Registrovat    Přihlásit se    Fórum    Web    Hledat    FAQ
FF Lexikon
Bleskobrk
Rozvrh hodin
Výsledky zkoušek
Flannova statistika
WIP FF Rodokmen
Oznámení pro hráče:


Vážení hráči, dovolujeme si upozornit na čistku neaktivních účtů, která proběhne začátkem března. Pokud o své účty nechcete přijít, jednoduše se na ně do 28.2. přihlaste. Více info v článku na webu.


Obsah fóra » Londýn » King's Cross
 Stránka 252 z 252 [ Příspěvků: 2516 ] Přejít na stránku Předchozí  1 ... 248, 249, 250, 251, 252Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: [Nástupiště 9 a 3/4]
 Příspěvek Napsal: pát 02. úno 2018 18:04:02 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 09. srp 2012 14:27:18
Příspěvky: 441
Příjezd vlaku z Bradavic 1981/1982


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: [Nástupiště 9 a 3/4]
 Příspěvek Napsal: sob 03. úno 2018 20:27:52 
Offline
Student
Uživatelský avatar

Registrován: stř 09. lis 2016 19:39:48
Příspěvky: 103
D1

„Tak s jistotou to říct nemůžu, do hlavy mu nevidím, ale znám ho a mám oči… ale jo, myslím, že si tě vážně oblíbil,“ pokrčila Caitlyn rameny. Ono na tom koneckonců nebylo nic těžkého – stačilo jen mít vynikající výsledky v lektvarech… ah, tady možná byl ten háček, no. „Každopádně se taky těším a už teď doufám, že se nám povede něco super.“ A vyhazov domu do vzduchu se nepočítalo, protože něco takového zrovna jim nehrozilo. Teoreticky. Prakticky byl osud svině.
Ani ona neodolala, aby si u babči s vozíkem se sladkostmi něco nekoupila, ačkoliv u ní to byl dýňový džus a pár sirupových košíčků. A taky balíček Bertíkových fazolek, o které se hodlala podělit s Montym, když už spolu byli v kupé, že. „Já se spíš divím, žes to ještě neudělal,“ popíchla ho Caitlyn pobaveně, když okomentoval nevyhovující kaktusovou šťávu. Ostatně – od vrchního kaktusologa by se nedalo čekat nic jiného.
Nicméně – cesta ubíhala a přestože se Caitlyn s Montym bavila ráda, po nějaké chvíli nejspíš došlo k tomu, že každý z nich zabředl do knížky, popřípadě se vydal najít scházející kamarády/sourozence. Tak jako tak, vlak dorazil do Londýna a ještě než se Caitlyn vydala za rodiči, rozhodně se nezapomněla s Montym rozloučit a zmínit, že se určitě ozve ohledně té návštěvy. Pak ještě mávla na případné další kamarády, které potkala cestou k rodičům, a pak už se mohli společně s Caroline všichni přemístit domů.

>>

_________________
Obrázek


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: [Nástupiště 9 a 3/4]
 Příspěvek Napsal: ned 04. úno 2018 10:47:53 
Offline
Lékouzelník
Uživatelský avatar
Lékouzelník

Registrován: pon 02. led 2017 13:05:45
Příspěvky: 56
D6
Protože Freyu potěšilo, že Wei-Ding už dlouho neslyšel lepší nabídku, spokojeně se usmála a na maličkou chviličku se i začervenala. Byla skutečně nadšená z toho, že spolu stráví i pár dní o prázdninách, protože si po pravdě moc neuměla představit, že by ho celé dva měsíce třeba neviděla - ostatně to se klidně mohlo stát vzhledem k tomu, že stále docházela do nemocnice, kde pracovala jakožto lékouzelník. Společná dovolená tedy rozhodně přišla vhod více, než třeba jednodenní setkání na kafe (tedy, spíš horké čokoládě, že). No a i když nervozitou už pomalu v jeho přítomnosti netrpěla, jakmile se trochu blíže nahnul a usmál, byla ráda, že sedí, protože by se jí jinak asi podlomila kolena. Nicméně svět kolem vypustila už pár chvil předtím, takže kdyby je někdo skrz prosklené dveře pozoroval, bylo by jí to zcela ukradené.
"Horko?" zeptala se opatrně po chvíli, když jí došlo, že Wei-Ding přerušil možná až moc dlouhé ticho a nejistě se pousmála. Myšlenkami totiž v tu chvíli byla minimálně u propletených rukou, takže otázka na něco takového jí trochu vyvedla z míry, ale alespoň si uvědomila, že zase připomíná zralé jablíčko. Dříve ale, než stihla odpovědět, se chodbou rozlehl hlas staré babči, což donutilo Freyu k dalšímu úsměvu, a tak zatímco Wei-Ding pohled stočil k oknu, ona zas pohled stočila ke dveřím a tu náhlou nervozitu se snažila zahnat, i když to moc dobře nešlo. "Vlastně ani moc ne, ale jestli chceš to okno otevřít, klidně můžeš. Dáš si něco?" optala se zvědavě a postavila se s tím, že dojde na chodbu pro minimálně něco k pití, protože jí skutečně teplo nebylo, spíš ta zima a vlastně měla na tu horkou čokoládu čím dál tím větší chuť.
No a toho, že vlak začínal tak nějak už zpomalovat a že se blížili do konečné destinace, si ani moc nevšimla, protože hlavu měla plnou úplně něčeho (a někoho) jiného.

