Přihlásit se    Fórum    Web    Hledat    FAQ
TOTO FÓRUM SLOUŽÍ POUZE JAKO ARCHIV A NENÍ MOŽNÉ SE NA NĚJ REGISTROVAT. HRA PROBÍHÁ >>ZDE<<

Obsah fóra » Offtopic » Mimo téma




 Stránka 1 z 4 [ Příspěvků: 33 ] Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další



Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: 20 random facts
 Příspěvek Napsal: úte 31. bře 2015 22:57:15 
Offline
Smrtijed
Uživatelský avatar
Smrtijed

Registrován: úte 03. zář 2013 13:02:09
Příspěvky: 576
Tak se nám tak Xáva jednoho úterý během přednášky tak děsně nudila, že začala čmárat do sešitu(papíru, ehm.) jednu volovinu za druhou. A vzniklo z toho dvacet věcí, které nikoho nezajímají, ale se kterými by se stejně ráda podělila. Ano, přesně z toho důvodu vám teď předkládá možnost také vytáhnout z mozku totéž a zakládá...
Obrázek

Umm... myslím, že to všichni znáte z internetu, kde se takových blbostí vyskytuje mraky. Prostě napíšete dvacet věcí, které o vás a vašich postavách mohou ale nemusí už ostatní vědět. Kupodivu u toho člověk přijde na spoustu zajímavých zjištění. Minimálně u mě to tak bylo. Takže pokud máte chuť, čas, nudu na krku, můžete se taky zapojit.

Zde je mých 20 random facts | +
1. Anabelle původně měla být Nebelvírka.
2. A to i přesto, že Nebelvír mám ze všech kolejí nejmíň ráda.
3. Podle Xáviného prostředního jména si začal říkat můj bývalý přítel.
4. Flavík byl ještě hodinu před odesláním karty čerstvě dostudovaný dospělák. Co mi tak hráblo, že jsem ho nakonec napsala jako prcka, to nevím.
5. FF je první hra, u které jsem vydržela déle než dva měsíce.
6. Psát za hodné postavy mi trvá dvakrát tak dlouho než když píšu za ty zlé. Výjimkou je Star, která se mi píše sama.
7. V PC mám složku, kde je 20 návrhů na postavy pro FF. Obvykle obsahují jen jméno a heslovitou informaci o krevním statusu.
8. Howellsovi měli původně být tichá, neutrálně smýšlející rodina.
9. Každá moje postava má v Zajímavostech něco, co platí i o mně.
10. Moc bych chtěla, aby z Therona byl jednou Ministr, ale vím, že to není možné.
11. Šipuju Tarena s jednou mojí postavou ze seznamu plánovaných, která/ý ještě neexistuje. Yep, ta postava je kluk.
12. Hrozně moc mě děsí fc Laurel.
13. Jedna z mých postav byla napsaná podle mojí spolubydlící.
14. Děsí mě vědomí, že všichni stejně vědí, kdo jsou moje postavy, i když se o některých nezmiňuji.
15. Vědí to proto, poněvadž mě stačí dostatečně prosit, a já všechno vyklopím.
16. FF je první věc, u níž jsem kdy byla na sraze.
17. Nejdelší kartu z mých postav má momentálně Anda. I s obrázky (včetně krabičky s dopisy, čímž se to dost natahuje) je to 19 stran ve wordu.
18. Většinu postů promazávám, abych je zkrátila.
19. Post za Flavího nenapíšu, dokud nejsem nadopovaná kafem/energiťákem/cukrem, ideálně v kombinaci.
20. Nejvíc na celém ff lituju, že se mi rozpadly Kšandy.

_________________
Obrázek
In order for a man to be truly evil, he must be a woman.
| +

Obrázek


Naposledy upravil Anabelle Xaveria Howells dne pát 03. dub 2015 23:50:23, celkově upraveno 1

Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: 20 random facts
 Příspěvek Napsal: stř 01. dub 2015 23:12:25 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 25. srp 2014 17:51:55
Příspěvky: 431
Ouk, tak já to taky zkusím, nu... :D

