Přihlásit se    Fórum    Web    Hledat    FAQ
TOTO FÓRUM SLOUŽÍ POUZE JAKO ARCHIV A NENÍ MOŽNÉ SE NA NĚJ REGISTROVAT. HRA PROBÍHÁ >>ZDE<<

Obsah fóra » Offtopic » Mimo téma




 Stránka 2 z 7 [ Příspěvků: 69 ] Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další



Autor Zpráva
 Příspěvek Napsal: ned 01. úno 2015 12:20:31 
Offline
Profesor
Uživatelský avatar

Registrován: ned 18. led 2015 13:23:03
Příspěvky: 199
Obrázek

Psala jsem to už v kartě, ale chápu, že ta rodina je tak dlouhá, že k té zmínce na konci se někdo ani nemusel dostat. :DD

Protože velké rodiny jsou cool, tak bych byla ráda, kdyby se někdo rozhodl ke mně přidat, nabídka je široká.

Za prvé máte možnost si obsadit některého sourozence, konkrétně Tyriana, Ivory, Violet. Bližší informace jsou v kartě, kopírovat to sem nebudu. Jsem otevřená změnám a návrhům, jediné, na čem trvám je povolání (u Tyriana a Ivory; poněvadž jsem s tím už operovala ve hře) a alespoň přibližně popsaná povaha (odchylky beru, ale nerada bych otočení o sto osmdesát stupňů, chápete). Kdyby zůstalo jméno, bylo by to úplně boží, ale tady jsem ochotná překousnout změnu za podmínky, že ten dotyčný zůstane pojmenovaný po barvě (ono těch možností není tak málo, jak by se mohlo zdát). Faceclaimy jsou asi na vás, za Toma Misona u Tyriana bych byla ráda, stejně tak jako u Violet za Holliday, ale v podstatě mi to je jedno, hlavně aby se mi případný nový faceclaim líbil. :lol:

Kdyby to někoho příliš svazovalo, samozřejmě chápu, mám ještě možnost nabídnout někoho z větve Scarletina otce (matčina strana jsou z 99% nekouzelníci). Bennet je ze svých sourozenců nejstarší (počet sourozenců neudávám, ale minimálně čtyři to asi budou :D) a určitě má další sestřenice a bratrance etc. Jak říkám, velké rodiny jsou nejlepší. Craneovi jsou tradiční, ale nečistokrevní kouzelníci.

Ode mě to bude vše, budu se těšit na případné zájemce. :)

P.S.: Platí do smazání.

_________________
Obrázek
#8C1616
| +
-
Obrázek--Obrázek

Obrázek


Naposledy upravil Scarlet Crane dne úte 11. srp 2015 13:29:16, celkově upraveno 2

Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Burza příbuzných!
 Příspěvek Napsal: stř 04. úno 2015 21:53:41 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát 12. zář 2014 8:57:21
Příspěvky: 383
Zdravím,
poslední dobou bych měla mít sníženou aktivitu a tedy asi bych nestíhala psát do normální hry. Nicméně nějaký prázdninový event by byl celkem fajn, takže… nevím přesně o jaký event by šlo (pak už bude záležet na domluvě a nápadech), ale byla bych docela ráda, kdyby Billy upevnil své vztahy se spolužáky, takže to klidně může být návštěva rodiny či nějaká jiná událost, vůbec se nebráním novým nápadům. :D

_________________
Obrázek


"Nulli tacuisse nocet, nocet esse locutum."
lat. "Z mlčení nevzejde škoda, z mluvení bývá však zle."


| +
ObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázek




Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Burza příbuzných!
 Příspěvek Napsal: ned 15. bře 2015 19:35:27 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 25. srp 2014 17:51:55
Příspěvky: 431
Zdravíčko, tak se tedy znovu ozývám kvůli příbuzenstvu. Na další rpg rok plánuji novou postavu (chlapce, první ročník) a chci pro něj sehnat nějaké to příbuzenstvo. Ráda bych kouzelnickou rodinu, která může a nemusí být přímo čistokrevná.
Zatím nemám vymyšlené jméno, proto nemám problém přijmout již nějakou pojmenovanou postavu. Mám však již vybrané fc (Anton Yelchin) a to tak nějak měnit nehodlám. Co se týče povahy, historie... tady jsem ještě ochotná jakkoliv smlouvat, řešit, upravovat. Ale určitě už to nebude stejný poděs jako Vincent. :D

