Registrovat    Přihlásit se    Fórum    Web    Hledat    FAQ
FF Lexikon
Bleskobrk
Rozvrh hodin
Výsledky zkoušek
Flannova statistika
WIP FF Rodokmen
Oznámení pro hráče:Obsah fóra » Kartotéka » Kartotéka postav studentů » Zmijozel
 Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 4 ] Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: REDMOND, Caitlyn
 Příspěvek Napsal: sob 12. lis 2016 22:21:33 
Offline
Zmijozelský prefekt
Uživatelský avatar
Zmijozelský prefekt

Registrován: stř 09. lis 2016 19:39:48
Příspěvky: 144
Obrázek

21. 7. 1969 | ANGLICKÁ NÁRODNOST | NEČISTOKREVNÝ PŮVOD | 6. ROČNÍK / ZMIJOZEL


v z h l e d
Za léta strávená v Bradavicích Caitlyn rozhodně vyrostla. Pravda, výšku zdědila po otci, takže hranice sto sedmdesáti centimetrů je maximum, za které prostě nepůjde, ale Caitlyn dospěla a z rezavého skřítka se stala zrzavá víla. Jelikož aktivně hraje famfrpál, nedá se dost dobře mluvit o křehké postavě, ale spíše pevné a štíhlé. Vyvinutá je nicméně na těch správných místech, takže zase tolik do toho sportu zažraná není, a naštěstí aspoň je na co se koukat. Ačkoliv je fakt, že na první pohled pravděpodobně beztak zaujmou do půli zad dlouhé, vlnité a zářivě rezavé vlasy. Pořád platí, že je nejradši nosí rozpuštěné, volně povlávající kolem obličeje, ale někdy nepohrdne ani dvěma copy, i když v těch ji uvidíte nejčastěji hlavně při famfrpálu. Ruku v ruce se zrzavými vlasy jdou i pihy, kterých má požehnaně, a to nejen na obličeji. Tři chybějící pihy na pravé tváři jsou také asi jedinou věcí, od které ji lze (v rámci vzhledu, samozřejmě) poznat od jejího dvojčete, Caroline. V obličeji má trochu ostřejší rysy, které stejně jako vlasy zdědila po matce, nicméně ve chvíli, kdy sevře rty a svraští obočí, naopak náramně připomíná otce, po kterém jinak ze vzhledu nemá skoro nic.
Co se oblečení týče, tatam jsou doby střízlivých anglických střihů, které dvojčatům vybírala maminka. Caitlyn se ráda obléká žensky a do takových střihů, které zvýrazní přesně ty křivky, které vyniknout mají, takže sukně s vypasovanými halenkami, případně přiléhavé šaty to jistí. Se školní uniformou si v poslední době hlavu příliš neláme, takže jestli jí sem tam chybí kravata, nebo je porozepnutý vrchní knoflíček košile, to ji nijak netrápí. Ráda se sem tam oblékne totožně jako její drahé dvojče, ona to je někdy celkem i sranda, že.
faceclaim: tak trochu Daria Sidorchuk, někdy v budoucnu možná bude ta Vica Kerekes


p o v a h a
Přestože se Caitlyn v některých věcech až moc podobá svému otci, přece jen tu povahu nakonec nepochytila od něj celou. Naštěstí. Ale rozhodně jí zůstalo například to, že dříve přemýšlí, než řekne něco s definitivní platností, své přátele si vybírá nadmíru pečlivě a občas jí trvá nějakou dobu než se rozhodne si k sobě někoho pustit. (Zato ale mají ti dotyční jistotu, že se stali jejími blízkými osobami.) Nemá ráda, když ji kdokoliv – ať se jedná o rodiče nebo tlak okolí – do něčeho nutí, to se většinou zasekne… má zkrátka radši vlastní tempo, kde se nemusí ohlížet na nikoho dalšího. Ostatně ani ona sama nemá potřebu ostatním cokoliv vnucovat. Stejně tak nemá potřebu se zbytečně s kýmkoliv pouštět do řeči, ale když jsou zrovna erupce na slunci, možná dokonce začne rozhovor i sama od sebe. Ale na to musí mít dobrou náladu. Zatímco dříve to byla spíše samotářka, která měla problémy se o svoje vědomosti podělit, teď třeba nemá problém s tím, aby přátelům pomohla s úkoly nebo s látkou, kterou oni zcela nepobírají. Nicméně v učitelských stopách svého otce jít rozhodně nechce. To by ji nejspíš ani nebavilo.
Po nástupu puberty bývá sem tam hravá až rozverná a už ani neplatí to, že by se snažila nějaké školní vylomeniny, do kterých se třeba náhodou namočí, držet na uzdě. Pravda, pořád nejspíš nic sama nenačne, ale někdy se docela ochotně a nadšeně k čemukoliv přidá. Když jde o ty správné osoby. Když ne, nemá problém se tvářit pohrdavě. Caitlyn všeobecně jen málokdy na rovinu řekne, co si myslí, nicméně z jejího výrazu to lze docela snadno velice často rozpoznat. Není to nicméně člověk, který by si s druhými lehkovážně pohrával nebo je snad využíval, ale co si budem… andílek to taky žádný není.