Vinckovy a moje FFakty:
| +
[1] Původně jsem FFko nehtěla hrát kvůli fóru
[2] Nakonec jsem to překousla a nyní mi hra na fóru nevadí, naopak mě to i celkem baví
[3] Hrozně mě deptalo, že byl Vincek zařazen do Havraspáru, přestože se ta postava do té koleje vůbec nehodí
[4] Havraspár ve skutečnosti vlastně zbožňuju
[5] Vincek by ve svých mladistvých letech měl být naprostý šílenec s velkou oblibou v demolování hradu
[6] Vlastně většina mých postav jsou všeobecně děsní pošuci, nebaví mě totiž hrát za normální jedince. Líp se mi i navazuje konverzace
[7] Vincek je platonicky zamilován do Ginger, ačkoliv vlastně absolutně vůbec neví, jaký je to s někým chodit, a tak podobně
[8] Nejspíše bude chvíli trvat, než to zjistí, zvláště proto, že bude asi dost dlouho dětinskej (může se to ale změnit!)
[9] Až Vin vyroste, měl by z něj být bystrozor nebo něco podobně zaměřenýho... k tomu jsem se snažila přihlédnout při výběru talentů
[10] Nikdy nemám nic rozmyšlený dopředu, vždy vymýšlím za pochodu
[11] Koukám na fcčka postav... postavu to však nijak neovlivňuje, to jen já jsem trotlík
[12] Ve skutečnosti miluju kakao, Vincek ho hejtuje... neví, co je dobrý
[13] Mám ráda číslo třináct. Je boží. A pátky třináctého taky! A Vinckovi navíc bude třináct!
[14] Nevím, co bude mít Vincek za bubáka, mám z toho nervy
[15] Plánuji další postavu, která bude hrozně tichá, ňuňu, k sežrání, ale nakonec z něj vyroste smrtijed nebo něco podobně zlého (cha!)
[16] Hrozně ráda bych měla postavu zvěromága, ale když vidím, kolik jich je, říkám si, že to nebude dobrý nápad!
[17] Bojím se jet na sraz... i když už pravidelně jezdím na hocz a hunger games srazy
[18] Nemám ráda zbytečně dlouhé posty. Pokud je to o něčem, tak samozřejmě, ale jinak...!
[19] Ještě jsem si vzpomněla na to, že i má druhá postava bude kudrnatá. Nejspíše mám úchylku na kudrnáče, či co :D
[20] Mám hrozné choutky na drama hry, zbožňuji drama hry, ve kterých lítaj končetiny, teče krev... to trochu přeháním, ale zkrátka mám ráda drama hry, takže doufám, že i zde na ffku o ně nebudu mít nouzi (vůbec to není skrytá nabídka!!!!!)

_________________
"PUNK'S NOT DEAD, BÍDÁCI!"
- VINCENT

| +
Obrázek


Naposledy upravil Vincent D. Kane dne stř 28. říj 2015 10:54:10, celkově upraveno 1

Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: 20 random facts
 Příspěvek Napsal: stř 01. dub 2015 23:58:25 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát 22. úno 2013 20:16:00
Příspěvky: 975
Nedalo mi to... :D
| +
1. RPG mi pomohlo zbavit se dyslexie.
2. Ebenezar je alergický na špenát a Kenneth ho nejí, protože ho sama nesnáším.
3. Říká se (a nesouhlasím), že je Darrel celý po mně.
4. Profil Carreen jsem musela zkrátit asi o sedm stránek ve wordu.
5. Darrel měl být původně vypočítavý Zmijozel a do budoucna smrtijed.
6. Kenneth Van Helmont vznikal průběžně jeden měsíc.
7. Zatímco Edric Borodin vznikl za půl dne.
8. Do dnešního dne nemám přečtené všechny HP knihy.
9. Pro každou postavu mám jiný playlist.
10. Příjmení Gall měla má vůbec první postava, která byla hrozně oprsklá a arogantní, proto také originálně Gall – nakonec mi to jméno přirostlo tak moc k srdci, že je jediné, které jsem u svých postav ochotná použít znovu.
11. Forlandovi měli být blonďatí.
12. Kennetha považuju za svou nejvíce propracovanou postavu vůbec.
13. Kvůli svým postavám už mám důkladně nastudované informace o koktání, poruše pozornosti, hyperaktivitě i barvosleposti.
14. Nejlépe se mi píše v pozdních hodinách, nebo v noci.
15. Mám slabost na jména začínající na E.
16. Carreen se měla původně jmenovat Evana, nebo Noel.
17. Chci, aby byl Ebenezar Rodwell znovu zavřen do Azkabanu.
18. Taren Hart vznikl, protože mi připadalo, že tu není žádná postava, která by dělala dusno.
19. Kenneth a Darrel jsou narozeni 5. den v měsíci jako já.
20. Van Helmontovi jsou odrazem mých ideálů o džentlmenech a slabosti pro viktoriánskou dobu.

