Registrovat    Přihlásit se    Fórum    Web    Hledat    FAQ
FF Lexikon
Bleskobrk
Rozvrh hodin
Výsledky zkoušek
Flannova statistika
WIP FF Rodokmen
Oznámení pro hráče:Obsah fóra » Kartotéka » Kartotéka postav studentů » Mrzimor
 Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 5 ] Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: GRAY, Milo Y.
 Příspěvek Napsal: ned 04. úno 2018 15:17:01 
Offline
Student
Uživatelský avatar

Registrován: sob 06. led 2018 23:45:48
Příspěvky: 35
Obrázek
HŮLKA:
13 palců dlouhá neohybná, z modřínového dřeva s jádrem z vlasu víly

VZHLED:
FC: Hansol Vernon Choi
I přesto, že se Milo svojí výškou řadí spíš k těm menším a jeho hnědé, lehce zvlněné vlasy a hnědá kukadla taky nejsou zrovna terno, když k tomu přidáte jeho drobný nosánek a růžové rtíky, které jsou většinu času roztaženy v širokém úsměvu, všimnete si, že je vlastně docela hezounek.
Obrázek
Za zmínku stojí i Milovy zářivě bílé, rovné zoubky, které si díky jeho širokému úsměvu můžete prohlédnout snad všechny. Nebo jeho oči, které nejsou zvláštní barvou, ale spíš lehce podlouhlým mandlovým tvarem, který může za to, že je většinu času ani nevidíte, protože když se Milo usměje, zúží se jeho kukadla v téměř nepostřehnutelné srpečky. Kdybyste ale přece jen měli šanci se mu do těch radostně jiskřících kukadel podívat, zjistili byste, že jimi Milovi vidíte přímo do duše.
Další neodmyslitelnou součástí Milova vzhledu jsou dlaně začerněné z neustálého čmárání a črtání a sem tam i nějaká barevná šmouha na obličeji či za ušima – to jak si Milo musí při tvoření dávat vlasy z obličeje, aby mu nezavazely. Taky každá Milova kniha má na přebale a občas i na některých stránkách různobarevné otisky. Knížky jsou mimochodem další Milovo poznávací znamení, jen zřídka ho potkáte bez nějaké v ruce.
Co se týče stylu oblékání, ten se u malého Graye začal tak nějak utvářet, až když už dostal z takových věcí rozum a začal se oblékat sám. Do té doby ho oblékala jeho maminka a ta si s tím moc hlavu nelámala, prostě ho oblékla do toho, co jí jako první přišlo pod ruku, a tak Milo často chodil třeba ve žlutých květovaných šatičkách nebo růžové halence. Díky tomuto ledabylému počínání a Milově roztomilému obličejíku ho lidé často považovali za dívku. Jakmile tomu ale začal chlapec rozumět, vydupal si ostříhání vlasů, které často míval dlouhé až na ramena, a začal se také poohlížet po oblečení, které bylo především černé, bílé, nebo tmavě zelené či modré. Nejraději ze všeho se obléká do pohodlných černých kalhot a velkých svetrů a mikin s kapucí, protože je mu často zima.

POVAHA:
Milo se díky mladšímu příbuzenstvu stal takovým malým obráncem. Vždy se snaží chránit slabší a je jedno, jestli jde o chlapce nebo dívku, pokud možno se vyhýbá násilí a konflikty řeší slovně, ale už se i stalo, že se musel ve škole poprat, když si někdo na jeho sestru vyskakoval. Milo vyrůstal obklopený rodinnou láskou a relativním klidem, takže byste od něj žádné jiné problémy očekávat nemohli, spíš naopak. Svojí poměrně klidnou přátelskou povahou a nemizejícím úsměvem se na lidi kolem sebe snaží působit především pozitivně. Největší radost má, když se mu podaří někoho rozesmát. A to se netýká jen jeho rodiny nebo kamarádů, rád zlepší náladu komukoliv, kdo to zrovna potřebuje.
Ze začátku se Milo může zdát trošku jako stydlín, ale to je jen tím, že neznámé lidi chvíli jen tak zpovzdálí pozoruje, aby si je aspoň trošku mohl někam zařadit. Chápejte, rád poznává nové lidi, jen necítí potřebu se hned s každým kamarádit a jen výjimečně někoho osloví jako první. Když ale někdo osloví jeho, Milo si moc rád poslechne, co mu chce dotyčný říct a určitě si pohlídá i to, aby si každý den aspoň na chvíli popovídali. Milo na lidech vidí především to dobré a co kdo o kom říká, ho nezajímá, on má přece svoji vlastní hlavu a názor si udělá sám, díky moc. Má rád spoustu lidí, ale jen málokoho považuje za skutečného kamaráda. Mladý Gray totiž věří, že ti praví kamarádi jsou vám prostě předurčení, a když je potkáte, vaše srdce vám to řekne. Těžko říct, jak na to přišel, nejspíš to ale souvisí s tím, že ze všech lidí, které potkal, jen za jedním by šel až na kraj světa, a tím je jeho bratránek Oberon. Jen o tomhle jednom člověku je stoprocentně přesvědčený, že i kdyby se propadli do nejhlubšího pekla, společně se z něj dostanou. Nebo ho ovládnou, což by Oby jistě navrhl jako první.
Když si chce Milo odpočinout, obvykle zaleze někam do kouta a něco si čte nebo si čmárá do zápisníku. Rád taky jen tak sedí a pozoruje dění kolem sebe. Často se stane, že si ho všimnete, jak na někoho zírá, ve skutečnosti ale sní s otevřenýma očima. Jako odpočinek bere i čas strávený s Oberonem, občas to může být sice trošku náročné, protože je to pěkné číslo, ale i tak ho to dobíjí pozitivní energií.

