Registrovat    Přihlásit se    Fórum    Web    Hledat    FAQ
FF Lexikon
Bleskobrk
Rozvrh hodin
Výsledky zkoušek
Flannova statistika
WIP FF Rodokmen
Oznámení pro hráče:Obsah fóra » Kartotéka » Kartotéka dospělých postav » Kouzelníci
 Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 4 ] Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: CARTER, Crystal Ulrica
 Příspěvek Napsal: úte 15. zář 2015 17:57:48 
Offline
Kouzelník
Uživatelský avatar

Registrován: sob 12. zář 2015 21:39:41
Příspěvky: 41
nar. 12.11.1954
nečistokrevný původ
Novozélandská+Britská národnost
vystudovala Bradavice
Zmijozel
profesorka Kouzelných formulí, modelka
Obrázek
Líska vlas z hlavy víly 11 palců nepoddajná

v z h l e d
Crystal je, dle svého vlastního skromného názoru, jenž často sdílí i široké okolí, krásná mladá žena s exotickým nábojem, kterým přitahuje pozornost okolního světa. A divili byste se, když v celé své smyslnosti, podbarvované nejen správnými ženskými křivkami, ale i přirozeně snědou barvou pleti, projde mezi skupinou takových typických britských bledulí? Na Crys je skutečně, stejně jako na její sestře vidět, že pochází z trochu jiného podnebí. Má tedy, jak už bylo řečeno snědou pokožku, která ani v zimě neztrácí svůj dojem opálenosti. Tu doplňuje hezký, maličko hranatější symetrický obličej trochu ostřejších rysů, které se ale snadno dají zjemnit pomocí správně volených líčidel. Disponuje plnými růžovými rty, které jako by už od pohledu sváděly k políbení, a za nimi ukrývá řadu dokonalých bílých perliček, jenž si, což Crystal rozhodně nikde neventiluje, kdysi dávno prošly rovnátkovým terorem, aby se dostaly do téhle téměř dokonalé podoby. Tyto rtíky a zuby umí vyčarovat ten nejkouzelnější úsměv, ale stejně tak i dokonalou škálu úšklebků a výrazů, podporovaných ještě klenutým a výrazným obočím. Jeho výraznost si ale nepleťte s hustotou, rozhodně nemůžete říci, že by celý dojem tváře ono obočí rušilo. Nos má Crystal trochu širší, ne však moc, a dokonale rovný, s malou bambulkou na konci. A když se usmívá, dělají se jí ve tvářích roztomilé ďolíčky. Nejvýraznějším prvkem obličeje jsou pak zdánlivě sdílné a upřímné velké oči čokoládově hnědé barvy, kryté neuvěřitelně hustými řasami. Pravděpodobně právě k nim, nebo k již zmiňovaným rtům, se obvykle pozornost pozorovatele přesune jako první, když se na Crys pozorně zadívá. A pokud snad nespočine zkoumavým pohledem zde, vždy jsou tady ještě přibližně pod lopatky dlouhé vlny kaštanově hnědých vlasů, o které se Crystal samozřejmě stará, aby je udržela při jejich přirozeném lesku a kráse.
Obléká se ráda, nu, tak nějak podle nálady. Nemá úplně vyhraněný názor na kalhoty či sukně, je však jisté, že ať už na veřejnost vyjde v čemkoliv, bude se vždy snažit dát tomu alespoň nějaký nádech ženské energie. Rozhodně není fanynkou oblékání se jako muž, a mnohem častěji sáhne po vzhledu jemné víly. Má ráda především fialovou, a to v jakémkoliv odstínu, ale také všemožné světlé barvy, jako je bílá, béžová či písková, které ještě zvýrazňují exotickou snědost její kůže. Tíhne přitom spíše k teplejším odstínům. Zmijozelskou zelenou se nikdy nenaučila milovat a i před stříbrem dává přednost zlaté. Má ráda květinové motivy a nebrání se ani větším vzorům, vždy však jen tak, aby se netřískaly se zbytkem oblečení.

