Přihlásit se    Fórum    Web    Hledat    FAQ
TOTO FÓRUM SLOUŽÍ POUZE JAKO ARCHIV A NENÍ MOŽNÉ SE NA NĚJ REGISTROVAT. HRA PROBÍHÁ >>ZDE<<

Obsah fóra » Offtopic » Mimo téma




 Stránka 3 z 4 [ Příspěvků: 31 ] Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další



Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Jak jste se dostali na FF?
 Příspěvek Napsal: úte 11. úno 2014 17:31:51 
 
Já som sa sem tiež dostala cez DR-ko, ale registrovala som sa asi až po pol roku :D


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Jak jste se dostali na FF?
 Příspěvek Napsal: pát 28. bře 2014 22:28:44 
 
Jak všichni ví, tak tu moc dlouho nejsem. Takže já jsem se sem dostala vinou(v dobrém slova smyslu) Gwen, ale taky hlavně díky Angele, když od rána do večera nemluvila o něčem jiném, tak jsem si nakonec nějakej ten profílek smastila. Toť vše :D


Naposledy upravil Patricia Brennan dne čtv 22. kvě 2014 19:02:27, celkově upraveno 1

Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Jak jste se dostali na FF?
 Příspěvek Napsal: sob 29. bře 2014 12:56:21 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 05. úno 2014 21:58:02
Příspěvky: 377
Ségra (Gweeny) objevila tohle fórum, nevím jak, asi přes DRko. Už tu chvíli byla a pořád mě přesvědčovala, jak je to tu prima, tak jsem se taky registrovala... Vůbec jsem nevěděla, jak to tu chodí, ségra, vycvičená z DRka, mi musela kapku pomoct :) A nakonec je to jediná hra, kterou na internetu hraju :) Konec pohádky ;)

_________________
Obrázek
| +
Obrázek

Obrázek

Za koláž a podpis děkuji Gweeny :)

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázek


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Jak jste se dostali na FF?
 Příspěvek Napsal: úte 01. dub 2014 22:44:09 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 26. zář 2012 23:27:13
Příspěvky: 621
Bydliště: Astrální nekropole
Jak už bylo řečeno o stránku zpátky, jsem tu kvůli Riley.
Jelikož někteří již zřejmě postřehli jisté antipatie z mé strany k paní Rowlingové a jejímu příběhu, nechť konečně vyplyne pravda na povrch: za devatero horami a devatero řekami, kdysi v dávných dobách, začal jsem se bavit s Riley o psaném RPG, netuše, že ona něco takového též provozuje.
Ač jsem Harryho Pottera neměl nikdy rád, seznavši, že se zde jedná o příběh z let sedmdesátých a tudíž se tam ta brejlatá příšera nevyskytne, cosi jsem sežblemcal a založil jsem si kartu... protože jsem byl prostě strašně zvědavej, jakým stylem Riley hraje.

...Taky se divím, že mi to tu vydrželo :D

_________________
Obrázek
A KNIGHT IS SWORN TO VALOR


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Jak jste se dostali na FF?
 Příspěvek Napsal: stř 02. dub 2014 11:46:04 
 
Já jsem tu, protože jsem přímo hledala nějakou RPG na téma HP a baf, jsem tu ;)


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Jak jste se dostali na FF?
 Příspěvek Napsal: čtv 22. kvě 2014 9:30:15 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 19. bře 2014 14:23:58
Příspěvky: 219
Úplně díky stejným lidem jako Patricia. Ono vás po roce na stropro přestane bavit takoví to, já sem na tomhle rpg a tohle se tam stalo a na tomhle rpg tohle... Gwenuška je sice úplný zlatíčko, ale když už se s vámi člověk nebaví o ničem jiném a ještě tomu, o čem se s vámi baví nerozumíte, leze vám to na nervy, a tak, potom, co si Gwen udělala ve škole referát na rpg hry jsem se rozhodla. Někam, kde Gwen hraje se zaregistruju, a že jsem měla pořádně na výběr... Ale na konec jsem si vybrala Felixe! Dále by si ale poděkování, za to že jsem tu zasloužila i Angelka, která o rpg s Gwenuškou vždy žhavě diskutovala.

_________________
Obrázek
| +
Obrázek
Obrázek ObrázekObrázekObrázek Obrázek


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Jak jste se dostali na FF?
 Příspěvek Napsal: pát 02. led 2015 18:34:13 
Offline
Smrtijed
Uživatelský avatar
Smrtijed

