Registrovat    Přihlásit se    Fórum    Web    Hledat    FAQ
FF Lexikon
Bleskobrk
Rozvrh hodin
Výsledky zkoušek
Flannova statistika
WIP FF Rodokmen
Oznámení pro hráče:Obsah fóra » Kartotéka » Kartotéka dospělých postav » Profesorský sbor
 Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 3 ] Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: CRANE, Scarlet
 Příspěvek Napsal: úte 20. led 2015 0:05:03 
Offline
Profesor
Uživatelský avatar

Registrován: ned 18. led 2015 13:23:03
Příspěvky: 193
Obrázek

Scarlet se narodila 23. listopadu 1959 ve znamení Střelce do skotské rodiny Craneových, kteří se řadí do nečistokrevné kategorie kouzelnického obyvatelstva. V letech 1971 až 1978 studovala v Bradavicích v koleji Nebelvír a žádných zvláštních úspěchů nedosáhla, pokud nepočítáme několikanásobné vyhození učebny lektvarů do vzduchu.
V současné době je hlavně magiarcheoložka (občas se sama diví, že zvládla vystudovat), ale zároveň hraje v divadle. V posledním roce studia se rozhodla si přivydělat návratem do Bradavic jako praktikantka Dějin čar a kouzel, navíc se jí to docela i hodilo k učení. A protože se jí pobyt na hradě nečekaně (ehm, ehm) zalíbil, usoudila, že by si tenhle vedlejšák mohla ještě chvíli ponechat.


HŮLKA
| CESMÍNA | 11 a ¼ palce | ŽÍNĚ JEDNOROŽCE | OHEBNÁ|
Hůlky z cesmínového dřeva jsou údajně mezi uživateli vzácnější a většinou jsou považovány za ochranitelské. Nejlépe spolupracují s těmi, kteří potřebují přemoci svůj hněv a netrpělivost a často si vybírají ty kouzelníky, na které čeká nějaký nebezpečný či spirituální úkol. Výkon cesmínové hůlky záleží na jejím jádru, nejobtížněji se páruje s perem fénixe, ale pokud se taková věc podaří, je pak jisté, že takovým majitelům by raději neměl nikdo stát v cestě. Mezi čaroději se traduje jistá pověra, která říká, že majitelé cesmínových hůlek by si neměli brát za manžele ty, jejichž hůlka je vyrobena z dubu.
Hůlky s žíní jednorožce jako jádrem možná nejsou nejsilnější (použité dřevo ale může tuto nevýhodu vyrovnat), avšak jsou nejvěrnější a je velmi obtížné je používat k černé magii. Pokud je s takovou hůlkou zacházeno špatně, jádro může „umřít“ a musí být nahrazeno jiným.


V Z H L E D

Obrázek
ihy. Pihy,
Obrázek
kam se podíváte. Scarlet není zrzka, ale má jich snad více, než některé rudovlasé slečny. Před pár lety si prošla obdobím, kdy se za ně strašně styděla, a ještě pořád má vlastně někdy takovou náladu, kdy má chuť si všechny pihy kosmetickou pomocí zakrýt, ale jinak to už tolik neřeší. Ono co je na tom taky k řešení, prostě taková jednou je, tak si na to musí zvyknout. Když se trochu nakously ty vlasy… Scarletiny vlasy někdy připomínají tu pověstnou lví hřívu. Hlavně po ránu. Nejsou v perfektním stavu, častokrát Scarlet uslyšíte, jak si stěžuje na jejich jemnost a drátovitost, na barvu pochcané slámy, zkrátka na všechno. Ve skutečnosti to ale tak hrozné není, minimálně na objem a vlnitost si stěžovat nemůže, toho jí bylo dopřáno dostatečně (proto to přirovnání ke lví hřívě). Délkou dosahují maximálně pár centimetrů pod lopatky a čas od času je možné spatřit Scarlet se spletenými copy. Většinou se jí ale nechce s tím zdržovat, takže rozpuštěné vlasy all the way. Pokud nepočítáme pihy, kulatému obličeji dominuje dvojice velkých, sytě modrých očí, které možná nevyzařují sečtělou inteligenci, ale rozhodně jim nikdy nechybí přátelská jiskra. Dalším výrazným prvkem na Scarletině pihatém obličeji jsou jemně růžové, plné a pěkně vykrojené rty, které obvykle bývají přetřeny výraznějším leskem či rtěnkou. Postavou je Scarlet tak akorát, správné křivky na správných místech a obléká se tak nějak úměrně věku a době. Garderóbou kupodivu nikdy nepotřebovala rebelovat a preferuje sukně nad kalhotami. Co už na Scarlet na rozdíl od oblečení vyčnívá, to jsou jednoznačně doplňky. Co Scarlet opravdu miluje, to jsou výrazné náušnice a náhrdelníky a když prodejní nabídka nevyhovuje jejím potřebám, jednoduše si je sama vyrobí, jaképak copak. Na pravém prsteníčku nosí jednoduchý pouťový prstýnek s malým srdíčkem. Kupodivu ho nemá od žádného frajera, který by se tím snažil vyhrát její srdce, nýbrž ho našla v létě 1975 na louce za domem, a protože to považovala za štěstí, jednoduše si ho nechala. Na každém zápěstí pak nosí několik jednoduchých barevných šňůrek, co jí nahrazují náramky. Nesundává je, a když se některá z nich prodře, jednoduše ji nahradí novou.
faceclaim: Freya Mavor