FC: Phoebe Tonkin | +
Obrázek

o s o b n o s t
Je jednoduché udělat si na Crystal negativní názor. Lehko si pak myslíte, že je to sebestředný sobec a falešná malá lhářka, které byste neměli věřit ani nos mezi očima. A částečně máte i pravdu. Crys si skutečně nesmírně ráda vymýšlí, ať už pro zábavu nebo vlastní prospěch, a to, že má vlastně dvojče, sestřičku za kterou se může klidně vydávat (ostatně, i jejich vlastní rodiče měli dlouho problém dívky od sebe rozeznat), jí rozhodně jen nahrává do karet. Skrývá se za hradbu přetvářky tak dokonalé, že jí někdy i sama věří. Pokud ji tedy potkáte, a nebude si zrovna hrát na sestru, uvidíte ji jako povýšenou, lehce kousavou mršku, která si velmi ráda hraje s pocity ostatních a zdánlivě jí vůbec nezáleží na tom, komu a jak ublíží. Tedy, pokud náhodou nevycítí, že z přátelství zrovna s vámi by jí mohlo něco kápnout. Pak je milá a sladká jako ten nejkvalitnější med. Nikdy, ale naprosto nikdy si u ní nemůžete být jisti, jestli svůj momentální přístup k vám jen nehraje, ať už se jedná o tu či onu tvář. Co se ale skrývá pod povrchem kvalitní prolhané a přesto slaďoučké mršky? Je to vystrašená malá dušička, plná nevyslovených komplexů, které začínají už u její milované sestřičky, mající stejný obličej, pokračují přes krásnou matku a končí u přesvědčení, že se prostě od sestry musí odlišovat alespoň povahou. Ač to nikde nepřiznává a většinu času si jejich dokonalé podoby vlastně užívá, Crystal tuto skutečnost nenávidí, a i když se narodila jako první, připadá si jen jako nepovedená sestřina kopie. Závidí Audrey to, že ona nosí tvář té milejší sestry a vyčítá si, že v dětství na sebe brala veškeré špatnosti, co sestra provedla, a ukazovala sebe jako to zlé dvojče. Touží po tom, aby ji taky lidé měli rádi, stejně jako sestru, ale myslí si, že i kdyby se pokusila jednat tak, jaká v duchu je - tedy jako hodný člověk, zas a znovu by slyšela tu starou známou písničku. Tedy, že si nemá hrát na sestru. To označení, jako falešnice, která je hodná jen ve chvíli, kdy předstírá, že je někým jiným, ji zraňuje a utvrzuje v přesvědčení, že má raději zůstat skryta za tváří falešné mrchy. Tuto pravdu a fakt, že ve skutečnosti není ani maličko škodolibá, že jen vlastní masce uvěřila, nicméně bravurně skrývá. Bojí se otevřít lidem a ukázat, že i ona umí být hodná. Hru na mrchu bere tak vážně, jako by to byla pomyslná zeď, bránící útoku na její zranitelné nitro. Proto ostatně ani její vztahy, ač si přeje mít někoho delší dobu a třeba spolu s ním zestárnout, nikdy netrvají dlouho. A obvykle nejsou založeny na ničem než fyzické potřebě. Pokud se Crys totiž do někoho zamiluje, obvykle si spíše drží odstup. Tak moc se bojí toho, že by ji dotyčný odmítl, využil či zradil, nebo rovnou dal přednost její sestře.
Co se týká studentíků, nejspíš to s ní nebudou mít ani trochu jednoduché. Je to totiž perfekcionistka, která ve svém oboru klade na všechny kolem vysoké nároky, a i když má tvář princezny, jistě vás brzy vyvede z omylu, že její hodiny by měly být jako procházka pohádkou.

r o d i n a
Carterovi nejsou sice úplně nejvýše na společenském žebříčku, je však naprosto jasné, že jsou, ač kouzelníci, známí i mezi mudlovským světem. Peněz mají dostatek, možná malý nadbytek, a vůbec nevadí, že po čistotě byste v jejich krvi pátrali marně.

