Přihlásit se    Fórum    Web    Hledat    FAQ
TOTO FÓRUM SLOUŽÍ POUZE JAKO ARCHIV A NENÍ MOŽNÉ SE NA NĚJ REGISTROVAT. HRA PROBÍHÁ >>ZDE<<

Obsah fóra » Offtopic » Mimo téma




 Stránka 7 z 7 [ Příspěvků: 69 ] Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7



Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Burza příbuzných!
 Příspěvek Napsal: stř 10. led 2018 3:42:47 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21. led 2015 10:16:43
Příspěvky: 43
ČISTOBURZA NEJVĚTŠÍHO RÁZU

Takže. Možná jste si tu před nějakým týdnem všimli inzerátu, obsahujícího Andu, který zase zmizel. Zmizel proto, poněvadž jsem se rozhodla to vzít trochu víc ze široka.
S blížící se nutností editace karet Anabellky a Tseha (hlavně co se rodiny týká) jsem se rozhodla udělat zde větší nabídku příbuznosti s Howellsovými/Aethovými. A tak. Co tedy hledám/nabízím?

1. MÍSTA V RODINĚ - POSTAVY K REGISTRACI
Ahmon Raymond Illeus Howells
*1959 • čistokrevný • Bradavice/Zmijozel • obliviator, Theronův asistent
(defaultní fc: Tom Sturridge)
Anabellin (polo) bratr. Typický Zmijozelský hajzlík, ambiciózní až běda, podědil tatíkův talent na paměťová kouzla. Uznává nadřazenost čistokrevných. Autor žertíku na Florence s pralinkama, kvůli kterým si ve výsledku vzal Morganovou. Neměl Florence rád. Jinak k němu nic nemám.
- Detaily smlouvatelné, ovšem jen některé.
- Budu lehce vybíravá, protože by měl dědit a budoucí hlavu rodu hned tak někomu do ruky nedám.
(Nabídka časově omezená, do té doby než Theron umře, protože pak si bude Anda nárokovat rod a možná killne i bráchu, nebude-li do té doby zpostavován)

Page Shantal Howells
*1954 • čistokrevná • Krásnohůlky • redaktorka Týdeníku čarodějky
(bez fc)
Anabellina (polo) sestra. Nechce se vázat/vdávat, střídá chlapy. Trochu umm... mozkově jednodušší, řekněme.
- Detaily smlouvatelné, krom prvního jména je cokoliv změnitelné.

James Sean Howells
*1971/2/3/4/5
K založení jako prváček v tom či onom školním roce. Konspirační teorie vítány, neb nemusí nutně být Theronův syn. Vzhledová specifika přímo nejsou daná, ovšem bylo by fajn dodržovat Howellsovsky rusé nebo tmavé vlasy. Zbytek nechť si každý vymyslí jak chce.
- Detaily smlouvatelné, jméno bylo provizorní, tudíž lze bez problému změnit.

Jakýkoliv Aeth x2 x1
- Tamarah měla bratry. Takže jejich děti. Fantazii se meze nekladou.
Egyptský původ rodu.

Caroline Palmer
čistokrevná • Bradavice
(Defaultní fc: Mackenzie Leigh)
Mladá hezká žena, Theronova milenka, zlatokopka.
- Detaily smlouvatelné. Drámo to be expected. A ne, nemusí s Tsehem zůstat navždy XD

2. JINÁ RODINNÁ POUTA
Aethová do rodiny
- Potřebujete čistokrevnou manželku? Prosím. Tamarah měla i sestru. Fantazii se meze nekladou.
Egyptský původ rodu.

Tamarah podruhé
Pokud by někdo potřeboval NPC nevěstu "jen na papíře", se kterou se moc hrát nebude.

ANABELLE DO RODINY
Tseh chce provdat dceru, u které to ještě nevzdal.
Malá rozkošná zrzavá smrtijedka v ceně.
Podle významnosti zainteresovaného rodu buď zdědí jméno po Belle nebo ona si vezme jeho jméno.
Většina Howellsovic majetku půjde s ní.
Ideální by bylo, kdyby manželství mohlo být (aktivně) herně hratelné, a ne, nemusí se nutně mít v lásce.
- Tady budu asi maličko vybíravá, neb je Belle moje srdcovka a hned tak někam bych ji nešoupla.



