Registrovat    Přihlásit se    Fórum    Web    Hledat    FAQ
FF Lexikon
Bleskobrk
Rozvrh hodin
Výsledky zkoušek
Flannova statistika
WIP FF Rodokmen
Oznámení pro hráče:

Obsah fóra » Kartotéka » Skartovačka
 Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 7 ] Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: BLACKSONG, Blair
 Příspěvek Napsal: pát 01. črc 2016 22:17:20 
Offline
Kouzelník
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. črc 2016 18:21:26
Příspěvky: 38
Obrázek


Blair Blacksong

Jméno: Blair
Příjmení Blacksong
Věk: 16 let
Narozena: 30. 5. 1963
Kolej: Mrzimor
Národnost: Britská
Původ: Smíšena krev
Bydliště: Londýn
Face: Shailene Woodley
| +
Obrázek


Hůlka: Ebenové dřevo,žíně jednorožce, 13 palců dlouhá, neohebná

| +
Obrázek


Vzhled

Jak bych začala, Blair není zrovna hvězda mezi spolužačkami, je to obyčejná holka s kaštanově hnědýma očima, které vždycky vypadají vlídně a mile. Pod očima má pytle, jako by nespala několik dní. Její rty jsou plné a růžové, pokaždé když ji potkáte jsou v úsměvu. Ovšem i tento úsměv má chybičku, jelikož se na zubech lesknou rovnátka, které musí nosit kvůli lehce nerovným zubům. Větší nos dominuje jejímu obličeji. Vlasy se vlní okolo tváří jako vodopády, které se stáčejí po spirálách a končí až pod lopatkami, mají hnědou barvu jako její věčně zářicí očí. Pleť má uhlazenou a suchou, vždy upravenou.
Její výška se zasekla na 156 centimetrech, které zdědila po matce a babičce. Cela rodina je nižší, a tak neměla po kom moc vyrůstat do výšky. Postavu má vypracovanou a hubenou, vyzábla, ale není.
Chodí trošku trhaně, možná spíše našlapuje zvláštně na levou nohu, proto když ji potkáte na chodbě můžete si všimnout lehce nerovné chůze.

Její oblečení nebudí moc obdivu, vetšinou jsou to obyčejné džíny s volným trikem, které zakrývá zadek a půlku stehen. Když ji potkáte v bradavicích nosí školní uniformu, kterou má ledabyle naházenou na sobě, jako by ji móda ani to jak vypadá nijak nezajímalo.  

Povaha


Hodně velký flegmatik – Takto by se dala vystihnout právě Blair. Její povaha je prostě být zcela nad věcí a klidná. Pokaždé mít nějakou poznámku, se kterou se dostane z problému. Také je velice přátelská. Rada se směje, vtipkuje, je empatická a miluje pomoc ostatním lidem. Často se hlásí do organizací na podporu či pomoc chudým, je to hodně sociální typ. Když se ovšem naštve trvá hodně dlouho, než je schopna člověku odpustit. V životě by nebyla schopna zradit kamarády, ani lidi kteří ji svěřili tajemství, byla by schopna zemřít pro to aby je nikdy nezradila. Je to holka co má pro strach uděláno, ovšem když jde opravdu do tuhého potřebuje nějakou podporu, a tu hledá u dospělých a nebo starších spolužáků.
Pokud se někdo s někým nebaví, nebo ho šikanuje, Blair automaticky bere tohoto člověka pod ochrana křídla a chová se až přehnaně mateřsky. Její mateřský instinkt vůči mladším spolužákům je až moc veliký, vlastně by každého nejraději adoptovala. Některým lidem to může byt nepříjemné, ale myslí to dobře.
Někdy je až moc hyperaktivní, jindy zase by s ní nehnulo vůbec nic. Je to podle počasí a situace ve které se v danou chvíli Blair nachází.
Je to ticha myška.

