Přihlásit se    Fórum    Web    Hledat    FAQ
TOTO FÓRUM SLOUŽÍ POUZE JAKO ARCHIV A NENÍ MOŽNÉ SE NA NĚJ REGISTROVAT. HRA PROBÍHÁ >>ZDE<<

Obsah fóra » Offtopic » Omluvenky




 Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 3 ] 



Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Cesta tam a zase zpátky
 Příspěvek Napsal: stř 04. úno 2015 22:08:59 
Offline
Lékouzelník
Uživatelský avatar
Lékouzelník

Registrován: pon 22. črc 2013 21:38:17
Příspěvky: 829
Obrázek


Naposledy upravil Maeve N. Cooper dne úte 14. črc 2015 9:57:39, celkově upraveno 1

Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Cesta tam a zase zpátky
 Příspěvek Napsal: úte 19. kvě 2015 9:00:27 
Offline
Kouzelník
Uživatelský avatar
Kouzelník

Registrován: pon 07. črc 2014 20:06:22
Příspěvky: 61
Slečna Gallagherová dáva na známosť, že kvôli výmene novej čarovnej krabičky poskytujúcej muklovsky výdobytok, internet, nebude prítomná minimálne do štvrtka večer, možno až do soboty. Ak by to bolo možné, hodiny by si potom rada dohrala.

_________________
Obrázek
Obrázek
| +
Obrázek

| +
Obrázek
Obrázek


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Cesta tam a zase zpátky
 Příspěvek Napsal: čtv 24. kvě 2018 21:38:20 
Offline
Lékouzelník
Uživatelský avatar
Lékouzelník

Registrován: pon 22. črc 2013 21:38:17
Příspěvky: 829
↑ Mám omluvenku od Milese, mwahaha.

| +
13. 12. 2014
Celý den v Praze, návrat nejistý. Budu tam s kamarádkami, ale kdyby se chtěl někdo vidět, nebráním se. :)

1. 1. - ? 2015
Z cesty tam a zpátky se stává jen cesta tam. Prvního tu budu, i když asi jen velmi sporadicky, neboť odpoledne odjíždím do Prahy a odtamtud autobusem do Londýna. (Vzhledem k tomu, že nemám ráda autobusy, tak se na to velmi těším.) Je to SA bus, měla by tam být wifi, ale jen na území ČR, ale spoléhat na to nebudu. Každopádně druhého tu nejspíš budu maximálně až pozdě večer, páč než dojedu k rodině, kde budu au paiřit, tak to potrvá, plus přivítání a tak. Navíc si ještě stále nejsem jistá, jak to tam bude s internetem... Ale snad se brzy ozvu. :)

A mimochodem, protože jsem pohledový člověk, tak kdyby někdo chtěl posílat pohledy či dopisy z Anglie, může mi napsat adresu a budu se snažit brzy něco poslat. :)

15. 2. - 22. 2. 2015
Ž d kuplau. Ó d flaf. Ž bla bla... Aneb jede se do Francie. Vůbec netuším, jak to tam bude s internetem, tak si radši píšu omluvenku. Buď se pak ozvu, nebo... nebo aspoň doženu ten seriálový skluz, notebook si s sebou beru.

23. 7. - 24. 7. 2015
Návrat ztracené dcery. Ve čtvrtek odjíždím autobusem (yay...) z Anglie a do ČR se dostanu až v pátek večer. V ten čtvrtek dám nějaký post maximálně ráno v závislosti na tom, jestli budu mít všechno sbaleno. (Nebudu.) Vůbec netuším, jak to v tom autobuse bude s wi-fi, prý by tam být měla, ale když jsem před těmi několika měsíci jela z Londýna do Bristolu, tak to tam sice nějakou wi-fi hlásilo, ale připojit se nešlo. To samé platí i pro autobus z Londýna do ČR, tam asi wi-fi bude leda až na území ČR. Pokud se ozvu, bude to fajn (ale i tak jenom přes mobil, přes který posty ne-e), pokud ne, ozvu se až v pátek pozdě, pozdě večer, neboť do Prahy by to mělo dorazit v půl sedmé a úplně domů bychom mohli dojet tak v devět? Umřu.

25. 7. - 30. 7. 2015
Abych toho neměla málo, hned druhý den po návratu mizím ke kamarádce, tradičně žádné posty a hlavně tentokrát ani nemám notebook, takže by to nešlo ani z tohoto důvodu. Možná občas nakouknu přes mobil, pokud se u ní vůbec připojím. (Za což se modlím, poněvadž bych ráda dotáhla drabbly do konce měsíce bez přerušení.) Anyway, od kamarádky zase mizím jinam, a to...

31. 7. - 2. 8. 2015
Přivtírla jsem se k vyšším mocem na vodu, tak snad mě neutopí. :D

14. 8. - 16. 8. 2015
To snad vyjde ten SurviFFal.

Also, radši taky hlásím, že je dost možné, že během srpna bude moje aktivita minimální, neboť budu dohánět seriálové skluzy. (Hawaii Five-0, here I come!)

