Registrovat    Přihlásit se    Fórum    Web    Hledat    FAQ
FF Lexikon
Bleskobrk
Rozvrh hodin
Výsledky zkoušek
Flannova statistika
WIP FF Rodokmen
Oznámení pro hráče:Obsah fóra » Kartotéka » Kartotéka postav studentů » Zmijozel
 Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 4 ] Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: REDMOND, Caroline
 Příspěvek Napsal: stř 09. lis 2016 10:54:36 
Offline
Zmijozelský prefekt
Uživatelský avatar
Zmijozelský prefekt

Registrován: stř 18. kvě 2016 19:34:27
Příspěvky: 64
Obrázek

DATUM NAROZENÍ
21. 7. 1969

NÁRODNOST
anglická
KOUZELNICKÝ PŮVOD
nečistokrevný

ROČNÍK/KOLEJ
čtvrtý/Zmijozel


Obrázek
Caroline má zrzavé vlnité vlasy, které jí padají až pod lopatky. Většinou je nosí volně rozpuštěné, ale občas si je svazuje do copu, aby jí nepřekážely při práci. Jak už to u zrzavých bývá, i Caroline má výrazná zelená očiska olemovaná pihami, které mimo to zabírají hodně místa i na zbytku obličeje. Především pak v letním období hrají pihy prim, ale své místo na tváři si drží i přes zimu a jen občas jsou vyloženě skryty šmírem, sazemi nebo tak něčím, s čím zrovna experimentovala. Hezké plné rtíky je možné málokdy vidět u sebe, jelikož jí pusa hodně často mele.
Cara má štíhlou postavu, jak je u drobotiny jejího věku běžné, ale vzhledem k postupující pubertě už není zas tak šlachovitá, jak bývala. Pořád se sice dá říct, že je samá ruka, sama noha, ale na některých místech už je docela slibně zaoblená a talentovaní prognostikové můžou tušit, že to bude ještě lepší. Výškou pořád nijak nevyčnívá, ale ani se neřadí mezi prcky.
Pokud shlédneme dívčin šatník, nenajdeme v něm extravagantní oblečení, spíše anglickou klasiku pro dívku jejího věku a v poslední době také vyloženě pracovní oblečení, které se pro objevitelku, vědátorku a průzkumnici jejího formátu hodí mnohem víc než sukně. I téměř v patnácti se sice občas domluví se sestrou a obléknou se úplně stejně, ale stává se to čím dál řidčeji.
Celkem často ji můžete vidět s tlustými brýlemi na nose, které jí slouží místo lupy, nebo nějakým dalším, zdánlivě nemódním doplňkem. Příkladem za všechny budiž křížový šroubovák, který jí často čouhá z copu, helma nebo čelovka, na kterou nedá dopustit zejména při nočních výpravách.
faceclaim: do budoucna Vica Kerekes


Obrázek
S brýlemi na nose, duchem často mimo, pozorujíc něco na stole, se šroubovákem a kladivem v ruce. A když ne se šroubovákem a kladivem, tak s tužkou a blokem, do kterého si dělá poznámky. Na první pohled to může vypadat, že je Caroline chytrá hlavička, která se věnuje vynálezům a jednou z ní bude badatelka, jenže při bližším pohledu zjistíte, že ono to zas tak horké nebude. Nedá se jí odepřít píle, jistá porce kreativity a ochota vyzkoušet úplně všechno, ale ten přirozený talent, co povznáší obyčejného člověka v technického génia, jaksi chybí. Caroline to dřív trochu mrzelo, ale už se s tím docela naučila žít a kompenzuje to právě snaživostí, které má na rozdávání.
Její povaha je vskutku veselá a milá, s rostoucím věkem stále víc. Jako správná Redmondová je i Caroline dosti paličatá a občas i urážlivá, ale ačkoliv nedokáže vracet případné urážky tak elegantně jako její milovaná sestra, má zase trochu větší páru v pěstech.
Po tatínkovi pak ještě zdědila lásku k šachům, které s ním často hraje, ale ve většině případů prohraje. Sem tam se zadaří a vyhraje, ale Caroline moc dobře ví, že to jí otec nechal vyhrát.
Co bychom u ní neměli opomenout, je její ambicióznost a touha po vědomostech. Když totiž zrovna neprovádí neplechu, a že se to pořád ještě děje, můžeme ji najít někde zašitou s encyklopedií, učebnicí chemie nebo svým poznámkovým blokem plným technických náčrtků, jak plánuje další experiment. Je nadšenec do mudlovské techniky všeho druhu, od parních strojů až po dieselové motory, a trochu ji štve, že toho v Bradavicích moc nepotká.
S nástupem puberty našla zalíbení také v provokování kluků, je si vědoma své nadprůměrné atraktivity a dá se předpokládat, že ji to jen tak nepustí. V kombinaci s chutí do života a pokusů všeho druhu se má tatínek rozhodně na co těšit.


