Přihlásit se    Fórum    Web    Hledat    FAQ
TOTO FÓRUM SLOUŽÍ POUZE JAKO ARCHIV A NENÍ MOŽNÉ SE NA NĚJ REGISTROVAT. HRA PROBÍHÁ >>ZDE<<

Obsah fóra » Offtopic » Svět HP




 Stránka 1 z 3 [ Příspěvků: 23 ] Přejít na stránku 1, 2, 3  Další



Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Are you Felixhead?
 Příspěvek Napsal: pát 31. říj 2014 16:11:32 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát 22. úno 2013 20:16:00
Příspěvky: 975
ARE YOU FELIXHEAD?


Protože my máme vlastní svět HP, měli bychom mít vlastní formulář! Směle do toho!


1. Jaké jsou tvé tři nejoblíbenější postavy a proč?

2. Jaké své postavě se nejvíce podobáš? / pokud máš jednu postavu, v čem se své postavě nejvíce podobáš? / Kdo má těch postav víc, může vypsat i jednotlivě v čem se jaké postavě nejvíce podobá.

3. Tvá oblíbená hláška? (Nevíš? Projdi Bleskobrkem!)

4. Oblíbené období na Felixu (Měsíc, akce...)

5. Jakou postavu máš rád/a a nemá ji ráda tvá postava/y? Naopak to dávat nebudeme, ať to není neetické. :DD

6. Tvůj nejoblíbenější záporák a proč?

7. S jakou postavou by ses v žádném případě nechtěl/a setkat a s jakou naopak ano?

8. Kdybys mohl/a randit s nějakou postavou, kdo by to byl?

9. Který profesor z Bradavic je tvůj nejoblíbenější?

10. S kým bys byl/a nejlepší kamarád (vyber až tři)?

11. Které postavě se nejvíce podobáš?

12. Který pár je tvůj oblíbený?

13. Ke komu do koleje bys chtěl/a chodit?

14. S jakým ročníkem bys chtěl/a do Bradavic chodit?

15. Jakou postavu/y bys chtěl/a mít za sourozence?

16. Jakou postavu/y bys chtěl/a mít za rodiče?

17. Má na tebe Felix nějaký vliv?


Zaslala bych to rovnou vyplněné, ale přiznám se, že vyplnění originálu mě zmohlo, takže je to na vás! :mrgreen:
Zároveň platí, že kdyby někoho ještě napadla nějaká zajímavá otázka, šup s ní do PMky a já to editnu. 8-)

_________________
Obrázek
Fotoalbum! Najdeš se?

| +
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek


Obrázek Obrázek


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Are you Felixhead?
 Příspěvek Napsal: pát 31. říj 2014 18:06:06 
Offline
Bystrozor
Uživatelský avatar
Bystrozor

Registrován: pon 01. črc 2013 16:45:16
Příspěvky: 928
First, biatches! Obrázek

| +
1. Jaké jsou tvé tři nejoblíbenější postavy a proč?
Philippa Pepper a Brianna O'Malley, které bych mimochodem někdy fakt rád viděl při spolupráci na čemkoliv. Jako na živo bych je asi hodně rychle zabil, ale tak nějak jinak, než kteroukoliv jinou na zabití postavu.
A profesor Fury. Sice ještě není napsaný ani se nikde neobjevil, ale těším se na něj úplně neskutečně. A běda, jestli bude jenom o kousek míň hustý, než si ho představuju!

2. Jaké své postavě se nejvíce podobáš?
Z těch zdejších asi Finnianovi, ale neřekl bych, že nějak závratně, ostatně jsou si s Flannem v mnohém podobní.

3. Tvá oblíbená hláška?
„Napiš o tom drabble.“
Pár oblíbených jsem do Bleskobrku poslal a obecně žeru většinu těch, co se vejdou na jeden řádek.

4. Oblíbené období na Felixu?
Jistá hodina péče o kouzelné tvory, první půlka Kamelotu a jízdy vlakem.

5. Jakou postavu máš rád/a a nemá ji ráda tvá postava/y?
Septimus Strange. Teda on proti němu zatím Flann zas tak nic moc nemá, ale tímhle tempem to brzo přijde.
Darrel Gall, pokud tedy „máš rád“ znamená, že ho rád čtu. Protože kamarádi bychom nebyli ani v reálu.
A klidně prásknu i tu opačnou variantu: většina zmijozelských v šestém a sedmém ročníku. Flann k nim jistým způsobem vzhlíží, já bych většinu zplynoval.

6. Tvůj nejoblíbenější záporák a proč?
Já bych tu nikoho za záporáka moc neoznačil, zatím, možná jestli ze Salema se něco vyklube. Takže Vypravěč, víme...