Btw. starší příspěvky v této sekci jsem již četla, ale stále nejsem nijak rozhodnutá, proto to házím ještě sem, kdyby někdo chtěl mladšího brášku, bratránka nebo tak.. :D Doufám, že se nějak domluvíme. :)

EDIT: Seběhlo se to rychle, ale už mám to, co jsem hledala :D

_________________
"PUNK'S NOT DEAD, BÍDÁCI!"
- VINCENT

| +
Obrázek


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Burza příbuzných!
 Příspěvek Napsal: úte 24. bře 2015 14:36:54 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 13. srp 2012 13:01:36
Příspěvky: 810
NPC MatchMaker 1.0

Protože se dost z vás pere při tvorbě těch čisťáckých profilů s tím, do jaké rodiny hodit máti nebo tak, Velké Véčko tu má pár volných adeptek a místeček v rodinách, které bych vám ráda dala k dispozici. Nic nepokládejte za VIP only! Samozřejmě u těch zvučnějších jmen bude pár podmínek, které budete muset dodržet, a možná nevyhovím všem, ale rozhodně to nebude stylem „tobě to nedám, Karla mám radši, Karel to dostane“. Logicky ale nedám významné rodiny k dispozici hráči, který je tu pět minut i s cestou vlakem.
U všech pojmenovaných NPC platí, že i když budete členem jejich rodiny, hraje za ně hlavně Vypravěč.

A začneme hned tou největší rybkou v rybníce…

Tremlett
(význam: 10, majetek: 10)

Kdo je k dispozici:
Romulova sestra (jméno ani věk neudány, podmínkou je britský původ a 9-10 bodů u významu rodiny, do které ji chcete dostat)
Romulova sestřenice (jedináček, jméno ani věk neudány, podmínkou je britský původ a 7-10 bodů u významu rodiny, do které ji chcete dostat)

Toť k Tremlettům z nabídky vše, protože jich je málo. A protože jsem si během Smetany stihla oblíbit toho zmetka Attica, hodlám si ho sepsat jako postavu, takže o příbuzného ve hře by nouze nebyla.

Tinkerbell
(význam: 10, majetek: 9)

Kdo je k dispozici:
Mladší sestra Lavinia a Narcisse (jméno neudáno, věk 25-34, 8-10 bodů u významu rodiny, do které ji chcete dostat)
Jedna až dvě sestřenice (jméno ani věk neudány, 6-10 bodů u významu rodiny, do které je chcete dostat)

Je tu taky možnost provdat nějakou vaši volnou postavu, ať už NPC nebo hráčskou za Lavinia, který je stále ještě svobodný a bezdětný. Tady už ovšem budu trochu náročnější na adeptky (on by taky byl). Aktivně za něj ale bude hrát pouze Vypravěč, protože je to dějově hodně významná postava.
Taky stále nevedu rod u Narcissovy manželky, takže je možnost se přifařit k Tinkerbellovým i tímto způsobem, ale zase jde o významově adekvátní rody 8-10.


Ravensdale
(význam: 9, majetek: 8)

Kdo je k dispozici:
Nejstarší sestra Cassiope Tremlettové a Barnabyho Ravensdalea (jméno neudáno, věk 56 a víc, před případným sňatkem měla jedno nemanželské dítě – dceru Constance Van Helmont(38), 8-10 bodů u významu rodiny, do které ji chcete dostat)
Dvě až tři sestřenice z vedlejších větví (jméno ani věk neudány, 6-10 bodů u významu rodiny, do které je chcete dostat)

Barnaby je k dispozici jako otec pro případného zájemce o čistokrevného studenta s podobnou podmínkou jako u Lavinia, že za Barnabyho aktivně hraje pouze Vypravěč.