_________________
Obrázek
Fotoalbum! Najdeš se?

| +
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek


Obrázek Obrázek


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: 20 random facts
 Příspěvek Napsal: čtv 02. dub 2015 18:52:55 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát 18. led 2013 18:58:47
Příspěvky: 450
Bydliště: Mrzimorské sklepení
Nemohla jsem odolat :3 :DD
| +
1. Gwen vznikla na koleni z nutkavé potřeby začít tady hrát a napsala jsem jí podle nejmenované dračice z DR.
2. Její divné příjmení vzniklo z náhodných písmen, co mi zněly jako bull, protože jsem se při registraci nechtěla zdržovat přemýšlením nad anglickými jmény.
3. September mě napadla, když jsem v čekárně u doktora čučela na plakát na dokonalou pleť, kde ta holka měla oříškové oči a vypadala plaše, napsala jsem jí za půl dne a ona tak předběhla postavy, které mám připravené už mnohem déle.
4. A Mallorca existuje jen proto, že mám ráda Mallory ze Spiderwicků.
5. Všechny mé "zlé" postavy se po čase začnou chovat stejně nesnesitelně.
6. Když píšu za Gwen v noci, je mnohem méně sluníčková.
7. Dobrou polovinu postů píšu na telefonu, z čehož mám čas od času náběh na migrénu a pak se dvě hodiny celá třesu.
8. Alespoň dvakrát jsem četla každou kartu tady, a stejně někdy zapomínám, že ta či ona postava existuje.
9. Předtím než usnu, přečtu si alespoň jednu kartu a stránku starých postů z dob prvního ročníku první generace, ale o Felixovi se mi stejně zdálo jen jednou.
10. Nemám ráda malé evil studenty, protože je mi jich líto.
11. Na psaní za Gwen mi vadí jen to, že ji v první osobě nemůžu dost oslovovat.
12. Pravděpodobně hrozně často píšu špatně ji/jí, protože se u toho řídím hlavně podle toho, jak mi to tam zrovna sedí.
13. Nesnáším se za nadměrné užívání slova že.
14. O FF dokážu mluvit strašně dlouho bez toho, abych se nadechla, a vždycky u toho hrozně řvu.
15. Gwen bude vařit pro irskou reprezentaci.
16. A chtěla bych, aby si vzala černocha (nebo Patricka, of course)
17. Gwen (a pak i Mallory) měla mít původně bráchu gaye, ale nějak se to vymklo z rukou.
18. Jeden čas jsem uvažovala nad tím, že nechám Berry zabít, až se o moc oficiálně přihlásí Voldemort.
19. September původně měla omdlít jen jednou, a ještě jsem to chtěla okecat lékařskými problémy (to se taky nějak vymklo).
20. U Berry se mi nejvíc stává, že chci něco napsat a ona mi to v průběhu psaní vymluví. Je to jediná postava, která je pro mě dokonale nepředvídatelná, i když je ve své podstatě hrozně nudná.

_________________
Obrázek
Obrázek
Nejde to po zlém, půjde to po dobrém. Připrav se Voldy, udolám tě dobrotou!

Díky Aršo :3
| +
ObrázekObrázekObrázek


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: 20 random facts
 Příspěvek Napsal: pát 03. dub 2015 8:35:27 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 13. led 2013 19:42:55
Příspěvky: 1284
Tak jo, jsou to trapný věci, jenže já mám o svých postavách všechno napsaný v zajímavostech!