Registrován: úte 03. zář 2013 13:02:09
Příspěvky: 576
Tak dobře, už tu straším nějaký ten pátek, ale zatím jsem neměla odvahu k tomu se přiznat jak to, že tu máte mojí malou narušenou brunetku, narušenější zrzku, a nejnarušenějšího růžovýho broučka a další, tedy všechny střípky mého narušeného já. Ale čas už uzrál, a tak tu máte mojí zpověď... :D

poněvadž se mi to nějak zvrtlo ve sloh... | +
Byl začátek září, zrovna nám zapojili net v novým bytě, mě jako obvykle štvali všichni z našeho pošahanýho gymplu a já si chtěla spravit náladu, nehledě na to, že jsem se neuvěřitelně nudila ale zase jsem byla moc líná na to, abych vystrčila paty z baráku. A tak šup na internet a hledat. Vím určitě, že jsem nijak nehledala RPG nebo tak, ale co to bylo, po čem jsem pátrala, to se už asi nikdy nerozpomenu. Zato vím, že mi po chvíli vyskočil tento článek a mě Felix už podle toho velice zaujal. Vždycky jsem totiž měla HP ráda (a všichni kolem mě považovali za troubu, že jsem z toho ještě nevyrostla), ale hrát textovku s tímhle tématem se mi nechtělo, zvlášť když všechno co jsem tak nějak matně znala, bylo zasazeno do doby po poražení Voldemorta, a sáhněme si do svědomí, já si prostě vždycky děsně přála zkusit být Smrtijedem. Takže mě sem přitáhlo zasazení do doby, kdy se nám Voldík teprve dostává k moci. Nikdy předtím jsem ale na fóru nehrála (vlastně mám krom FFka zkušenost jen s jednou textovkou a ta se hrála pomocí blueboard knih a během mojí tehdejší nepřítomnosti u pc stihla dokonale umřít, ale o to nejde), bála jsem se, že něco pokazím, nebo že moje postava nebude dost dobrá na to, aby ji vůbec přijali, a tak jsem v základu tak trochu okopírovala jednu cizí postavu z onoho mrtvého rpgčka... a napsala jsem Anabellku. To, že se nakonec moje malá slečna dostala do Zmijozelu, a charakterově se vyvinula úplně jinak než její předloha? Ne, nebylo to plánované, ale je to super. Psaní na fóru mě rychle chytlo (poněvadž prostě zbožňuju psaní a čtení slohů... podívejte se třeba i na tohle! To měla být jedna věta, u Merlinovy křivé levé nohy!) a Felix si drží po hře na flétničku na základce první místo mezi mými zájmy, co se doby, jakou jsem u toho vydržela týká. Už rok a tři měsíce mě tu máte, dámy a pánové, a já vás mám upřímně všechny moc ráda a děkuji, že jste mě mezi sebe přijali i jako někoho úplně cizího (z toho jsem totiž měla taky děsný strach...)

Tolik k mému příběhu. Moc slov, ale co naděláte... když výkec, tak výkec. :D

_________________
Obrázek
In order for a man to be truly evil, he must be a woman.
| +

Obrázek


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Jak jste se dostali na FF?
 Příspěvek Napsal: ned 04. led 2015 16:27:07 
Offline
Bystrozor
Uživatelský avatar
Bystrozor

Registrován: pon 01. črc 2013 16:45:16
Příspěvky: 928
Koukám, že tady ještě nemám zápich. Inu, to bylo nejspíš nějak takhle:

Někdy na jaře 2013 u nás přespávala Lorelei a zmínila se před ženou o textovce na motivy Harryho Pottera, což jsem promptně ignoroval, protože fuj brýlatá zrůda a tak vůbec. Nevím, jestli už tenkrát, každopádně žena rychle přišla s ideou na postavu a já si, nepobaven, dál hrál na starých pískovištích a psal drabbly.
No, a asi za půl roku jsem z nějakého důvodu začal sepisovat první verzi seznamu svých postav napříč dějinami a zjistil, že tam mám jednu docela velkou archetypální díru. A protože jsem tou dobou četl Stewarta Parkera a byl celkově dost fascinovaný Severním Irskem, byla tu možnost buď založit si nějakého teenagera na Perunicu, kde mě ovšem předběhla a totálně znechutila jedna slovenská věc, nebo jinam, a tehdy mi přišel pod ruku odkaz sem. Takže jsem si jako předzkouškové opáčko napsal profil a říkal si, že ty dva tři posty týdně do toho vrazím.

Což se, jak jste si asi všimli, trochu zvrtlo, ale žena už si letos tu postavu prý fakt napíše...

_________________
Obrázek Obrázek Obrázek

Obrázek
| +
Obrázek Obrázek


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Jak jste se dostali na FF?
 Příspěvek Napsal: čtv 08. led 2015 23:43:39 
 
Toho dne pršelo a bylo chladno.
Venku zuřilo sto čertů ... (no dobře ... tak jinak). Prostě jsem si zadala do vyhlédávače RPG a vyjel mi odkaz na tuto hru. Říkala jsem si, že se přihlásím, ale pak přišla maturita a tak jsem se přidala až na druhý pokus. A jsem ráda, i když někdy si říkám, že bych mohla něco napsat lépe. Ale musím říct, že tato hra mi hodně dala. A postavu jsem si zamilovala.


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Jak jste se dostali na FF?
 Příspěvek Napsal: stř 21. úno 2018 15:29:22 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 13. led 2013 19:42:55
Příspěvky: 1284
Tak to tu trochu oživíme, co? Nováčci, hm? *wink wink* :lol:

_________________
Obrázek
| +
Obrázek
Obrázek

ObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Obrázek Obrázek


Nahoru 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
 
 Stránka 3 z 4 [ Příspěvků: 31 ] Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další




Obsah fóra » Offtopic » Mimo téma


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

 
 

 
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Český překlad – phpBB.cz