7. S jakou postavou by ses v žádném případě nechtěl/a setkat a s jakou naopak ano?
Jako nijak neprahnu po setkání s velkou většinou postav, zejména ve starších ročnících, ale zas že bych měl nějaký vyložený odpor, to ne. Amarillu bych vyignoroval, Flavia obešel, do Tarena šťouchnul prstem... Kdyby mi bylo patnáct, nejspíš bych rád potkal současné ne-nebelvírské (s čestnou výjimkou pro Maeve) třeťáky až páťáky, ale teď už by to asi bylo poněkud divné.

8. Kdybys mohl/a randit s nějakou postavou, kdo by to byl?
No, kdyby Melody vypadala jako Aurora... ehm, chci říct „nemohl bych“, tak.

9. Který profesor z Bradavic je tvůj nejoblíbenější?
Fury, Nicholas J.!
A z těch aktivních asi Baneová, i když ji teda nečtu vždycky.

10. S kým bys byl/a nejlepší kamarád (vyber až tři)?
Já institut „nejlepšího“ kamaráda moc neuznávám, ale celkem si dovedu představit, že na nějakých vyšších postech by se vyskytli Patrick s Arsenem a kousek za nimi Jane nebo Tamsin.

11. Které postavě se nejvíce podobáš?
Občas se trochu vidím v Erasmovi, ale je fakt, že se u postav většinou snažím spíš hledat odlišnosti než se s nimi nějak identifikovat.

12. Který pár je tvůj oblíbený?
Cassidy a Arsehehehen.
Každopádně shipping fakt neny muj konicek, stop.

13. Ke komu do koleje bys chtěl/a chodit?
Cokoliv mimo Nebelvír je dobré, ale jestli to je dotaz na ředitele, tak beru všechny čtyři jako lidi na správném místě.

14. S jakým ročníkem bys chtěl/a do Bradavic chodit?
Třetí mi přijde naprosto super, za čtvrtý bych se rozhodně taky nezlobil.

15. Jakou postavu/y bys chtěl/a mít za sourozence?
Nejdřív jsem chtěl napsat Laurel, ale nějak mi to nešlo přes prsty, takže bych byl rád pro změnu jedináček, děkuju pěkně.

16. Jakou postavu/y bys chtěl/a mít za rodiče?
Finnian s Oriannou by mohli být dobré kombo, ale hlavně proboha nic pureblood and proud.

17. Má na tebe Felix nějaký vliv?
Ne, to všechno ty drogy
Obrázek

_________________
Obrázek Obrázek Obrázek

Obrázek
| +
Obrázek Obrázek


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Are you Felixhead?
 Příspěvek Napsal: sob 01. lis 2014 12:08:26 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. úno 2013 6:26:44
Příspěvky: 634
Chtěla jsem bejt troll a vyplnit to očima Melody, ale nějak mě v půlce začala svědit ledvina. Not good idea at all.
| +
1. Jaké jsou tvé tři nejoblíbenější postavy a proč?

Jako vybrat tři je fakt hnusný, já mám ráda většinu postav (promiň Amarillo.), ale tak jako nejvíc bad ass pro mě byl dycky Salem, protože je prostě krípy, pak teda jako Dája, protože proto a pak asi jakože Patrick, ale spíše jak je teďka v tom pubertálním období, takovej lehce bad ass, chápete...

2. Jaké své postavě se nejvíce podobáš? / pokud máš jednu postavu, v čem se své postavě nejvíce podobáš? / Kdo má těch postav víc, může vypsat i jednotlivě v čem se jaké postavě nejvíce podobá.
Řeknu vám přesně.
2Ariana + 2Melody - (Amarilla*Ariana/2) + 2Melody*(Ariana + Amarilla) - Amarilla/Melody = Já.

3. Tvá oblíbená hláška?

"Štěstí je krásná věc, ale lamu si za něj nekoupíš…"
By Maeve. Má to hloubku.


4. Oblíbené období na Felixu (Měsíc, akce...)

Takže. Já měla dycky ráda chvíle kdy Zmijozel vyhrál na plný čáře školní pohár, ale jelikož tohle je teďka v podstatě nereálné... bavil mě Helouvín, ale ten už taky není, so... Mistrovství bejvávalo fajn, ale tam jsem byla jednou, takže to taky ne... nějak si musím na oblíbené období počkat. Nevermind.

5. Jakou postavu máš rád/a a nemá ji ráda tvá postava/y? Naopak to dávat nebudeme, ať to není neetické. :DD

To je těžký. Ariana nenávidí v podstatě každého. Amarilla má ráda jen sama sebe a Melody zase miluje úplně všechny. Vím že Ariana neměla ráda Salema, toho jak jsem zmínila, žeru, taky mi vadí, že nemá Ari ráda Tess, ale nic s tím neudělám, ale jinak mě jakože moc věcí nenapadá.

