Přihlásit se    Fórum    Web    Hledat    FAQ
TOTO FÓRUM SLOUŽÍ POUZE JAKO ARCHIV A NENÍ MOŽNÉ SE NA NĚJ REGISTROVAT. HRA PROBÍHÁ >>ZDE<<

Obsah fóra » Svět » Přenášedla




 Stránka 7 z 8 [ Příspěvků: 77 ] Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Další



Autor Zpráva
 Příspěvek Napsal: ned 20. pro 2015 13:27:32 
Offline
Kolejní ředitel
Uživatelský avatar

Registrován: ned 06. črc 2014 11:43:01
Příspěvky: 540
Finnian překvapeně hvízdl, když bez újmy profrčel přes dračí teritorium, a děkoval za to všem severským bohům, co znal. S draky měl možná docela dost zkušeností, na Islandu byla taky jedna docela velká rezervace, ale takhle ve vzduchu měl dost starostí se svou větví, natož aby k tomu ještě odháněl přerostlé ještěrky.
Nakonec jim zmizel z dohledu, a ony jemu taky, ale závod pokračoval. Tedy, pro Finniana už to moc nebyl závod, protože měli všichni takový náskok, že už ho sotva mohl dohnat, ale samotného ho zajímalo, jak daleko zvládne doletět, než se vyseká.
Pobřežní skaliska rozhodně vypadala jako hodně horký kandidát na studenou sprchu a možná i nějaké to neplánované a nepříjemné neřízené přistání...

Mimo herně:
Větev +4
Finnian Ó Fearradhaigh rolled 1d10:
10

_________________


Obrázek

Agent Jejího veličenstva matky Přírody s povolením zabíjet debilní profily.


Nahoru 
 Příspěvek Napsal: ned 20. pro 2015 16:57:09 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 01. črc 2013 9:56:44
Příspěvky: 271
Leslie měla z dračí rezervace upřímně celkem nahnáno, ale zvládala se na let soustředit natolik, aby nesekala zbytečné chyby. A v soustředění rozhodně nepolevovala. Viděla, jak jeden z draků chňapl po Carterové (Leslie si nebyla jistá, která z nich to je), a ta šla k zemi. A taky spatřila, že i Matt má problémy, z kterých se ale nakonec manévrováním dostal.
Ona sama měla štěstí a prosvištěla nad draky tak rychle, že byla pryč, než si jí ty potvory dole stihly všimnout a zjistit, jak chutná taková malá Nebelvírka a její Nimbus 1500.
Trasa závodu se stočila k pobřeží, kde foukal dost otravný vítr a Leslie se snažila, aby s ní znovu nezamávaly poryvy větru, které byly docela silné a zcela určitě by ji zvládly odstrčit z dráhy. Nebo by se díky nim rovnou mohla vymáznout o nějakou tu skálu, kterých ve fjordu nebylo málo. A jak se ukázalo, trasa závodu vedla mezi nejrůznějšími výčnělky a skalními útvary. A do toho ten vítr, no paráda.
Leslie pro jistotu zpomalila, protože už si stejně nedělala naděje, že by mohla doletět jako první - spolužáci byli dost daleko vpředu. Rozhodla se tedy, že nepoletí jako blázen, ale zkusí mezi skalami prokličkovat sice pomaleji, ale s jistotou.

Mimo herně:
(+7)
Leslie Abrahams rolled 1d10:
1

Pokus o záchranu
Leslie Abrahams rolled 1d10:
8

Jak se brzy ukázalo, kličkování mezi skalami nebylo nijak jednoduché, a přestože Leslie neletěla jako splašená, nastala chvíle, kdy se před ní z ničeho nic vynořil podivný skalní útvar a ona se mu skoro nestihla vyhnout. Naštěstí ale na poslední chvíli trhla násadou ke straně a k srážce nedošlo - cítila ale, jak špičkou boty o skálu škobrtla.