Russel Jake Carter
Otec. Je to kouzelník mudlovského původu, který se narodil a vyrůstal na Novém Zélandu. Vysoký muž ostrých rysů a snědé pleti vystudoval Insitut magie, nacházející se kousek od Aucklandu, ale po škole se rozhodl raději věnovat své největší vášni, a tou je fotografování. Dnes je uznávaným fotografem jak v kouzelnickém, tak v mudlovském světě, ale mezi žurnalisty byste ho nenašli. Zaměřuje se hlavně na umělecké fotky krásných modelek pro reklamy či jen propagaci. Ze své domoviny se před čtyřiadvaceti lety přestěhoval do Británie, kde také žije se svou ženou v malé vesnici nedaleko Londýna.

Deborah Elisabeth Carter (née Simons)
Matka a mimojiné slavná modelka. Kouzelnice nečistokrevného původu, která vystudovala v Bradavicích v Havraspáru, a i když mohla směle po téměř bezchybném složení OVCí pokračovat ve studiu dál, rozhodla se využít své krásy a propůjčit se světu modelingu. Vždyť to měla v genech! Se svým mužem se seznámila na jedné z módních přehlídek a netrvalo dlouho, a nechala šarmantního muže vstoupit nejen do svého srdce, ale i do svého domu a celkově do života. Kupodivu ani po třech dětech neztratila na kráse a dodnes fotí a účinkuje v reklamách.

Audrey Vanessa Carter (postava jiného hráče, odkaz na kartu)
Crystalina o šest minut mladší sestra. Dvojče. Jednovaječné. Jinými slovy vzhledově naprosto identická osůbka, spolu s níž tohoto faktu nejen v minulosti, ale někdy i dnes, Crys podle využívala k různým vtípkům na okolí. Vzhledem k tomu, že obě sestry sdílí i nadání v Kouzelných formulích, je iluze jedné "naklonované" osobnosti téměř dokonalá. Na rozdíl od Crystal ale Audrey vystudovala v Mrzimoru, a nemá potřebu se schovávat za tolik přetvářky. Crys si to sice odmítá přiznat, ale v mnohých směrech se vůči sestře cítí méněcenná a závidí jí tolik věcí, až je to smutné. I tak je to ale její nejbližší člověk a dala by za ni vlastní život.

Mackenzie Russel Carter (postava jiného hráče, odkaz na kartu)
Mladší bratr obou sester, který přišel až dlouhou dobu po jejich narození. Rodinný benjamínek. Typické jedenáctileté zaltíčko, maličko zlobivé a částečně tak trochu pohádkář jako Crystal. Bude brzy nastupovat do prvního ročníku v Bradavicích.

ž i v o t n í . p ř í b ě h
|Deborah Simonsová už během posledních let studia v Bradavicích věděla, že ač je převelice inteligentní (a ostatně, i zkoušky na tuto skutečnost ukazovaly), nebude se v budoucnu chtít věnovat akademické kariéře. Kdepak, rozhodla se využít svého vzhledu a vstoupit na světlo světa jako modelka, brzy slavná nejen na Britských ostrovech. Netrvalo dlouho a začala spolupracovat třeba i na reklamách a zahraničních kampaních... a jednoho léta tak vyrazila fotit až na daleký Nový Zéland, kde se seznámila s šarmantním mužem jménem Russel Carter. Ten byl jejím fotografem, a jak šel čas dál, našli si cestu jeden ke druhému mnohem blíže, než by kdokoliv čekal, a zanedlouho spolu začali i žít. V Británii, samozřejmě. No a po roce soužití a dalších přibližně devíti měsících, během nichž proběhla i svatba, se narodil ne jeden, ale dokonce dva dárečky do rodiny...

