Přihlásit se    Fórum    Web    Hledat    FAQ
TOTO FÓRUM SLOUŽÍ POUZE JAKO ARCHIV A NENÍ MOŽNÉ SE NA NĚJ REGISTROVAT. HRA PROBÍHÁ >>ZDE<<

Obsah fóra » Svět » Přenášedla




 Stránka 8 z 10 [ Příspěvků: 97 ] Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další



Autor Zpráva
 Příspěvek Napsal: sob 16. pro 2017 14:14:28 
Offline
Bystrozor
Uživatelský avatar
Bystrozor

Registrován: sob 03. říj 2015 17:01:30
Příspěvky: 246
Kouzlo se samozřejmě nepovedlo, což Torunn tak nějak i očekávala, takže bylo jediné štěstí, že byla připravená se trochu odklonit, aby jí mudlové nespatřili, protože by to mělo asi hrozné následky, kdyby se tomu tak stalo.
Times Square byla brzo za nimi a oni tak měli spoustu dalších věcí, kterým se museli vyhýbat. A co víc, krom toho, že znenadání prudce klesali a zase prudce museli vzlétávat nahoru, je čekal pěkně silný a fakt hodně nepříjemný vítr, kterému se jen tak vyhnout nemohli, i kdyby se snažili sebevíc, a tak jen Torunn doufala, že to pro ní nebude její konec, i když to bylo pravděpodobné.

Mimo herně:
+9
Torunn Lillegard rolled 1d10:
3


No, dalo se to čekat.

_________________


Nahoru 
 Příspěvek Napsal: sob 16. pro 2017 14:17:36 
Offline
Profesor
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. kvě 2015 20:19:16
Příspěvky: 289
Olivia nemohla uvěřit tomu, že se kouzlo povedlo, protože ho nikdy předtím nezkoušela, a tak se spokojeně zubila, zatímco prolétávala přesnou trasou, i když to netrvalo moc dlouho a oni museli vystoupat výše, kde bylo dle ní až moc nástrah, do kterých mohla vrazit a moc by se tomu nedivila, protože je také čekal silný a nepříjemný vítr, díky kterému radši zpomalila, především z toho důvodu, že si všimla, že někdo za ní to nepěkně odnesl a ona vážně nechtěla skončit na zemi jako v letech minulých, i když ani přímo o tu výhru jí nešlo.

Mimo herně:
+10
Olivia W. Howells rolled 1d10:
1


Lol.

_________________
Obrázek

Obrázek


Nahoru 
 Příspěvek Napsal: sob 16. pro 2017 14:42:10 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát 19. kvě 2017 9:40:09
Příspěvky: 185
Times Square plnému mudlů jsem se nakonec musel vyhnout, protože jsem v té rychlosti zkrátka kouzlit nedokázal a tak jsem si ten menší vyhlídkový let nakonec udělat vážně musel, čímž jsem sice nabral menší zpoždění, ale zas jsem se mohl pokochat výhledem a co bylo hlavní, pořád jsem seděl na koštěti, což jsem bral jako úspěch. Zvlášť když nás cesta zavedla kamsi do výšin mezi vrcholky budov, kde na nás čekala pořádná překážková dráha. Už jen z toho pohledu jsem měl pocit, že tady už se vysekat prostě musím, ale rozhodně jsem se nehodlal jen tak vzdát! A tak jsem nahodil odhodlaný výraz, pořádně se přitiskl na koště a proletěl to v co možná největší rychlosti.
A že mi na jistotě moc nepřidalo ani to, jak se dvě vedoucí závodnice přede mnou vysekaly, ale zas to teď bylo všechno a nebo nic!