_________________
Obrázek
| +
Obrázek

Obrázek


Nahoru 
 Příspěvek Napsal: ned 20. pro 2015 18:02:12 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 18. črc 2013 19:19:47
Příspěvky: 425
Dračí rezervace byla za mnou a já si popravdě oddechl. Neskončil jsem v tlamě žádného draka což byla úleva, zvláště když jsem si všiml, jak jedna z těch potvor strhla profesorku Carterovou, u který jsem si fakt nebyl jistý zda je to ta hodnější nebo ta divnější a následně se ohnala i po Mattovi, který to naštěstí ustál. Aspoň že tak.
Zatnul jsem zuby, vůbec se mi nechtělo letět mezi skalisky, protože hej, foukal děsný vítr a já měl co dělat, abych se na tom koštěti udržel. Umíte si představit, že by někdo z nás třeba spadl a rozflákal se o skálu? No, já se rozhodl, že si to radši představovat nebudu. Navíc se to taky táhlo blízko moře a tam jsem nechtěl skončit už vůbec, studenou koupel jsem fakt nemusel.

Mimo herně:
(+5)
Andrew Brown rolled 1d10:
6

_________________
Obrázek
| +
Obrázek


Nahoru 
 Příspěvek Napsal: pon 21. pro 2015 2:15:20 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 26. zář 2012 23:27:13
Příspěvky: 621
Bydliště: Astrální nekropole
Patricka ti draci opravdu vyhodili z konceptu; ostatně se to podepsalo i na jeho umístění, což bylo na druhou stranu asi štěstí, protože Kometa, ze které bylo ždímáno, co to dalo, se začínala povážlivě klepat a vypadalo to, že se pod letcem asi brzy rozpadne; nebyla koneckonců ani nejmodernější, ani nejnovější. Bylo to zasloužilé koště, které mělo nalétáno stovky hodin na trénincích - a vzhledem k tomu, že to bylo pod velením Ginger Olssonové, Patrick nepochyboval, že se koště neflákalo.
A nezbylo než doufat, že se nebude flákat ani v tento moment, protože sem budou mít záchranáři fakt těžký přístup...

Mimo herně:
Patrick Cayden rolled 1d10:
8

_________________
Obrázek
A KNIGHT IS SWORN TO VALOR


Nahoru 
 Příspěvek Napsal: pon 21. pro 2015 18:38:44 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 22. zář 2013 21:01:35
Příspěvky: 548
Dračí ohrada byla tím stylem překážky, který jsem se rozhodl proletět přímo a modlit se v to, abych se zvládnul všechny zbloudilým dračím pařátům vyhnout včas a zmizet co nejrychleji za dalším modrým světlem značícím trasu závodu. A ono se to vyplatilo. Šupinaté obludy se zaměřily na ostatní letce, a evidentně neměly chuť sežrat někoho, kdo se řítil v extrémních rychlostech přímo skrz. V tuhle chvíli jsem měl větší starosti s tím, že kdybych skutečně měl nějaký karambol, srazil by mi vaz mnohem důkladněji, než kdybych letěl obezřetně a pomaleji.
Pole závodníků se stočilo k pobřeží, a toho, kdo si myslel, že už bude závod jenom jednodušší, pravděpodobně hned záhy z omylu vyvedla modrá světélka, která se proplétala tím nejpovzbudivějším způsobem mezi skalisky, zubatícími se dole u vody. Nezbývalo nic jiného, než letět do jámy lvové, a pokud možno, letět do jámy lvové rychle. Zvážil jsem krátkou motlitbu, pak ji zavrhl s tím, že stejně žádnou neumím, a vletěl mezi skály.

Mimo herně:
(+8)
Cassidy Finley rolled 1d10:
6

_________________
Obrázek
Obrázek
| +
„Nemůžete udělat omeletu, aniž byste zabili pár lidí.“
Obrázek


Nahoru 
 Příspěvek Napsal: pon 21. pro 2015 19:00:31 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 09. srp 2012 14:27:18
Příspěvky: 508
Ačkoliv proplétat se mezi skalisky za silných poryvů větru nebylo nic jednoduchého, ukázalo se, že to skoro nikoho nevyvedlo z míry. Jen Leslie měla potíže, z kterých se ale dostala, tudíž k žádnému karambolu nedošlo a letci mezi ostrými skalními výběžky prokličkovali bez větších problémů. To pořadatele určitě zamrzelo, protože tady čekali největší karamboly. Celkově byly očekávány daleko větší ztráty.
To, že se závod blíží ke konci, mohou letci spatřit hned, jak se vymotají ze skalního bludiště na pobřeží. Trasa pokračuje sice nad mořem, tentokrát o kus dále od břehu, než doposud, ale v dálce na pevnině je vidět shluk jásajících fanoušků a ve větru se tu třepotá cílová páska.
Doletět do cíle ale podle všeho nebude tak jednoduché, jak to vypadá - trasa teď už vede sice víceméně rovně, ale z poměrně velké výšky prudce klesá... a modrá světla mizí pod hladinou moře. Nad hladinou se objevují až o pěkný kus dál. Ano, závodníci se budou muset namočit. A že to moře není zrovna teplé a do toho ten studený vítr... No, lahůdka.