P O V A H A

Obrázek
carlet je takový typ, co se pro něco hrozně rychle nadchne a pak to zase hrozně rychle vyprchá. Je ten typ, co začne něco sbírat a o pár dní později už sbírá něco totálně jiného. Její pokoj je kvůli tomu plný mnoha zaprášených krabic, ve kterých se schovávají podobné poklady, se kterými sice Scarlet neměla trpělivost, ale i tak k nim stačila rychle přilnout a bylo jí líto se toho jen tak bez srdce zbavit. Neplatí to jen o hmotných věcech, ale i o všelijakých zálibách. Vyzkoušela si ježdění na koni, vyšívání, dopisní kurz malířství… Jediné, co se jí skutečně drží dlouho, to je zpěv, hra v divadle, dějiny magie a jízda na motorce. Sama jezdí sice teprve krátkou dobu, ale už od chvíle, kdy si v rodině Craneů Vespu pořídili, se Scarlet do toho stroje zamilovala, ať už ji na něm vozil kdokoliv.
Obrázek
Scarlet nikdy nenajdete v čele jakékoliv organizace. Není vůdčí typ a docela se hrozí toho, že by měla někomu dávat instrukce. Zato je ale dost dobrý následovník a s až plamennou vášnivostí podporuje kohokoliv, kdo se zrovna trefuje do jejích názorů, které se také občas mění jako mávnutím kouzelného proutku. Je za všech okolností loajální a bla bla bla… Není. Scarlet se umí chovat dosti sobecky a jsou chvíle, když kdy není po jejím, tak se prostě tvrdohlavě sekne a jakkoliv má danou osobu ráda a jindy by za ní šla až na světa kraj, tak tentokrát neustoupí, dokud si nevydupe svoje. Ostatně vyrůstala se sedmi sourozenci, svoje místečko na slunci si musela tvrdě vydobývat. Každopádně je docela přátelská a nedělá jí problémy zapadnout do party neznámých lidí a bavit se s nimi, jako kdyby je znala již odjakživa. Na druhou stranu ale pozná, když někomu není po chuti a v tom případě se raději zdekuje, aby nepřekážela.
Odpouští, ale nezapomíná. Scarlet je poměrně pomstychtivý člověk, pokud k tomu dostane byť jen sebemenší záminku. Není fajn nějakým způsobem ublížit jí nebo jejím blízkým. To vás pak čeká přehlídka od nevinných kanadských vtípků až klidně po pěst do nosu. Scarlet se umí prát a pere se dobře. Kouzla jí totiž zrovna nejdou, takže se naučila raději nespoléhat pouze na svou hůlku, která má tendence ji zradit v tu chvíli, kdy to čeká nejméně. Je tak trochu prostořeká, obvykle řekne to, na co právě myslí, a je to docela posměváček. Ačkoliv jen málokdy ten dojem vyvrací a její školní výsledky tomu také nenapovídají, Scarlet nicméně není vysloveně hloupá, a pokud chce, dokáže se blýsknout znalostmi a nápaditostí, jen k tomu dostat ten správný podnět. Na druhou stranu je potřeba říct, že teď - na tom vyšším studiu po Bradavicích - si Scarlet opravdu mákla a vlastně i celkem exceluje. Možná to je i tím, že se věnuje tomu, co ji zcela baví.