Zájmy, no, Blair má asi největší zájem spánek, kde je schopna spat i 14 hodin denně, proto se často stává, že zaspí na hodinu. Mívá nastavené dva budíky vedle postele. Dalším zájmem je sociální činnost, kterou provozuje od 15 let. O prázdninách je v centru pomoci a pomáhá mudlům bez domova, k této lásce ji pomohla matka, která pracuje jako sociální pracovnice.

Rodina


Rodina Blacksong
Rodina z otcovi strany. Je to rodina v které už 6 generací jsou kouzelníci. Je to smíšena rodina a dokonce jeden z bratrů otce je moták. Není nějak známá a vlastně je to jen taková mala skupinka kouzelníků, která je polovina na ministerstvu a pracují v oddělení s kouzelnými tvory. Otec podporuje Fénixův řad, dokonce i je členem.
Rodina Bawerell
Matka Blair pochází z obyčejné mudlovské rodiny chudých poměrů. Je to rodina nižší třídy, která pracuje v oblasti sociální a dělnické. Nikdy kouzelníky v rodině neměli a myslí si že rodina Blacksong je zcela normální rodina.


Otec Daniel Blacksong
* 12. 1. 1935

Byl to student ze zmijozelu. Má hnědé vlasy tmavé barvy, jeho oči mají hnědou barvu, kterou zdědila jeho jedina dcera. Je nižší postavy. Má zálibu v kouzelných tvorech jako cela jeho rodina. V 17 letech potkal Adele a zamilovali se do sebe, chvíli na to byla svatba. Daniel si rychle zvykl na mudlovsky život, svou manželku tak miluje, že doma podporuje její zákony. Je ve fénixově řádu od doby, co zjistil, že mudlové opravdu nejsou tak špatní.
Matka Adele Blacksong (Bawerell)
* 23. 4. 1941

Je to žena nízké postavy, hnědých vlasů a zelených očí. Pracuje jako sociální pracovnice v domově pro seniory a pomáhá v nemocnici s malými dětmi jako dobrovolnice. Její láska je čtení a malovaní, maluje dětem obrázky a učí je jak správně malovat, když jsou dlouho v nemocnici aby se nenudili. O světě kouzel ví, ale manželovi dala jasně najevo, že doma se o tom mluvit nebude. Dokonce je doma zakázáno kouzlit.


Historie


Blair se narodila jako jediná dcera do rodiny Blacksong, bylo to vymodlené dítko, které po narození hned mělo veškerou péči a pozornost, kterou ovšem nechtěla. Už když byla malá snažila se matce vysvětlovat, že by raději byla sama v pokoji, než s ní. Asi v 5 letech se její chování změnilo, protože ji matka hodně vodila do nemocnice mezi děti s postižením. Zde si našla plno kamarádů, které má do dneška, a nějak ji nevadí, že nejsou kouzelníci. Když ji bylo šest let spadla z koštěte a zlámala si nohu, která ji špatně srostla, díky mudlovskym lekeřům. Matka později zakázala kouzla v domě. V té době se začali projevovat Blaiřiny schopnosti, takže matku popuzovala proti kouzlům víc a víc.

V 11 letech došel Blair dopis o přijetí do Bradavic. Otec byl nadšený, matka zděšená a Blair to bylo srdečně jedno, škola jako škola. Otec po ni chtěl aby se dostala do zmijozelu a pokračovala v rodinné tradici, která se táhne od prvního kouzelníka v rodině.
Když si Blair četla historii bradavic tušila, že ona rozhodně nikdy do Zmijozelu patřit nebude. Chtěla do Nebelvíru, ale moudrý klobou rozhodl o Mrzimoru a tak se z Blair stala Mrzimorska studentka.
Každý rok procházela s průměrnými známkami, nikdy nebyla příliš studijní typ. Asi do čtvrtého ročníku byla průměrná, když se dostala k NKÚ, průměr se zhoršil a ona prošla s odřenýma ušima, ale přesto prolezla.