3. 12. 2015 - ?
Radši rychle píšu, než mi někdo vypojí internet. Doma se nám to dost mele a já nevím, jak budu schopná psát. Tak jenom pro případ, že bych se náhle odmlčela... Edit: Vypnutí internetu zatím snad sice nehrozí, ovšem ani tak není stav ideální a já kolikrát nemám ani čas, ani chuť.

31. 12. 2015 - 2. 1. 2016
Jedu ke kamarádce, famfrpál by neměl být problém, ale možná si zvládnu jen čistě hodit a Havr-Zmij jen stroze shrnu skóre a hráče toho kola, tak snad to nebude vadit. Každopádně to možná proběhne s menším zdržením (hlavně když budu ve vlaku), tak se předem omlouvám.

10. 2. 2016 - 13./14. 2. 2016
Trochu narychlo a opožděně, ale do víkendu ode mě raději žádné posty nečekejte. Jsem nasraná mírně iritovaná (nemá to nic s FFkem, nebojte) a v takovém stavu nerada píšu. Omluvy. Tady máte koťátka.

Obrázek

16. 4. 2016 - 30. 4. 2016
Že prej když se sežene auto, tak budeme o víkendu stěhovat aspoň část věcí. To by ani tak nevadilo, ale netuším, jestli bude tam, kam se stěhujeme, už zařízený internet. Obrázek
Anyway, pokud nebude, tak sice přispívat budu, ale kopírováním přes mobil. Yai. Každopádně jestli do konce dubna nebude všechno, co mě v současné době nejvíc sere, vyřízený, tak si půjdu hodit mašli.

15. 7. 2016 - 17. 7. 2016
Se budu snažit, aby mě Darya neumlátila pánvičkou, zatímco jí budu ukazovat kouzla libereckých kaváren, čajoven, Ještědu a zoologické zahrady. Obrázek

25. 8. 2016 - asi 31. 8. 2016
Není mi dobře, nechce se mi psát a o víkendu jedu ke kamarádce, takže se tu vyskytnu až na začátku příštího týdne, snad. Pokud jsem někomu slíbila hru a zapomněla, tak sorry.

zpětně 14. 9. 2016 - 18. 9. 2016
Život.

24. 9. 2016 - 25. 9. 2016
Přijede mi kamarádka.

5. 10. - 18. 10. 2016
Notebook v servisu a ja v depresi. Na diagnostiku ho odveze zitra, zpetnou vazbu mam cekat tak v pondeli, takze predpokladam, ze cely pristi tyden budu vicemene mimo. Kecam, pres tyden budu psat v praci (takze na nabor snad dorazim), ale vikendy budou zabity stoprocentne. Jako jo, budu tu, ale posty pres mobil psat nebudu.
Poslete mi cokoladu, at mi z toho nehrabne. :( (Nebudu dostupna na skypu, ale klidne piste pm, kdyby bylo neco pptreba.)

28. 10. - 30. 10. 2016
Jedu za kamarádkou, nakouknu max. přes mobil, tj. co nedoženu zítra, to bude až v neděli později odpoledne.

7. 4. - 9. 4. 2017
Jsem si řekla, že bych taky jednou zase mohla někdy hodit omluvenku, když už je ten nový rok... Tímto hlásím, že přes víkend budu fuč, případné posty nejpozději v pátek dopoledne (když nebudu narychlo balit :|) a pak až v neděli odpoledne, možná.

22. 7. - 24. 7. 2017
Jedu ke kamarádce, na příjmu fakt nebudu. Až v pondělí odpoledne, asi.

20. 8. - 21. 8. 2017
Taková rychloomluvenka, dneska posty asi nedám, zítra nevím, protože dneska bychom měly s mámou odvézt babičku do nového, takže je možné, že budu zítra vypovídat u policie... :|

26. 10. - 29. 10. 2017
Od soboty do nedele jsem u kamaradky, dneska a zitra jsem u mamy, kde mi jde ale wifi jenom na mobilu, takze jsem velice nadsena a jdu o tom napsat drabble.

16. 2. - 18. 2. 2018
Budu se rekreovat v Praze u matinky a už teď v tuhle chvíli se těším na to, až budu v neděli sedět v autobuse na cestě domů.

5. 5. - 6. 5. 2018
Jedu ke kamarádce, a to už v sobotu brzy ráno, přičemž doma budu v neděli kolem půl sedmé. Píšu to tedy hlavně kvůli famfrpálu, kdyby se nestihl ukončit. Předpokládám, že aspoň hodit bych si mohla (a jen tak číselně posunout kolo), ale bude to tak akorát v sobotu večer, jinak spíš na internetu nebudu (wifi tam moc nefachá).

21. 5. - 26. 5. 2018
Ok, asi se to jinak nedá. Zpětná omluvenka a rovnou do soboty, protože jsem tenhle týden nějak zazdila a internetu jsem moc nedala. Sori za hodiny, za hry a tak.

_________________


Nahoru 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
 
 Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 3 ] 




Obsah fóra » Offtopic » Omluvenky


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

 
 

 
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Český překlad – phpBB.cz