Obrázek
~ Zpívá ráda a zpívá fakt dobře.
~ Rodinný motocykl Vespa 150 GL několikrát přelakovaný na hnědo považuje za svůj.
~ Pokud se vám zdá, že Craneovic děti jsou pojmenovány víceméně podle barev, tak se vám to nezdá.
~ Z květin má nejraději kopretiny a růže.
~ Než se zamilovala do Attica, měl její patron podobu poletušky.
~ Na jaře 1980 se účastnila nelegálních závodů na košťatech, ale protože moc slavně nedopadla a dostala za to vynadáno z několika stran, tak se tím raději nikde nechlubí.

R O D I N A

Obrázek
lan Craneových je poměrně rozrostlý, základnu má sice ve Skotsku, ale upřímně řečeno – jinak je roztažený snad po celém světě, protože jinak by s velkou nadsázkou řečeno nejspíš mohli skotské obyvatelstvo tvořit oni sami. Je totiž spíše výjimkou, aby se v rodině narodil nějaký jedináček, dokonce i dvě děti nikdy nebyly tak časté. I ze strany matčiny rodiny mají Craneovic sourozenci plno příbuzných, byť ti jsou z devadesáti procent mudlovského původu, tudíž veškerá rodinná setkání probíhají většinou bohužel odděleně. I když možná naštěstí, protože jinak by místo setkání dost možná lehlo popelem. Rodinná setkání, zvláště ta o Vánocích, bývají vždy velmi hlučná, poněvadž každý si chce urvat kousek pozornosti pro sebe. Ale kupodivu – ačkoliv u nich jako v každé velké rodině někdy panují neshody – snad ani jeden člen klanu by neměnil. Ona je totiž velká rodina někdy k nezaplacení…

| +
Bennet Crane
23. 3. 1927, Nebelvír
Úřad pro absurdní patenty (vedoucí), trochu vynálezce

Bennet pochází z rodiny tradičních, ale naprosto nečistokrevných kouzelníků, jejichž počátky v Craneovic rodu se datují do počátků osmnáctého století. Bennet se na první pohled jeví jako nerudný muž ve středních letech, ovšem jen do té doby, než otevře pusu. Pak poznáte, že zapšklý není ani náhodou, naopak je to nadšenec do všeho mudlovského a hlavně nových a bláznivých kouzel. Nejenže je vedoucím na Úřadu pro absurdní patenty, sám má některé absurdní vynálezy na svědomí. Sice nesouhlasí s tím, jak se to na ministerstvu začíná všechno mlít, ale ten plat vedoucího přece jen není k zahození, zvláště s tak velkou rodinou, byť většina dětí je už odrostlých.
Doma je to milující otec, který občas nemá přehled o tom, kolik dětí vlastně má, a nemluvě o tom, jaká jsou jejich jména či pohlaví. Ale když může, splní jim každé přání, a vlastně by tak velkou rodinu za žádnou menší neměnil. Doma mu nicméně zůstávají už jen ty nejmladší děti, tj. Ebony, Sky a Rose s Ruby.

Eleanor Crane
17. 1. 1933, Mrzimor
ošetřovatelka v nemocnici Sv. Munga

Rodiče Eleanor byli oba mudlovští kouzelníci, v jejichž minulosti by se možná sem tam nějaké magické geny našly, ale museli bychom hodně hrabat v rodokmenu. Kdybychom chvíli pozorovali Eleanor s Bennetem, nebylo by pochyb o tom, že z těch dvou je právě Eleanor ta, která vede pevnou rukou celou domácnost a na rozdíl od svého manžela je o něco vážnější a respekt si dovede vydobýt mnohem snadněji. Snad i proto by si žádné z jejích dětí nedovolilo o něčem zalhat, jako to často zkouší právě na Benneta, který by jim povolil cokoliv. Pracovala jako na ministerstvu instruktorka přemisťování, nicméně s postupnou změnou tamních poměrů své místo definitivně opustila. Chvíli pobývala s nejmladší dcerou doma, ale protože jí bylo proti srsti jen tak sedět, po několika kurzech nastoupila jako ošetřovatelka u svatého Munga na oddělení otrav způsobených lektvary a bylinami.