Mimo herně:
+6
Marcus Forne rolled 1d10:
6

_________________
Obrázek


Nahoru 
 Příspěvek Napsal: sob 16. pro 2017 14:57:24 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 01. črc 2017 21:37:35
Příspěvky: 57
Protože jeho autora mělo touhle dobou plně vytěžovat střílení stormtrooperů a internet byl v jižních krajích tak trochu na příděl, čekal Étienna jeden post předepsaný v klidnějších časech a tedy veskrze nezáživný. I to ale bylo lepší než si jenom hodit a slibovat, že text bude dopsán a tak, žejo…
Francouzovi se tedy kouzlo poklidně nepovedlo, on musel letět oklikou a dost se zdržel. Ne tolik jako jiní, co aktivně couvali, ale pořád ho to štvalo. A tak v kole dalším dělal to, co dělat měl, a dával si pozor na to, co tam hrozilo, protože vysekat se teď už by zamrzelo.

Mimo herně:
plus 6
Étienne Roaché rolled 1d10:
3

_________________
Obrázek


Nahoru 
 Příspěvek Napsal: sob 16. pro 2017 18:15:08 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 16. črc 2017 14:28:21
Příspěvky: 37
Apollovi vážně děsně chyběl ten popcorn... protože se loudal kdesi vzadu a daleko před sebou (pokud mu to trasa závodu zrovna umožňovala) viděl, jak k zemi padají další letci. Kdyby jim nešlo o zdraví, vlastně by to bylo i docela vtipné, taková groteska ze světa létání.
Popcorn ale neměl, takže se aspoň mohl soustředit na trať a doufat, že nebude další, kdo se proletí vzduchem bez koštěte a bez padáku.
No a proletěl se bez koštěte taky. Ale vydržel dlouho!

Mimo herně:
+2
Apollo R. Locksley rolled 1d10:
3

_________________


Nahoru 
 Příspěvek Napsal: ned 17. pro 2017 13:15:17 
Offline
Profesor
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 10. srp 2017 5:21:58
Příspěvky: 90
K jejímu vlastnímu překvapení se Terese to rychlé zastírací kouzlo povedlo, což znamenalo, že nemusela žádným způsobem uhýbat někam, kde by nebyla vidět. Aspoň něco veselého. Protože pak už to přestávala být sranda, zvláště když ti letci před ní začali jeden po druhém padat. Ráda by se ohlédla, jak si vede Apollo, nicméně usoudila, že bude lepší, když se pořádně soustředí na vlastní koště. Že jednou musela vyletět nahoru a jednou zase dolů a porůznu kličkovat, to se ještě dalo, jenomže s tím větrem se nespolupracovalo vůbec dobře a následovat dolů ty ostatní, to se tedy Terese zrovna moc nechtělo.

Mimo herně:
+2
Teresa Tremlett rolled 1d10:
8

_________________
Obrázek
Obrázek


Nahoru 
 Příspěvek Napsal: ned 17. pro 2017 13:38:33 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 09. srp 2012 14:27:18
Příspěvky: 508
Letošní závod zdál se být poněkud náročný, protože k cílové rovince se probojovali pouze dva letci. A to ještě navíc tak, že Teresa za Marcusem dost zaostávala, takže se v zorném poli fanoušků objevil teprve Marcus, pak dloooouho nic a nakonec Resa. Oba se ale dočkali jásotu, když prolétali kolem fanouškovských stanovišť na střechách budov.
Trasa závodu se nicméně stočila zase zpátky k oceánu a Ostrovu svobody, kde už čekala ta největší fanouškovská základna a pořadatelé a všichni jásali, když poslední přeživší závodníci dorazili nadosah cíli.
K žádným oslavám ale nedošlo a u jásání se dlouho nezůstalo.
K Soše svobody se totiž přemístilo několik dalších kouzelníků, kteří způsobili okamžitě poprask - očividně pracovníci britského Ministerstva kouzel, někteří odění do dlouhých černých plášťů. Ne, tohle nebyl zátah na rebelské hnutí, tohle byl zásah proti nelegální zábavě - nebo to aspoň byla záminka k tomu, jak eliminovat i pár potencionálních sympatizantů s Fénixovým řádem. Ministr kouzel totiž usoudil, že tenhle druh zábavy už se v Británii rozmáhá moc dlouho, a když dostal tip, kde se letos závody budou konat, kontaktoval i americký Kongres, aby si pojistil, že se při zásahu proti zločincům nedostane do křížku ještě s americkými bystrozory. Jeho věrní měli tedy tím pádem prakticky volnou ruku k tomu, aby se s britskými kouzelníky porušujícími zákony vypořádali po svém.
A tak oba letci skončili na zemi ještě dříve, než stihli vytáhnout hůlky. „Ve jménu britského Ministerstva kouzel jste zatčeni za porušování zákonů kouzelnické komunity a riskování odhalení našeho světa mudlům,“ křikl jeden z bystrozorů, načež rukou, ve které nesvíral hůlku, obsáhl celý ostrov. „Vy všichni,“ dodal. Na všechny se něco najde, něco, díky čemu skončí u výslechu, v Azkabanu, nebo nějaké jiné věznici... Třeba tu najdou pár lidí, kteří by jim pod vlivem veritaséra mohli prozradit věci zcela zásadní, hm?
Jenže než stihl bystrozor kváknout ještě něco jiného, z davu přilétla kletba, která ho přeměnila v hejno kachen. Že by si někdo chtěl připomenout, jaká zábava byla onehdá bitva na Příčné ulici, u Hladového draka?
Každopádně pořádná přestřelka je na spadnutí, bystrozorů je tu jako blech, a fanouškům a účastníkům závodu nezbývá, než zdrhnout, nebo se pokusit bystrozory si podat. Někteří tu šanci na zbabělý útěk ale ani nedostanou - po Marcusovi jeden z bystrozorů bez varování švihne hůlkou. „Petrificus totalus!“

