Přihlásit se    Fórum    Web    Hledat    FAQ
TOTO FÓRUM SLOUŽÍ POUZE JAKO ARCHIV A NENÍ MOŽNÉ SE NA NĚJ REGISTROVAT. HRA PROBÍHÁ >>ZDE<<

Obsah fóra » Svět » Přenášedla




 Stránka 6 z 6 [ Příspěvků: 58 ] Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6



Autor Zpráva
 Příspěvek Napsal: pát 16. čer 2017 20:47:33 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát 19. kvě 2017 9:40:09
Příspěvky: 185
Z té ruiny se mi podařilo dostat v jednom kuse a i celkem rychle, i když jsem měl menší potíž se srovnáním řízení po mé kličce okolo havarované. Proto jakmile jsem za doprovodu ohromného oblaku prachu vystřelil ven a ocitl se na světle, tak jsem si dost oddychl a znova do toho trošku víc šlápl, jelikož to před námi vypadalo relativně čistě a šlo jen o nějaké to kličkování, které jsem řešil klasickým driftováním. A tak jsem pokračoval i pak na pláži, kde jsem za plné rychlosti a skoro hořícího koštěte kličkoval mezi palmami, což pokud jsem se v takové rychlosti nevysekal, tak už nevím co by mě mohlo zastavit!

Mimo herně:
+5
Marcus Forne rolled 1d10:
4

_________________
Obrázek


Nahoru 
 Příspěvek Napsal: sob 17. čer 2017 9:16:09 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 25. srp 2014 17:51:55
Příspěvky: 431
Letců, tedy jeho soupeřů, ubývalo. Vincenta překvapilo, že se dostal mnohem dál, než předtím, kdy vypadl skoro na začátku. Teď si užíval rychlý let Kubou, a zároveň doufal, že ještě bude moci letět. Klidně i do cíle. V rukách pevně tiskl násadu koštěte a celým svým tělem se na ni tiskl, jak se snažil zbavit zbytečného odporu. Očima těkal kolem, ve snaze zjistit nějaké nebezpečí. Pokud to šlo, strhl násadu hezky na stranu nebo se snažil využít nějakého triku, který se naučil někde na létání nebo při famfrpálu.
Mimo herně:
+6 a plz neházej jedničku
Vincent D. Kane rolled 1d10:
5

_________________
"PUNK'S NOT DEAD, BÍDÁCI!"
- VINCENT

| +
Obrázek


Nahoru 
 Příspěvek Napsal: sob 17. čer 2017 10:05:09 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. led 2016 13:08:03
Příspěvky: 128
Nevyflákal se. Což rozhodně bylo pozitivní, protože už před sebou viděl Leslie, jak mu to celé nejen vyčítá, ale ještě ke všemu ho dorazí a ta představa rozhodně pěkná nebyla. Vtipný však bylo, že na začátku jich bylo deset, teď už letěli jen tři. Kdo byl v čele, to bylo Heathovi ukradené, protože pro něj bylo důležité, že žije.
Rozpadající dům brzy nechali za sebou a blížili se k vytouženému cíli. Čekala je však další překážka - palmový háj. Dostat listem do obličeje by rozhodně taky nebylo nic dobrého, navíc mu na mysli zase vytanula Leslie a její hrozba.

Mimo herně:
+8
Heatcliff M. Manning rolled 1d10:
6

_________________


Nahoru 
 Příspěvek Napsal: sob 17. čer 2017 20:33:23 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 09. srp 2012 14:27:18
Příspěvky: 508
Palmový hájek byl očividně po průletu ruinou procházkou růžovou zahradou, neboť všichni letci zvládli prokličkovat mezi palmami, aniž by se jim cokoliv stalo. A zdálo se, že už je čeká jen cílová rovinka.
Modrá světla skutečně vedla už jen po pláži a kdesi vpředu byla vidět cílová páska a dav fanoušků, povzbuzující poslední tři přeživší. Heath vedl, ale neměl zase tak veliký náskok před Marcusem a Vincentem, kteří v tuhle chvíli letěli prakticky na stejné úrovni - závěr závodu měl být tedy docela dramatický.


Mimo herně:
Cílová rovinka - házíte 1d10 + bonusy, nic víc, nic míň, žádná penalizace ani vyřazení už vám nehrozí.