Pokud vás cokoliv zaujalo, neváhejte napsat, s aspoň nějakou představou toho, co chcete/nechcete s využitím nabídky udělat. Ke kontaktování mé osoby použijte klidně tu cestu, kterou znáte.
Vyhrazuji si právo nabídku nepřijmout, zvláště u Ahmona a budoucího Bellina manžela.
PS: Nekoušu. Fakt. :mrgreen:

_________________
Obrázek
Tseh. | +
Obrázek
Obrázek


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Burza příbuzných!
 Příspěvek Napsal: ned 04. úno 2018 17:09:00 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát 24. dub 2015 14:44:56
Příspěvky: 281
Nastal čas prázdnin, takže i čas dražit příbuzné. Opět dávám do dražby jednoho z rodiny Järvinenů, tentokrát Erkkiho bratra Krise Järvinena. Ten by letos měl nastupovat do prvního ročníku, klidně by mohl ale i příští rok, kdyby si ho někdo chtěl napsat třeba na další školní rok. Erkki ho má maličko načrtnutého v kartě a já bych byla ráda, kdyby se případný pisatel aspoň trochu držel nastíněné charakteristiky, ale vyloženě na tom netrvám. Netrvám ani na jménu, i když se mi fakt líbí :D Ani to nemusí (ale rozhodně může) být nadšený a talentovaný famfrpálista.
V případě zájmu mi pište PMky spíš na Erasma, než Erkkiho, dík.

_________________
Obrázek
Sbírka placek | +
Obrázek Obrázek


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Burza příbuzných!
 Příspěvek Napsal: ned 04. úno 2018 19:00:53 
Offline
Nebelvírský prefekt
Uživatelský avatar
Nebelvírský prefekt

Registrován: sob 05. srp 2017 9:40:45
Příspěvky: 71
Praděda shání nějakou tu DNA na pokusy :|

Nabízí:
- domluvený sňatek s finančně zajištěnou, nyní dvanáctiletou baronesou, která jednoho dne bude možná docela k světu
- příležitost podílet se na unikátním eugenickém projektu a mít geneticky nadřazené potomky
- kompletní zdravotní prohlídku všem zájemcům zcela zdarma!

Požaduje:
- čistokrevnost
- nějakou tu zajímavou vrozenou schopnost, ideálně metamorfomagii
- další zajímavé dědičné rysy výhodou, majetek ani společenské postavení nehrají roli

_________________


Obrázek


Naposledy upravil Aino S. Härkönen dne pon 19. bře 2018 17:59:19, celkově upraveno 1

Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Burza příbuzných!
 Příspěvek Napsal: ned 11. úno 2018 20:27:02 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 01. srp 2017 19:15:58
Příspěvky: 59
Dražím bratra! Je svobodný, pohledný, vysoký a zdědí rodinné podnikání, které Carlyleovým poměrně vynáší. Do politiky se moc nehrnou, ačkoliv by zcela jistě mohli. Jen je to prostě nebaví. Každopádně - bratra (toho prostředního) nabízím buď jako postavu anebo (a to asi spíš) jako případného manžela pro nějakou tu čistokrevnou slečnu. Požadavky žádné vysloveně nejsou, návrhům jsem otevřena. :)

_________________
ALEXANDER R. CARLYLE

| +
Obrázek

You took all the lonely days and you made them sing... ♪♫

Abych to nemusela věčně hledat: Edgar #004080, James #008080, Matthew #BF8040


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Burza příbuzných!
 Příspěvek Napsal: ned 04. bře 2018 13:14:45 
Offline
Kouzelník
Uživatelský avatar

Registrován: úte 12. črc 2016 16:43:38
Příspěvky: 135
Je to sice trochu dopředu, nicméně Peggy má v kartě od "strýčka" Iana dva "bratrance", ročník 1973, takže kdyby měl někdo zájem o budoucí prvňáčky, jsou k dispozici! Kromě toho, co má Peggy o strýčkovi s tetou napsané v kartě, je všechno volitelné a smlouvatelné. :)

_________________
Obrázek


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Burza příbuzných!
 Příspěvek Napsal: čtv 22. bře 2018 18:09:23 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 01. led 2015 0:49:09
Příspěvky: 233
Dámy, okamžik, na který jste čekaly! Romeo hledá ženu!