6. Tvůj nejoblíbenější záporák a proč?

Like... my tu máme záporáky? :D

7. S jakou postavou by ses v žádném případě nechtěl/a setkat a s jakou naopak ano?

Promiň Auro, ale potkat někoho jako si ty v reálu, asi bych musela vraždit.
Nicméně setkat se s Melody by mohl bejt fakt zážitek.

8. Kdybys mohl/a randit s nějakou postavou, kdo by to byl?

Quinn. Já dycky chtěla randit s rusákem. Don't ask me why. A teda jako Florencem bych taky nepohrdla, čistě jen proto, že je takovej ehm... :D

9. Který profesor z Bradavic je tvůj nejoblíbenější?

Ebík.

10. S kým bys byl/a nejlepší kamarád (vyber až tři)?

Já bych neměla kamarády vůbec, já sem strašná egocentrická svině. Takže bych se asi tvářila, že se bavím s Amarillou nebo s Ezrou (protože je to taky egocentrická kráva a on je narcis) s Cassem (protože egocentrický lidi se bavěj se zrzkama) a s Gwen nebo Spencer (někdo mě musí mít rád, duh.)

11. Které postavě se nejvíce podobáš?

Takže znova.

2Laurel + 3Florence - Lorelei*Darrel + (Baneová - Ebenezar + Amarilla)/Ariana - Patrick.

12. Který pár je tvůj oblíbený?

No to nesmím říct, vona by mě ta osoba zabila, ale FRIENDšip jakože já FRIENDšipuju Ezrianu :3

13. Ke komu do koleje bys chtěl/a chodit?

Zmijozel, duh.

14. S jakým ročníkem bys chtěl/a do Bradavic chodit?

s první generací. Tam byli lidi ještě normální.

15. Jakou postavu/y bys chtěl/a mít za sourozence?
Ezru. Nebo Balta. Mít bráchu který blinká i z cesty busem do školy musí bejt prča.

16. Jakou postavu/y bys chtěl/a mít za rodiče?

Riley + Matt. Don't ask me why.

17. Má na tebe Felix nějaký vliv?

Neasi, duh. Vůbec neřvu u filmů "Flanne ty seš vůl, Arsene nelez tam, ses zcvokla, že Lei a kam strkáš ty ruce Ery. Matte nekousej." Ne.

_________________
Obrázek
| +
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Obrázek


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Are you Felixhead?
 Příspěvek Napsal: ned 02. lis 2014 0:39:11 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 13. srp 2012 13:01:36
Příspěvky: 810
Děcka, já se u toho fakt zapotila!
| +
1. Jaké jsou tvé tři nejoblíbenější postavy a proč?
Flann, protože je to prostě Flann, drogový rytíř bez bázně a s básní. Miles, protože je cool. Riley… k tomu snad není co dodávat, to je Leiušky Riluška. (A kdybych mohla napsat čtyři, tak by tu byla ještě Melody. Protože Melody :D)

2. Jaké své postavě se nejvíce podobáš? / pokud máš jednu postavu, v čem se své postavě nejvíce podobáš? / Kdo má těch postav víc, může vypsat i jednotlivě v čem se jaké postavě nejvíce podobá.
Lei. Dobře, ne fyzicky, já mám do jejího vzhledu hodně daleko, a taky mám daleko do jejího postoje ledové královny, ale v mnoha ohledech jí podobná jsem. Jinak zastávám názor, že kdyby se daly dohromady všechny moje postavy (a to nejen tady), tak se z toho poskládám já :D Každá ze mě má něco.

3. Tvá oblíbená hláška? (Nevíš? Projdi Bleskobrkem!)
Nemilé!
Ale pokud jde o hlášky ze hry, pak to bude hláška Nicolase Newmana – „Tak hadi a lvi jsou všichni, kde je ten tchoř a poslední vrána?“

4. Oblíbené období na Felixu (Měsíc, akce...)
Prasinky a vánoční ples.

5. Jakou postavu máš rád/a a nemá ji ráda tvá postava/y? Naopak to dávat nebudeme, ať to není neetické. :DD
No, Lei vlastně nemá ráda hodně lidí, která já mám ráda, takže by bylo asi zbytečné to vypisovat. Co se týče Matta, tak ten, pokud vím, nesnáší jen pana profesora Tyerse a neeticky dodám, že toho nemusím ani já, pardon, pane profesor. Ale v Reign je váš faceclaim děsně sexy. Fakt!

6. Tvůj nejoblíbenější záporák a proč?
Kousající kotlíky. Páč tvoří smečku a organizovaně loví.

7. S jakou postavou by ses v žádném případě nechtěl/a setkat a s jakou naopak ano?
Nechtěla bych se setkat s Ginger a Amarillou, chtěla bych se setkat s Finnianem.

