Přihlásit se    Fórum    Web    Hledat    FAQ
TOTO FÓRUM SLOUŽÍ POUZE JAKO ARCHIV A NENÍ MOŽNÉ SE NA NĚJ REGISTROVAT. HRA PROBÍHÁ >>ZDE<<

Obsah fóra » Offtopic » Mimo téma




 Stránka 6 z 7 [ Příspěvků: 69 ] Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Další



Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Burza příbuzných!
 Příspěvek Napsal: pon 20. bře 2017 22:05:04 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát 12. zář 2014 8:57:21
Příspěvky: 383
Využívám toho, že tento topic není zamýšlený jen jako burza příbuzných, má sloužit i jako nabídka k dějové lince. Takže…

Trollovina neb návrh na výměnu kufrů

Kufry jsou označené cedulkami. Dle cedulek se kufry doručí do příslušných ložnic. Cílem je vyměnit co nejvíce cedulek z pánských kufrů z nebelvírské ložnice za cedulky z kufru těch dámských a úplně ideální by bylo, kdyby šlo o kufry starších spolužaček. Ono se to provalí, otázkou je kdy. Mám za to, že ne dřív, než se nebelvíři stihnou pobavit dámským spodním prádlem. Puberta, to neřešte. S trestem se dopředu počítá.
Otázkou je, jestli se někdo přidá, a to nejen herně. Herně asi Billy pošle sovu nebelvírským spolužákům, aby se to vědělo. Mimoherně mi jde o ty kufry. Ctím zásadu, že nemanipuluji cizími věcmi, ale bylo by docela vtipné, kdybych dostala svolení od nějakých postav. Je to trollovina, ale… proč ne.

_________________
Obrázek


"Nulli tacuisse nocet, nocet esse locutum."
lat. "Z mlčení nevzejde škoda, z mluvení bývá však zle."


| +
ObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázek




Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Burza příbuzných!
 Příspěvek Napsal: pát 14. dub 2017 21:17:09 
Offline
Lékouzelník
Uživatelský avatar
Lékouzelník

Registrován: pon 22. črc 2013 21:38:17
Příspěvky: 829
Jen malá drobnost. Včera jsem chvíli zírala do karty Arisielle a všimla si, že její dvojče Allrianne je neprovdaná, takže kdyby náhodou někdo potřeboval čistokrevnou manželku (z méně významné rodiny), tak se klidně ozvěte. :D

_________________


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Burza příbuzných!
 Příspěvek Napsal: sob 10. čer 2017 12:09:09 
Offline
Profesor
Uživatelský avatar
Profesor

Registrován: stř 08. črc 2015 6:22:28
Příspěvky: 257
Tak.. abych odsud taky jenom nebrala :| Jsem projížděla karty všech svých postav (a že mi to dalo zabrat) a našla jsem několik děcek, dospělých a tak, které mohu nabídnout.

Millie Manning - měla by nastupovat až další rok, ale to by se dalo upravit, stejně jako jméno. S tím jsem ve hře totiž neoperovala a v kartě o ní nic napsaného není, takže tak. O příbuzné by nouze nebyla, krom Heatha se tu potuluje ještě Maud.
Nikolay Udinov - pouze jako otec nějaké čistokrevné havěti, má psané dva syny, ale s tím jsem taky ve hře nijak neoperovala, takže se to dá klidně změnit na holku a kluka, či dvě holky a tak dál. A o příbuzné by ve hře nouze nebyla, víme.
Elizaveta Udinov - teta Daryi je tak trochu rebel, protože si vzala mudlovského kouzelníka. Nicméně ve hře zmiňovaná nikdy nebyla, Daryina rodina se s ní nevídá, ale co není může zase být, že? Alá o příbuzné by nouze nebyla, ehm. Nabízím jí tedy především jen jako matku nějaké té ne zrovna čistokrevné havěti.
Howellsové - Camille teď vychází ze sedmého ročníku, je to mrcha, jméno jde změnit a nic s ní plánu nemám. To samé pak platí o dvojčatech Marianne & Dorothy. Jsou dvojvaječný, jména jdou změnit, měli by teď nastupovat do sedmého ročníku a povaha mi je taky jedno, jen koleje chci zanechat. No a taky je garantováno, že ve hře potkáte spoustu příbuzných, a tak.
Eleanora Delgrosso - Jméno jde změnit, měla by nastupovat do prvního ročníku mám pocit, že teď, je z části Indka a ve hře jsem s ní nikdy neoperovala. Jo a o příbuzné ve hře by nouze nebyla.
Ashley Abbot - jméno jde změnit, příjmení ne. Je to sestra Noaha a sestřenice Powellů aka Prestona & Petera, o příbuzné by ve hře tedy nouze nebyla. Měla by taky nastupovat letos do prvního ročníku, ve hře jsem jí zmiňovala snad jednou.