Obrázek
Tatínek Elliot v minulosti působil na Ministerstvu kouzel, ale v současné době je učitelem na škole v Bradavicích, kde vyučuje lektvary. Sám v bradavické škole i studoval, konkrétně ve Zmijozelu. Caroline na něj nahlíží jako na přísného, ale i spravedlivého otce a nejvyšší možnou autoritu. I když se často tváří zasmušile, nezkazí žádnou srandu v mezích slušnosti. Snaží se být pozorný, i když má své chvilky, kdy chce být raději sám třeba u knihy.
Maminka Alice je mlá, vstřícná a poměrně upovídaná žena. I když jsou holky narozené až jako páté/šesté dítě do rodiny, jsou doma zahrnovány upřímnou láskou. Někdy to dokonce vypadá, že jsou brány za benjamínky rodu Redmondů a maminka na ně nikdy nedá dopustit. Často za ně před otcem žehlí jejich průšvihy a neustále je omlouvá, že jsou ještě malé, i když už to moc není pravda. Občas ale nastanou chvíle, kdy už je toho opravdu moc a to je potom oheň na střeše. Dá se říct, že se pak holky bojí matky víc než otce, a to už je co říct.
Nejstarší sestru Gabrielle dvojčata prakticky neznají. Jako jediná z celé rodiny nezdědila kouzelnické schopnosti a možná i proto je dost odtažitá vůči celé rodině. Navíc v době, kdy děvčata vyrůstala, Gabrielle už s nimi nežila v jedné domácnosti, takže jejich vztah je velice vlažný.
Druhá nejstarší sestra Lenna je milá a citlivá dušička, která by mouše neublížila a možná i proto se vždycky chtěla stát magizooložkou. Brzy po ukončení školy se ale provdala, na čemž měl svůj podíl i Carolinin synovec Elli. Roztomilé dítko, které má moc rádo plácání se v blátě a vlastně téměř čemkoliv špinavém.
Jediný bratr George je stále ještě Carolininým nejoblíbenějším sourozencem, který zároveň není dvojčetem. Doma se moc často neukazuje a když už se objeví, atmosféra zhoustne a tatínek štěká na všechny kolem sebe, protože George je rebel a trochu bohém. Studoval v Nebelvíru a Caroline snívala o tom, že ho někdy trumfne ve všech těch lumpárnách, o kterých vyprávěl, v dnešní době už je trochu střízlivější, nicméně ho pořád má za vzor a jenom doufá, že její vztah s otcem nedopadne stejně jako právě u George.
Sestra Elizabeth je přátelský smíšek z Havraspáru, co byl podle svého vlastního špatně zařazen, a vůbec nejradši by se stala kouzelnickou cukrářkou. Občas ale tatínka porazí v šachu, takže si tu kolej nejspíš zaslouží.
Ačkoliv má v seznamu až poslední místo, sestra Caitlyn, Carolinino mnohem chytřejší dvojče, by mělo podle všech žebříčků stát úplně nahoře. Ačkoliv už se názorově trochu vzdálily a začínají se projevovat i rozdíly v povaze, pořád je to její nejlepší kamarádka, dokážou se domluvit beze slov a bez problémů za sebe dokončují věty. Caroline by ji tuze ráda dál hecovala do vylomenin, ale je si vědoma toho, že Caitlyn má ambice trochu jinde, a nechce ji zbytečně kazit. Tedy v oblastech, kde o to nestojí, samozřejmě...


Obrázek
Caroline se narodila až jako páté dítě rodičům Elliotovi a Alici Redmondovým a rozhodně se nejednalo o plánované těhotenství. O to větší pak bylo překvapení, že si Caroline neužívala komfort v mateřském pupíku sama, ale že byla celou dobu utlačována svojí sestrou Caitlyn, která se měla k světu jen o pár minut později než Caroline. Dětství měly holky vskutku zábavné, jelikož už od mládí s nimi šili všichni čerti. Pro strach a lumpárny měla děvčata uděláno. Nejraději škádlily starší sestru Elizabeth, která jim byla nejblíž. Žertíkům se však nevyhnuli ani rodiče. Skvělou zábavou bylo utahování si z otce, jelikož i on měl problém od sebe holky rozeznat, takže se děvčata často schválně zaměňovala. Snad jediná matka Alice neměla problém od sebe holky odlišit. A při tom to bylo tak jednoduché. Vždyť Caroline má o tři pihy víc na pravé tváři než Caitlyn.
Jelikož Caroline pocházela z kouzelnické rodiny, byl zde velký předpoklad, že i u ní se objeví kouzelnický talent. Ten se o slovo přihlásil docela brzy. Bylo to jednoho letního dne, kdy bylo děvčatům něco málo přes šest let. Zrovna si spolu hrály v domku na stromě, když mezi nimi došlo k bitce. Cara strčila do sestry až moc, ta se neudržela a spadla dolů. Caroline netušila, jak to udělala, ale na poslední chvíli se jí podařilo pád své sestry zpomalit natolik, že se jí vůbec nic nestalo.
Abychom to shrnuli, Carolinino dětství bylo opravdu výživné. Když obdržela dopis z Bradavic, její maminka si dost hlasitě oddechla, zatímco otec vypadal, jako by se modlil. Že by to byla modlitba za to, aby nevychytal v příštím školním roce první ročník?

