Přihlásit se    Fórum    Web    Hledat    FAQ
TOTO FÓRUM SLOUŽÍ POUZE JAKO ARCHIV A NENÍ MOŽNÉ SE NA NĚJ REGISTROVAT. HRA PROBÍHÁ >>ZDE<<

Obsah fóra » Offtopic » Mimo téma




 Stránka 4 z 4 [ Příspěvků: 33 ] Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4



Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: 20 random facts
 Příspěvek Napsal: ned 30. srp 2015 12:06:54 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát 02. led 2015 1:36:51
Příspěvky: 97
....jelikož se nudím...Další blok blbin...
| +
31) Mám slabost pro jména na A a S. Pro změnu
32) Pokud nějaká postava není alespoň maličko jetá, pravděpodobně mě po měsíci přestane bavit. Těžko se pak k ní vracím.
33) původně jsem nechtěla více postav než Andu a Flavia.
34) Adrian vznikl z neodkladné potřeby zírat na jeho avatar. Byl tak první postavou, u níž jsem měla dříve fc než ten zbytek.
35) Miluju hrát za čisťáky. Ostatně jich mám taky nejvíce.
36) Chci aby Adri umřel a pak byl duchem.
37) A chci aby Anabelle měla poměr s Voldemortem. Lalala.
38) Hrát za Petera mi téměř nejde. Nevím totiž stále, jak se postavit k tomu jeho zařazení do Zmijozelu.
39) Nejspíš neumím napsat prvňáčka, co by přišel do Havraspáru.
40) S Andy jsme se poznaly až díky FFku, i když si to lidi většinou nemyslí.
41) Mám pocit, že nejspíš nechtěně (haha) našeptávám jedné slečně a nutím ji tak dohánět mě v počtu postav.
42) Neumím psát drabble.

_________________
Obrázek
My eyes stole your innocence :* | +
ObrázekObrázek


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: 20 random facts
 Příspěvek Napsal: pát 23. říj 2015 21:30:11 
Offline
Kouzelník
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 01. led 2015 11:05:53
Příspěvky: 289
Nuda. :|
| +
21. Stále mám slabost pro jména začínající na S, ale přidala se k nim i slabost pro jména začínající na A a M.
22. Kdyby někdo Daryu fakt silně objal a řekl jí, že to bude dobrý, probudila by se v ní "ta dobrá dušička", která v ní někde (hodně, hodně, hodně hluboko) je. Ona je totiž ve skutečnosti děsně ňuňu a hodná, fakt.
23. S Xávou jsme se fakt seznámily až tady, i když si pár lidí myslelo, že jsme byly už dávno kamarádky i v reálu.
24. Jedna nejmenovaná osoba mě nutí, abych jí doháněla s počtem postav. (a jo, dělám to ehm)
25. I když čistokrevné postavy moc nemusím, v téhle době jich mám 5.
26. Když jsem měla Spenc a Andyho, víc postav jsem nechtěla. Zničeho nic jsem jich napočítala sedm a i když jsem si řekla, že víc jich určitě mít nebudu, v téhle době jich mám přes deset. (a ne, určitě už další neplánuji. Prostě nope.)
27. Za Daryu se mi hraje čím dál tím lépe, nejspíše z toho důvodu, že je mi v hodně věcech fakt děsně podobná.
28. Když mi někde nedopatřením vyklouzne mé "HMMM", lidi na mě divně čučí. A já se fakt děsně snažím nevytáhnou zuby, ne vždy se mi to podaří.
29. Shippuju indickou placku. HMMM. :|
30. Všechny mé postavy mají něco málo ze mě, nejvíce to však odnesla Darya, bohužel.