8. Kdybys mohl/a randit s nějakou postavou, kdo by to byl?
Blbá otázka! Hmmm, hmmmmm… kdyby mi bylo patnáct, asi s Charliem nebo Salemem. Kdyby mi bylo dvacet, brala bych Milese nebo Eryho. Ve svém věku můžu pomrkávat po Finnianovi, vrauuu Obrázek

9. Který profesor z Bradavic je tvůj nejoblíbenější?
Wells

10. S kým bys byl/a nejlepší kamarád (vyber až tři)?
Nevedu nejlepší kamarády, ale asi bych si nejvíc rozuměla s Milesem, Erym a Emerym. (Jo, jsou to samí chlapi, já vím.)

11. Které postavě se nejvíce podobáš?
Eh. Next!

12. Který pár je tvůj oblíbený?
Susan a Lee. A pravá a levá Brumbitchova ponožka.

13. Ke komu do koleje bys chtěl/a chodit?
Pokud je to podle ředitelů, tak k Wellsovi do Havru. Jinak bych chodila do Zmijozelu, i když umím píct snailšenky.

14. S jakým ročníkem bys chtěl/a do Bradavic chodit?
S Arsenem, Riluškou a Patrickem.

15. Jakou postavu/y bys chtěl/a mít za sourozence?
Mickeyho a Olafa.

16. Jakou postavu/y bys chtěl/a mít za rodiče?
Matta a Tess.

17. Má na tebe Felix nějaký vliv?
„Hele, když nemáš zítra doma Elišku, půjdeš s náma na pivko?“ – „Uhm, ne, já… už něco mám.“

_________________
Obrázek
I'm not the jealous type, but what's mine is mine. End of story.
Pačku!

| +
Obrázek
Obrázek

Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek Obrázek


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Are you Felixhead?
 Příspěvek Napsal: ned 02. lis 2014 10:13:34 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 13. led 2013 19:42:55
Příspěvky: 1284
Jako dá to zabrat...
| +
1. Jaké jsou tvé tři nejoblíbenější postavy a proč?
Leiuška, protože je jednoduše boží, Cassík, protože je to boží prevít, Flann, protože je troll.

2. Jaké své postavě se nejvíce podobáš? / pokud máš jednu postavu, v čem se své postavě nejvíce podobáš? / Kdo má těch postav víc, může vypsat i jednotlivě v čem se jaké postavě nejvíce podobá.
Ery, hombre! Ale každá má postava ze mě má kousek.

3. Tvá oblíbená hláška? (Nevíš? Projdi Bleskobrkem!)
"Na záhadné mizení McKayové v kabinetě si už asi zvykli všichni, ale zrovna ve vlaku z Bradavic? Ve vlaku, v němž 80% cestujících ještě vyslovovalo slovo ORAL jen ve spojitosti se zubní pastou?!"
A samozřejmě "napiš o tom drabble!"
Ono by se jich našlo mrtě. Já mám ráda hlášky, kterým se zasměju.

4. Oblíbené období na Felixu (Měsíc, akce...)
Pjasinky a ples.

5. Jakou postavu máš rád/a a nemá ji ráda tvá postava/y? Naopak to dávat nebudeme, ať to není neetické. :DD
Já fakt nevím. Amarilla? A možná bych sem šoupla i Ezru :D

6. Tvůj nejoblíbenější záporák a proč?
My tu žádný echt záporáky asi nemáme, ne? Greyburn, bičis.

7. S jakou postavou by ses v žádném případě nechtěl/a setkat a s jakou naopak ano?
S AJem ne, asi bych ho okamžitě poslala do míst, kam slunce nesvítí. Hmm... a setkat bych se chtěla s... to je fakt těžký. Možná Miles? :D

8. Kdybys mohl/a randit s nějakou postavou, kdo by to byl?
Svoje postavy asi říct nemůžu, co? :D Jasper! Nebo Milo. Nebo Finlay... sáfra. Možná všichni?

9. Který profesor z Bradavic je tvůj nejoblíbenější?
Aubrey. A z těch NPC by to byl určitě Snailer.

10. S kým bys byl/a nejlepší kamarád (vyber až tři)?
Maeve, Dorka, Cass

11. Které postavě se nejvíce podobáš?
Pokud mám brát všechny postavy, jako i cizí, tak fakt netuším :D

12. Který pár je tvůj oblíbený?
Matt & Tess ♥

13. Ke komu do koleje bys chtěl/a chodit?
Pokud je to bráno z hlediska kolejních ředitelů, tak k Wellsíkovi do Havraspáru.