r o d i n a
Táta Elliot je momentálně profesorem lektvarů v Bradavicích, ale předtím pracoval na Ministerstvu kouzel jako obliviator. V rodinném kruhu se dokáže uvolnit, ale jinak vystupuje spíše nepřístupně a přísně. Caitlyn z něj má respekt, ale i tak s ním ráda tráví čas u vaření lektvarů, i když jejím případě to znamená, že se ještě pořád hlavně kouká. Máma Alice je tatínkův vcelku pravý opak, neustále něco štěbetá, je přátelská a na první pohled milá. Sice studovala v Bradavicích, ale kariéru si vytvořila v mudlovském světě, v jedné dětské nadaci. Ačkoliv své děti ráda před otcem brání, neznamená to však, že by se nedokázala taktéž rozzlobit.
Sestru Gabrielle dvojčata už příliš neznají, z domu odešla, když jí bylo osmnáct. Jako jediná ze sourozenců totiž nepodědila magické nadání rodičů, a zkrátka nedokázala překousnout, že všichni mohou kouzlit, jenom ona ne. Další sestra Lenna je milá a citlivá dušička, která by mouše neublížila, možná i proto se vždycky chtěla stát magizooložkou. Brzy po ukončení školy se ale provdala a svůj podíl na tom měl i Caitlynin synovec Elli. Roztomilé dítko, které má moc rádo plácání se v blátě a vlastně téměř čemkoliv špinavém. Ohledně brášky George je Caitlyn trošku rozpolcená. Ne že by ho neměla ráda, ale mrzí ji, že doma moc nepobývá a když už ano, tak je atmosféra doma napjatá a tatínek štěká na všechny kolem sebe, protože George je popravdě rebelant a celkem prudérní člověk. Třetí nejmladší, Elizabeth, je oproti tomu přátelský smíšek, co byl podle svého názoru špatně zařazen, a vůbec nejradši by se stala kouzelnickou cukrářkou. A samozřejmě nesmíme zapomenout na Caroline, Caitlynino mnohem živější dvojče, co ji často naváží do nějakých vylomenin. Ale zároveň je to její nejlepší kamarádka, dokážou se domluvit beze slov a bez problémů za sebe dokončují věty.


h i s t o r i e
Jako by to, že se Caitlyn prodrala na svět až po Caroline, předurčilo to, jak se od sebe budou děvčata lišit. Ale to přijde až později. Céčka možná nebyla plánovaná, ale pranic to neznamenalo, že by jim bylo věnováno méně pozornosti nebo lásky. A to i když ani rodiče neunikli žertíkům, která dvojčata s radostí proti ostatním strojila. Největším iniciátorem byla vždycky Caroline, Caitlyn se většinou jen svezla na vlně, protože ona byla ta klidnější. Svým způsobem. V raných letech se vlastně od svého dvojčete v tomhle nijak nelišila, to přišlo až s rostoucím věkem a před nástupem do školy.
Každopádně zpátky k dětství. Na to si ani jedna z děvčat stěžovat nemůže, protože tatínek byl možná někdy trochu přísnější, ale plně jim to zvládal vynahrazovat jinými věcmi. Pokud je tedy zvládnul rozeznat, což mu někdy činilo problémy, zvláště když si usmyslely, že se budou oblékat a chovat naprosto totožně.
Caitlyniny kouzelnické schopnosti se projevily o něco později než ty Caroliny a kupodivu to s jejím dvojčetem nemělo nic společného. Naopak se to stalo při tom, když Caitlyn pomáhala tatínkovi uvařit jeden lektvar. Nedávala pozor, hodila do kotlíku to, co neměla, a hrozil výbuch. K němu ale nedošlo, protože se Caitlyn zděšením podařilo ten výbuch zmrazit, až to nakonec její otec bezpečně odstranil. Pravda, později z toho nebyl nadšený, ale hlavně že se Caitlyn nic nestalo. A od té doby si dávala mnohem větší pozor, protože nechtěla, aby jí tatínek do laboratoře zakázal přístup. Lektvary ji totiž moc baví a už se těší do školy, až bude moct nějaké vařit i sama.