_________________
Obrázek


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: [Nástupiště 9 a 3/4]
 Příspěvek Napsal: ned 04. úno 2018 18:48:19 
Offline
Profesor
Uživatelský avatar

Registrován: ned 17. črc 2016 17:14:46
Příspěvky: 78
D6
Wei-Ding byl rád pro změnu za to, že nemusí uvádět v chod svůj záložní plán, jak se s Freyou o prázdninách děsně nenápadně vidět trochu víc. Přeci jen hrozilo, že se otráví tak moc, že ho místo na její oddělení pošlou rovnou pod zem, a to moc lákavá představa nebyla.
To, že jí horko očividně nebylo, vyhodnotil Wei-Ding navzdory situaci poměrně logicky a došlo mu, že to asi nebude prostředím jako takovým. Byl by to možná i vzal zpátky, kdyby to šlo, protože si říkal, že teď musí být za turbodementa, ale… ono to docela prošlo. A Freya si ho nejen nedobírala, vlastně při tom naopak byla docela roztomilá, alespoň dle jeho skromného mínění. Takže mu to přirozeně vykouzlilo další úsměv na rtech a její dotaz nejdřív vůbec nevnímal.
Až když se zvedla, dokázal přetočit vzpomínky a rozklíčovat, proč to asi dělá. Naštěstí dřív než ho mohlo napadnout, že prostě zdrhá, to by asi dobře nedopadlo, a to ačkoliv už se po několika sezeních s kolegou Zaghloulem celkem zvládal nepřeměňovat v charzu při každém větším nervovém vypětí…
„Ne, díky,“ vypadlo z něj tedy v rychlosti a než ho napadlo, že by možná měl v rámci západního gentlemanství vstát a koupit to jí, bylo po náhodném setkání. Takže si jenom v duchu pogratuloval, co je za jelito, a kdyby nebyla v doslechu, nejspíš by zkusmo párkrát flákl hlavou o přepážku v kupé.
A protože vlak letěl jako splašený, najednou byli v Londýně a přišel čas se rozloučit, alespoň na nějakou dobu. Přesto se dá předpokládat, že stihli domluvit nějaké ty detaily plánovaného prázdninového dobrodružství, datum a tak, a je zcela nepochybné, že se na to Wei-Ding těšil jako prase na drbání. Možná i víc.
Ani to ho ale, trotla, nepřimělo sebrat odvahu a udělat cokoliv na způsob pořádného prvního kroku, takže kdyby právě jeho pravý otec nevedl svého mladšího syna na trajekt (a kdyby věděl o tom, že tam těch synů má víc), asi by přišel a jednu mu fláknul. Snad příště, no.
Jediné, co z něj možná vypadlo, byl návrh, jestli rovnou nezajdou do kavárny na Příčnou, doplánovat ty prázdniny, ale nijak na to netlačil. Prostě se rozloučit a pak jít zamilovaně bloumat po Soho mohl úplně stejně dobře teď jako večer…

>>

_________________
Obrázek


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: [Nástupiště 9 a 3/4]
 Příspěvek Napsal: pon 05. úno 2018 12:04:57 
Offline
Bourák
Uživatelský avatar