Po NKÚ vyvolala lehce poprask, když zkoušela par studentů přemluvit aby ji pomáhali v sociální činnosti. Ovšem rychle to utichlo a Blair je tichá ještě víc jak předtím.

Jak se projevovaly Blaiřiny schopnosti. První roky to bylo spíše méně viditelné, zhasínala světla lusknutím prstu, praskala žárovky, když se vztekala. Později dokázala dokonce nechat levitovat lehčí věci, jako papíry či tužky. Když Blair poprvé zvedla sešit jen pomocí jejich schopností pak otec musel s pravdou ven a říct ji o kouzelnickém světě. Každé dítě by bylo nadšené, že je kouzelník. Blair to vzala jako normální věc, sice ji to překvapilo, ale nějak extra nadšena nebyla.

Schopnosti

Lektvary 5 x Letaní 2

Talent: Přeměňování, obrana proti černé magii


Lektvary
Amorův šíp
Drmolící dryák
Uspávací lektvar
Elixír Euforie
Mast na léčbu popálenin
Lektvar na čištění ran
Lektvar zapomnění
Kouzla
100%
| +
Lumos/Nox
Wingardium Leviosa
Alohomora
Expecto Patronum - Jezevec
Accio


III.
| +
Aquamenti
Lapifors
Protego
Pulírexo
Awinio Radix
Revelio
Ukaž mi cestu


II.
| +
Expelliarmus
Mdloby na vás
Finite incantatem
Rictusempra
Petrificus Totalus
Žer slimáky
Repello Inimicum
Fianto Duri
Balit!
Melofors
Bombarda!
Abeo Cultivate


I.
Cave inimicum
Sperudito
Oppugno
Repello inimicum,
Repello mudletum
Protego maxima

Zajímavosti


> Je hodně mateřsky typ.
> Chodí často v mudlovském oblečení.
> Nedostává poštu od rodičů – V životě Blair nedostala dopis od rodičů, nebo od kohokoliv příbuzného.

Inventář

Krysa jménem Alafok. Je to jediné zvíře, co ji matka dovolila koupit, i když si Blair přála sovu, tak musí mít právě krysu.
Školní uniforma
Mudlovský sešit a propiska do kterého si zapisuje veškeré postřehy ze školy.


Zkoušky


N

| +
Lektvary – Mizerné
Přeměňování – Mizerné
Kouzelné formule – Nad očekávání
OPČM – Vynikající
Péče o kouzelné tvory – Vynikající
Studia mudlů – Vynikající
Věštění – Mizerné
Bylinkářství – Přijatelné
Astronomie – Mizerné
Dějiny čar a kouzel – Vynikající


Kamarádi a lidi co potkala:
Jane Edwards - holka ze Zmijí, co ma odvahu a dost mě poučila - nevěř lidem okolo sebe, vůbec ne v teto době.

_________________
Obrázek


| +
Obrázek


Obrázek


Obrázek


[img]
http://media.tumblr.com/tumblr_macfy7Qs8x1rrsltx.gif
[/img]


| +
ObrázekObrázekObrázekObrázek


Naposledy upravil Blair Blacksong dne stř 07. pro 2016 14:57:08, celkově upraveno 12

Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Blair Blacksong
 Příspěvek Napsal: sob 02. črc 2016 7:48:46 
Offline
Kouzelník
Uživatelský avatar

Registrován: ned 13. led 2013 19:42:55
Příspěvky: 1098
Ahoj, vítej u nás! :)
V kartě máš pár chybiček (hlavně ti občas někam utečou čárky), ale jinak se mi líbí. Jen bych možná v historii ráda viděla zmínku o tom, jak se projevily Blaiřiny kouzelnické schopnosti a jak reagovala na zjištění, že existuje kouzelnický svět (chápu to dobře, že když se o tom v rodině nemluví, neměla o kouzlech tušení?).
Takže mrkni na tohle a jinak jsem pro přijetí :)