Nahoru 
 Příspěvek Napsal: sob 17. čer 2017 21:17:51 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát 19. kvě 2017 9:40:09
Příspěvky: 185
Palmový hájek jsem prolétl bez nehody, což bylo při mé rychlosti dost velké překvapení, když jsem před sebou viděl prakticky jen rozmazané čáry. Letěl jsem na doraz, ale maximálně si to celé užíval! A ještě víc adrenalinu se mi do žil nahrnulo, když se do čela dostal ten týpek! Nemůžu se přece nechat porazit v cílové rovince, prostě ne! Pokud to bylo ještě možné, tak jsem z koštěte vyždímal poslední kapky výkonu a co nejvíc se ke koštěti přitiskl, abych nahnal i ten nejmenší kousek rychlosti. Cílová rovinka byla na dosah ruky! A chtěl jsem vyhrát! Ale i kdybych nevyhrál, tak jen dojet by byl ohromný úspěch, když se ohlédnu na všechny ty padlé za námi.

Mimo herně:
+5
Marcus Forne rolled 1d10:
3

_________________
Obrázek


Nahoru 
 Příspěvek Napsal: ned 18. čer 2017 6:48:50 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. led 2016 13:08:03
Příspěvky: 128
Heath vedl. Jak se z konce dostal na začátek neměl nejmenší tušení, ale důležité bylo, že žije. Pomalu mu začínalo docházet, že ten závod dost možná i vyhraje, což by bylo podruhé a rozhodně by to bodlo. Ne že by jemu a Leslie peníze chyběly, těch měli dost, ale konzervy pro jeho kočky stály dost, takže tohle se rozhodně hodit mohlo.
Jakmile tedy vylétli z pálmového hájku, přidal. Tady už bylo očividné, že se vyflákat nemůže. Usmál se proto a na chvíli si dovolil zahledět se na ty dva za ním. Především na Vincenta, kterého vlastně i znal. No a pak už si především všímal té cesty a možného vítězství.

Mimo herně:
+8
Heatcliff M. Manning rolled 1d10:
2

_________________


Nahoru 
 Příspěvek Napsal: ned 18. čer 2017 21:53:54 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 25. srp 2014 17:51:55
Příspěvky: 431
Chňa.
Mimo herně:
+6
Vincent D. Kane rolled 1d10:
5

_________________
"PUNK'S NOT DEAD, BÍDÁCI!"
- VINCENT

| +
Obrázek


Nahoru 
 Příspěvek Napsal: pon 19. čer 2017 15:34:54 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 09. srp 2012 14:27:18
Příspěvky: 508
Cílová rovinka už byla oproti zbytku závodu naprostá hračka a všichni tři letci ji hravě překonali. Cílem jako první proletěl Heath - opět - a vysloužil si obrovský potlesk a jásot, dokonce ho několik lidí běželo obejmout a poplácat po ramenou, jakmile sesedl z koštěte. O chvíli později dorazil do cíle Marcus a po něm Vincent - těm sice fanoušci zatleskali, ale rozhodně z nich nebyli tak odvaření, jako z vítěze. Na těchhle závodech totiž druhé a třetí místo nikoho nezajímalo.
Zrzavý čahoun se brzy protlačí mezi lidmi, Marcusovi i Vincentovi pogratuluje, ale pak se doslova pověsí na Heatha a nevěřícně zakroutí hlavou. „Vážení přátelé, dnešní závod má svého vítěze!“ zahlásí. „A pokud mě zrak nešálí, tenhle fešák vyhrál i loňský závod v poušti Kalahari! Něco mi říká, že tu máme neskutečně talentovaného letce a hledači talentů po něm půjdou jako diví!“ A zrzek ani neví, jakou má pravdu - hned po závodu se totiž na Heatha pověsí hned několik famfrpálových manažerů, kteří by jej rádi pro svůj tým. Ještě předtím ale Heath obdrží zaslouženou výhru - peníze ze startovného, poukázku na tuning zadarmo a také poukaz na nákup ve famfrpálových potřebách na Příčné ulici.
Všichni přeživší závodníci dostanou ještě vychlazené drinky, Marcus a Vincent to mají vyloženě jako bolestné, a party může začít. A protože tohle je Havana, plážová party zcela určitě potrvá až do rána a úplného vypití zásob, kterých není málo.

Všichni zúčastnění závodníci si přidají jeden bod k létání.

Mimo herně:
Kdyby někoho zajímalo celkové pořadí... | +
1. Heath
2. Marcus
3. Vincent
4. Olivia
5. Jesse
6. Erkki
7. Finlay
8. Gwen
9. Brághadach
10. Javi


Nahoru 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
 
 Stránka 6 z 6 [ Příspěvků: 58 ] Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6




Obsah fóra » Svět » Přenášedla


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

 
 

 
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Český překlad – phpBB.cz