| +
1. Erasmus opravdu neměl skončit s Lorelei, byl psán jako někdo, kdo nemá studenty Zmijozelu rád. Nějak se to zvrtlo.
2. Ery nikdy neměl učit – po dostudování měl rovnou začít hrát famfrpál. Ale nějak se to zvrtlo.
3. Erymu byl přiřknut Havraspár proto, že jsem předtím měla v Havru Josepha, a chtěla jsem s touhle kolejí pokračovat.
4. Byla jsem skálopevně přesvědčená, že Leslie skončí ve Zmijozelu.
5. Max McTavish se původně jmenoval Markell McTavish.
6. S příchodem na FFko jsem opravdu neměla ráda Nebelvír ani Zmijozel, postupem času se to trochu zlepšilo.
7. Každá moje postava má něco ze mě, nejvíc to schytal chudák Ery.
8. Postavám sice napíšu povahu, ale ta se během hry zvrtne někam úplně jinam a já to pak musím přepisovat. Moje postavy zkrátka žijou svým vlastním životem.
9. Moc mi nejde psát záporáky, proto většinou skončím u extrovertních magorů.
10. Mám nutkání dávat svým postavám jména po postavách z oblíbených knih a filmů, ale nakonec stejně skončí s úplně jiným jménem.
11. Mám slabost pro Skandinávii, takže se jen těžko ovládám, abych ze všech svých postav neudělala ošlehané seveřany :D
12. Liam původně neměl mít žádný fc, než mi došlo, že je to totální Jensen Ackles. No a Míša pak dostal Colina Forda a Padaleckiho a už to jelo...
13. Mé postavy magicky přitahují ty Loreleiny (a naopak), což fakt neplánujeme.
14. K faceclaimu Harryho mám zvláštní vztah, protože jsem ho měla na DRku a nedokážu se ho úplně vzdát, takže Larn nakonec skončil přetransformovaný do podoby cholerického profesora létání. (Jen ta dračice mu chybí, trololo.)
15. Mám úchylku na jména začínající na M.
16. Chtěla jsem ředitelovat Havraspáru, ale byl mi vyfouknut Wellsíkem xD
17. Eďák bombarďák má příjmení po Mishovi Collinsovi.
18. Data narození mých postav jsou většinou inspirována daty narození mých blízkých.
19. Díky FFku jsem objevila některé kapely ze 70. let, případně některé hity té doby, které jsem neznala.
20. Charlie je čistokrevný kouzelník.

_________________
Obrázek
| +
Obrázek
Obrázek

ObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Obrázek Obrázek


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: 20 random facts
 Příspěvek Napsal: pát 03. dub 2015 12:44:52 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. úno 2013 6:26:44
Příspěvky: 634
Ale nečekejte nic divného :D já jsem v celku normální bytost.
| +
1. Nemám ráda, když je Ariana šťastná a udělám cokoliv pro to, abych ji emocionálně rozložila na malý kousíčky tak, aby se už nikdy nedala zase dohromady a nezastavím se, dokud z ní nebude zahořklá třicetiletá ženská s dětmi, které z hloubi duše nenávidí. Ale jinak ji mám jakože ráda, fakt.
2. Grušky povaha je napsaná podle mě a s ní toho mám asi nejvíc společnýho a mám to potvrzený i od někoho jinýho než jen od sebe.
3. Moje postavy dycky musí být nějaký extrém, Ariana je z nich nejnormálnější.
4. A nikdy jsem vlastně nechtěla víc jak jednu postavu, což bych řekla, že jde vidět.
5. Ze svých postav nejvíc nemám ráda Melody, protože nemůžu přijít na způsob, jak jí fakt ublížit a neskutečně mě to štve.
6. Vlastně jsem doufala, že ji nějak rozbije Florence, ale nějak se to koukám zvrtlo.
7. A chci aby Melody umřela, i když vím, že jí to bude jedno.
8. Pro změnu mám ráda jména na A.
9. Nejradši hraju za čisťáky, protože je mi to svým způsobem nejblíže.
10. Vlastně nemám ráda, když jsou moje postavy šťastné tak nějak celkově. Amarillu šikanujou za její prořízlou tlamičku, Melody je furt omlácená, Gruška nikdy nebude mít kamarády.
11. Nenávidím házení kostkou, když jde o famfrpál a vždycky z toho mám neskutečný nervy.
12. Já vyloženě neumím psát romantický scénky a ožižlávání, vyznání lásky a jiné takovéhle blbosti, takže se tomu snažím vyhýbat, protože furt mám pocit, že se mi ostatní budou smát za to, jaké sem prkno. Ps.: Kdokoliv do toho se mnou spadne, koukejte mít trpělivost!
13. Plánovala jsem učit s Arianou, tam mi do toho přišly jiné plány. Pak sem plánovala učit s Melody, ale sebevražda mi přišla jako lepší nápad než tvrdit studentům, že hvězdy jsou z 90% tvořené čedarem. Hádám, že se k tomu učení nikdy nedostanu.
14. Vytvořit postavu mi trvá asi tři měsíce, protože to vždycky napíšu, pošlu Ez na zhodnocení, ta řekne že dobrý, já jí nevěřím, celé to vymažu a napíšu jinak a takhle alespoň desetkrát. A taky musím pořád zkracovat.
14. Narovinu, musím se držet a někdy mě musí držet Ezra, aby nepsala každému, kdo má nějakou ívl postavu, jestli by mi trochu nepodupali Arianu. A tímto chci říct, že jestli se někdy neudržím, koukejte mě odpálkovat, jakože jsem totálně blbá, díky.
15. Já. Nenávidím. Mrzimor. Sori not sori.
16. Nejvíc mě mrzí že Ariana a Ginger už nejsou kámošky.
17. Na jiných rpgčkách mě vždycky někdo tak vytočil, že jsem přepla do bitch módu a proto je Felix jediné rpgčko, kde můžu hrát, protože mí nepřátelé se zdržují ve sféře blogových rpgček.
18.Měla jsem rybičku. Jmenovala se Arsen. Pak jsem dostala ještě jednu a tu jsem pojmenovala Ariana. Pak jsem je musela dát pryč, ale jejich nový majitel mi tvrdí, že Ariana Arsena snědla. *pokerface*
19. FFko mě drží naživu víc, než si tady lidi dokážou představit.
20. Při psaní postu jsem si zlomila malíček. Dvakrát. Neptejte se.