Mimo herně:
Jedeme poslední hardcore kolo, 1d10. Pokud vám padne 1 - 5 (včetně), nepovedlo se vám pod vodou proletět. Buď vám došel dech, smetla vás vlna, špatně jste se ponořili, sklouzli z koštěte, whatever... Pokud hodíte 6 nebo 7, počítáte si penalizaci -5 za silný vítr. Hehe.
Talentovaní letci mají šanci se zachránit (nikoliv před poryvy větru, jen před karambolem), jestliže hodí desítku. Nekončí, ale počítají si penalizaci -3 za nutné manévrování.
Kouzlit můžete jednou za kolo.
Závěrečný post s vyhlášením vítězů čekejte nejpozději 23. večer (kolem 18:00). Do té doby, prosím, zkuste všichni napsat, nebo alespoň hodit.

Pořadí | +
1. Patrick
2. Cassidy
3. Matt
4. Andy
5. Finnian
6. Leslie


Nahoru 
 Příspěvek Napsal: pon 21. pro 2015 19:36:00 
Offline
Kolejní ředitel
Uživatelský avatar

Registrován: ned 06. črc 2014 11:43:01
Příspěvky: 540
Finnian cítil v kostech, že si bezpečným průletem kolem pobřeží vyčerpal štěstí tak na osmnáct let dopředu, každopádně pokračoval dál, a to s plným vědomím, že teď už určitě sletí. Tuplem když další část závodu vedla... pod vodou?
Finnian sám by na tom místě asi zabrzdil a chvíli zkoumal, jestli se světly někdo nemanipuloval, protože tohle zavánělo levárnou, ale tady na to neměl čas. Jednak byl na závodech, kde obecně brždění moc neprospívá, druhak do té vody všichni před ním bez váhání zahučeli a vypadalo to, že plánovaně. Nečekal tedy, až se potopí i Leslie, která se nějakou strašně ošklivou náhodou ocitla až za ním, nadechl se a šel ozkoušet hydrodynamické vlastnosti svého dřevěného Nautilu...

Mimo herně:
Větev +4
Finnian Ó Fearradhaigh rolled 1d10:
4


And suddenly... tuleň!
Finnian hned nepoznal, co že to do něj přesně narazilo za druh, ale čtenář mu to jistě promine, měl v tu chvíli trochu jiné starosti - například naprosto netušil, kam mu zmizela větev. Pod sebou už ji rozhodně neměl, tam byl tuleň, a ten se od větve v mnoha ohledech lišil – například byl podstatně hydrodynamičtější, což bylo fajn, ale taky podstatně překvapenější, což fajn nebylo. Z tlamy mu uteklo pár bublinek, ve kterých jako by se nacházela komiksová písmenka W, T a F, a Finnian už si teď byl docela dost jistý, že se jedná o tuleně kroužkového, kteří do Baltského moře občas migrují za potravou.
Kdyby mu nebyla taková zima a nedocházel mu vzduch v plicích, asi by mu to přišlo zajímavější.
V mžiku si uvědomil, že má dvě možnosti, jak se z ledové vody včas dostat. Tu druhou si ale zatím nechával na později, protože první byla stylovější: čapl lachtana oběma rukama někde za krkem a trhnutím směrem nahoru dal zvířeti jasně najevo, že chce k hladině. Což o to, tuleň zjevně o takové tulení dvakrát nestál a po vynucené změně směru skutečně mávl ploutví, čímž se oba dostali k hladině, ale tam se Finnianovi ta hromada smradlavých mokrých chlupů vysmekla a s posměšným kýchnutím zmizela zpátky pod vodou. Druid ho měl chuť praštit větví a udělat si z něj slušivý obleček, ale o větev přišel a hlavně mu ta vlna vzteku připomněla druhou možnost záchrany. On totiž jedním z přirozených nepřátel tuleně kroužkového je mimo jiné rosomák. A takový rosomák je nejen docela slušně tepelně izolovaný, dokonce umí celkem dobře plavat a hlavně si na něj žádný další ploutvonožec netroufne.
Finnian tedy neváhal, přeměnil se a než se dostal na břeh, docela se zadýchal. Být o trochu méně otužilý (a trochu méně zvíře), nejspíš by se bez pomoci utopil, takhle sice sípal jako tuberák po krabičce polských cigaret a měl skoro určitě náběh na zápal plic, ale považoval to za větší výhru než nějaké hloupé peníze.