|Už od momentu, kdy se dvě drahé dívčiny prodíraly na svět, bylo všem okolo jasné, že budou tak odlišné, jak se jen dvojčatům může povést, a přesto dokonale stejné. Jako by si miminka postavila hlavu a ven z bříška snad naschvál nevylezla dřív než na přelomu dní. Proto se starší Crystal narodila 12.11. ve 23:59, zatímco její sestra si počkala až dalších šest minut, než se vyloupla z maminčina bříška.
Sestry už od malička, jako snad všechna dvojčátka, vyrůstaly bok po boku, všechno dělaly společně a obvykle se i oblékaly podobně. Nemůžeme tvrdit, že z toho Crystal, která se už od dětství nějak toužila lišit, a rostl z ní ten poněkud větší suverén, byla nějak nadšená, a ačkoliv i ona byla na sestřičce vlastně docela závislá a nedokázala si (a stále nedokáže) život bez ní představit, mnohdy cítila na Audrey podivnou zlost, že jí krade její světla reflektorů. A v některých případech doslova, poněvadž se už od útlého věku maminka snažila děvčata protlačit do světa modelingu. V některých případech se i povedlo, a tak se dívky během svého života několikrát vyskytly v reklamách na dětskou módu. Existovaly ale i momenty, a těch bylo mnohem více, kdy se Crys přistihla, že jakákoliv sobecká zloba vůči sestřičce je naprosto bezpředmětná, a nakonec vždy skončily spolu, jednak i proto, že ani tehdy, ani dnes, Crys své pocity méněcennosti sestře nesvěřila. Ano, chtěla být sama středobodem vesmíru rodičů, ale Audrey nemohla nezbožňovat.
Odloučení poprvé pořádně přišlo až s příchodem mudlovské školy, kam je rodiče poslali pro nedostatek vlastního času pro domácí studium. A navíc přeci nemohlo škodit, když si dvojčata najdou i jiné kamarády a naučí se žít jedna bez druhé. Tenkrát byla každá z nich zařazená do jiné třídy, což Crystal na jednu stranu sobecky těšilo, ale na tu druhou se strachovala o Audrey, jak to zvládne sama. Zřejmě to nesnášela moc dobře, poněvadž brzy byly na denním pořádku útěky a dokonce za to děvčata někdy zůstávala po škole. Obě, poněvadž ani učitelky je nebyly schopné od sebe rozeznat, a na triko by si trestání té špatné dívky nevzaly. A i kdyby, Crystal byla vždy připravena si trest po škole odsedět místo své citlivější sestry.
Jak dívky rostly, očekávala celá rodina den, kdy se objeví jejich kouzelnické schopnosti. Objevily. Ale nejprve pouze u Audrey. Trvalo to v tomto stavu ještě několik dlouhých měsíců, v nichž si Crys připadala jako nejodvrhnutější vyvrhel bez jakéhokoliv talentu, jako vymačkaná kopie své sestry, která jen omylem přišla na svět dřív. A až potom, k velké úlevě celé rodinky, v sobě i ona objevila dar čarovat.
No a pak už nezbývalo než sem tam něco nafotit, chodit do mudlovské školy a čekat na den, kdy jim konečně přijde dopis z Bradavic. Nutno podotknout, že co se mudlovských předmětů týká, měly sestry docela slušně rozdělené věci, které jim šly, a za těch pár let, co se poprvé naučily využívat své podobnosti ve svůj prospěch, jim nikdy nikdo na podvodné písemky nepřišel.

