Přihlásit se    Fórum    Web    Hledat    FAQ
TOTO FÓRUM SLOUŽÍ POUZE JAKO ARCHIV A NENÍ MOŽNÉ SE NA NĚJ REGISTROVAT. HRA PROBÍHÁ >>ZDE<<

Obsah fóra » Offtopic » Omluvenky




 Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 8 ] 



Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Morče i s kolečkem mizí v dáli...
 Příspěvek Napsal: čtv 29. kvě 2014 18:02:12 
Offline
Kouzelník
Uživatelský avatar

Registrován: pon 03. úno 2014 21:12:37
Příspěvky: 456
Bydliště: Daleko na sever od Zdi
Omluvenky pro
Gweeny, Dannyho i Romču a Gabriela s Reggiem (kurňa toho přibývá), většinou na delší dobu, než jen jeden den. (Ale i to se stává, škola a nálady, že jo). Naplánovaná neaktivita ohlášená, nenaplánovanou většinou dodatečně neomluvím :)

_________________
Obrázek
| +
Za podpis mooc díkuju Maevce! :3

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Barevné rozlišení řeči rodinných příslušníků, vyskytující se asi tak často jako tučňák na Arktidě:
Calvin McGrath - #0000FF
Patrick McGrath - #800000
Jane McGrathová - #400080


Naposledy upravil Gwen N. Sheppard dne ned 28. srp 2016 12:02:39, celkově upraveno 7

Nahoru 
 Příspěvek Napsal: pát 30. čer 2017 22:03:22 
Offline
Kouzelník
Uživatelský avatar

Registrován: pon 03. úno 2014 21:12:37
Příspěvky: 456
Bydliště: Daleko na sever od Zdi
| +
28. - 30. 11. 2014
Celý víkend budu mimo dosah internetu, jestli se tu ukážu, tak asi v pátek po škole nebo v neděli večer

15. 12. 2014
Předvánoční návštěva Vídně. Odjíždím brzo ráno a přijíždím pozdě večer, takže tenhle den mě tu určitě nenajdete

17. - 20. 6. 2015
Nejsem tu, protože jedu očíhnout novou školu, potom s tou stávající jedu na školu v přírodě a v sobotu jsem celý den na akci se skupinou

1. - 3. 8. 2015
Minidovča, v penzionu sice bude wifi, ale noťas s sebou netáhnu, takže sem maximálně hlídnu z mobilu.

1. - 4. 9. 2015
První týden na intru. Neberu si notebook, protože musím očekovat podmínky. Nová škola, stejně nebude čas. Možná se objevím v chatu, ale aktivita jinak naprosto nulová. Br...

ÚNOR
Gweenuška z jednodenního bolení hlavy chytla strašný migrény na který se v těsným závěsu napojila chřipka a spolu s tím, že jí ve škole začal plavečák to bylo tak super, že se jí celej měsíc nechtělo ani otvírat notebook natož psát, protože by to patrně nedávalo smysl. Konec hlášení :D


Víkend...
... notebook se čistil, čistil a čistil, takže byl tři dny prakticky nepoužitelný, omlouvám se za zazděné posty a hodiny, napravím. :)


Květen, cca
Vím, že mám horší výpadky než rozvod elektřiny na Sibiři, moc se omlouvám, odchody z hodin doplním, za pozdní příchody se omlouvám taky, ale horko těžko teď něco stíhám a nemám přehled o FF... S tím, že nahazuju omluvenku, by to už mělo být o dost lepší :( :D


Od dnešního poledne výskyt znovu až v neděli...
... Morče jede na bitvu, pokud ji z hradeb nesestřelí šípem, tak se v neděli objeví (aka Romeo odepíše :D )


28. - 30. 8. 2016
Gwee a Kath balí kufry a zvedají kufry, zhruba od teď do úterního večera bez přístupu k internetu (nebo minimálně pořádného), post za Dannyho teda až potom. Drabbly jakbysmet.