Tyrian Crane
5. 6. 1952, Nebelvír
bystrozor, ve Francii

Nejstarší syn, který se svému otci podobá více, než je zdrávo. Jako první ze sourozenců zdědil otcovu kolej a také jeho lásku k často nesmyslným přístrojům. Dříve hrával divadlo, a i když ho doposud miluje, teď už na to čas nemá. Za všech okolní čestný a lež mu jde z pusy jen horko těžko. Odvážný, ani trochu horkokrevný, nejprve si potřebuje věci řádně promyslet a nějakému nebezpečí by jen tak na špek neskočil. Občas působí, jako by pocházel z jiného století, chová se rytířsky a ke všem slečnám s naprostou úctou. Zatím si ale žel žádná nedokázala získat jeho srdce, nicméně Tyrianovi to nepřekáží, raději se totiž soustředí na svou práci. Bystrozorství ho bavilo, současná ministerská situace už nikoliv a vzhledem k tomu, že na bystrozorském oddělení se odehrálo víc změn než kdekoliv jinde, dobrovolně instituci opustil. Na chvíli se částečně se vrátil k divadlu, ale protože mu bystrozorství přece jen chybělo, rozhodl se k němu vrátit. Ovšem ne v Anglii, nýbrž ve Francii, kam původně odcestoval za příbuznými. Domů se ale vždycky vrací rád, ačkoliv teď již v poněkud menší míře, protože jeho srdci konečně učarovala nějaká dívka, konkrétně jistá Constancia Magalhães. Ačkoliv zatím je to všechno teprve jen v nejistém začátku.

Ivory Crane
28. 7. 1956, Zmijozel
magizooložka

Dívka, která se ve Zmijozelu ocitla snad jen díky svým ambicím, jinak by ji leckdo zařadil do Mrzimoru. Ivory je přívětivá, ráda se usmívá a ještě raději se stará o zvířata, k čemuž lnula už odmala a bylo jí naprosto jasné, čím chce být, až dostuduje, ať už by to mělo být v mudlovském světě nebo kouzelnickém. U Ivory se až do poslední chvíle příliš netušilo, jestli vůbec nějaké kouzelnické schopnosti má, ale nakonec se přece jen projevily. Každopádně se ve Zmijozelu neměla tak úplně nejhůře a po složení OVCE se stala magizooložkou fušující do všech zvířecích odvětví, nejvíc se ale přece jen specializuje na vzácná zvířata, kterých je třeba na světě jen posledních pár kusů.
K dispozici.
Amber Crane
3. 10. 1958, Zmijozel
diplomatka na MK

Amber se do hadí koleje hodila už o něco více než její starší sestra. Podobá se spíše na matku – ne vzhledově, v tom je více po otci – chová se vážně a se stejnou snadností si dokáže získat respekt. Někdy se možná chová až moc tvrdě a co chce, to dříve či později získá. A vzhledem k tomu, že občas působí jako porcelánová panenka, jíž by každý nejraději snesl modré z nebe, jen aby jí udělal radost, tak se jí to docela daří. Amber každopádně není zlá, jen neumí příliš dobře projevovat pocity a rozhodně se jen tak nechová přátelsky k někomu, kdo není součástí její rodiny. Občas bývá nešikovná a schopná zakopnout na rovném povrchu. Má velký talent na jazyky, a i to je důvod, proč po škole zamířila na Ministerstvo kouzel, konkrétně Odbor mezinárodní kouzelnické spolupráce.
FC: Sarah Gadon
> odkaz na kartu

Rose Crane
15. 5. 1962, Havraspár
prodavačka v Krucáncích a Kaňourech

O pár minut mladší dvojče, přesto se ale zdá, že na rozdíl od Ruby jako by shrábla veškerou inteligenci a tichost. Rose je milé děvčátko, blonďatý andílek, který by ani mouše neublížil. Popravdě je nejspokojenější, když si může o samotě číst v knihovně a nikdo ji nevyrušuje. Což ale neznamená, že by byla rozmrzelá či naštvaná, pokud by ji někdo otravoval, naopak. Ráda pomůže, když se ten někdo slušně zeptá a patří k té sortě lidí, kteří klidně nechají někomu obětavě opsat svůj úkol. Přestože ráda nabírá nové vědomosti, po složení zkoušek OVCE už na další školu nezamířila, ale povedlo se jí získat místo, za které by většina havraspárských zabíjela, totiž pozici prodavačky v Krucáncích a kaňourech.
FC: Sierra McCormick
> odkaz na kartu