14. S jakým ročníkem bys chtěl/a do Bradavic chodit?
Se třetím.

15. Jakou postavu/y bys chtěl/a mít za sourozence?
Mickeyho, protože je totálně ňuf.

16. Jakou postavu/y bys chtěl/a mít za rodiče?
Já budu hrozně trapná a egocentrická a napíšu sem Eralei.

17. Má na tebe Felix nějaký vliv?
DUH.

_________________
Obrázek
| +
Obrázek
Obrázek

ObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Obrázek Obrázek


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Are you Felixhead?
 Příspěvek Napsal: ned 02. lis 2014 14:42:18 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 15. srp 2012 17:00:04
Příspěvky: 1065
zkradnu bez dovolení od Fláněte a předem odpusťte angličtinismy

| +
1. Jaké jsou tvé tři nejoblíbenější postavy a proč?
Tři je hrozně málo! Nemůžu aspoň z každýho ročníku?
Ale tak: Salem, Ariana ááá... Lucinka, aby to nebyl samej Zmijozel!D: Ale pořád trvám na tom, že tři jsou málo :3 Jeden je smexy, jeden divnej a jeden švihlej, přeberte si to a přiřaďte sami :lol:

Omfg nevešla se mi sem Henrietta :(

2. Jaké své postavě se nejvíce podobáš?
Nedokážu říct přesně v čem, ale za Arsena i Septima něco tam bude, když fakt málokdy váhám, co bych měla napsat. V Arsenovi mám integrovanou takovou schovávací ulitu a občasné nadšení, v Septimovi svou vnitřní grumpy cat a skepsi, která tam původně ani neměla být. Nejsem tak sassy :D
Vizuálně samozřejmě ani v jednom případě :)

3. Tvá oblíbená hláška?
Je jich opravdu hodně, "Nemilé!" už tu padlo, a tak jsem probrala namátkou Bleskobrk:
"Lepší být studený čumák, než korunovaný osel. Já dokážu být přátelský, ale ty nedokážeš být chytrý." (Emery)
"Pořád jsem hladila Sunshina, který chudák už brzy musel z toho hlazení začít ztrácet chlupy nebo se změnit na dokonale hladkou placku." (Anabelle)
"Kdyby se GG ego rozdalo všem, kteří mají problémy se sebevědomím, bylo by o 99% méně sebevražd. :D" (Ariana)


4. Oblíbené období na Felixu?
Všechno, kde jsou lektvary. A jinak samozřejmě Halloween, Prasinky, Vánoce, famfrpál... Musí být jen jedno? Mně to celkem baví průběžně :3

5. Jakou postavu máš rád/a a nemá ji ráda tvá postava/y?
Taren za Arsena a, ehm, tak trochu Flann za Septima - tam to ještě není, ale směřuje to k tomu, sry! Napadl mě ještě Ebenezar, ale u toho si nejsem jistá, jestli ho mám vysloveně ráda - řekněme, že dobrý "záporáky" náhodou dost oceňuju :3

6. Tvůj nejoblíbenější záporák a proč?
Greyburn! Jako víte co, dark Gandalf (což zní jak nějakej tmavej ležák) a ještě Magneto...
Když pominu sféru NPC, tak Ebenezar. Proč je asi nasnadě, ale stejně pořád nevím jestli mu vůbec říkat "záporák" O.o

7. S jakou postavou by ses v žádném případě nechtěl/a setkat a s jakou naopak ano?
Co se týče studentů, tak nechtěla bych se potkat s AJem a obecně staršími studenty (s pár výjimkami). Jako že ne bych je nesnášela, ale prostě by to byl vlažný zájem. Taky bych nejspíš zabila i Amarillu, Winfreda a Tarena, ale kdo ne :D
Naopak chtěla bych potkat Riley a Patricka (takže jsem spokojeně na svém místě), Gwen, Casse, Tamsin... Darvit, vyjmenovávám vlastní kolej! O.o Jako kdyby ta příležitost byla, chci potkat postupně stejnak skoro všechny :>

8. Kdybys mohl/a randit s nějakou postavou, kdo by to byl?
Nah, I'll pass. Zabalte mi toho skvorejše, díky.

9. Který profesor z Bradavic je tvůj nejoblíbenější?
Když nepočítám NPC, je to jako za mě samotnou a počítám hodiny, kde jsem byla něco číst, tak Aubrey. Když pominu to, že "neojblíbenější" zní jako "vyber si jen jednoho", tak pak se tam vejde ještě Orianne, McCrimmon (kterýho by tuplem měl rád Septimus), Lorelei... FINNIAN. Jo a líbila se mi Sophie.
S NPCčkama vítězí Snailer, Charm a Wilson :D