Do soboty cca dopoledne
jsem stejně jako Kath bez netu, možná se objevím, ale určitě nenapíšu, leda přes mobil, takže šance tak 1%. Než teď odjedu, snad stihnu post za Reggieho na hodinu, jestli ne, předem se omlouvám. Drabbly to samý :|

4. - 9. 6. mám školní kurz a topím se


Lehce dopředu:
UPDATE

15. - 23. 7. straším provádím na hradě, nonwifi + šermířská sezona v plnym proudu, žejo
5. - 20. 8. opět hrad a nějaký bitvy, možná se mihnu
26. - 31. 8. hrad, kde jinde bych byla, chudý student...

Nad těma drabblama pláču už teď :cry:

_________________
Obrázek
| +
Za podpis mooc díkuju Maevce! :3

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Barevné rozlišení řeči rodinných příslušníků, vyskytující se asi tak často jako tučňák na Arktidě:
Calvin McGrath - #0000FF
Patrick McGrath - #800000
Jane McGrathová - #400080


Nahoru 
 Příspěvek Napsal: ned 24. zář 2017 13:00:35 
Offline
Kouzelník
Uživatelský avatar

Registrován: pon 03. úno 2014 21:12:37
Příspěvky: 456
Bydliště: Daleko na sever od Zdi
Už jste do mě museli kopat i kvůli Soví poště, achjo... :oops:
Moc moc moc se omlouvám, během září jsem tu vždycky jen tak proběhla, a jinak nic. Začátek školy, poslední dva týdny mi navíc permanentně nebylo dobře, psaní to vůbec nevyhovovalo. :(

_________________
Obrázek
| +
Za podpis mooc díkuju Maevce! :3

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Barevné rozlišení řeči rodinných příslušníků, vyskytující se asi tak často jako tučňák na Arktidě:
Calvin McGrath - #0000FF
Patrick McGrath - #800000
Jane McGrathová - #400080


Nahoru 
 Příspěvek Napsal: stř 08. lis 2017 17:41:44 
Offline
Kouzelník
Uživatelský avatar

Registrován: pon 03. úno 2014 21:12:37
Příspěvky: 456
Bydliště: Daleko na sever od Zdi
Pokud (tedy spíš určitě) jste si všimli, že jsem zmatená jak hlodavec v kolečku, tak jste si všimli správně :| Moc se omlouvám, že jsem totálně na baterky a musí se mi všechno připomínat, lítám ale momentálně kolem ročníkový práce a to ostatní jde tak nějak kolem, no.
Takže díky, že do mě něžně kopete, snad to budu mít brzo dopsaný a bude klid :)

_________________
Obrázek
| +
Za podpis mooc díkuju Maevce! :3

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Barevné rozlišení řeči rodinných příslušníků, vyskytující se asi tak často jako tučňák na Arktidě:
Calvin McGrath - #0000FF
Patrick McGrath - #800000
Jane McGrathová - #400080


Nahoru 
 Příspěvek Napsal: ned 18. úno 2018 21:23:30 
Offline
Kouzelník
Uživatelský avatar

Registrován: pon 03. úno 2014 21:12:37
Příspěvky: 456
Bydliště: Daleko na sever od Zdi
Za výpadek z tohoto týdne se hluboce omlouvám, wifi na intru mě opět zklamala... No, odhodím si tu plánovanou nepřítomnost:

2. - 9. 3. jsem v Anglii
12. - 15. 4. se nejdříve chystám a poté jedu do Tábora na Blavicon, kdo byste tam náhodou byli taky, třeba jen na sobotní koncert, dejte vědět!
3. - 8. 6. mám kurz specializace (ze školy), to je teda hodně výhledové, ale když už sem píšu...

A mimochodem, pokud tohle čtete, držte mi toto úterý v pravé poledne palce, ať tu práci obhájím a mám od ní konečně pokoj :DD

_________________
Obrázek
| +
Za podpis mooc díkuju Maevce! :3

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Barevné rozlišení řeči rodinných příslušníků, vyskytující se asi tak často jako tučňák na Arktidě:
Calvin McGrath - #0000FF
Patrick McGrath - #800000
Jane McGrathová - #400080


Nahoru 
 Příspěvek Napsal: ned 03. čer 2018 20:30:50 
Offline
Kouzelník
Uživatelský avatar

Registrován: pon 03. úno 2014 21:12:37
Příspěvky: 456
Bydliště: Daleko na sever od Zdi
Tento týden, 4.-8. 6. jsem na školním kurzu, ale to už jsem propagovala o příspěvek výš :D
Nicméně, velkááá omluvenka - abyste si nemysleli, že jsem propadla moru, budu pracovat!