Respektive, spíš Howellsovi hledají k chovnému hřebečkovi chovnou klisnu, ačkoli jde o vedlejší větev rodu, čistota krve zaručena, a majetek rozhodně taky!
Nicméně, vážně, Romeo přesněji hledá zatím jen snoubenku, žádnou svatbu vám zatím slíbit nemůžu. Nicméně je fakt, že Romeo bude docela slušně dědit, takže pro jiné vedlejší větvy významných rodů nebo pro rodiny významné trochu méně to není manžel k zahození.

Tož pište, čekám na vás :lol: A pište s čímkoli, NPC, postava, já hodlám další postup promýšlet až na základě toho, co bude k mání :D

_________________
Obrázek
| +
"Powell..."
Obrázek


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Burza příbuzných!
 Příspěvek Napsal: stř 18. črc 2018 11:20:02 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21. led 2015 10:16:43
Příspěvky: 43
Jenom zde podotýkám že mé nabídky stále platí a pridávám i možnost registrace staršího bratra Chaerin Hwang, pokud by chtěl někdo Korejce :mrgreen:

_________________
Obrázek
Tseh. | +
Obrázek
Obrázek


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Burza příbuzných!
 Příspěvek Napsal: úte 04. zář 2018 14:05:33 
Offline
Kouzelník
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 29. led 2015 14:33:19
Příspěvky: 401
Hola hej, na vědomost veřejnosti se dává, že zrzavá dáma jménem Caroline Redmond přechází pod správu Flanna, tím pádem vše ohledně této postavy již klidně směřujte na něj.

_________________


Odznáčky | +
Obrázek Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Burza příbuzných!
 Příspěvek Napsal: stř 08. led 2020 13:21:57 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 25. srp 2014 17:51:55
Příspěvky: 431
Zdravím, dlouho jsem nehrála a trochu jsem vypadla z toho seznamovacího režimu svých postav. Nechci je však nechat jen tak vyhnívat, protože třeba můžete někoho shánět pro své postavy. A já tu ještě s moc lidma provázaná nejsem a změna je život. :D

Byron van Holsten
profesor na Škole čar a kouzel v Bradavicích, démonolog.
Je rozvedený, rád cestuje a brouzdá světem, navíc vyhledává další démonické senzace. Je tedy faktem, že na seznamování s novou paní van Holstenovou nemá příliš času. Přesto je zcela volný a svolný k hraní ve světě, případně ke seznámení. Překvapivě je to trochu outsider a tolik mu nezáleží na tom, jakého rodu ona budoucí paní van Holstenová bude.

Nathaniel C. McLarken
absolvent Bradavic za kolej Zmijozel, čistokrevný kouzelník.
Vždy měl zájem o draky a celkově o péči o kouzelné tvory, ale nadaný byl i na další kouzelnické odvětví. Bavilo jej kreslení a dříve hodně sbíral různé pohyblivé kouzelnické figurky (hlavně dráčky!). Aktuálně studuje u mistrů a dávalo by smysl, kdyby se jej rodina snažila oženit. (U něj už trochu na rodu záleží.) Je to melancholik, perfekcionista, občas jej i maličkost dokáže uvést do nepohody. Je však loajální, a ač občas nemusí promluvit ani slovo, jeho vnitřní svět je ohromný.

Christoff van Holsten
synovec Byrona, budoucí bradavický sedmák za kolej Havraspár.
Pro něj hledám spíše snoubenku, ačkoliv u něj dávají smysl zásnuby s někým z NZ, byla bych třeba ráda, pokud bych mohla najít postavu/NPC, s níž bych mohla hrát. Jeho rodina na čistokrevnost dbát bude, on na ni moc nedbá. V rebelii je podobný svému strýčkovi. Je to velký pohodář a překvapivě má záliby i v mudlovských aktivitách.

Mezi moje postavy patří ještě Vincent, toho nabízím ke hraní, na zakládání rodiny je pořád ještě dost mladý. Nebo si to alespoň on myslí. Pak ještě Lilly, která vlastně teď půjde mimo školu, tudíž tam mi klesá taky možnost s někým hrát, takže taky ocením zprávu.
Ještě mám rovněž bývalou smrtijedku Wilhelmine C. Pratt, ale tu asi ponechám svému osudu, leda že by někoho s takovým konceptem bavilo hrát.

Diki diki!

_________________
"PUNK'S NOT DEAD, BÍDÁCI!"
- VINCENT

| +
Obrázek


Nahoru 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
 
 Stránka 7 z 7 [ Příspěvků: 69 ] Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7




Obsah fóra » Offtopic » Mimo téma


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

 
 

 
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Český překlad – phpBB.cz