Ruby Crane
15. 5. 1962, Nebelvír
odeklínačka

Ačkoliv jsou vzhledově navlas stejné, povahově by se snad Ruby od Rose nemohla lišit více. Nedá se říct, že by byla úplně hloupá – i když zrovna v tomhle se podobá právě Scarlet – ale nerada se zdržuje přemýšlením a většinou dělá to, co ji napadne jako první, ať už jsou důsledky jakékoliv. Věčně se směje, mračit se asi ani neumí, v hodinách bývá ta nejhlasitější a také většinou ta, která jako první dostane školní trest. Jako malá se chtěla stát pirátkou, teď se spokojila s cestovatelkou. Což se jí svým způsobem i splnilo, neboť se nechala zaměstnat u Gringottových jako odeklínačka. A přijde jí lepší obrážet různá místa a domů se vracet jen na pár dní v měsíci, než čelit matce s tím, že pokud má touhu někomu uspořádat svatbu, tak u Ruby to rozhodně nebude. A stejně tak od ní nehrozí ani vnoučata.

Sky Crane
1. 4. 1966, Nebelvír, 4. ročník (80/81)

Už se zdálo, že Tyrian společně s otcem budou v samém babinci, když se tak trochu nečekaně na svět vyklubal Sky. Chlapcova povaha se ještě stále neustálila na pevném bodu a občas to vypadá, jako by měl problémy si vybrat, jaký vlastně bude. Hloupý každopádně není, někdy mu to naopak pálí až moc rychle a vůbec mu nedělá problémy vymyslet přijatelnou lež za pár vteřin a ještě k tomu vykouzlit výraz, díky kterému mu to všechno sežerete i s navijákem. Scarlet o něm s oblibou prohlašuje, že je to skřet a že ho někam prodá, ale ve skutečnosti ho má samozřejmě ráda a rozhodně by stejně jako u dalších sourozenců neviděla ráda, kdyby mu někdo ublížil. To by si to dotyčný rychle a hodně odskákal.
FC: Drew van Acker
> odkaz na kartu

Ebony Crane
29. 2. 1972

Nejmladší Craneová a také už poslední. Opět trochu nečekaný dáreček, dokazující akorát jen to, že ani po tolika dlouhých letech láska mezi Eleanor a Bennetem nevyhasla. Navzdory svému jménu je Ebony z celého klanu Craneových nejblonďatější, ačkoliv jí lehounce začínají vlasy tmavnout, nicméně úplně tmavé samozřejmě nebudou nikdy. Tak trochu rozmazlovaný benjamínek, kterému stačí udělat smutné oči a dostane se mu čehokoliv, co si zamane. Už v tak útlém věku je panovačná až hrůza a rozhodně se nebojí si dupnout. Než by si ale vynucovala věci smutným pohledem (od toho už upustila), raději na to jde mazaně, protože jestli něco, vysoká inteligence jí rozhodně nechybí.


Kdo též stojí za zmínku, to je rozhodně bratránek Harry Huckabee, odrážeč Applebyjských šípů. Nezkazí žádnou špatnost a nejen proto patří mezi Scarletiny oblíbence.

Plus další kouzelničtí či mudlovští příbuzní z otcovy či matčiny strany.
(P.S.: Příbuzné vítám. Větší info zde. Velké rodiny FTW!)DCERKA Esther Blue Tremlett, *15. 5. 1981
Esther rozhodně nebyla plánovaná a dá se říct, že zprvu to nebylo ani úplně vítané zjištění. Scarlet dokonce krátkou chvíli uvažovala, že by se toho... nečekaného nadělení bez jakéhokoliv slova zbavila, ale na to neměla srdce, jakkoliv jí bylo jasné, že to nebude úplně jednoduché a její už tak komplikovaný vztah s Atticem to ještě ztíží. Ačkoliv se jeho reakce Scarlet obávala a nepřiznávalo se jí to lehko, nakonec to dobře dopadlo, a i když Esther bude vyrůstat jako nemanželská, alespoň to nebude úplně bez otce.
Scarletina matka tohle zjištění obrečela a Bennet měl tendence (při)zabít nejdřív Attica a potom i svou dceru, protože ani jeden z nich si oznámení o prvním vnoučeti nepředstavoval takhle. Věci se však nakonec relativně uklidnily a ačkoliv vzniklo plno nových obav hlavně o bezpečí, když se Estherka narodila, dokázala to všechno svým andělsky nevinným kukučem alespoň na chvíli odsunout do pozadí.
Že to do budoucna nebude úplně snadné, to je Scarlet jasné, ale svůj blonďatý a modrooký poklad zbožňuje natolik, že je ochotná ji bránit klidně i zuby nehty.