RODINA:
Terri Gray (roz. Ashwood) - Milova maminka je velmi drobná, křehce vyhlížející čarodějka pracující na Ministerstvu kouzel na Odboru pro dohled nad kouzelnými tvory. Z Milova dopisu z Bradavic byla nadšená. Ona sama studovala v Mrzimoru a měla velkou radost, že se její synek nepomamil jen ve vzhledu, ale i v kouzlech. I přes její neškodný vzhled a milou tvář je to někdo, koho určitě nechcete naštvat, proto byste si měli dát pozor na to, co říkáte o její rodině. Jestli je na světě něco, co Terri bude chránit i za cenu vlastního života, je to právě její rodina. No a taky zvířata všeho druhu. Když zrovna netráví volný čas malováním ve svém ateliéru, pomáhá svému muži s péčí o zvířecí pacienty.

Simon Gray - Milův otec je mudla, který pracuje jako veterinář. Simon už během studií pomáhal u svého otce na farmě. Když ale jeho otec zemřel a matka onemocněla, bylo Simonovi jasné, že pracovat a ještě se sám starat o farmu nemůže. Otevřel si proto přímo za domem veterinární ordinaci, aby nemusel nikam jezdit a mohl se i při práci starat o matku a zbytky farmářských povinností, od kterých postupně upouštěl. Stejně jako pro jeho ženu, i pro něj je rodina na prvním místě. V jeho případě se však jedná spíš o Ashwoodovi, protože jeho rodiče před nedávnem zesnuli a jeho vlastní bratr se s ním nebaví od té doby, kdy zdědil rodinnou farmu. Simon patří vzhledem i výškou spíše k průměru, ale za to je velmi inteligentní, schopný a dobrosrdečný, což je přesně ten důvod, že si Terri získal i přes jeho nekouzelnický původ.

Justice Jade Gray - O dva roky mladší sestra Justice Jade, které Milo neřekne jinak než JJ, je takový anděl s ďáblem v těle. Brášku má ale nadevšechno ráda a je vlastně jediný, kdo na ni má nějaký vliv. Moc by s ním chtěla do Bradavic, zatím ale neprojevila žádné kouzelnické schopnosti, nebo si toho doma aspoň nevšimli.
Babička a děda Grayovi - Simonovi rodiče, po kterých mají Milo a Justice svá prostřední jména. Prarodiče se o Mila museli hodně starat, protože především začátky byli pro jeho rodiče krušnějším obdobím. Když York zemřel, byly Milovi dva roky a Justice právě přišla na svět. Starost o něj a malou Justice tedy převzala babička Jade, která obě děti držela spíš doma, kde jim četla knížky a pouštěla Disneyho pohádky, jelikož v té době již sama byla dost nemocná. Zemřela necelý rok po svém manželovi.

Oberon S. Ashwood - Milův bratranec, který je pro Mila jako bratr. Oprava – je pro něj víc, než bratr. Milo Oberona považuje za spřízněnou duši, v tom neromantickém smyslu, samozřejmě. Ehm. Nebudeme tu brát v potaz, že kdyby byl Milo holka, a podle Obyho by byl jistě ta nejhezčí holka, je si téměř jistý, že by si ho chtěl vzít. Svého bratránka na jednu stranu obdivuje, na druhou lituje. Stejně jako u malé JJ má pocit, že by ho měl chránit a je rozhodnutý za něj položit svůj vlastní život. I když jsou chlapci povahově docela rozdílní, nebo možná právě proto, vytvořil se mezi nimi jakýsi harmonický vztah a od první chvíle se stali nerozlučnou dvojkou.
Postava jiného hráče, karta zde →