_________________
Obrázek
| +
Obrázek
Obrázek

ObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Obrázek Obrázek


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Blair Blacksong
 Příspěvek Napsal: sob 02. črc 2016 10:33:08 
Offline
Kolejní ředitel
Uživatelský avatar

Registrován: ned 06. črc 2014 11:43:01
Příspěvky: 459
A já si dovolím ještě poznámku starého munchkina - máš málo kouzel (na 2. úrovni jich můžeš mít až deset) a lektvarů (s dovedností 5 jich můžeš mít až sedm).
Samozřejmě to není nutné a přijetí to nijak nebrání, ale už tak budeš mít tu postavu výýýýrazně "slabší" než lidi, co jedou od prváku, takže bych tu příležitost rozhodně nezahazoval.

_________________


Obrázek

Agent Jejího veličenstva matky Přírody s povolením zabíjet debilní profily.


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Blair Blacksong
 Příspěvek Napsal: sob 02. črc 2016 18:43:02 
Offline
Kouzelník
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. črc 2016 18:21:26
Příspěvky: 38
Děkuji.

Erasmus, určitě, zatím jsem tam hodila asi jak si to představuji já. Ano, v rodině se o tom nemluvilo, otec se naučil respektovat manželku, ale jakmile Blair začala mít schopnosti, už v hodně nízkém věku, stejně se to dozvěděla. Otec sem tam pravidla potom porušoval, třeba to létaní na koštěti, díky kterému Blair kulhá. Dodala jsem projevy, snad nejsou moc odvážné. ... Ano, čárky jsou můj problém, pokusím se to zlepšit.

Finn, děkuji, bála jsem se, že toho mam až moc, proto jsem mazala. Určitě jsem si přidala par kouzel a i lektvary. Děkuji. :)

_________________
Obrázek


| +
Obrázek


Obrázek


Obrázek


[img]
http://media.tumblr.com/tumblr_macfy7Qs8x1rrsltx.gif
[/img]


| +
ObrázekObrázekObrázekObrázek


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Blair Blacksong
 Příspěvek Napsal: sob 02. črc 2016 18:55:55 
Offline
Kouzelník
Uživatelský avatar

Registrován: ned 13. led 2013 19:42:55
Příspěvky: 1098
Za mě dobrý, jenom teda u kouzel na druhé úrovni jich máš jedenáct, máš jich mít deset :) Tak jedno umaž a mělo by to být v pořádku :)

_________________
Obrázek
| +
Obrázek
Obrázek

ObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Obrázek Obrázek


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: BLACKSONG, Blair
 Příspěvek Napsal: pon 11. črc 2016 15:38:40 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte 07. srp 2012 18:03:39
Příspěvky: 707
Obrázek
POVOLENO
BLACKSONG, Blair
...............................................
Tato karta byla oficiálně povolena Ministerstvem Kouzel.
V případe potřeby úprav, změny či jakéhokoliv doplnění
výše uvedených údajů, prosím informujte pracovníky
Ministerstva novou záložkou (příspěvkem).


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: BLACKSONG, Blair
 Příspěvek Napsal: úte 06. pro 2016 0:38:07 
Offline
Kouzelník
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. črc 2016 18:21:26
Příspěvky: 38
18. 7. 2016: K otci přidána frakce.

6.12. 2016: Naučeny kouzla na Cave inimicum, Sperudito, Oppugno, Repello inimicum, Repello mudletum, Protego maxima (Má talent)

_________________
Obrázek


| +
Obrázek


Obrázek


Obrázek


[img]
http://media.tumblr.com/tumblr_macfy7Qs8x1rrsltx.gif
[/img]


| +
ObrázekObrázekObrázekObrázek


Nahoru 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
 
 Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 7 ] 
Obsah fóra » Kartotéka » Skartovačka


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

 
 

 
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Český překlad – phpBB.cz