Stručná herní historie:
Caitlyn první dva až tři roky ve škole absolvovala s jistou rozmrzelostí, která k člověku nutně váže, když je jeho rodič profesorem, navíc vyučuje i třídu, ve které byla ona s Caroline. Pravda, postupem času se s tím smířila, paradoxně při nástupu puberty, kdy měla najednou na starost jiné věci, než svého prudérního otce. No, věci… spíš lidi, co si budem. Caitlyn se povedlo načít několik doučovacích lekcí, kde se možná nedoučovaly striktně jen lektvary (ve kterých pomaloučku, polehoučku začíná dosahovat kvalit svého otce), a ne, kouzla taky dotyčné chlapce nedoučovala. Zvládla se tak prokousat až do šestého ročníku (NKÚ samozřejmě zvládla levou zadní) a asi by bylo načase začít uvažovat o tom, co bude po škole, ale to se jí strašně nechce. Však je na to čas.


s c h o p n o s t i

TALENTY
lektvary +1, létání +1

LÉTÁNÍ 7/10
LEKTVARY 7/10

NAUČENÉ LEKTVARY
balzám z levisie, drmolící dryák, herbicid, lektvar vytrvalosti, lektvar zapomnění, matoucí utrejch, ostrovtipný lektvar, pomáda z plísňáčka, postaršující lektvar, protijed na běžné jedy, splaskávací lektvar, sršící roztok, uklidňující lektvar, uspávací lektvar, vlasyzvedající odvar, životabudič

NAUČENÁ KOUZLA
I. úroveň
accio, alohomora, anteoculatia, aresto momentum, avifors, avis, cantis, colloportus, colovaria, confundo, densaugeo, depulso, evanesco, everte stati, expecto patronum, finite incantatem, flintifors, incarcifors, kletba cukání ušima, locomotor, lumos/nox, mdloby na tebe, mobilicorpus, multicorfors, klihando, povzbuzující kouzlo, pullus, rennervate, riddikulus, silencio, scribblifors, snufflifors, sperudito, tarantallegra, ukaž mi cestu, vera verto

II. úroveň
bombarda, expelliarmus, herbifors, immobulus, lacarnum inflamare, petrificus totalus, relashio, reparo

III. úroveň
confundo, protego


m a j e t e k

HŮLKA
borovice | žíně testrála | 8 a ½ palce | málo ohebná

kolejní uniforma, pomůcky do lektvarů, učebnice atd.
motýlí brož od Heskiho, vánoční ples 1980
4× lektvarová ingredience dle vlastního výběru, tábor 1981
3× flakonek s lektvary - zpívající roztok, lektvar lehkomyslnosti, magičistič, tábor 1981
malý flakonek se zředěnou dračí krví, tábor 1981


z n á m o s t i

Asbjorn ... kamarád ♥
Heski ... "kamarád" ♥
Fróði ... "kamarád" ♥
Monty ... kamarád ♥

_________________
Obrázek


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: REDMOND, Caitlyn
 Příspěvek Napsal: ned 13. lis 2016 17:14:11 
Offline
Kouzelník
Uživatelský avatar

Registrován: ned 13. led 2013 19:42:55
Příspěvky: 1277
Pro.

_________________
Obrázek
| +
Obrázek
Obrázek

ObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Obrázek Obrázek


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: REDMOND, Caitlyn
 Příspěvek Napsal: úte 15. lis 2016 9:23:49 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte 07. srp 2012 18:03:39
Příspěvky: 733
Obrázek
POVOLENO
REDMOND, Caitlyn
...............................................
Tato karta byla oficiálně povolena Ministerstvem Kouzel.
V případe potřeby úprav, změny či jakéhokoliv doplnění
výše uvedených údajů, prosím informujte pracovníky
Ministerstva novou záložkou (příspěvkem).
Zároveň Vás prosíme, abyste si zkontrolovali
svoji soví poštu (PM).


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: REDMOND, Caitlyn
 Příspěvek Napsal: sob 19. říj 2019 23:33:22 
Offline
Zmijozelský prefekt
Uživatelský avatar
Zmijozelský prefekt

Registrován: stř 09. lis 2016 19:39:48
Příspěvky: 144
10. 4. 2017 Doplněny školní pomůcky, hůlka, kolej. Jeden bod k létání za hodinu, druhý z jednoho kvízu.
25. 6. 2017 +2 body k létání za trénink a tréninkovou hodinu, zbytek bude doplněn později.
5. 8. 2017 doplnění kouzel a lektvarů za první ročník, +1 k lektvarům
2. 10. 2017 odměny za tábor - bod k lektvarům, pomáda z plísňáčka, balzám z levisie, 4× ingredience (vyberu někdy jindy), 3× flakonek s lektvarem
9. 12. 2017 +1 k létání za tréninkovou hodinu s Andym
26. 12. 2017 +1 k létání za trénink
13. 1. 2018 kouzla a lektvary za druhý ročník jsem už zjevně doplňovala někdy předtím, tak jsem aspoň přehodila ročník
20. 10. 2019 přepsán vzhled, povaha, doplněna kouzla a lektvary, nějaká za ročníky, pár jich bylo navýšeno za ještě zbylé nějaké odměny z různých srazových kvízů a tak

_________________
Obrázek


Nahoru 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
 
 Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 4 ] 
Obsah fóra » Kartotéka » Kartotéka postav studentů » Zmijozel


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

 
 

 
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Český překlad – phpBB.cz