10. S kým bys byl/a nejlepší kamarád (vyber až tři)?
Zase omezení? Bwm... Upřímně netuším, kdo by bral mě, ale Patrick, Riley, Maeve, i když ta začíná divočit, z čehož by mě kleplo, proto tu figurují samí klidnější XD
Z takovýmo Casse bych ve skutečnosti brzy chytla infarkt, ale zase je zajímavý, že ve skutečnosti během posledních tří let na VŠ zaujal přední příčky někdo, kdo mi silně připomíná Ezru, někdo, kdo je totální Nolanová, jedna sethovitá holčina a šrapnel ráže Gwen *pokerface*

11. Které postavě se nejvíce podobáš?
Vzhledem asi momentálně žádné, protože punk vlasy sem ještě nepřilezly ani na hlavách metamorfomágů, ale možná kdyby byl Septimus holka... Ahem. Tuhle myšlenku radši zahodit.
Povahu si netroufám odhadnout, u nikoho hloubku jeho postav nemůžu nikdy znát tak dobře, jako jejich autor, ale povrchně... ehm, Riley. Tak trochu X3

12. Který pár je tvůj oblíbený?
Janet a Aidan *trololo* Protože mi momentálně naskočil obrázek, jak ti dva leží během Vánoc někde na pláži s ichtylníma santaklausovskýma čepičkama a slunečníma brejlema. A pijou koktejly. S deštníčkem.

13. Ke komu do koleje bys chtěl/a chodit?
K Flavíkovi do růžové :B

14. S jakým ročníkem bys chtěl/a do Bradavic chodit?
S tím samým, kde jsem teď, ale líbí se mi i čtvrťák, třeťák... U druháčků a prváčků ještě nějak čekám, jak se vykrystalizujou, ale riskla bych to taky :DD

15. Jakou postavu/y bys chtěl/a mít za sourozence?
Tamsin, Grace, Georgianu, nebo Sophie. Z kluků Henryho, Benedicta, Matta, Jaydena nebo Andrewa. NE všechny najednou 8-)
Edit: Flann by taky šel

16. Jakou postavu/y bys chtěl/a mít za rodiče?
Určitě ne Patrickovo babičku! A co Finnian samoživitel? Zajímal by mě Cassidy za takových deset let a Lysandra, kdyby zůstala zamrzlá v čase, ale taky jsem momentálně ve fázi, kdy už jsem schopná spárovat všechno a strašně se tomu smát. Eralei bych nechtěla jenom proto, že bych měla hodně sourozenců, já bych si radši střihla jedináčka :3

17. Má na tebe Felix nějaký vliv?
Ani trošku, samozřejmě. Ty hůlky a kreslení a vyrobený věcičky vystavený se nepočítaj. Ani trošku :B

_________________
Obrázek


Naposledy upravil Arsen Quinn dne čtv 01. led 2015 16:31:18, celkově upraveno 1

Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Are you Felixhead?
 Příspěvek Napsal: ned 02. lis 2014 17:00:39 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 23. úno 2013 20:47:13
Příspěvky: 229
Bydliště: Londýn, Regent's Park 368
Trochu makačka na mozkový závity.
| +
1. Jaké jsou tvé tři nejoblíbenější postavy a proč?
Arsen bez nějakýho srozumitelnějšího důvodu, prostě je jen super. Lei protože je boží. A Emery, taky nějak bez důvodu.

2. Jaké své postavě se nejvíce podobáš? / pokud máš jednu postavu, v čem se své postavě nejvíce podobáš? / Kdo má postav víc, může vypsat i jednotlivě v čem se jaké postavě nejvíce podobá.
Největší kus ze mě má Tess, ta ze mě má asi nejvíc věcí.
Kus ze mě má i Joann. Když nemám náladu, tak se chovám podobně jako ona. Jen u ní je to trochu ve větším množství. :D
A Felix má to štěstí, že ze mě nemá nic.

3. Tvá oblíbená hláška?
„Ahoj,“ pozdravil princeznu a po drahné vteřině intenzivního přemýšlení konečně přišel s něčím trochu použitelným, „jedeš taky do Bradavic?“ Nebo možná ne.

4. Oblíbené období na Felixu (Měsíc, akce...)
Hodiny OPČM a famfrpál.

5. Jakou postavu máš rád/a a nemá ji ráda tvá postava/y?
Tess má ráda snad všechny, Felix zatím taky, jen Jo nemá zrovna kámoše, takže asi Aidan?
Ne, že by ho Jo neměla ráda, ona ho v podstatě ráda má, jen jí prostě občas dohání k šílenství.
A obráceně to asi nemám.