PRÁZDNINY:
9 - 15. 7. provádím na hradě
23. - 29. 7. taktéž provádím na hradě
6. - 26. 8. na hradě provádím, šermuju a zas provádím, takže prostě srpen v řiti

Provázení na hradě znamená, že tam v 99% i spím, a protože tam není ani elektřina, wifi taky ne :D Budu opět chodit do kempu na wifi s mobilem, aspoň ob den, ale.. holt nic moc. Zkoušky, co budou, si pak pořeším, až to bude aktuální :D

Jinak, kdybyste v těchto termínech chtěli na hrad přijet a potkat Morče, jeďte na Cornštejn, je to pěkná zřícenina, kolem Bítov, Vranov, známý věci, dobrá turistika :D A samozřejmě se ohlašte předem, nejen, abych vás provlíkla na prohlídku zdarma (a to se vyplatí, Horste!), ale abych vás vůbec poznala! :lol:
No, a to je konec hlášení.

_________________
Obrázek
| +
Za podpis mooc díkuju Maevce! :3

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Barevné rozlišení řeči rodinných příslušníků, vyskytující se asi tak často jako tučňák na Arktidě:
Calvin McGrath - #0000FF
Patrick McGrath - #800000
Jane McGrathová - #400080


Nahoru 
 Příspěvek Napsal: ned 05. srp 2018 13:47:50 
Offline
Kouzelník
Uživatelský avatar

Registrován: pon 03. úno 2014 21:12:37
Příspěvky: 456
Bydliště: Daleko na sever od Zdi
Ok, upřesnění k srpnové omluvence:
Pořádně se tu Morče asi ukáže až třetího září, kdy začíná škola, protože mám nějaké poprohazované služby a nějaké další akce, co mi do toho vlezly. Samozřejmě, když bude internet dostupný, tak se připojím, kdybyste tedy cokoli chtěli a potřebovali, otravujte mě v PMkách nebo na skypu.
(Drabbly třeba z kempu někdy kápnou, Flanne)

Už se moc těším, až začnu hrát, btw. Nemůžu se nějak přepnout zpět na hru, ale fakt se na to těším. Mor na ten mor, chybíte mi Felixátka :mrgreen:

Morče přepíná a končí.

_________________
Obrázek
| +
Za podpis mooc díkuju Maevce! :3

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Barevné rozlišení řeči rodinných příslušníků, vyskytující se asi tak často jako tučňák na Arktidě:
Calvin McGrath - #0000FF
Patrick McGrath - #800000
Jane McGrathová - #400080


Nahoru 
 Příspěvek Napsal: ned 11. lis 2018 15:40:28 
Offline
Kouzelník
Uživatelský avatar

Registrován: pon 03. úno 2014 21:12:37
Příspěvky: 456
Bydliště: Daleko na sever od Zdi
Morče vždycky pojde na mor dřív jak králici :|
Aneb vůbec nevím, co se tu poslední dobou děje, což mě poměrně štve, ale nějak tak jsem to čekala. Morče se totiž nachází v
MATURITNÍM MÓDU a spolu se všema věcma kolem školy toho mám fakt moc. Jen abyste věděli, že na vás schválně nekašlu. Momentálně jsem ve stádiu výběru školy a v pátek jsem sfoukla maturák, tak by to mohlo být lepší, že bych třeba vylezla. Takže tak.

_________________
Obrázek
| +
Za podpis mooc díkuju Maevce! :3

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Barevné rozlišení řeči rodinných příslušníků, vyskytující se asi tak často jako tučňák na Arktidě:
Calvin McGrath - #0000FF
Patrick McGrath - #800000
Jane McGrathová - #400080


Nahoru 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
 
 Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 8 ] 




Obsah fóra » Offtopic » Omluvenky


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

 
 

 
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Český překlad – phpBB.cz