Greyburn
(význam: 8, majetek: 5)

Kdo je k dispozici:
Jedna až dvě neteře Edrica Greyburna (jméno ani věk neudány, 4-10 bodů u významu rodiny, do které je chcete dostat)
Nejstarší Greyburnův syn jako otec nějaké té čistokrevné havěti (dva mladší sourozenci Ivyanne a Alistair, věk 43 a vyšší)

Snailer
(význam: 4, majetek: 3)

Kdo je k dispozici:
Nějaký neurčitý počet Stigových sestřenic (jméno ani věk neudány, význam neudán)

Dewanji
(význam: 3, majetek: 7)

Kdo je k dispozici:
Kdokoliv. Jedná se o rodinu NPC profesorky Přeměňování Naranayi Dewanji. Indický původ.

Mitchell
(význam: 1, majetek: 1)

Kdo je k dispozici:
Kdokoliv. Jedná se o rodinu NPC profesorky Astronomie Nereidy Mitchellové.

Nolan
(význam: 1, majetek: 1)

Kdo je k dispozici:
Kdokoliv. Jedná se o rodinu NPC profesorky Margery Charmell-Nolanové.

PMky týkající se těchto rodin mi prosím do předmětu zprávy nadepisuje jménem rodiny/rodin, kterých se zpráva týká, děkuju.
Ochotně zodpovím dotazy, dodám podrobnosti, a vyřeším případné nesrovnalosti. Čím hustější konspirační teorie, tím větší radost mi uděláte, protože konspirační teorie já můžu. A přiznejme si to, čistokrevné rody jsou stejně jedna velká telenovela, takže trocha drama a nějaký ten huge plot twist nikomu neublíží :D

_________________
Obrázek
I'm not the jealous type, but what's mine is mine. End of story.
Pačku!

| +
Obrázek
Obrázek

Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek Obrázek


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Burza příbuzných!
 Příspěvek Napsal: ned 05. dub 2015 19:33:28 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 20. črc 2014 8:08:16
Příspěvky: 181
DRAŽÍM BRATRA.
Nabízím k registraci doposud jako NPC vedeného Stargaziného bratra Calvina. Na případných změnách níže uvedených údajů se můžeme domluvit, na údaje, které bych nejraději neměnila, ještě bude upozorněno taktéž níže.


JMÉNO: Calvin Bale Morgan. Zde bych ráda zůstala alespoň u prvního jména u stejného, nicméně zase tolik na tom nebazíruji.

VĚK: 19/20/21/22 nebo tak nějak. Mladík, ale už ne ve škole. Rozhodně starší než Gaze. Na přesném věku se lze domluvit.

VYSTUDOVANÁ ŠKOLA: Bradavice, Zmijozel (popř. Havraspár)

ZAMĚSTNÁNÍ: řadový zaměstnanec na Odboru zneužívání mudlovských výtvorů. Ráda bych, aby zůstal na Ministerstvu, nicméně změna pracovní pozice byla jeho cílem jakožto NPC, tudíž by to nebyl absolutně žádný problém.

STATUS: svobodný. Nechť si případný hráč manželčičku najde sám. Volba sexuální orientace taky volná.

SMÝŠLENÍ: proministerské. Jak moc otevřeně a radikálně, to záleží opět na případném hráči.

VZHLED: Tmavé vlasy a modré, šedé nebo hnědé oči. Defaultní fc pro NPC Calvina jest Philipp Kharabarin, nicméně proti změně nic nemám, bude-li dodržena základní vzhledová charakteristika.

POVAHA: Ctižádostivý mladík s vysokými cíli, přísný na svou mladší sestru. Další rysy povahy volně k vytvoření a přetvoření.


Tak, tolik k základnímu infu. Zájemci nechť mě kontaktují, jakékoliv další informace poskytnu přes PM ;)

Inzerát nefunkční, neb bráška pravděpodobně brzy zemře.

_________________
Obrázek
Obrázek I was born a pureblood. I can't change it. Don't blame me for that.
| +
#2c3471,
Obrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Obrázek Obrázek Obrázek


Naposledy upravil Stargazer B. Rose dne úte 29. bře 2016 9:26:41, celkově upraveno 1

Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Burza příbuzných!
 Příspěvek Napsal: pon 06. dub 2015 18:57:50 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 19. bře 2014 14:23:58
Příspěvky: 219
Chandelle Blanc

Obrázek
Fc: Elle Fanning


Vzhled: Bylo by fajn držet se fc.
Povaha: Prostě čistokrevná dívka, rozmazlená, ale jinak vcelku milá.