6. Tvůj nejoblíbenější záporák a proč?
Nepřipadá mi, že bychom tu měli zrovna záporáky. A když už, tak já nemám ráda záporáky. Takže nikdo. :D

7. S jakou postavou by ses v žádném případě nechtěl/a setkat a s jakou naopak ano?
Nikdy bych nechtěla poznat takový ty svině. Hartovi například. Nemám ráda nepříjemný lidi. Takže ještě Florence, Billy a další jim podobní.
Možná bych taky neustála setkání s Amarillou a Melody. :D

8. Kdybys mohl/a randit s nějakou postavou, kdo by to byl?
Z těch stejně starých asi Ron nebo Emery.

9. Který profesor z Bradavic je tvůj nejoblíbenější?
Lei.

10. S kým bys byl/a nejlepší kamarád (vyber až tři)?
S Arsenem, Gwen a asi Emerym? Tak nějak. Tihle tři by byli asi někde výš v žebříčku přátel.

11. Které postavě se nejvíce podobáš?
Nevím, to je takhle těžký... možná Riley?

12. Který pár je tvůj oblíbený?
Matt s Tess.

13. Ke komu do koleje bys chtěl/a chodit?
Rozhodně k Wellsovi.

14. S jakým ročníkem bys chtěl/a do Bradavic chodit?
Asi bych taky moc nemusela šesťák sedmák, ale nejradši asi čvrťák nebo páťák.

15. Jakou postavu/y bys chtěl/a mít za sourozence?
Arsena nebo Mív.

16. Jakou postavu/y bys chtěl/a mít za rodiče?
Riley s Arsenem.
Anebo Lei s Erym. :D

17. Má na tebe Felix nějaký vliv?
Né. Vůbec nezačnu občas mlejt něco pro ostatního úplně nesrozumitelnýho a já se tomu směju jak debil a všichni hned: "Jo aha, to je zas ta tvoje Harry Potter hra, co?" :D Ehm.

_________________
Obrázek

6. ROČNÍK | HAVRASPÁR | PREFEKTKA | STŘELKYNĚ | KAPITÁNKA

All the stories are true.

| +
♥♥♥




| +
Pro všechny příspěvky, kde se vyskytuje Liam, platí:
Liam: #BF0000


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Are you Felixhead?
 Příspěvek Napsal: ned 02. lis 2014 18:07:00 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 15. srp 2012 17:00:04
Příspěvky: 1065
omg Teeess! <3 *pěna u pusy*

ehm, kašly, kašly... jen tak bokem ještě k tomu ovlivnění, já začala už i reálný lidi nahlas označovat hodně jako: "to je totální Nebelvír!" a podobně, prostě rozřazuju na potkání :lol:
jen tak mimochodem, která otázka vám přijde nejzákeřnější? já mám celkem už problém s databází ve vlastní hlavě, jak je těch postav hrozně moc :lol: vždycky než to projdu, už mám úplně prázdno... což mi připomíná, že jsem chvíli chtěla spárovat u těch rodičů Casse a právě Tess, ale to bych si u obou asi dobře vyžrala :DD yay pro náhodný párování, mwahaha! :twisted:

_________________
Obrázek


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Are you Felixhead?
 Příspěvek Napsal: ned 02. lis 2014 19:08:29 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 23. úno 2013 20:47:13
Příspěvky: 229
Bydliště: Londýn, Regent's Park 368
Neslintej Arzéňo. :D
Hele, to ovlinění u mě... v chemii probíráme prvky a učitelka jen zahlásila "Arsen probírat nebudeme, ten neni zajímavej..." a já jen takový "Neee!" :D A lidi zařazuju taky. Jen ne nahlas no. Taky jsme v dějáku něco probírali a probudilo mě až to, že v nějaký bitvě byl Warwick, sooo...
Hele, mně Cass nevadí. A Tess asi taky nijak nevadí, moc se s ním nebaví, tak nemá důvod ho nemít ráda. Navíc je to jen shippování. A nikdy nevíš, co se může stát... :DD

A nejzákeřnější otázka: č. 16, protože nad tim jsem fakt nikdy nepřemýšlela.

_________________
Obrázek

6. ROČNÍK | HAVRASPÁR | PREFEKTKA | STŘELKYNĚ | KAPITÁNKA

All the stories are true.

| +
♥♥♥




| +
Pro všechny příspěvky, kde se vyskytuje Liam, platí:
Liam: #BF0000


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Are you Felixhead?
 Příspěvek Napsal: ned 02. lis 2014 19:32:32 
Offline
Bystrozor
Uživatelský avatar
Bystrozor

Registrován: pát 22. lis 2013 21:35:14
Příspěvky: 404
Tyve, takhle jsem se nezapotila ani u poslední písemky z dějáku...

| +
1. Jaké jsou tvé tři nejoblíbenější postavy a proč?
Lysandra, protože ten její suchý humor mě prostě totálně dostává. A ani nevím proč. Potom zbožňuju Aršu, protože je jednoduše boží, a potom Flanna, protože je, jak už bylo zmíněno níže, troll.