H I S T O R I E

Obrázek
carlet se narodila jako čtvrté dítě do už tak celkem početné rodiny a to další sourozenci
Obrázek
ještě přišli. Možná by se mohlo říct, že jako prostřední si Scarlet pozornosti mnoho neužila a byla opomíjená, což by ale nebyla vůbec pravda. Manželé Craneovi možná mají dětí jako smetí, ale každému z nich věnovali naprosto stejnou porci lásky a rodičovské něžnosti. Scarlet se brzy ale stejně naučila vystrkovat lokty, protože jakkoliv to jejich rodiče viděli jednoduše, mezi samotnými sourozenci ve skutečnosti panovala těžká rivalita, i když ve skutečnosti se mají navzájem i celkem rádi. Scarlet si vždycky nejvíc rozuměla s Tyrianem, ačkoliv jí občas díky té své zpropadené rytířskosti a neschopnosti se křivě podívat na jakoukoliv dívku vytáčel, byl to právě on, kdo ji přivedl k divadlu a kdo v ní kromě rodičů podporoval vášeň pro zpěv. Se zpěvem souvisel první projev Scarletiných kouzelnických schopností – to se zrovna učila jeden text, ale chyběl jí k tomu doprovod, a tak si prostě luskla prsty a najednou se odkudsi začala linout přesně taková melodie, na jakou Scarlet myslela. V jedenácti jí pak tedy přišel dopis z Bradavic, ale na to, s jakou lehkostí si dokázala lusknutím prstů přimyslet potřebnou hudbu, skutečné kouzlení už jí nikdy tolik nešlo. Moudrý klobouk se na její hlavě ani vteřinu nerozmýšlel a poslal ji do Nebelvíru, koleje jejího otce a oblíbeného staršího bratra. Samozřejmě že ve lví koleji byla malá Scarlet naprosto spokojená, zdálo se, jako by to byla kolej podle jejího gusta, ačkoliv Mrzimor by určitě taky nebyl špatný, sušenky, jídlo, group hugy a tak, víme. Zapadnout jí každopádně nedělalo žádné problémy, průšvihů v prvních letech studia občas nadělala i za dva průměrné studenty a kouzla jí šla vždycky jenom ta, která se ve skutečnosti na nic užitečného nehodila. Lektvary by ji celkem i bavily, jenže to by jí nejdřív musely jít a nesměl by jí kotlík téměř pokaždé vybouchnout do obličeje. Že Scarlet nepokračovala s lektvary ke zkouškám OVCE, to asi nikoho nepřekvapilo…


Obrázek

Lektvary -1/10
Létání 8/10
Talenty: Létání +1, OPČM +2
přemisťování

NAUČENÉ LEKTVARY
drmolící dryák | lektvar na léčení vředů | škytací roztok | uklidňující lektvar | zmenšovací dryák

NAUČENÁ KOUZLA
100%
accio
alohomora
expecto patronum (káně lesní)
lumos/nox
wingardium leviosa
3. úroveň
ducklifors
kletba cukání ušima
mdloby na tebe
multicorfors
povzbuzující kouzlo
protego maxima
pulírexo
rennervate
silencio
tarantallegra
žer slimáky
2. úroveň
abeo cultivate
colovaria
confundo
crinus muto
descendo
draconifors
ebublio
episkey
everte stati
expelliarmus
expulso
glisseo
hydratus
piertotum locomotor
pullus
rictusempra
salvio hexia
scribblifors
voluma tesamentum
1. úroveň
awinio radix
bona hasamentu
brachium enmendo
calvorio
cistem aperio
epoximise
fianto duri
fumos
herbifors
incendio
koktací kletba
obliviate
perikulo
plantamitto
relashio
repellentus
repello inimicum
speruditoObrázek

