Přihlásit se    Fórum    Web    Hledat    FAQ
TOTO FÓRUM SLOUŽÍ POUZE JAKO ARCHIV A NENÍ MOŽNÉ SE NA NĚJ REGISTROVAT. HRA PROBÍHÁ >>ZDE<<

Obsah fóra » Offtopic » Mimo téma




 Stránka 1 z 19 [ Příspěvků: 189 ] Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Další



Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Soví pošta
 Příspěvek Napsal: ned 02. čer 2013 16:45:13 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 02. led 2013 12:46:17
Příspěvky: 677
Bydliště: Sverige!
Všem studentům a profesorům školy čar a kouzel se na vědomí dává, že jsme se rozhodli zavést na tomto fóru Soví poštu! :DD

O co jde?
Dostáváte rádi dopisy? Soví pošta je způsob, jak udělat někomu velkou radost, a zároveň potěšit i sama sebe prostřednictvím někoho jiného! Pomocí soukromé zprávy pošlete do předem stanoveného data 'pořadateli' svou adresu. Ten potom jména promíchá a pošle vám soukromou zprávu se jménem a adresou člena, komu svou tvorbu máte poslat. NIKOMU NEPROZRAZUJTE, KOMU SVŮJ DOPIS POSÍLÁTE, AŤ MÁ VÁŠ ADRESÁT PŘEKVAPENÍ!- stejně tak to platí pro vás: NEVYZVÍDEJTE, KDO PÍŠE VÁM. Přeci si nebudeme kazit ten super pocit při otvírání schránky ;)

Co mám poslat?
Vaší tvorbě se meze nekladou, ale musí se týkat postavy adresáta. Můžete o ní napsat povídku, epickou báseň, či třeba něco nakreslit. Hlavní je, aby dílo bylo VYTVOŘENO VÁMI, tzn. nic nekopírujte!

Prosím, přihlašujte se pouze závazně- pokud víte, že na tvorbu budete mít čas/ jste ochotni obětovat nějakou tu korunu za poštovné ;)




»Přihlášky obsahující vaši adresu posílejte prostředníctvím SZ mně (Ginger) do
1. července 2013
»Soví pošta se pak bude posílat hromadně v den 1. výročí fóra, tj.
1. srpna 2013


PS: nebojte se, nikdo z nás nekouše, a i když jste možná skeptičtí vúči vašim schopnostem, věřte, že adresáta váš výtvor jistě potěší ;) Pokud máte dodatečné dotazy či připomínky, kontaktujte mě pomocí SZ :D

Pravidla převzata a lehce upravena z Dragon Riders Alagaësia Online :3

_________________
Obrázek
YOU CAN'T CANCEL QUIDDITCH !
| +
Obrázek
Obrázek
ObrázekObrázekObrázek

"Ginger, Nebelvírský miláček všech." - Riley Butler


Naposledy upravil Ginger B. Olsson dne pon 05. srp 2013 11:12:18, celkově upraveno 1

Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Soví pošta
 Příspěvek Napsal: pon 01. črc 2013 23:31:33 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 02. led 2013 12:46:17
Příspěvky: 677
Bydliště: Sverige!
Ták, právě jsem nás všechny rozlosovala a rozeslala PMky ;) Stále platí, abyste si navzájem nic neříkali, ale kdyby to někoho zajímalo, tak celkem je nás 7 :3

PS: od 1.8. se zdražuje poštovné (dopis z 10,- na 13,-), takže by možná bylo lepší poslat to dřív, třeba v pondělí 29.7.2013...souhlas? :DD

_________________
Obrázek
YOU CAN'T CANCEL QUIDDITCH !
| +
Obrázek
Obrázek
ObrázekObrázekObrázek

"Ginger, Nebelvírský miláček všech." - Riley Butler


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Soví pošta
 Příspěvek Napsal: úte 30. črc 2013 22:44:26 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 02. led 2013 12:46:17
Příspěvky: 677
Bydliště: Sverige!
Táák, dneska mi došla náááádherná přenádherná Soví pošta od Emmy! ♥
Děkuju moc, mám z toho obrovskou radost :33 Ten Lenny tam XDD
Přidávám i obrazný materiál, aby ostatní mohli závidět xD

Obrázek

_________________
Obrázek
YOU CAN'T CANCEL QUIDDITCH !
| +
Obrázek
Obrázek
ObrázekObrázekObrázek

"Ginger, Nebelvírský miláček všech." - Riley Butler


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Soví pošta
 Příspěvek Napsal: stř 31. črc 2013 8:18:30 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 15. srp 2012 17:00:04
Příspěvky: 1065
A já díkuju Tess za dobře ulítlou básničku, je perfektní :lol: Mou poštu musela odeslat mamka až včera, tak doufám, že dneska dorazí... :DD

