Registrovat    Přihlásit se    Fórum    Web    Hledat    FAQ
FF Lexikon
Bleskobrk
Rozvrh hodin
Výsledky zkoušek
Flannova statistika
WIP FF Rodokmen
Oznámení pro hráče:

Věnujte, prosím, pozornost Dennímu věštci a webu celkově, dozvíte se z nich důležité informace o aktuálním a poměrně dramatickém dění v kouzelnickém světě a rovněž o chystaných reformách herního systému.

Obsah fóra » Kartotéka » Skartovačka » Hibernárium
 Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 2 ] Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: THACKEREY, Trent A.
 Příspěvek Napsal: sob 04. lis 2017 12:25:16 
Offline
Kouzelník
Uživatelský avatar

Registrován: pon 30. říj 2017 18:52:54
Příspěvky: 11
Obrázek

HŮLKA
Buk • vlas víly • 10 palců • ohebná

VZHLED

Jedna z prvních věcí, které vás na Trentovi zaujmou, budou bezpochyby oči. Přízračně modré, připomínající barvu oceán, skrývající se pod tmavým obočím a kartáčem hustých řas. Zasazeny jsou do oválného obličeje a jsou jeho dominantou. A jako je oceán hluboký, hluboké jsou i jeho oči, ve kterých se dokážete snadno ztratit. Nos je trošičku větší, ale skvěle zapadá do proporcí jeho obličeje. Plné rty jsou často zkroucené do zamyšleného úsměvu, a pokud se na vás usměje ze široka, odhalí rovné a bílé zuby. Tváře mu velice často pokrývá několikadenní strniště jen značí to, že je Trent vcelku líný - když totiž chce, oholí se, jenže problém je v tom, že se mu ve většině případech nechce. Navíc mu to s tím sluší a je si toho dobře vědom. Co se vlasů týká, jsou světle hnědé a na krátko střižené, na sluníčku pak ještě o něco zesvětlají. Dlouhé jeden čas taky měl, nicméně je toho názoru, že mu nesluší a navíc je moc líný se o ně starat.
Trent se řadí mezi středně vysoké lidi díky čemuž se ztratí v davu, pokud chce, stejně jako z něho zvládne vyčnívat. Většinu času chodí rovně, ale jsou i chvíle, kdy se hrbí, ale to převážně ve chvílích kdy chce někomu rychle zmizet z očí. Váha je pak taktéž v průměru, a protože pravidelně cvičí, je velice dobře osvalený, a má velkou sílu v rukou.
Co se oblečení týká, Trent je schopný na sebe vzít úplně cokoliv. Krom tedy ženských šatů. Nejraději má však obleky, které nosí takřka všude. Nepohrdne však ani džíny či kraťasy, pokud je pěkné počasí. K tomu vždy přibere nějaké triko, v tom teplejším období tílko, v chladnějším pak na sebe hodí i mikinu.
Mezi lopatkami má malé tetovaní ve tvaru abstraktního slunce.
FC: Chris Hemsworth

POVAHA

Trent je od prvního pohledu sympatický mladý muž. Ať už je to tím jeho úsměvem, který zdobí často jeho tvář, nebo tím, že má charizma na rozdávání. Je to dobrák od kosti se srdcem na pravým místě, zvládá se bavit s kýmkoliv a celkově je přátelský. Na druhou stranu však není rád středem pozornosti a celkově se společnosti spíše straní. Samozřejmě jsou i chvíle, kdy si rád s někým zajde na pivo, nebo si prostě jen tak někam popovídat, ale je spíše radši sám zahrabán v knihách, které i píše. Stejně tak zbožňuje cestování a zajímá se o tradiční magii a domorodé rituály, o tom je také většina jeho knih. Má pak raději teplo, než-li zimu, takže se zdržuje převážně na místech, kde je krásně tak nějak po celý rok, ale i do těch chladnějších zemí čas od času zavítá.
Odvaha Trentovi rozhodně nechybí, naopak jí má na rozdávání. Stejně tak je tvrdohlavý, a pokud si je něčím jistý, snaží se to prosadit. Ovšem pokud mu někdo předloží důkazy o tom, že se mýlí, je ochoten plán změnit a dokonce se i omluvit za své chování. S tím je spojeno i to, že je nezávislý, má svou vlastní hlavu a nenechá si od někoho jen tak něco diktovat. Možná proto se jeho otec spíše zaměřil na druhého syna. K ženám se pak chová vždy jako gentleman, kterým skutečně je. Stejně tak je věrný, to co slíbí vždy dodrží (a pokud ne, akorát se kvůli tomu trápí) a rozhodně je to rodinný typ.

