Přihlásit se    Fórum    Web    Hledat    FAQ
TOTO FÓRUM SLOUŽÍ POUZE JAKO ARCHIV A NENÍ MOŽNÉ SE NA NĚJ REGISTROVAT. HRA PROBÍHÁ >>ZDE<<

Obsah fóra » Offtopic » Mimo téma




 Stránka 1 z 7 [ Příspěvků: 69 ] Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další



Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Burza příbuzných!
 Příspěvek Napsal: úte 06. led 2015 14:10:58 
 
Nikde som nenašla príslušnú tému, ale myslím, že by bola vhodná nielen pre nováčikov, ale aj pre veteránov, ktorí dejovo stagnujú a potrebujú nejaké osvieženie dejovej línie, prípadne tých, ktorí hľadajú konkrétnu dejovú podporu, či špecifický typ postavy/hry. Topic by mal slúžiť niečo ako inzertná výveska, keďže chat nemá až taký dosah pre hráčov, ktorí nie sú aktuálne online a teda nebudú absolútne stratené.

Ako taký topic teda slúži primárne pre hráčov, ktorí hľadajú napr. rodinných príslušníkov, ktorí nebudú len NPCčka a teda snažia sa nájsť oficiálneho hráča pre ich už existujúce NPC (napr. súrodenci); existujúce/ešte neexistujúce postavy, ktoré by sa podielali na istej dejovej línii a zápletke (napr. A chce postavu študenta B, ktorý by šikanoval študenta A); brainstorming a vyvíjanie ešte nie úplne domyslenej zápletky; prejavenie záujmu o hru špecifických postáv a následné kontextuálne hľadanie v rámci FF (napr. mám záujem o hru šabľozubého čistokrvného čarodejníka, ktorý by rád s partičkou priateľov chodil po Bradavicích a snažil sa vyriešiť záhadu zmiznutého Jigglypuffa) a pod.
Tieto informácie majú byť uvedené v príspevku, a ak bude mať dotyčný/á záujem, ozve sa danej osobe prostredníctvom operenej pošty.

Chcem dopredu upozorniť, že nejde o "omg chcem si zahrať s dakým, som online, píšte mi do správičiek chichi", ale seriózny character development.


Apropo, chcela som sa spýtať ešte predtým, než oficiálne začnem spisovať koncept postavy (keďže Archibalda nevzkriesi už ani pápež a ani vanilkové rožky), či by niekto nepotreboval daného rodinného príslušníka, či niektoré z vyššie uvedených príkladov. :)


Nahoru 
 Příspěvek Napsal: úte 06. led 2015 18:40:38 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 25. srp 2014 17:51:55
Příspěvky: 431
No, rodinu ti asi nenabídnu, má je slušně uzavřená, ale třeba nějaké sestřenky, bratránky... i když chápu, že ti tu jistě někco podšoupne lepší nabídku. :D Já třeba hledám pro Vincka nějaké další raubíře, protože Vincek je prostě divoký, bláznivý a naprosto nehodící se do Havraspáru, ale trápit se kvůli tomu nehodlá. A tak tedy hledám nějaké blázny na lumpárny, kteří by se třeba chtěli i zapojovat do her typu "jsme tajní agenti a hledáme další nepřátelské agenty", anebo rytíře, kterří na místo ochrany lidí, je místo toho obíraj o sladkosti atp. :D

_________________
"PUNK'S NOT DEAD, BÍDÁCI!"
- VINCENT

| +
Obrázek


Nahoru 
 Příspěvek Napsal: úte 06. led 2015 20:39:26 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát 12. zář 2014 8:57:21
Příspěvky: 383
Zdravím,
Tak předně, děkuji za téma, ono se tohle celkem hodí. :D A teď proč píšu. Billyho malá sestřička (Emily Stone) jde letos do prvního ročníku a byla bych ráda, kdyby za ni někdo hrál. V kartě mám, že je to milá, klidná... potvora. :DD Jenže takhle ji vidí Billy a faktem je, že se ti dva nestačili moc dobře poznat (nechápaví kouknou do karty), takže menší odchylku od její normální povahy klidně skousnu. Je u ní i faceclaim (India Eisley), ale to by nebyl problém změnit. Pokud budete mít zájem, ozvěte se prosím na moji PM, ju?
Billy (a pisatelka) ;)

_________________
Obrázek


"Nulli tacuisse nocet, nocet esse locutum."
lat. "Z mlčení nevzejde škoda, z mluvení bývá však zle."


| +
ObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázek




Nahoru 
 Příspěvek Napsal: úte 06. led 2015 21:59:38 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 01. črc 2014 10:52:43
Příspěvky: 85
Tak jako když už to tu je... já nabízím k dispozici jako prvňáčka Dorčinu sestřičku Alice (jméno se dá změnit, samozřejmě). Povahu napsanou nemá, vzhled taky ne, vlastně je naprosto k volnému tvoření :)