_________________
Obrázek


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Soví pošta
 Příspěvek Napsal: čtv 01. srp 2013 15:12:59 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 13. led 2013 19:42:55
Příspěvky: 1284
Děkuju Archiemu za úžasný obrázek! :3 Fakt boží, děkuju moc! A ten vzkaz pobavil :D Pokusím se to nafotit, ale pochybuju, že to foťák zvládne nějak vzít, aby to bylo viditelný :/

_________________
Obrázek
| +
Obrázek
Obrázek

ObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Obrázek Obrázek


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Soví pošta
 Příspěvek Napsal: ned 04. srp 2013 23:31:29 
 
Není zač GG, já jsem se u toho celkem bavila a jsem moc ráda že se můj výtvor líbí :) Jenom jsem se chtěla zeptat, zda-li náhodou netušíš, jestli je má soví pošta na cestě. Pořád nedorazila a já už přetékám nedočkavostí, tak kdybys byla tak ochotná a poptala se nebo tak, byla bych ti velice vděčná ;)


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Soví pošta
 Příspěvek Napsal: pon 05. srp 2013 11:06:41 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 02. led 2013 12:46:17
Příspěvky: 677
Bydliště: Sverige!
Em, ničeho se neboj, odesílatel měl menší technické problémy, ale dnes nebo zítra by se to mělo odeslat ;)
Jinak ostatní stále nic? Podle všeho už to mělo kromě toho Emmina všechno dojít... :/

_________________
Obrázek
YOU CAN'T CANCEL QUIDDITCH !
| +
Obrázek
Obrázek
ObrázekObrázekObrázek

"Ginger, Nebelvírský miláček všech." - Riley Butler


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Soví pošta
 Příspěvek Napsal: pon 05. srp 2013 11:36:33 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 13. srp 2012 13:01:36
Příspěvky: 810
Já hlásím přílet sovy od ♥ Erouška ♥

Je to úplně dokonalý a padla jsem smíchy už jen nad obálkou, ten zbytek mě dodělal úplně :D
A protože nehodlám troškařit, tak rovnou nahodím obrázky (za ty pochybné barvy může můj skener, ne autorka :DD)

Obrázek a drabble: | +
Obrázek

Obálka: | +
Obrázek

Děkujííí moc, drahoušku! :*

_________________
Obrázek
I'm not the jealous type, but what's mine is mine. End of story.
Pačku!

| +
Obrázek
Obrázek

Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek Obrázek


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Soví pošta
 Příspěvek Napsal: stř 07. srp 2013 13:17:24 
 
Stalo se to včera odpoledne, když na okno konečně zaťukala sova od Lorelei. Áááááá!!! Bylo a stále je to naprosto dokonalý!!! Má soví pošta obsahovala nádhernou kresbu (která se určitě nedá nazývat prvodílem ;) ) dále nažloutlou obálku s dokonalým a nezaměnitelným znakem bradavic, která obsahovala dopis psaný zeleným inkoustem při jehož čtení jsem si připadala úplně jako Emma! A jako sladká třešnička na dortu to završil odznáček se znakem Nebelvíru! Jsem nadšená! Takováhle pošta by mohla chodit častěji. Hrozně moc ti děkuji Lei, je to nádherný ;) :D

| +
Obrázek


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Soví pošta
 Příspěvek Napsal: stř 07. srp 2013 15:51:10 
 
Archie se přidává k ostatním a také potvrzuje, že obdržel svou soví poštu :) Už jí mám tedy doma pár dní, ale až teď jsem se rozhodla, že si jí teda nebudu syslit pro sebe a taky se s vámi o ten skvost podělím. Arsen mě opravdu překvapil a hrozně potěšil, protože zápisník speciálně věnovaný Archibaldovi byl opravdu neočekávaný nápad :D A proto bych chtěla Arsenovi opravdu moooooooc poděkovat! Za tohle ti Archie bude nosit kakao celý druhák ( ať už kakao piješ nebo ne :D ).

Přední strana:
| +
Obrázek



A pár stránek na ukázku, abyste mohli patřičně závidět :) :
| +
Obrázek

| +
Obrázek


A nesmím zapomenout na 100% cute Havraspárský odznáček:
| +
Obrázek


Nahoru 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
 
 Stránka 1 z 19 [ Příspěvků: 189 ] Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Další




Obsah fóra » Offtopic » Mimo téma


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

 
 

 
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Český překlad – phpBB.cz