HISTORIE:
Terri se na příchod svého prvorozeného velmi těšila. Milo se narodil jako takový dost předčasný Vánoční dáreček a celá ta poklidná, vřelá a rodinná atmosféra těchto svátků se mu nejspíš i nějak promítla do povahy. Protože si jeho maminka byla jistá, že se jí narodí holčička a také se podle toho nakupovalo, prožil Milo velkou část svého miminkovského věku v holčičích dupačkách a šatičkách. Ani později se Milo šatům nevyhnul. Prostě nebyl čas řešit, co si chce kdo obléknout a dívčí věci Terri nakupovala ve velkém, takže malý Milo sdílel šatník se svou sestrou zhruba do šesti let. Když začal větší část svého volného času trávit s bratránkem Obem a ten mu sdělil, že by byl určitě moc hezká holka, zařekl se, že už se bude oblékat sám a začal nosit jen černé kalhoty a tmavá trička či košile. Několikrát se stalo, že se ze školy vrátil v mnohem tmavším tričku, než v jakém odešel a díky tomu Terri došlo, že se jí narodil malý čaroděj. Simon to přijal jako holý fakt, o schopnostech své partnerky věděl a tak ho to u syna ani nepřekvapilo. Vlastně ani neměl moc čas se tím nějak víc zabývat.
Simon totiž neměl moc čas ani na svou rodinu, protože jeho veterinární klinika za domem ho docela úspěšně zaměstnávala od rána do noci. Když ho chtěl Milo vidět, musel si většinou počkat na společnou večeři, kterých se otec účastnil jen několikrát do týdne. Proto měl Milo vždy radost, když na návštěvu přijel jeho strýc Ashwood s rodinou. I přes strýcův přísný výraz na něm Milo vždy viděl, že má jeho matku i jeho samotného rád a malý Gray ho považuje tak trošku za druhého otce, i když byste na těch dvou mužích nějaké podobnosti našli jen těžko. Nejlepší na takových návštěvách ale samozřejmě bylo, že se mohl Milo vidět s Oberonem. Často u sebe navzájem přespávali a celkově vyrůstali tak nějak střídavě v obou domácnostech. U Grayových to měli obzvlášť rádi, protože Oby se aspoň na chvíli vyhnul své matce a malá JJ jim vždy nosila spoustu sladkostí a snadno se na ni sváděly veškeré Obyho lumpárny.
Když Milo v jedenácti letech dostal dopis z Bradavic, jako první ho zajímalo, jestli Oberon pojede taky, protože jestli Obe nepojede, tak on taky ne. Před příjezdem do školy vůbec neuvažoval o tom, že by s ním neseděl u stejného stolu. Teď po zařazení se sice musel smířit s tím, že skončili v jiných kolejích, ale to Milovi nebrání v tom se s bratránkem vidět a třeba ho to aspoň donutí najít si nějaké další kamarády, i když to se Obemu dost možná moc líbit nebude.

ZAJÍMAVOSTI:
- má rád květované vzory
- zbožňuje sladké
- často a rád upíjí dospělým kávu
- nechutná mu maso, vůbec
INVENTÁŘ:
- Zatím prázdný

SCHOPNOSTI:
- Létání 1
- Lektvary 0
- Talenty:

NAUČENÉ LEKTVARY:
-

NAUČENÁ KOUZLA:
-


Naposledy upravil Milo Y. Gray dne pát 13. dub 2018 10:32:37, celkově upraveno 1

Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: GRAY, Milo Y.
 Příspěvek Napsal: ned 04. úno 2018 17:12:48 
Offline
Kouzelník
Uživatelský avatar

Registrován: ned 13. led 2013 19:42:55
Příspěvky: 1262
Tak tě u nás oficiálně vítám, karta se mi líbí a jsem pro přijetí :) Jenom nám, prosím tě, dej vědět, na co chceš změnit přihlašovací jméno, protože to musí odpovídat jménu postavy :)

_________________
Obrázek
| +
Obrázek
Obrázek

ObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Obrázek Obrázek


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: GRAY, Milo Y.
 Příspěvek Napsal: ned 04. úno 2018 20:53:12 
Offline
Student
Uživatelský avatar

Registrován: sob 06. led 2018 23:45:48
Příspěvky: 35
Moc děkuji za pro, za tu přezdívku se omlouvám, došlo mi to o něco později... :( Milo Y. Gray by bylo ideální, děkuji.. :DD


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: GRAY, Milo Y.
 Příspěvek Napsal: ned 04. úno 2018 21:35:26 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte 07. srp 2012 18:03:39
Příspěvky: 728
Obrázek
POVOLENO
GRAY, Milo Y.
...............................................
Tato karta byla oficiálně povolena Ministerstvem Kouzel.
V případe potřeby úprav, změny či jakéhokoliv doplnění
výše uvedených údajů, prosím informujte pracovníky
Ministerstva novou záložkou (příspěvkem).
Zároveň Vás prosíme, abyste si zkontrolovali
svoji soví poštu (PM).


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: GRAY, Milo Y.
 Příspěvek Napsal: pát 13. dub 2018 10:40:27 
Offline
Student
Uživatelský avatar

Registrován: sob 06. led 2018 23:45:48
Příspěvky: 35
ÚPRAVY KARTY

18/4/13
-přidaná kolej, hůlka, ročník; upravená grafika; dopsaná historie; +1 k létání

_________________
Obrázek
| +
Obrázek


Nahoru 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
 
 Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 5 ] 
Obsah fóra » Kartotéka » Kartotéka postav studentů » Mrzimor


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

 
 

 
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Český překlad – phpBB.cz