Mimo herně:
Petrificus → Marcus (+4)
Vypravěč rolled 1d10:
6


Kdo chce, může se zapojit. Fénixův řád určitě dostal echo, že se takový zátah chystá, takže do toho může nemoudře strčit nos, ostatní případní zájemci o masakr si to určitě nějak okecají, třeba že byli celou dobu mezi fanoušky.




(Než to tu úplně zaspamujeme) Všichni účastníci závodu si přidají +1 bod k létání.


Nahoru 
 Příspěvek Napsal: ned 17. pro 2017 21:32:41 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát 19. kvě 2017 9:40:09
Příspěvky: 185
A bylo to tu! Nakonec jsme zbyli jen dva, co se na střechách nevysekali a navíc byla další závodnice daleko za mnou. Adrenalin z prolétávání střech pumpoval mým srdcem a já měl pocit, že teď už jsem prostě neporazitelný! Zvlášť když jsem se začal blížit k cílové rovince a všude okolo jásali diváci. Nebyl bych to já, abych po nich neházel okouzlující úsměvy a sem tam nějaké to mávnutí, protože už jsem si prostě mohl dovolit zpomalit a vychutnávat si pocit vítězství.
A že mi nevydržel nijak dlouho, protože se někde mezi diváky objevili bystrozoři a k mému štěstí ti britští, protože kdyby sem nalítli ti z kongresu, asi bych byl mrtvý... na místě... několikrát... prostě kaput...
Dokonce ani doletět nás nenechali a tak jsem z koštěte slítl slušný kus před cílovou čárou a zatímco mé koště ještě nějaký ten kousek doletělo a došouralo se po zemi, já na ní pro změnu ležel rovnou a musel poslouchat kecy onoho bystrozora... a že jsem nad tím jen protočil očima a v duchu si povzdechl, že tohle se může stát snad jen mě. Jenomže bystrozor byl z ničeho nic fuč a na celém ostrově se najednou strhla pořádná přestřelka, během které zavládl absolutní zmatek. A že na útěk jsem pomyšlení ani moc neměl, protože jsem byl zkrátka naštvaný, že mi přerušili můj okamžik slávy! Proto, když jsem vyskočil na nohy a všiml si bystrozora švihajícího hůlkou mým směrem, bez ostychu jsem mu to oplatil a vůbec mě nezajímalo, jaké problémy z toho asi budu mít. "Aqua Eructo, Hajzle!" protože sestřelit bystrozora vodním kanónem je přece fajn ne?