_________________


Obrázek

Agent Jejího veličenstva matky Přírody s povolením zabíjet debilní profily.


Nahoru 
 Příspěvek Napsal: úte 22. pro 2015 1:37:20 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 26. zář 2012 23:27:13
Příspěvky: 621
Bydliště: Astrální nekropole
Závod se blížil ke konci a Patrick, opět vybojovav vůdčí pozici, držel zuby pevně zaťaté, aby náhodou omylem neotevřel pusu a nezadusil se mouchou, protože to by byla smrt vyloženě trapná.
Kometa divně chrčela - nebo se mu to jen zdálo a byl to on? - a ačkoli skály prolétl bez ztráty jediného ocasního proutku, teď přišla horší věc.
Voda.
Jistě, měl na sobě zateplovací kouzlo a jistě, koště mu nemohlo vyklouznout, nohy se smeknout... ale... voda? Uměla vůbec košťata létat pod vodou? Patrick něco takového nikdy nezkoušel! ...A nikdy by si to ani zkoušet nedovolil, vzhledem k tomu, jak drahou záležitostí byl školní Nimbus 1000.
Jenže támhle, támhle vpředu, na dohled... byl cíl. A Patrick letěl první. Jestli teď zastaví...
Patrick neměl čas na úvahy typu "stojí mi galeony za startovné za sražení vazu" a s větrem ve vlasech, láskou v duši a Wonkovou čokoládou... ehm, ne, kecám, prostě jen vystřelil za modrým světlem jak vosa za bonbónem. Kouzlením se nezdržoval, prostě zadržel dech a...

Mimo herně:
Patrick Cayden rolled 1d10:
8
+8


...a přežil. A asi byl satan, nebo co, ale osmičkový. Což tedy bohužel znamenalo, že neuvidí Finnianovu epickou tuleňjízdu; což pisatele opravdu velmi zamrzelo - tohle byla totiž jedna z těch věcí, ze kterých nutně potřebujete fotku, nebo vám nikdo neuvěří.

_________________
Obrázek
A KNIGHT IS SWORN TO VALOR


Nahoru 
 Příspěvek Napsal: úte 22. pro 2015 7:20:13 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 18. črc 2013 19:19:47
Příspěvky: 425
Mohl jsem si oddechnout, když jsem ze skalisek vyletěl živ a zdráv, protože to prostě bylo a hubu. Všiml jsem si, že Leslie zápolí s větrem, ale naštěstí to ustála. Brzy jsme měli možnost zjistit, že se závody blíží ke konci což mi udělalo radost, neuměl jsem si ani představit co dalšího by nás asi tak mohlo potkat. Popravdě, myslel jsem si, že už nás nic nebude čekat, že cílovou rovinku poletíme celou nad mořem, no, bohužel jsem se mýlil.
Modré světýlko blikalo pod vodou což se mi vůbec nelíbilo, vždyť byla zima a navíc ta voda musela být ledová. Tiše jsem si zanadával a nakonec jsem zamířil pod vodu, přesně tak jako ostatní, protože kdybych nad tím ještě chvíli rozmýšlel, asi bych to vzdal, protože pod tu vodu se mi rozhodně nechtělo.

Mimo herně:
(+5)
Andrew Brown rolled 1d10:
3

_________________
Obrázek
| +
Obrázek


Nahoru 
 Příspěvek Napsal: úte 22. pro 2015 7:40:01 
Offline
Kouzelník
Uživatelský avatar
Kouzelník

Registrován: úte 01. led 2013 18:17:44
Příspěvky: 253
Mimo herně:
+7
Matthias Cooper rolled 1d10:
7

_________________
Obrázek
Matt je vysoký cca 198 cm, prosím, berte to na vědomí.
| +
Obrázek Obrázek
Obrázek


Nahoru 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
 
 Stránka 7 z 8 [ Příspěvků: 77 ] Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Další




Obsah fóra » Svět » Přenášedla


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

 
 

 
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Český překlad – phpBB.cz