_________________
Obrázek
| +
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Obrázek


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: 20 random facts
 Příspěvek Napsal: pát 03. dub 2015 13:58:08 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 22. zář 2013 21:01:35
Příspěvky: 548
Asi toho budu zpětně litovat, ale mám moc času a málo chuti psát něco pořádného :D
| +
1. Cassidy je derivát jedné z mých bývalých postav, který se trochu vymknul z ruky.
2. S výběrem jmen postav se většinou piplám, ale rekord drží Emery, u kterého mi to trvalo asi tři dny hrubého času.
3. FF je rpg, na kterém aktivně vydržela nejdéle, a na kterém mám nejvíc postav.
4. A to i přesto, že jsem tomu ze začátku dávala tak čtvrt roku.
5. Čas od času začnu hrát za postavu nechtě úplně jinak, než jsem chtěla, a pak hystericky běhám kolem a snažím se dát původní představu dohromady lepící páskou.
6. Samotné Billyho jméno je easter egg.
7. Mám upřímnou hrůzu z Melody.
8. Většina mých postav je založená na jednom nebo více charakterech, které odněkud znám. Postupně mutují.
9. Cassidy skutečně neměl být promiskuitní zrůda, to se prostě tak nějak... stalo. Tohle rpg má prostě moc hezkých lidí.
10. Psaní mě naučilo stále snižovat počet prospaných hodin na noc a pindat kvůli tomu jenom minimálně.
11. Nemám ponětí, jakého bubáka by měla valná většina mých postav, u Casse to bylo vymýšleno na fleku.
12. Značnou část hlášek z Bleskobrku neshledávám vtipnými.
13. Nejsem schopná sama pořádně vést žádný event. Když musím, panikařím.
14. Valná většina mých postav má za patrony ptactvo. Záměr to překvapivě taky není, může za to bývalý biologář, který byl nadšený ornitolog.
15. Ať už si charakter napíšu jakkoliv, vždycky je sarkastický, ať už záměrně, nebo nechtěně.
16. Mám tři čistokrevné postavy, a z toho jsou tři jedna velká chyba. Nemám ráda čistokrevné postavy. Stejně si za chvíli zase nějakou založím.
17. Nad mými postavami většinou dlouho přemýšlím, a pak je sepíšu za jedno odpoledne. Kdykoliv, kdy jsem postavu sepsala jinak, nevydržela mi.
18. To, že Aljaška kope za opačný tým, taky nebylo plánováno od začátku.
19. A ani to, že najednou kouká po September.
20. Občas po sobě čtu posty půl roku dozadu, a nevěřím tomu, co za mamrdiny jsem tam napsala. A kupodivu se mi líbí.