|Jako kdyby díky dřívějším narozeninám osud Crystal vynahradil zpoždění s projevem kouzelnických schopností, dostala vytoužený dopis o celý den dříve než její sestra. Nu a s Bradavickými dopisy v rukou samozřejmě přišlo období ještě větší natěšenosti a hlavně, výletů na Příčnou, kam do té doby měly malé slečny vstup zakázán, a jen někdy tam vyrazil některý z rodičů bez nich.
Pokud si dívky myslely, že v Bradavicích budou pořád spolu (a nebudeme lhát, Crystal nevěděla, jestli v to má doufat nebo se toho bát), spletly se. Nejen že se nešťastnou náhodou spolu neusadily ani ve vlaku, ale nakonec se nedostaly ani do stejných kolejí. S čímž možná souviselo Crystalino tiché přání na stoličce s Moudrým kloboukem přes oči, přání aby skončila v jiné koleji než její sestra, kterou před ní poslala hučka do Mrzimoru. Crystal tedy skutečně získala příslušnost ke Zmijozelu, a záhy zjistila, že pro ni stejně není lepší místo. Všechny ty vlastnosti, které předtím potlačovala, jako by se mezi hadím osazenstvem cenily, a tak se její charakter odebral na úplně jinou dráhu než ten, patřící sluníčkové Audrey.
Mimo jiné i zde ve škole pokračovalo využívání stejného vzhledu k pokusům o oblbnutí, ač obvykle zabíraly už spíše na studenty než na profesory. Ne že by se děvčata nesnažila. A, což mimochodem ani jedna ještě nikomu neprozradila (nebo minimálně Crystal ne), jednu noc v pátém ročníku strávila každá v ložnici té druhé. To bylo těsně před tím, než i Audrey začalo vadit, že jsou obě stejné. Pak nastalo období, kdy se každá ze sester snažila co nejvíce lišit od té druhé, ale i to se po nějaké době uklidnilo, a ony se zase smířily s tím, že prostě budou stejné. Ono i to, že sdílely talent v kouzelných formulích, docela pomáhalo. Na rozdíl od sestry ale Crystal místo obrany proti černé magii našla zalíbení v lektvarech. Líbilo se jí totiž pomyšlení, že pouhou kapkou něčeho v nápoji může zmást mysl a omámit smysly úplně kohokoliv.
Zatímco dívky prožívaly první roky života ve škole, je ještě nutno zmínit, že se narodil jejich malý bratříček, kterého si sice nikdy Crys neoblíbila tak jako Audrey, ale i tak ho má ráda. Jen mu tak nějak nežere jeho hru na zlatíčko.

|Další životní kapitolou, ač stále patřila do školních let, byla Crystalina první láska. Hrou osudu to byl přítel její sestry, Elijah Morgan. Ale tím, že se vůbec zakoukala, to končilo. Přála sestře radost a štěstí, a sama sobě nevěřila natolik, aby někdy se svými pocity vyšla najevo. Možná ale, že se už tenkrát akorát bála závazku, takže mladík si nikdy neměl důvod vybírat. A neexistoval ani důvod k tomu, aby Crys přiznáním barvy zničila něco, co bylo pro její sestru krásné. Ona mohla bez toho žít, a brzy našla potěšení v manipulaci jinými lidmi, takže pocity zahrabala hluboko v pomyslném rohu vlastního vědomí.

|Ani Crystal neměla s učením příliš velké problémy, a jelikož si za těch sedm let stihla vyvinout dokonalé přesvědčovací prostředky (související s jejím vzhledem, o němž si byla vědoma, že je více než hezký, a ne, skromnost byste u ní rozhodně nenašli), tak ty předměty, které ji nebavily, prostě přenechala na zpracování někomu jinému. NKÚ i OVCE složila podle svých perfekcionalistických očekávání... a po škole se dala, stejně jako předtím matka, na modeling. Čímž Deboře udělala radost. Roky s radostí předváděla modely především pro kouzelnické značky, ale někdy i pro mudlovské, a získala si docela pěknou slávu ve světle reflektorů, a teprve když Audrey přišla s nápadem návratu do Bradavic, souhlasila. To, že shodou náhod obě nastoupily na vyučování stejného předmětu, jí přijde spíše zábavné než cokoliv jiného, a ačkoliv se to nemusí podle jejího přístupu ke studentům zdát, má svou práci opravdu ráda.

