Přihlásit se    Fórum    Web    Hledat    FAQ
TOTO FÓRUM SLOUŽÍ POUZE JAKO ARCHIV A NENÍ MOŽNÉ SE NA NĚJ REGISTROVAT. HRA PROBÍHÁ >>ZDE<<

Obsah fóra » Offtopic » Omluvenky




 Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 2 ] 



Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Samuel si bere neplacené volno
 Příspěvek Napsal: čtv 04. črc 2013 0:17:25 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 17. lis 2012 22:17:57
Příspěvky: 91
Poslední dobou u sebe pozoruji čim dál větší obtíže u psaní herních příspěvků, tudíž si dávám pauzu. Viděl bych to tak do konce července. Situace se však může změnit, pokud by se mi náhodou vrátila chuť a energie psát, ale zatím to moc nadějně nevidím. Na fóru se možná občas stavím do chatu.

_________________
Obrázek


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Samuel si bere neplacené volno
 Příspěvek Napsal: čtv 28. kvě 2015 9:39:26 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 17. lis 2012 22:17:57
Příspěvky: 91
Eeeh... trochu s křížkem po funuse, ale asi bych měl dát vědět, že ještě nějak žiju.
Nejprve bych se chtěl omluvit za nedohranou hru v Zimní koulovačce a za neaktivitu v Survivalu. Na oboje jsem se fakt těšil, problém je, že se po jejích odstartování vysralo tolik věcí, počínaje prací a neúspěšnýma přijímačkama, rodinnýma trablema atd. A k tomu jako bonus mi bylo v úterý u doktora řečeno, že budu muset na 99% v nejbližší době na operaci.

Co se týká hodin Obrany (asi nejdůležitější věc) zatím jsem je zanesl do rozvrhu a zítra po kontrole u doktora je nahodím do hry.

Ještě jednou se omlouvám, ale s těmi problémy je momentálně Felix na té poslední koleji o kterou se starám.

_________________
Obrázek


Nahoru 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
 
 Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 2 ] 




Obsah fóra » Offtopic » Omluvenky


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

 
 

 
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Český překlad – phpBB.cz