_________________
Obrázek
Obrázek
| +
„Nemůžete udělat omeletu, aniž byste zabili pár lidí.“
Obrázek


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: 20 random facts
 Příspěvek Napsal: pát 03. dub 2015 19:17:17 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 13. srp 2012 13:01:36
Příspěvky: 810
Nechci bejt out. Ale moc mi tyhle věci nejdou.
| +
1. Původně jsem na FFku byla jen pomocný admin. Promotion!
2. Sedmáci jsou ve hře díky mě, protože jsem se na začátku bála, že neuhraju jedenáctileté dítě.
3. Lorelei měla být na starší chlapy a ze začátku i byla. Rozhodně neměla skončit s Erasmem.
4. Každá moje postava má minimálně jednu moji vlastnost, a kdyby se všechny smrskly do jedné, vzniknu z toho já.
5. Leina matka, otec a bratr se narodili ve stejný den jako moje matka, otec a bratr.
6. Díky knížkám nemám ráda mainstreamový Nebelvír, ale tady na Felixu koleje neřeším, i když si dost lidí myslí něco jiného.
7. Pokaždé, když musím udělat nějaké adminské rozhodnutí, které se někomu z hráčů nebude líbit, mi je na nic. Nesnáším to, je mi z toho smutno, a obvykle mě to hodně mrzí.
8. Stejně tak mě mrzí, když je někdo z hráčů nespokojený, protože většinu z vás mám fakt ráda.
9. Mám na fóru své oblíbené hráče. A není to jen Ery.
10. Žádné své postavě předem neplánuju, s kým nakonec skončí. Prostě to musí vzejít ze hry nebo s nikým nebude. Prosté.
11. Všichni moji „záporáci“ mají nějakou dobrou vlastnost a nejsou skrz naskrz zlí, protože takové postavy mi přijdou umělé. Ano, i Tremlett má nějakou dobrou vlastnost, jen jsem ještě nepřišla na to, jakou.
12. Chci, aby se všechny moje postavy měly dobře, a měly svůj happyending. Katastrof a podobných nehezkých věcí si užívám dostatek v reálném životě.
13. Ani trochu se mi nelíbí Florencův faceclaim, ale k němu se prostě hodí.
14. Atticus má v profilu důkladně skrytý easter egg.
15. Felix mě naučil dělat divy v html a css, pracovat s photoshopem a ukázal mi, že jsou tyhle srandy přesně to, čemu bych se chtěla věnovat pracovně. Bohužel je to trochu utopie.
16. Ačkoliv některé postavy ve hře fakt nemám ráda, obdivuju jejich hráče za to, že je dokážou uhrát.
17. Kvůli FF odmítám pozvání do hospody a na oslavy. Felix is my home.
18. JÁ PROSTĚ MILUJU HRANÍ KOMPLIKOVANÝCH VZTAHOVÝCH ZÁPLETEK, deal with it nebo to prostě nečtěte a nekomentujte.
19. Naprosto nechápu, proč se mě většina hráčů bojí.
20. Nehraju a nikdy jsem nehrála na jiném HP rpg, protože si egoisticky myslím, že je Felix nejlepší, a zbytek mu nesahá ani po kotníky.

