54 
Offline
Kouzelník
Uživatelský avatar

Registrován: ned 13. led 2013 19:42:55
Příspěvky: 1259
Tákže... několik připomínek by tu taky bylo :)
Máš špatně věk - pokud má teď Bastien jít do prváku, měl by být ročník 66.
Kartu si ještě přečti a projeď, máš tam nějaké chyby a překlepy. Nejvíc mě teda bije do očí Olsson/Ollson... Druhou verzi máš totiž napsanou v půlce rodiny a předpokládám, že to je špatně :D
Trochu mi v kartě chybí vysvětlení té švédské národnosti. Protože když si člověk přečte tuhle kartu, aniž by předtím četl tu Gingeriny, nemá tušení, kde k té švédskosti Bastien vlastně přišel. Takže vysvětlit, jak se vzala máti v Británii, proč tam žijí i nadále a ne ve Švédsku.
Docela ráda bych u Ginger a Oskara viděla odkaz na jejich karty.
No a jinak je to celkem cajk, takže až tohle poupravíš, budu pro :)

_________________
Obrázek
| +
Obrázek
Obrázek

ObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Obrázek Obrázek


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Bastien Olsson
 Příspěvek Napsal: úte 07. črc 2015 7:53:09 
Offline
Student
Uživatelský avatar

Registrován: sob 04. črc 2015 20:12:15
Příspěvky: 104
Tak je snad vše opraveno - oprava těch (proradných a banálních!! :D) chyb, přidán majetek a známé postavy, pár větiček k Henrikovi a vysvětlivky u národnosti. Věk a odkazy na karty Oskara a GG taky :)
Snad už by to mělo být v pořádku :)

_________________
Bastien Olsson
"Život bez Ginger?!
Je na čase splnit si sen a stát se hippík!"

| +
Obrázek


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Bastien Olsson
 Příspěvek Napsal: ned 12. črc 2015 12:40:28 
Offline
Člen Fénixova řádu
Uživatelský avatar
Člen Fénixova řádu

Registrován: ned 17. bře 2013 21:46:48
Příspěvky: 194
Za mě pro, jenom si kartu projeď třeba ve wordu, máš tam špatně oddělené čárky, a upřímně mě bije do očí i ten sloupek s datem narození a národností :D

_________________
Obrázek
"Teachers open the door. You enter by yourself."
♥ MEIRRY & Max the baby ♥


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Bastien Olsson
 Příspěvek Napsal: pon 13. črc 2015 13:08:33 
Offline
Kouzelník
Uživatelský avatar

Registrován: ned 13. led 2013 19:42:55
Příspěvky: 1259
Tak tedy pro :)

_________________
Obrázek
| +
Obrázek
Obrázek

ObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Obrázek Obrázek


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Bastien Olsson
 Příspěvek Napsal: sob 18. črc 2015 14:21:24 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte 07. srp 2012 18:03:39
Příspěvky: 728
Obrázek
POVOLENO
OLSSON, Bastien
...............................................
Tato karta byla oficiálně povolena Ministerstvem Kouzel.
V případe potřeby úprav, změny či jakéhokoliv doplnění
výše uvedených údajů, prosím informujte pracovníky
Ministerstva novou záložkou (příspěvkem).


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: OLSSON, Bastien
 Příspěvek Napsal: sob 03. říj 2015 1:30:14 
Offline
Student
Uživatelský avatar

Registrován: sob 04. črc 2015 20:12:15
Příspěvky: 104
Přidána hůlka, dopsán Inventář, připsána kolej + ročník a Nebelvírský vzhled ♥

_________________
Bastien Olsson
"Život bez Ginger?!
Je na čase splnit si sen a stát se hippík!"

| +
Obrázek


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: OLSSON, Bastien
 Příspěvek Napsal: ned 02. říj 2016 20:37:57 
Offline
Student
Uživatelský avatar

Registrován: sob 04. črc 2015 20:12:15
Příspěvky: 104
Aktualizace karty.
Dopsána kouzla a lektvary z minulého roku.

_________________
Bastien Olsson
"Život bez Ginger?!
Je na čase splnit si sen a stát se hippík!"

| +
Obrázek


Nahoru 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
 
 Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 8 ] 
Obsah fóra » Kartotéka » Skartovačka » Zaprášená vitrína


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

 
 

 
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Český překlad – phpBB.cz