Toť asi vše, kdybych to projížděla víc do hloubky, asi bych toho vyhrabala ještě víc, ale tohle zatím stačí, ehm.

_________________


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Burza příbuzných!
 Příspěvek Napsal: pon 24. črc 2017 20:06:14 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 04. led 2014 22:45:10
Příspěvky: 180
Dražíme bráchu!

Sím, máme jednoho Ira navíc, co je sice podle našich popisků v kartě furt dvouletý jelito, ale ono už mu těch jedenáct jakože bude. A popisky změníme. Fakt.

Jedná se o benjamínka rodiny, Riordana (asi na jménu nebudeme trvat, ale taky nepovolíme všecko, žejo), který spával mezi ovcemi a klidně s nimi i posnídal ze žlábku, případně žral psí suchary, ale i tak z něj fakt mohl vyrůst normální člověk (spíš ne, ale mohl, žejo, i když je jeho brácha plameňák).
A je naprosto booooožíííííí.
A může být váš! A to chcete!

_________________
Obrázek
What doesn't kill me... had better start running.


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Burza příbuzných!
 Příspěvek Napsal: čtv 10. srp 2017 11:56:19 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát 19. kvě 2017 9:40:09
Příspěvky: 185
Udám svou rodinu
Značka: nic osobního, ehm

Prostě a jednoduše nabízím Britskou část rodiny Forne, která ve hře byla zmiňovaná jen velice okrajově, ale zas dost trefně na to, aby si o ní udělal člověk obrázek. A proč že bych rád udal svou rodinu? Inu, krom toho, že by bylo fajn mít někoho, kdo by mě (já jeho) prudil, tak to má i jeden větší důvod. A to ten, že jelikož je Marcus jediný mužský potomek rodu, tak se Arthur (jeho děda) rozhodl, že bude přirozeně dědit rodinný podnik, což přiznejme si, jeho teta a sestřenice určitě nerady slyší, že. Takže jsou k mání především tyto dvě, aby případně vytvořily menší drama/zábavu, ehm.

_________________
Obrázek


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Burza příbuzných!
 Příspěvek Napsal: čtv 31. srp 2017 19:57:57 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 12. srp 2014 14:04:26
Příspěvky: 390
Kdyby se někomu zdálo, že bude letos do prváku nastupovat málo čistokrevných, narychlo nabízím mladšího brášku, který případně může nastupovat i rok příští, eventuelně přespříští, takže času dost. Spíš klidná a zasněná duše, ovšem na ničem přehnaně netrvám, na všem se můžeme domluvit.

_________________

| +
ObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázek Obrázek Obrázek


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Burza příbuzných!
 Příspěvek Napsal: čtv 31. srp 2017 20:14:35 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 24. črc 2016 22:12:13
Příspěvky: 140
Dlouho jsem na burzu nehodila nikoho z mých postav, tož to se musí napravit!
Chcete čistokrevného kouzelníka? Chcete mít šanci zahrát si drama? Pak je Oliver Carlyle tou pravou volbou!

Ano, dražím Derekova bratra Olivera (na jménu netrvám, ale aspoň jako druhé by mu zůstat mohlo). Čistokrevný, ročník 1957, vystudovaný nebelvírák, zatím svobodný. Trochu je načtrnutý v Derekově kartě, nicméně napsat si ho můžete podle sebe, když to se mnou teda aspoň trošičku zkonzultujete. Je tu dokonce možnost, že by mohl mít nějaké ty jizvy (a trošku vlkodlačí chutě) od toho, jak ho Derek málem zabil, páč to v kartě víc nerozepisuju, takže kdo chce zajímavou postavu, má možnost ji mít.
V případě zájmu pište prosím PMku na Eryho (na Dereka můžete taky).