Registrován: pon 11. kvě 2015 11:09:09
Příspěvky: 238
B2

Přestože Felicity trochu chcípla, Fróði si cestu vlakem s ní nejspíš herně docela užil a v napsání odchozího postu mu to prostě zabránit nemohlo. Postěžoval si na prázdniny, pak mohli probrat další věci a ona to třeba i jednoho dne dopsala nebo mu to později vynahradila, kdo ví. Oba nicméně nakonec dojeli do Londýna, stejně jako zbytek vlaku, a přšel čas se rozloučit, přičemž Fróðiho už na nádraží čekal potutelně se usmívající tatínek.
Malý mrzimor si to vyložil jako jasnou známku toho, že do té pouště poletí rovnou z nádraží, ale mýlil se. Ve skutečnosti je čekala cesta na Island, a to lodí, na které pak směl dalších čtrnáct dní drhnout podlahu.
Někomu by taková brigáda jistě nevoněla, ale Fróði nemohl být šťastnější. Čtrnáct dní na moři, se zajištěným jídlem i kajutou, která se řácky houpala na vlnách, to bylo prostě něco tak neskonale božího, že to za tu trochu uklízení rozhodně stálo. Snad jenom těch holek mohlo být na palubě víc, nebo tedy aspoň nějaká, ale zase nemohl chtít všechno a aspoň se bude víc těšit zpátky do Bradavic, žejo...

>>

_________________
Obrázek

| +
Obrázek Obrázek
Obrázek


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: [Nástupiště 9 a 3/4]
 Příspěvek Napsal: pon 05. úno 2018 19:19:12 
Offline
Zmijozelský prefekt
Uživatelský avatar
Zmijozelský prefekt

Registrován: pon 21. zář 2015 20:05:02
Příspěvky: 256
B1

"To je pravda, ale málokdo se k tomu studiu pak vrátí," probodla Marca zkoumavým pohledem a pousmála se. Ona osobně si neuměla představit, že by po škole začala něco dělat, a pak třeba dva roky na to začala opětně studovat. Ne. Pokud by se rozhodla pro další studium, šla by na něj hned. Nejdřív ale musela přijít na to, co vlastně chce dělat, protože to pořád netušila a bez toho to rozhodnutí šlo celkem těžko. "Tak když se neprosadíš, vždycky můžeš zkusit něco jiného, ale já bych řekla, že s tím problém úplně nebude," pousmála se a pokrčila rameny. Jí ten jeho přízvuk nevadil, ale to bylo tím, že si na něj stihla už zvyknout, ale pro někoho by to mohlo být dost nepříjemné.. no, dokud to člověk nezkusí, tak nebude vědět, že.
Fakt, že by si Marcus klidně troufl učit, Jasmine možná trochu překvapilo, takže na něj vyvalila samým překvapením oči, a pak se na chvíli mrkla z okýnka. Cesta ubíhala celkem rychle, což bylo na jednu stranu dobře, na tu druhou.. "Já spíš ne. Když si vzpomenu na můj ročník.. nebyli jsme zrovna snadná třída, ty profesory takhle zpětně lituji a je mi jich fakt líto." Přiznala nakonec, protože proč by s tímhle najevo nevyšla. Profesoři to rozhodně lehké neměli a ona jim to nezáviděla - rozhodně by si ale něco takového zkoušet nechtěla a vlastně je tak trochu obdivovala, ne každý měl na tohle tu správnou povahu, že.
Nespokojené mlasknutí přešla s pobaveným úšklebkem, ale nijak se k tomu nevyjadřovala. Byla však zvědavá, jak se to celé rýsuje, nicméně nenahlížela tam, chtěla být překvapena. No a zatímco Marcus si pak koupil muffiny, Jasmine si vzala sendvič a kaktusovou šťávu. Zbytek cesty pak utekl závratně rychle a když vlak začal zpomalovat, Jasmine se na chvíli zamračila.
"Určitě se ještě někdy uvidíme, hm?" pousmála se, na rozloučenou ho lehce objala (a doufala, že zrovna kolem nebude procházet Sky, protože někdo by mohl umřít), a pak se dala na odchod. Na loučení prostě moc nebyla a i když si to nechtěla připouštět, bylo jí tak trochu líto, že by Marca už vidět neměla. No a ať už obraz od něho dostala či si ho nechal na památku, aby na ní jen tak nezapomněl, zmizela z kupé a brzy i z vlakového nádraží, dost možná i ve společnosti svého přítele, kterého se minimálně pokusila najít, aby se s ním mohla rozloučit. (I když ne na moc dlouho, když pár dnů po začátku prázdnin společně odjeli na dlouhou dovolenou.)

>>>

_________________
Obrázek


Nahoru 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
 
 Stránka 252 z 252 [ Příspěvků: 2516 ] Přejít na stránku Předchozí  1 ... 248, 249, 250, 251, 252
Obsah fóra » Londýn » King's Cross


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

 
 

 
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Český překlad – phpBB.cz