Přihlásit se    Fórum    Web    Hledat    FAQ
TOTO FÓRUM SLOUŽÍ POUZE JAKO ARCHIV A NENÍ MOŽNÉ SE NA NĚJ REGISTROVAT. HRA PROBÍHÁ >>ZDE<<

Obsah fóra » Offtopic » Omluvenky




 Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 4 ] 



Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Bena zavřeli ve skleníku
 Příspěvek Napsal: úte 29. dub 2014 17:35:01 
 
... protože se tam zdržel po Bylinkářství.
Aneb nejpravděpodobněji mizím pryč s biologickým kroužkem.


Aktuálně:
Dovoluji si oznámit, že od časného rána 8. až do (odpoledne?) 10. května mě tu budete shánět marně.
Budu na přírodovědném soustředění, kde určitě nebude wi-fi (jelikož tam prý poblíž ani nejsou obchůdky) a stejně si s sebou nebudu tahat netbook. Ve hře ale až do osmého budu a jestli nestihnu napsat post, tak holt bude až desátého, nedá se svítit. Takže tak.


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Bena zavřeli ve skleníku
 Příspěvek Napsal: čtv 22. kvě 2014 19:37:59 
 
Aktuálně:
Chtěla bych vám říct, že od zítřka od 11:00 (23. 4.) až do nedělního odpoledne (25. 4., asi tak do 16:00) se tu nevyskytnu. Jedu totiž na přírodovědnou soutěž Zlatý list (takže fanděte, jasan?) a pochybuji, že tam bude wi-fi, protože se budu nacházet na místě nedaleko mého minulého výletu ().
Děkuji za pozornost :D


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Bena zavřeli ve skleníku
 Příspěvek Napsal: ned 08. čer 2014 18:16:43 
 
Aktuálně:
Jelikož se 23. až 25. zadařilo, jedu na národní kolo Zlatého listu! Jsem nadšená, ovšem vyžaduje to ode mě jeden týden pobytu někde pryč, tudíž tu nebudu od odpoledne 14. až do 22. června (jelikož před tím nejspíš spím u kamarádky). Pokud se přespávání nebude konat, tak zmizím až 15.
Ovšem, uvidím, jak to bude s Wi-Fi připojením na nároďáku a možná stihnu u kámošky taky nějaký kratší postík napsat.
Konec hlášení :D


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Bena zavřeli ve skleníku
 Příspěvek Napsal: stř 14. led 2015 18:03:38 
 
Aktuálně:
Obrovská omluva za neaktivitu. Částečně hibernace, částečně škola, trochu nechuť a lenost a hlavně počítač, který si dělá co chce. Uhm, fakt sorry, já nechtěla. Ale, jsem zpátky, takže..?


Nahoru 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
 
 Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 4 ] 




Obsah fóra » Offtopic » Omluvenky


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

 
 

 
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Český překlad – phpBB.cz