_________________


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Burza příbuzných!
 Příspěvek Napsal: pát 22. zář 2017 16:59:42 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 03. srp 2017 20:04:18
Příspěvky: 69
Nabízím k sepsání svého mladšího bratříčka, Tristana Elvina Isaaca McLarkena, který by měl další školní rok (1982/1983) nastupovat do prvního ročníku. Kdyby ho chtěl někdo až na ten další školní rok (1983/1984) taky by se šlo nějak domluvit.
Na jménu netrvám, ale musí být tři a první začínat na T, druhé na E a třetí na I. U sebe v kartě o něm nic moc napsaného nemám, takže by byl zcela ve vaší režii, Eleanor ho zbožňuje, nicméně na úplné zlatíčko ho nevidím, ale třeba překvapí.

_________________
TALIYAH ELEANOR IRIS ROSE
I'm a nice person. Just don’t push the BITCH button.


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Burza příbuzných!
 Příspěvek Napsal: pát 24. lis 2017 18:56:18 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 16. bře 2016 20:24:51
Příspěvky: 54
Jsem jako koukla do Gerasimovy karty a zjistila, že jeho synové, dvojčata Dmitri a Kolya, by měli nastoupit do školy. Do Kruvalu nepůjdou, protože tam by je sežrali, tak jsem se rozhodla pro takovou tu veselou verzi, že nastoupí do Bradavic (a úplně znemožní tatínka, že jo). Takže kdyby si je někdo chtěl napsat, jsou volní, zbytek s případnými zájemci pořeším po PMkách nebo Skypu.

_________________
I WEAR ALL BLACK TO REMIND YOU NOT TO MESS WITH ME, BECAUSE I'M ALREADY DRESSED FOR YOUR FUNERAL.

Upozornění pro potencionální sebevrahy: Pokud Gerasima nakrknete, musíte počítat s následky, které by se vám nemusely líbit. Tak prosím přemýšlejte nad tím, co vyvádíte, a mějte na vědomí, že je soudruh fakticky svině. Díky.

Dej si boršč!


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Burza příbuzných!
 Příspěvek Napsal: čtv 04. led 2018 18:21:53 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 04. led 2018 18:12:41
Příspěvky: 30
DRAŽÍM SEBE :mrgreen:

Zdravím!
Hledám tady pro Lacey čisťáčského tatínka! Postavení rodiny je mi celkem ukradené, jde o tu krev, že jo taky.
Slečna je plánovaná jako levoboček, který žije s matičkou a jejím novým manželem, zřejmě nějaká chyba z mládí a tak, ale kdyby chtěl ten čistotatík být pořád kamarád s rodinkou, byla bych děsně ráda. Nebo kdyby třeba s ní měl nějaký kontakt či tak nějak. A nebo časem. He. He.

Lacey je jedenáct a je to opravdu zlatíčko, a mindrák mít z ničeho nebude, žije v normální rodince a na to že je adoptovaná může z vysoka kašlat. Ale pisatelka miluje drámo. Takže pokud by někoho nabídka zaujala, přijmu vaše sovy s radostí ;)


TATÍNEK NALEZEN, VŠEM ŽÚČASTNĚNÝM DĚKUJEME :mrgreen:

_________________
Obrázek.
HRAJU NEJRADŠI NA NÁHODU. TAKŽE POKUD NĚKDE UVIDÍTE MŮJ POST, KLIDNĚ SE VETŘETE. LAC BUDE RÁDA.
Pokud půjde o výjimečnou domluvenou hru, zohledním to buď v postu nebo poznámce pod ním.


Nahoru 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
 
 Stránka 6 z 7 [ Příspěvků: 69 ] Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Další




Obsah fóra » Offtopic » Mimo téma


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

 
 

 
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Český překlad – phpBB.cz