Přihlásit se    Fórum    Web    Hledat    FAQ
TOTO FÓRUM SLOUŽÍ POUZE JAKO ARCHIV A NENÍ MOŽNÉ SE NA NĚJ REGISTROVAT. HRA PROBÍHÁ >>ZDE<<

Obsah fóra » Offtopic » Omluvenky




 Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 3 ] 



Autor Zpráva
 Příspěvek Napsal: čtv 14. bře 2013 16:43:18 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 13. led 2013 19:42:55
Příspěvky: 1284
~ Erýškův omluvenkovník ~

_________________
Obrázek
| +
Obrázek
Obrázek

ObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Obrázek Obrázek


Naposledy upravil Erasmus Andersen dne úte 29. dub 2014 17:38:01, celkově upraveno 1

Nahoru 
 Příspěvek Napsal: sob 26. kvě 2018 9:02:48 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 13. led 2013 19:42:55
Příspěvky: 1284
Cesty minulé | +
Má dubnová aktivita zřejmě nebude vyloženě hyperaktivní, jenom upozorňuju.
A rovnou hodím omluvenky na květen:

7. - 10. května
Dovolená na Šumavě, pravděpodobně budu závislá jen na svém mobilním připojení a hotspotu, pokud bude signál, takže s psaním to slavně nevidím.

15. - 17. května
Jsem u ženy a nebude se mi chtít moc psát, takže na plesu mě za to prosím nezabíjejte :)

5. - 7. června
Už jsem to sice dávala vědět předem, ale pro jistotu znovu: HP con. Aktivita nulová. Posty na hodiny doženu začátkem příštího týdne.

20. a 21. 6.
V sobotu jsem celý den v Praze, v neděli taky. Po večerech teda budu doma, ale asi bez energie, takže posty s největší pravděpodobností nebudou. Pokusím se posouvat aspoň ty závody, ať to nevázne :)

30. července - 3. srpna
Tu vůbec nebudu, protože budu dělat ostudu na Vltavě.

7. - 9. srpna
Sem budu nakukovat jenom přes telefon, protože jsem u kamarádky na chalupě bez internetu.

14. - 16. srpna
Survival.

21. - 23. srpna
Přežírací víkend u Leiušky. Možná, že k ní pojedu o pár dní dřív, takže datum ještě upřesním.

5. - 12. září
Jedu dělat ostudu do milovaného Skotska. Vzhledem k tomu, že jedeme s kamarádkami na vlastní pěst, je docela možné, že už se nevrátím. Měla jsem vás ráda.
Každopádně v místě ubytování by měl být internet a já s sebou dokonce beru notebook, takže snad budu mít možnost vás čekovat. Psát ale asi spíš nebudu.

Sotva jsem se vrátila, už nahazuju další omluvenku. 25. - 28. září budu na Šumavě a nemám nejmenší tušení, jestli tam bude nějaké připojení, moc nadějí tomu radši nedávám.

13. - 15. listopadu
Tradiční podzimní house party. V sobotu nebudu na internetu určitě, jen nakouknu přes mobil, v pátek a v neděli jakž takž jo.

26.11. - 1.12.
Koprcon se zastávkou u ženy, aktivita nulová.

Vánoce a tak podobně
Přes Vánoce hlásím sníženou aktivitu, i když to v mém případě znamená, že za den nenapíšu osm postů, ale jenom tři xD Každopádně nějak hyperaktivně se tu projevovat nebudu. A od 29. tu mám přes Silvestra ženu, takže nebudu psát jinam, než na zápasy.

14. - 17. ledna
Pokud nebudu na smrtelné posteli, mizím k ženě a psát posty nebudu, pokud to nebude vyloženě nutné :)

11. - 14. února
Hádejte kde.

7. - 10. dubna
U ženy, opět. Na příjmu jakž takž budu.

28. dubna - 1. května
Ehm.

7. května
Hans Zimmer, kámo. V neděli odpoledne už snad budu dostupná.

2. - 6. června
Viz Leiny omluvenky :|

17. - 20. června
V hlavním štábu. (jakože u ženy)
Omluvuju se, pokud budu někde zdržovat, na hodiny napíšu po pondělku, pokud to bude nutné, díky za pochopení a konec hlášení.

2. - 9. července
Snížená aktivita.

5. - 7. srpna
Jsem u ženy.

13. (až 14.?) srpna
Obrázek

19. - 21. srpna
SurFFival

23. - 26. září
Snížená aktivita (pokud vůbec nějaká), jsem u ženy.

29. září - 2. října
Rodinná dovolená v Českém lese. Upřímně netuším, jak to tam bude s internetem, takže radši nepočítejte s tím, že se tu objevím.

17. - 20. listopadu
Jedu k Lei a pak na sraz, takže nevím, jak ve čtvrtek/pátek stihnu posty na hodiny. Dohánět budu nejspíš až v neděli nebo pondělí.

9. - 11. prosince
Kodaň s ženou. Třeba tu cestu přežijeme, třeba ne.

No a 14 dní před Vánoci budu fest v práci, takže budu asi trošičku zpomalenější a bez energie.

14. - 17. dubna
Jsem u ženy, takže zvládnu psát maximálně na famfrpál. Jakž takž na příjmu budu, ale nic náročného po mně nechtějte.

28.4 - 1.5.
U ženy, psát zřejmě budu až v pondělí večer. Ale famrpálové sestavy určitě budu čekovat a nahodím včas, nemějte strach.

12. - 15.5.
U ženy, psát budu v pondělí odpoledne. Nevím, jestli si mezitím najdu čas na nějaký ten postík, spíš ne, takže se předem omuvuju za prodlevu v odepisování.

15. - 18.6.
Ve čtvrtek tu mám ženu, v pátek odjíždím do divočiny a nevím, jak to tam bude s internetem, takže se předem omlouvám, že se obrana pro páťáky asi protáhne do neděle. Ale uvidíme, třeba ne. Třeba zvládnu psát. Ale radši to neslibuju.
4. - 9.7.
Od úterního večera tu budu mít Lei, takže psát spíš nebudu, než budu. Možná pár postů dám, možná taky ne. Pokud se nedohraje do té doby famfrc, na ten si čas najdu.

Ono je to očividné, ale ať je to i oficiálně - moc teď nestíhám a jsem líná, takže se omlouvám, že to tu trochu flákám. Kdyby někdo chtěl hrát s nějakou mou postavou, tak se ale nebojte ozvat :-)

Anyway, k té nestíhačce přihazuju data, kdy určitě nebudu k zastižení:
1.-3. června máme s Lei děsně dospělou zábavu v Legolandu
9.-10. června máme taky děsně dospělou zábavu, jen někde trochu jinde (zní to divně, co?)

_________________
Obrázek
| +
Obrázek
Obrázek

ObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Obrázek Obrázek


Nahoru 
 Příspěvek Napsal: pon 26. lis 2018 9:30:32 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 13. led 2013 19:42:55
Příspěvky: 1284
Moje aktivita je mizerná tak jako tak, ale na prosinec hlásím, že bude ještě mizernější, protože budu prakticky pořád v práci, hurá! A momentálně na mě něco leze, takže se pokusím dotáhnout do konce aspoň ty měsíc rozehraný hry, ale víc toho asi radši slibovat nebudu, sorryjako.

_________________
Obrázek
| +
Obrázek
Obrázek

ObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Obrázek Obrázek


Nahoru 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
 
 Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 3 ] 




Obsah fóra » Offtopic » Omluvenky


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

 
 

 
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Český překlad – phpBB.cz