_________________

Obrázek
| +
Obrázek


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: 20 random facts
 Příspěvek Napsal: sob 24. říj 2015 9:59:14 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 05. úno 2014 21:58:02
Příspěvky: 377
Tak jsem se do toho taky pustila. Měla jsem to rozepsané asi tři měsíce a výsledek podle toho vážně nevypadá, ale... Je to tu :)
| +
1) Vždycky jsem byla a pořád jsem tím největším možným fandou a bezmezným obdivovatelem HP-světa. Než jsem začala hrát Felixe, měla jsem všechny knížky série přečtené asi pětkrát, filmy zhlédnuté desetkrát. Na Harrym jsem vyrostla a byly časy, kdy jsem ho znala i pozpátku.
2) FF jsem původně vůbec nechtěla hrát. Ukecala mě ségra (Gweeny).
3) FF je zároveň mou úplně první RPG a dovoluji si tvrdit, že zůstane nejspíš i jedinou.
4) Proto když jsem psala Kathinu kartu, byla jsem absolutně bezradná a ptala jsem se své erpégéčkově zkušenější sestry na každou hloupost. Vím, že to na té kartě bylo znát. Doufám, že už není.
5) Stejně tak jsem byla úplně ztracená i ve hře a vlastně celém fóru. A chvíli trvalo, než jsem se naučila alespoň trochu hrát (nepsat zbytečné posty apod.)
6) V konverzaci jsem stejně nemožná jako Kath, nejsem si jistá ničím, co napíšu a nejsem schopná snadno vymyslet originální téma nebo doknce zápletku či dějový zvrat. Ale pracuju na tom ;)
7) Simon vznikl z touhy po nějaké zajímavější postavě, za kterou by bylo úplně jiné hraní než za Kath. Nevím, jestli se to povedlo, každopádně mě hra se Simonem baví mnohem víc než s Kathuškou. A trochu mě to děsí.
8) Mám plný brejle hraní za dvě postavy a už si vážně neplánuju založit další.
9) Jsem příšerně línej člověk. Často se proto musím do psaní postů nutit. Výjimkou jsou posty na famfrpál, tam bych psala pořád.
10) Nesnáším hledání faceclaimů, jsem totiž strašně náročná a mám pocit, že na světě neexistuje člověk, který by odpovídal mým představám o mých postavách. Dané faceclaimy jsou tedy vybrané z nouze (a vlastně ani jeden se mi nelíbí).
11) Původně jsem vlastně vůbec neplánovala napsat dvacet náhodných faktů.
12) Obdivuju energii některých zdějších hráčů, jejich styl hry i psaní.
13) Každé druhé slovo v postu musím třikrát přepisovat (ze psaní na klávesnici jsem měla na základce svou nejhorší známku). Ale už se lepším :D
14) Když jsem psala Kathuščinu povahu, prakticky jsem popsala sama sebe. Prostě, Kath = já. Ať je to cokoli, nesmělost, urážlivost, láska k čokoládě nebo dokonce datum narození, všechno jsem to já. Důvody jsou tři – pro začátek jsem potřebovala něco, co se mi bude dobře pamatovat, s čím se mi bude snadno hrát a taky mě zajímalo, do které koleje bych se dostala.
15) Naopak Simon měl být Kathiným pravým (ale uvěřitelným) opakem. Během hraní si však čím dál víc uvědomuji, že se vlastně Kath podobá jako vejce vejci, což jsem sice vůbec neplánovala, ale budiž.
16) Taky mi připadá, že čím jsem starší, tím míň se chovám jako Kath a víc jako Simon.
17) Myslím, že s mou maličkostí by měl Moudrý klobouk vážný problém. Asi bych se zasekla někde mezi Nebelvírem a Mrzimorem.
18) Poslední dobou si moje postavy dělají, co chtějí. Tím mi tak trochu znemožňují plánování, co s nimi bude dál.
19) Miluju češtinu. A nesnáším, když se do ní míchají anglické výrazy, nebo když lidé v běžné mluvě najednou nasadí angličtinu... Prostě... ne.
20) Do dneška nevím, co znamená HMM.

_________________
Obrázek
| +
Obrázek

Obrázek

Za koláž a podpis děkuji Gweeny :)

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázek


Nahoru 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
 
 Stránka 4 z 4 [ Příspěvků: 33 ] Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4




Obsah fóra » Offtopic » Mimo téma


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

 
 

 
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Český překlad – phpBB.cz