ZKOUŠKY
NKÚ
dějiny čar a kouzel : vynikající ~
k. formule, péče o k. tvory : nad očekávání ~
obrana, přeměňování : přijatelné ~
astronomie, věštění : mizerné ~
bylinkářství : hrozné ~
lektvary : troll ~
OVCE
~ vynikající : dějiny čar a kouzel
~ vynikající : kouzelné formule
~ vynikající : péče o kouzelné tvory
~ vynikající : obrana proti černé magii
~ přijatelné : přeměňování

VE VLASTNICTVÍ
pár zatoulaných rekvizit z divadla
příčná flétna
sovák Ichabod s věčně naprděným výrazem
maguár Blatník (od Patricka, 1978)
brož ve tvaru růže od Attica, Vánoce 1979


ZNÁMÉ POSTAVY
Alaric Tremlett
Scarletin bývalý spolužák z ročníku a koleje. Zpočátku se spolu možná moc nebavili, ale nakonec se z nich stali dobří přátelé a Scarlet s ním vždycky ráda trávila čas. Pravda, možná za to taky trochu mohlo to, že po něm během čtvrtého a pátého ročníku trochu pokukovala, ale dál než k několika pusám to stejně nedošlo. Jako přátelům jim beztak bylo a je nejlíp.

Atticus
Way out of her league... Řekl by kdokoliv, když se Scarlet dala na bradavickém vánočním plese 1976 do řeči s Atticem Tremlettem. Scarlet ale zprvu ani nepomýšlela na to, že by se snad do mladého bystrozora vůbec někdy zamilovala, brala ten večer jako příjemné rozptýlení hovorem s někým inteligentním. Pak nicméně došlo k druhému setkání, výměně několika dopisů, setkání na bystrozorském semináři, dalším dopisům, krátkému setkání na ministerstvu, dalším dopisům a zlomový byl společný výlet ke kamenným kruhům v Avebury. Tou dobou ale Scarlet už k Atticovi cítila něco mnohem víc, jen si to odmítala přiznat, protože přiznejme si to - v tu dobu to byl čistokrevný syn tehdejšího ministra, a to byly zkrátka okolnosti, které nevypadaly zrovna příznivě. To by ale Atticus nesměl Scarletiny city opětovat...
Jejich vztah ale funguje jako utajený, a nejen proto, že Atticus je čistokrevný a ona nikoliv, nýbrž i proto, že Atticus byl nucen se oženit. Možná že by se Scarlet měla vůči Alasce cítit provinile, nicméně to prostě nedokáže, na to se Atticus usídlil v jejím srdci až moc hluboko, o čemž koneckonců svědčí i podoba jejího fyzického patrona.

Obrázek_Obrázek


Naposledy upravil Scarlet Crane dne úte 01. bře 2016 18:47:53, celkově upraveno 4

Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: CRANE, Scarlet
 Příspěvek Napsal: sob 24. led 2015 20:44:36 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte 07. srp 2012 18:03:39
Příspěvky: 728
Obrázek
POVOLENO
CRANE, Scarlet
...............................................
Tato karta byla oficiálně povolena Ministerstvem Kouzel.
V případe potřeby úprav, změny či jakéhokoliv doplnění
výše uvedených údajů, prosím informujte pracovníky
Ministerstva novou záložkou (příspěvkem).


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: CRANE, Scarlet
 Příspěvek Napsal: úte 01. bře 2016 18:48:46 
Offline
Profesor
Uživatelský avatar

Registrován: ned 18. led 2015 13:23:03
Příspěvky: 193
OVCEdit:
- talentový bod k OPČM
- na 3. úroveň: Mdloby na tebe, Pulírexo, Rennervate, Silencio
- na 2. úroveň: Confundo, Everte Stati, Expelliarmus, Hydratus, Piertotum Locomotor, Pullus, Salvio Hexia, Voluma Tesamentum
- na 1. úroveň: Calvorio, Fianto Duri, Fumos, Herbifors, Incendio, Koktací kletba, Perikulo, Repello Inimicum

_________________
Obrázek
#8C1616
| +
-
Obrázek--Obrázek

Obrázek

Obrázek


Nahoru 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
 
 Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 3 ] 
Obsah fóra » Kartotéka » Kartotéka dospělých postav » Profesorský sbor


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

 
 

 
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Český překlad – phpBB.cz