z a j í m a v o s t i
Miluje hudbu. A ač byste to od ní možná nečekali, mezi její favority patří například Black Sabbath, Deep Purple, Judas Priest či Alice Cooper, ale i mnozí jiní, pokrývající tak spíše tu tvrdší stránku hudebního průmyslu.
Jejím bubákem je Smrtonoš. Který žere její sestru.
Píše si deník a čte dívčí romány, což samozřejmě probíhá tajně.
Trpí kynofobií - tak jí ostatně nejlépe od sestry rozeznáte.
Ani trochu ji nezajímá famfrpál.

m a j e t e k
Vyučovací pomůcky.
Spousta oblečení a doplňků, mnohdy od známých značek či návrhářů.
Deník...
Mudlovský řidičák!
Ojeté auto po otci, kdoví-co-to-je-za-stroj.
-------------------------------------------------------------------------
d o v e d n o s t i
+1 formule
(a další +1 za vyučovaný předmět)

+1 lektvary
Létání 1/10
Lektvary 9/10
Přemisťování
l e k t v a r y
Amorův šíp
Protilátka k nápojům lásky
Doušek živé smrti
Esence z třemdavy
Lektvar dobrého zraku
Mnoholičný lektvar
Protijed na běžné jedy
Lektvar zapomnění
Veritasérum
Protilátka na veritasérum

k o u z l a
100%
Accio
Alohomora
Lumos/Nox
Wingardium Leviosa
Expecto Patronum(panter)
+2
Protego (maxima)
Destructo
Enervate
Conjunctivitus
Diffindo
Specialis Revelio
+1
Expelliarmus
Petrificus Totalus
Awinio Radix
Evanesco
Finite Incantatem

Voluma Tesamentum
Oppugno
Incendio
Homenum Revelio

Stupefy
+0
Aquamenti


Naposledy upravil Crystal U. Carter dne ned 20. bře 2016 0:10:35, celkově upraveno 5

Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: CARTER, Crystal Ulrica
 Příspěvek Napsal: čtv 17. zář 2015 20:50:41 
Offline
Kolejní ředitel
Uživatelský avatar

Registrován: sob 12. dub 2014 18:25:16
Příspěvky: 341
Pro.

_________________
Obrázek


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: CARTER, Crystal Ulrica
 Příspěvek Napsal: pát 25. zář 2015 8:21:13 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte 07. srp 2012 18:03:39
Příspěvky: 724
Obrázek
POVOLENO
CARTER, Crystal U.
...............................................
Tato karta byla oficiálně povolena Ministerstvem Kouzel.
V případe potřeby úprav, změny či jakéhokoliv doplnění
výše uvedených údajů, prosím informujte pracovníky
Ministerstva novou záložkou (příspěvkem).


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: CARTER, Crystal Ulrica
 Příspěvek Napsal: pát 18. bře 2016 1:40:28 
Offline
Kouzelník
Uživatelský avatar

Registrován: sob 12. zář 2015 21:39:41
Příspěvky: 41
a k t u a l i z a c e

17.03.2016 - Překopávka vzhledu ("interaktivní" header!). Přidán malý bráška Mack a také odstaveček v historii s příchodem Elijaha Morgana. Herní historie v plenkách. Možná někdy bude.

z n á m é . p o s t a v y
+

Audrey Carter - sestřička, dvojče. Nejmilejší človíček, i když je na Crys nejspíš docela naštvaná za incident s Harrym.
Mackenzie Carter - Bráška!
?

Elijah Morgan - školní crush. Nedávno ho po letech potkala, není si jista vlastními pocity vůči jeho osobě.
-

_________________


Nahoru 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
 
 Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 4 ] 
Obsah fóra » Kartotéka » Kartotéka dospělých postav » Kouzelníci


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

 
 

 
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Český překlad – phpBB.cz