2. Jaké své postavě se nejvíce podobáš? / pokud máš jednu postavu, v čem se své postavě nejvíce podobáš? / Kdo má těch postav víc, může vypsat i jednotlivě v čem se jaké postavě nejvíce podobá.
Pokud jde o vzhled, tak má Tamsin podobný tvar obličeje jako já. A nos vlastně taky. Povahově... inu, při sepisování Tam-Tamina charakteru jsem se jaksi inspirovala hlavně sebou, takže jsme si podobné v mnoha věcech. Hlavně teda v tom, že obě žereme jako prase.

3. Tvá oblíbená hláška? (Nevíš? Projdi Bleskobrkem!)
Tak to vím náhodou zcela přesně!

Z chatu žeru tohle: "Televizi sere pes, když máš za barákem temnej les." - Flann
Na tohle jsem náhodně narazila při hodině matematiky, kdy jsem se nelidsky nudila a lustrovala Bleskobrk. Vysvětlovat potom učitelce, čemu se tak šíleně tlemím, byla jedna z nejtěžších věcí v mém životě.

Ze hry je to potom hláška: "Ducha jsem sice neviděla, ale za to Quinnovy spodky ano." - Riley
K tomu už se sice žádná historka nepojí, ale taky je to fajne!

4. Oblíbené období na Felixu?
Obecně všechno spojené s famfrpálem, hodiny lektvarů a jízdy vlakem.

5. Jakou postavu máš rád/a a nemá ji ráda tvá postava/y?
To je těžký! Tam-Tam ráda všechny. Jenom teda moc nemusí Tarena, ale toho tu nemusí kdekdo, co si budeme povídat. I když... tomu bych lachtana oknem prohodila nejspíš i já.

6. Tvůj nejoblíbenější záporák a proč?
Vyloženě záporáky tu, pokud vím, zatím nevedeme, ne? :D Ale když už, tak Greyburn. A Tinkerbell.

7. S jakou postavou by ses v žádném případě nechtěl/a setkat a s jakou naopak ano?
Kdybych se nějakou nešťastnou náhodou potkala s Winfredem nebo třeba Amarillou, tak by to jeden z nás dost možná nepřežil. U GG, i když ji mám fakt ráda, jsem si jistá, že by mě vyděsila.
Jinak bych se chtěla potkat nejspíš skoro se všemi, hlavně teda s Arsenem, Lyskou, Flannem, Maevkou, Cassíkem, Pípou, Bree, Patrickem, Riley, Gwen... Je vás hodně! :D

8. Kdybys mohl/a randit s nějakou postavou, kdo by to byl?
S Arsenem. Nebo s Páťou. A se Seanem, i když ten by byl nejspíš označený za pedofila, takže radši ne... Uhm, no nic. Popojedem.

9. Který profesor z Bradavic je tvůj nejoblíbenější?
Z NPC je to stoprocentně Snailer a z aktivních... nejspíš Lei nebo Finnian.

10. S kým bys byl/a nejlepší kamarád (vyber až tři)?
Nejlepší kamarády taky nevedu, ale někde výš v žebříčku (ten vlastně taky nevedu...) by určitě figuroval Arsen, Cass a Flann. Hold se bavím s kluky, no.

11. Které postavě se nejvíce podobáš?
Yay, tak to fakt nevím.

12. Který pár je tvůj oblíbený?
Vzhledem k tomu, že na FFku shippuju i stůl s židlí, oblíbený pár fakt nemůžu určit. Ale mám takový pocit, že to bude Darringer. :melt:
Jo, a taky shippuju sebe a AJe (ale nikomu to neříkejte!), ale na tom svůj podíl nese hlavně jeho FC... :D

13. Ke komu do koleje bys chtěl/a chodit?
K Larrymu do Mrzimoru.

14. S jakým ročníkem bys chtěl/a do Bradavic chodit?
Se třetím, stoprocentně.

15. Jakou postavu/y bys chtěl/a mít za sourozence?
Melody! A potom Ollyho, Mickeyho a Flanna.

16. Jakou postavu/y bys chtěl/a mít za rodiče?
Meirry. :3

17. Má na tebe Felix nějaký vliv?
"Koukej! Ten vypadá jako Arsen!" - "Kdože?" - "No Arsen přece!" - "Cože? Hej, to je zas z toho tvýho FFka, co? Ty vole, už s tím táhni někam. A přestaň na něj ukazovat, čumí sem. A zbytek autobusu taky."
Uhm, asi si to dokážete představit...

_________________
Obrázek
Obrázek
| +
ObrázekObrázekObrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek


Nahoru 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
 
 Stránka 1 z 3 [ Příspěvků: 23 ] Přejít na stránku 1, 2, 3  Další




Obsah fóra » Offtopic » Svět HP


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

 
 

 
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Český překlad – phpBB.cz