Mimo herně:
+6
Marcus Forne rolled 1d10:
8

_________________
Obrázek


Nahoru 
 Příspěvek Napsal: pon 18. pro 2017 19:04:02 
Offline
Bystrozor
Uživatelský avatar
Bystrozor

Registrován: pon 05. pro 2016 19:36:40
Příspěvky: 70
Kde byla bitka, tam byl i debil Plamínek. On se totiž na Ostrově svobody nacházel od samého začátku, jen na sebe moc neupozorňoval, alespoň ne moc okatě. S několika lidmi totiž děsně nenápadně zavedl řeč na téma momentální krize v kouzelnickém světě, a přesvědčil je, že je britské ministerstvo plné idiotů. A že má smysl bojovat za vlastní svobodu. Protože pokud něco Ricky uměl opravdu skvěle, bylo to přesvědčování lidí. Vsadil jim brouka do hlavy, myšlenku, která pomalu klíčila, rostla a sílila, pokud byla zaseta správně, a tak se rodili noví rebelové. Nové posily, které teď Fénixův řád opravdu potřeboval.
Ricky čekal, že se tu něco semele, dostal totiž echo, že se chystá nějaký zátah na kouzelnické podsvětí, a snadno si domyslel, čeho se ten zásah bude týkat. A taky tušil, že nejde jenom o nelegální závody - stejně jako on, i ministerští určitě věděli, že se na takových akcích často objevují tací, kteří mají blízko k té nesprávné straně barikády.
A opravdu - sotva závod skončil, začala mela. Ricky s úšklebkem usoudil, že závodníci, kteří se vysekali na trati, měli vlastně paradoxně docela štěstí, a rovnou sáhl do vnitřní kapsy svého červeného kabátce pro hůlku, protože odmítal stát stranou, i když jemu víc než ostatním hrozilo, že skončí v Azkabanu. Už nějaký ten pátek byl hledaným kouzelníkem, že jo.
„Mdloby na tebe!“ švihnul kouzlem po nejbližším kouzelníkovi, o kterém si byl jistý, že není na té správné straně barikády, a snažil se hlídat si všechny strany, aby mu do zad nepřiletěla nečekaná kletba.

Mimo herně:
Mdloby na tebe (+7)
Alaric Q. Tremlett rolled 1d10:
7

_________________
Obrázek
Join in the fight that will give you the right to be free!


Nahoru 
 Příspěvek Napsal: čtv 21. pro 2017 18:50:02 
Offline
Profesor
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 10. srp 2017 5:21:58
Příspěvky: 90
Teresa v žádném případě nečekala, že by doletěla na konec závodu, čili jí v žádném případě netrhalo žíly, když zjistila, že se daleko před ní nachází snad už jenom Marcus. Ona byla šťastná, že se jí podařilo se nikde nevymlít, protože si o těchto závodech už něco vyslechla, a tak neočekávala, že by byla kdovíjak úspěšná. Při doletu na konec tedy měla v plánu se radovat společně s Marcusem a ostatními. V cíli se ovšem ukázalo, že by bylo dost možná lepší, kdyby se vysekala někde hned na začátku, protože důvod k oslavám rozhodně neměli.
Podívejte, Teresa věděla, že ty závody nejsou úplně legální a dneska sama viděla, že od odhalení jejich světa mudlům byl vážně jen kousek, ale… zároveň si nemyslela, že by to bylo až tak vážné. Inu, očividně bylo. Než stihla nějak zareagovat, už byla na zemi, ani bránit se nestačila. Hele, ona jako nechtěla být zatčená… Ale zároveň se nechtěla hned pouštět do mrskání kouzel na všechny strany, takže zatím sice vztyčila jen protego, kdyby k ní náhodou něco zaletělo, ale co není, mohlo být, i když uvažovala, jestli by se neměla spíš zdejchnout. Ale nechat tu v tom ostatní? To nehrozilo, taková nebyla.

Mimo herně:
Protego maxima +6
Teresa Tremlett rolled 1d10:
7

_________________
Obrázek
Obrázek


Nahoru 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
 
 Stránka 8 z 10 [ Příspěvků: 97 ] Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další




Obsah fóra » Svět » Přenášedla


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

 
 

 
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Český překlad – phpBB.cz