_________________


Nahoru 
 Příspěvek Napsal: úte 06. led 2015 22:09:25 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 13. led 2013 19:42:55
Příspěvky: 1284
Tak já přihodím svou trošku do mlýna :D Co se postav rodinných příslušníků týče, Ery má jedenáctiletou ségru Ulu, jejíž povaha je jen hrubě načrtnuta a samozřejmě by šla upravit. Kdyby někdo čekal ještě rok a chtěl příští rok prvňáčka, může si založit Nessu Queenů, mladší sestru Charlieho a Melody, info o ní v Queenovic kartách. A protože mám ráda příbuzenstvo, takové ty sestřenky/bratránky/tetičky/strýčky přijímám u kohokoliv kdykoliv :D

_________________
Obrázek
| +
Obrázek
Obrázek

ObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Obrázek Obrázek


Nahoru 
 Příspěvek Napsal: čtv 08. led 2015 18:01:01 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 25. srp 2014 17:51:55
Příspěvky: 431
Tak jsem nad tím tak přemýšlela. Pokud by někdo měl zájem hrát za Vincentovu sestru (původně neměla být kouzelnice, ale co není, může být) Tríšu, tak jsem ochotná se s vámi domluvit. Momentálně je jí deset, v herním létě jí bude jedenáct, takže věk ideální. FC je samozřejmě jen a pouze na vás. Stejně tak jako povaha. Já ji ve svém profilu nijak zvláště nepitvala, takže si můžete hodně věcí přidat. :)

Zájemci pište PMky, ráda vás přijmu do rodiny :D

_________________
"PUNK'S NOT DEAD, BÍDÁCI!"
- VINCENT

| +
Obrázek


Nahoru 
 Příspěvek Napsal: pát 09. led 2015 0:08:04 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát 22. úno 2013 20:16:00
Příspěvky: 975
Kdyby si někdo chtěl založit staršího smrtijeda a prvotřídního hajzlíka, mám v plánu rozšířit Gallovic klan a někdo z příbuzných by se mi hodil, aby měl onen dotyčný parťáka, chápeme, Darrel v sobě té Gallovštiny moc nemá. :D K mání jsou věsmes všechna npc v kartě, nejlepší by byl někdo z těch dvou Jarenových bratrů, ale vzdáleným příbuzným se taky nebráním. :)

_________________
Obrázek
Fotoalbum! Najdeš se?

| +
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek


Obrázek Obrázek


Nahoru 
 Příspěvek Napsal: pát 09. led 2015 17:05:59 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát 21. lis 2014 13:22:35
Příspěvky: 359
---

_________________
Obrázek
Logika nikdy nerozhoduje o tom, co je možné a co ne.
| +
Obrázek
Obrázek
Obrázek Obrázek


Naposledy upravil Winifred Mabel Sinclair dne ned 14. úno 2016 13:14:18, celkově upraveno 1

Nahoru 
 Příspěvek Napsal: sob 10. led 2015 11:23:02 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 04. led 2015 1:20:04
Příspěvky: 87
Zdravíčko i ode mě,

kdyby někdo rád čistokrevného prvňáčka, nabízím Jamesova bratra. V kartě je maličké info - jméno, přibližný vzhled, přibližná povaha - což by bylo fajn, kdybyste se toho drželi, ale jinak máte na vyhrání si úplně volnou ruku. :)

_________________
Obrázek
| +
Obrázek


Nahoru 
 Příspěvek Napsal: pát 16. led 2015 21:43:38 
Offline
Smrtijed
Uživatelský avatar
Smrtijed

Registrován: úte 03. zář 2013 13:02:09
Příspěvky: 576
Nabízím příbuzenství tak trochu na druhou stranu - kdyby někdo měl potřebu dělat si rodokmen cca do období kolem roku 1790 +- a chtěl by příbuznost s Howellsema, mám spoustu nevdaných praprababiček a též praprababiček bez rodného příjmení ;)
(rodokmen bude k nalezení pravděpodobně u Xávy v kartě, a to začátkem herních prázdnin. Teď i pak pro jakékoliv spříznění či info písejte PM. :) )

W E . A R E . A L L . R E L A T I V E S . H E R E !

_________________
Obrázek
In order for a man to be truly evil, he must be a woman.
| +

Obrázek


Nahoru 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
 
 Stránka 1 z 7 [ Příspěvků: 69 ] Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další




Obsah fóra » Offtopic » Mimo téma


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

 
 

 
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Český překlad – phpBB.cz