Byla bych moc ráda, kdyby si jí někdo vzal... Takže jsem otevřená všem nápadům, stačí napsat PM.

_________________
Obrázek
| +
Obrázek
Obrázek ObrázekObrázekObrázek Obrázek


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Burza příbuzných!
 Příspěvek Napsal: pon 06. dub 2015 19:12:23 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 28. črc 2014 17:15:12
Příspěvky: 239
Amelia McCourtney

Amelia se narodila 18.5.1965.
Tmavé vlasy jí splývají až pod žebra a skoro tak zakrývají vyhublé ruce. Oči má tmavě hnědé, nosík malý a rty uzoučké. Její obličej mí obdélníkový tvar s vystouplou bradou. Působí étericky a zranitelně. Amelia se chová velice reprezentativně a něžně.
Její kouzelnické schopnosti se již lehce projevují.
Fc nemá (i když v čistokrevných rodinách obrázek mít bude)

_________________

| +
ObrázekObrázek
Obrázek Obrázek ObrázekObrázekObrázekObrázek


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Burza příbuzných!
 Příspěvek Napsal: stř 22. dub 2015 20:07:03 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 22. dub 2015 18:53:23
Příspěvky: 49
Vážení přátelé,

dávám do dražby svého syna! (Jakkoliv příšerně to zní :D) Zkrátka a dobře, pokud by si někdo chtěl na příští rok založit postavu prváčka a chtěl by ji rovnou mít s někým v příbuzenském vztahu, je tu možnost napsat si Paulova syna. V kartě o něm příliš informací není, to proto, aby měl případný zájemce dostatečně volnou ruku, i jméno by kdyžtak šlo změnit (příjmení Thawne ale zůstane). Nutno počítat pouze s tím, že spolu jeho rodiče nežijí. A mám jediný požadavek - měl by to být prcek dosti temperamentní, vzhledem k povahám obou rodičů.

Toť vše, docela doufám, že se najde nějaký odvážlivec Obrázek Takže prsty na klávesnici, šup!

_________________
Obrázek


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Burza příbuzných!
 Příspěvek Napsal: sob 02. kvě 2015 22:37:24 
Offline
Profesor
Uživatelský avatar

Registrován: sob 12. dub 2014 18:25:16
Příspěvky: 402
Jelikož jsem dneska trochu rozepsala Finlayho rodinu, mám tam k dispozici synovce/neteř jako případného prvňáčka. Schválně jsem nepsala pohlaví, jméno (jen tedy příjmení Shaw, obviously), nic, prostě to je všechno na vás. Jen by to teoreticky nemusel být žádný zloun. :) Příbuzné uvidím ve hře ráda!

Uz neny.

_________________
Obrázek

| +
Koho učil: (číslo odráží počet vypsaných hodin, duh)

7× - ročník 76-83 (Dante, Verunka, Darya...)
1× - ročník 75-82 (Mickey...)
1× - ročník 74-81 (Bree, Gweeny, Alan...)
1× - ročník 72-79 (Matt...)
1× - ročník 71-78 (Riley...)


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Burza příbuzných!
 Příspěvek Napsal: sob 25. črc 2015 15:24:17 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 01. črc 2015 16:46:31
Příspěvky: 12
DRAŽÍM SESTRU!

Obrázek
Torunn Lillegard
mladší sestra, *XXXX
ZABRÁNO


Sestřička by měla letos nebo další rok nastoupit do prváku, proto u ní není rok narození.
Předběžný fc je Alissa Skovbye, kterou bych prosila zachovat.
O změně jména jsem ochotná vyjednávat :DD

_________________
Obrázek


Nahoru 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
 
 Stránka 2 z 7 [ Příspěvků: 69 ] Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další




Obsah fóra » Offtopic » Mimo téma


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

 
 

 
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Český překlad – phpBB.cz