_________________
Obrázek
I'm not the jealous type, but what's mine is mine. End of story.
Pačku!

| +
Obrázek
Obrázek

Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek Obrázek


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: 20 random facts
 Příspěvek Napsal: pát 03. dub 2015 20:40:01 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 19. úno 2013 19:00:04
Příspěvky: 207
| +
I. Pokud si dobře vzpomínám, první postava, se kterou se John setkal a se kterou mluvil, byla Sophie Williamsová. Doteď na ni docela rád vzpomíná.
II. JR měl být kvůli časovým možnostem zprvu jen obyčejný profesor, který měl být ovšem jednoznačným absolventem Havraspáru. Jakmile se Archibald vypařil, asi během jedné hodiny převzal iniciativu a zneužil příležitosti proměnit z absolventa na ředitele :DD Karta byla dopsaná snad tentýž den ve značně pozdní hodině, čemuž je dosud důkazem nemožný čas odeslání ve dvě v noci.
III. Druhé jméno "River" dostal podstatně dřív, než mým počítačem vůbec proběhly díly DW s River Song. Doteď nechápu tu náhodu, ale nestěžuju si.
IV. Když se objevila Coralie Fowl s tváří Billie Piper, byl John (i já) dost na vážkách. Nemáme rádi očekávání ku vlastní osobě. Ale stejně je škoda, že se nezdržela déle.
V. Zvyk zatvrzele posílat příspěvky v dobu končící na 0 nebo 5 je příšerný. Stačí, aby se mi rozhodily hodiny v jiném počítači, a už to posílám špatně. Rozladění posléze by možná dokázali pochopit lidé jako Patrick Cayden, ale nespoléhám na to - každý máme své maličkosti.
VI. Dějepis - nebo spíše historie - jsou naše společná záliba, a to i přesto, že na jakékoli přednášce o historii obvykle usnu.
VII. John by si moc rád ukradl vypůjčil ten novější a předražený model koštěte Tardis. Možná si jen doplní součástky na svém starém, jestli se podaří.
VIII. Jedovatou žabku si pořizoval v době, kdy měli všichni ostatní téměř zprofanované kočky a sovy. Bál jsem se, když jsem si později zjišťoval délku života, že do roka a do dne zemře ona (nebo já), ale šípové žáby se kupodivu dožívají prý sedmi až sedmnácti let.
IX. JR měl důvod se bát při přijímání kvůli krátké roli postavy Bartyho Skrka juniora ve filmech o Harrym Potterovi. Nakonec to prošlo :)
X. Oba jsme příznivci prvku náhody. Chaos!
XI. John mohl dostat ještě patrona tučňáka. Na zbytek možností, co mě napadly, si nevzpomínám, přišlo mi těžké vymyslet jakékoli příhodné zvíře. Je nasnadě, že místo použití jakýchkoli kouzel bere stejně častěji nohy na ramena.
XII. O Johnově kabinetu mám dost přesnou představu, ale nestává se mi jinak téměř vůbec, aby se mi v hlavě vylíhla kompletní vize nějakého místa.
XIII. První slepice, kterou John zachránil před upečením, se jmenovala Henrietta.
XIV. Jsme oba zvědaví na profesora Nelsona a Iana Aldwincklea, přirozeně.
XV. Jakýkoli plán či úmysl mi někdy zabere neúměrně mnoho času, než ho ve hře provedu. Drtivá většina se jich zatím nestala. Ale což, mám spoustu času...
XVI. Dokonce i zdejší dva týdny na herní den jsou mi bohužel málo, takže mám problém stěsnat jakoukoli svou hodinu.
XVII. Byl jsem si jistější tím, co hrát, když po mně Orianne Dawsonová házela boty.
XVIII. Nic nezkazíte, když Johnovi budete tykat.
XIX. Příležitost "přitápět zmijozelským", jak stálo od prvopočátku v kartě, zatím John neměl. Věk už tam taky visí špatně nějakou dobu, ale nikdy se mi nechce do aktualizací a oprav. Naprostá spokojenost se současným vzhledem karty, podpisový proužek taky snad ještě nezměnil.
XX. Vztahovačně nemůžu vymyslet, jak by John zareagoval, kdyby za ním přišla nějaká mladší studentka Havraspáru s jistým problémem, ale kvůli této legraci se tím už bohužel zaobíral alespoň loutkář, který si teď dobírá všechny ředitele kolejí :mrgreen:

Úmorné čtení, ale únava po pátku je znát. V kartě si žádné zajímavosti nevedu, třeba jste se dozvěděli něco, co vás zaujalo :)

_________________
Obrázek


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: 20 random facts
 Příspěvek Napsal: pát 03. dub 2015 22:20:27 
Offline
Lékouzelník
Uživatelský avatar
Lékouzelník