To už se pravděpodobně nikdy nikdo nedozví, stejně jako celou řadu dalších zajímavých detailů z raných fází jejího studia, protože ji původní majitel trestuhodně zanedbával. Jisté je jen to, že byla celkem rychle zařazena právě do tatínkovy bývalé koleje, že v sobě objevila talent na famfrpál a že šla i se sestrou na jeden vánoční ples s Fróðim z Mrzimoru. A pak jí najednou bylo čtrnáct a měla prsa, ohó, magie!

Na prodloužené prázdniny v roce 1983 se s tatínkem vrátila do Londýna, protože ač chtěla zůstat a bránit Bradavice, chápala, že je to nebezpečné. Konec občanské války viděla tak nějak z první řady, protože zrovna stála frontu u Hladového draka, když se tam začala tvořit fronta docela jiná. Caroline se naštěstí i s Talyssou stihla zdekovat a mohla obratem nastoupit do čtvrťáku, nadšenější než kdy dřív. Hned z kraje se s nebelvírským kolejním podívala do moskevského metra, protože od sestry slyšela, že ty výlety stojí za to, a pak pokračovala ve studiu a všech možných mimoškolních projektech...


Obrázek
TALENTY
kouzelné formule +1, létání +1

LÉTÁNÍ
2/10
LEKTVARY
1/10


NAUČENÉ LEKTVARY
herbicid, zná devět způsobů užití WD-40

NAUČENÁ KOUZLA
alohomora, asius, colovaria, expelliarmus, flintifors, klihando, lacarnum inflamare, lapifors, lumos/nox, perikulo, petrificus totalus II, pluma pondus, protego, quietus, relashio, reparo, rictusempra, sonorus, tarantallegra, wingardium leviosa

Obrázek
HŮLKA
višeň | blána z dračího srdce | 10 palců | pružná

_________________
Obrázek


Naposledy upravil Caroline Redmond dne čtv 01. lis 2018 22:02:31, celkově upraveno 8

Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: REDMOND, Caroline
 Příspěvek Napsal: stř 09. lis 2016 12:03:37 
Offline
Kouzelník
Uživatelský avatar

Registrován: ned 13. led 2013 19:42:55
Příspěvky: 1267
Pro.

_________________
Obrázek
| +
Obrázek
Obrázek

ObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Obrázek Obrázek


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: REDMOND, Caroline
 Příspěvek Napsal: úte 15. lis 2016 9:22:50 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte 07. srp 2012 18:03:39
Příspěvky: 728
Obrázek
POVOLENO
REDMOND, Caroline
...............................................
Tato karta byla oficiálně povolena Ministerstvem Kouzel.
V případe potřeby úprav, změny či jakéhokoliv doplnění
výše uvedených údajů, prosím informujte pracovníky
Ministerstva novou záložkou (příspěvkem).
Zároveň Vás prosíme, abyste si zkontrolovali
svoji soví poštu (PM).


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: REDMOND, Caroline
 Příspěvek Napsal: čtv 01. lis 2018 22:07:07 
Offline
Zmijozelský prefekt
Uživatelský avatar
Zmijozelský prefekt

Registrován: stř 18. kvě 2016 19:34:27
Příspěvky: 64
| +
Elfí éra:
9. 4. 2017 - přidány talenty, kolej, 1 bod k létání z hodinyNová éra:
1. 11. 2018 - oživení grafiky, aktualizace, doplnění odměn z těch několika málo absolvovaných hodin (zmeškané přeměňování a OPČM ve třeťáku, famfrpálový trénink ve druháku, přeměňování a lektvary v prváku), rituální upálení housenky
podpis a avatar někdy... jindy

_________________
Obrázek


Nahoru 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
 
 Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 4 ] 
Obsah fóra » Kartotéka » Kartotéka postav studentů » Zmijozel


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

 
 

 
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Český překlad – phpBB.cz