Registrován: pon 22. črc 2013 21:38:17
Příspěvky: 829
| +
1. Kdybych se nebála fóra, Maeve by teď byla v pátém ročníku. Možná bych měla i nějakou postavu v šestém ročníku, ale Maeve jsem vymyslela až později.
2. Než jsem začala s FFkem, Photoshop jsem používala maximálně na průhledné rámečky kolem obrázků. Myslím, že jsem se zlepšila.
3. Ačkoliv jsem sama spíš tišší, neumím moc za takové postavy hrát. Příkladem budiž Arisielle, kterou jsem sepisovala celkem nadšeně, ale s hraním to už bylo horší. A i když bych ji ráda nějak včlenila zpět do hry, nemůžu přijít na to jak.
4. Nevím, jestli jsou moje postavy rozpoznatelné ještě něčím jiným, ale já z devadesáti pěti procent nemám ráda zkratky a zdrobněliny, tudíž pokud v nějakém postu píšu něčí jméno (ať už jiné postavy nebo v rámci er-formy), je většinou napsané celé. Pokud ne, je to spíše výjimka.
5. Upřímně nerozlišuji koleje, ale jakmile na chatu začne debata o tom, jak je Nebelvír zprofanovaný a chudák Mrzimor, radši na ten chat přestanu koukat, protože mi pak přijde, že je to akorát to samé co u Rowlingové, jen naopak. A přiznávám se, že se mi díky podobným debatám Mrzimor trochu znechutil (nekamenujte prosím, tohle je snad jediná věta, kdy jsem proti Mrzimoru něco řekla), ale Susan s Míšou bych do jiné koleje nedala.
6. Susan prapůvodně měla být přitahována děvčaty, ehm.
7. Ačkoliv vážně nemám ráda psaní povahy, ještě víc nemám ráda vybírání jména. Dokud nemám jméno, u kterého si řeknu „jo, tohle dokonale sedí“, nedokážu se přinutit psát dál.
8. Se jmény se ještě váže to, že Finlayho první jméno mělo být původně přehozené s tím druhým, Angus. Není to tak proto, že nakonec mi F. A. McCrimmon znělo lépe než A. F. McCrimmon.
9. Ze všech kouzelných schopností mě nejméně přitahuje metamorfomagie. Respektive. Já bych ji klidně nějaké ze svých postav přiřknula, ale myslím, že jich je už tak dost.
10. Každá moje postava má vlastnost/schopnost/talent, kterou bych chtěla mít já osobně.
11. Maeve původně neměla být žádná velká či nadšená čtenářka, ale nakonec se to zvrtlo a nacpala jsem jí snad všechno, co jsem mohla. I kvůli ní jsem se konečně dokopala k přečtení Duny, do čehož jsem se chystala už asi šest let.
12. A kvůli Maeve jsem se začala dívat na Star Trek, který jsem až do té doby nikdy neviděla (pokud nepočítám dva tři náhodně viděné díly z… Nové Generace či čeho s bývalým přítelem). Ani jeden film, nic. Tu originální sérii jsem si nicméně zamilovala a sledovala jsem ji vážně s nadšením.
13. Vykopávání detailů ohledně té doby (filmy, koncerty atd.) nebo ohledně magie si vážně užívám a většinou se tím tak nadchnu, že zapomenu na všechno ostatní, i na to, že bych měla třeba psát posty. :D
14. Z jednoho ze svých profesorů bych chtěla mít kolejního ředitele, čistě jen proto, abych si vyzkoušela, jestli na to mám. (Ale to je fakt jen plácnutí do větru, to prosím neberte jako škemrání či tak. :D)
15. Za své posty se z devadesáti devíti procent hrozně stydím, přijdou mi trapné, napsané bez nápadu a zkostnatěle.
16. Častokrát se mi stává, že musím posty, resp. přímou řeč přepisovat, poněvadž jsem to napsala tak spisovně, že by to daná postava tak nikdy neřekla. Stejně mi to občas ujede.
17. Ke psaní si pouštím na Spotify playlisty ze sedmdesátek.
18. Ze začátku jsem vůbec nechápala, jak někdo může mít pět a více postav. Ehm.
19. Z času na čas mám silné nutkání všem projet karty a poslat je hráčům opravené po stránce gramatiky a interpunkce. :pokerface: Don’t hit me, já za toho hnidopicha ve mně nemůžu!
20. Jsou faceclaimy, na které bych prostě nesáhla, a není to z toho důvodu, že nemám dané osoby ráda, nebo že by už byly zabrané.

21. Nemám ráda psaní podobných listů. :DD

_________________


Nahoru 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
 
 Stránka 1 z 4 [ Příspěvků: 33 ] Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další




Obsah fóra » Offtopic » Mimo téma


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

 
 

 
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Český překlad – phpBB.cz