• Jeho patronem je Nestor kea
• Trpí thanatofobií
• Fandí Falmouthským sokolům
• Vlastní auto, mustanga z roku 1960, a k tomu i řidičský průkaz

RODINA

Trent pochází z australského čistokrevného rodu Thackerey, jehož původ bychom možná zvládali vystopovat někam do Británie, protože Thackereyové přijeli do Austrálie jako jedni z prvních kolonizátorů a osadníků a rozhodně patřili k prvnímu kouzelnickému osazenstvu. Od té doby si vybudovali slušné postavení a ještě slušnější zázemí, i když těm nejvýznamnějším britským rodům se asi rovnat nemohou, alespoň zatím; slušně jim totiž začínají šlapat na paty.

Otec Eames Valentin Thackerey
nar. 1930, čistokrevný, pracovník australského ministerstva
Eames byl vždycky statný, urostlý muž přísného vzhledu, který budil a stále ještě budí respekt. Má šedomodré oči, blond vlasy a z obvyklého výrazu jeho obličeje lze poměrně snadno vyčíst, že není moudré si s tímhle chlápkem zahrávat. Eames byl vždycky přísným rodičem a svého mladšího syna vychoval k obrazu svému, což se neobešlo bez mnoha výprasků, trestů a domluv, ale dosáhl svého. Trent se téhle výchově nějakým zázrakem vyhnul, asi proto, že Eames zaměřil svou pozornost na Winna, v kterém viděl potenciál... těžko říct, jaký přesně.

Matka Anika Theressa Thackerey, roz. Xavier

nar. 1931, čistokrevná, bylinkářka a lékouzelnice
Anika byla z rodičů vždycky ta vstřícnější - nápomocná, hodná a chápavá, což je dost možná společným znakem většiny lékouzelníků. Přestože ne vždycky souhlasila s postoji, názory a praktikami svého manžela, nikdy se mu nepostavila a naučila se žít život čistokrevné paničky.
Anika je drobná žena štíhlé postavy se zrzavými vlasy, které už trošičku prokvétá stříbro. Její oči jsou modré, a přestože umí působit opravdu chladně, většinou se očima na všechny usmívá.

Bratr Winslow Eames Thackerey
nar. 1954, čistokrevný, zaměstnanec Ministerstva
S Winnem pár společných rysů mají, takže je na nich rozhodně poznat, že to jsou bratři. Vždycky byl tak trochu tvárnější, než Trent sám, nejspíše proto se přísná výchova otce zaměřila především právě na mladšího Winslowa. Oženil se s čistokrevnou kouzelnicí, mají společně syna, nicméně jejich vztah rozhodně není to pravé ořechové.
Trent svého bratra rád má, rozumí si s ním a dokonce se mu i svěřuje s tajemstvími, pokud nějaké má. Nicméně v čem nejsou zajedno, to je nadřazenost čistokrevných. S tím totiž Trent nikdy nesouhlasil a nikdy nebude.
Odkaz na kartu.

HISORIE

Trent byl plánovaným dítětem a rozhodně rodičům udělal radost - přeci jen byl prvorozeným a ještě ke všemu kluk, co víc si přát? Na své dětství vzpomíná rád, protože měl vždycky všechno, co chtěl a navíc se ostrá výchova jeho otce zaměřila na o tři roky mladšího Winslowa. Trent totiž už od mala měl svou vlastní hlavu a nenechal si od svých rodičů nic moc diktovat. Možná ho to občas mrzelo, když viděl, jak otec s Winnem zachází, ale dělat s tím nic nemohl. Nehodlal totiž ze sebe dělat fackovacího panáka a rozhodně neměl v plánu se stát otcovou loutkou. Ne, to vůbec ne. S jeho názory totiž nikdy nesouhlasil.
Trent tedy rostl, magická moc se u něho objevila a jemu přišel dopis z australské kouzelnické školy, na kterou také nastoupil. Byl premiantem v každém ročníku, protože učení ho bavilo, zvláště co se týkalo dějin kouzel a už od nějakého čtvrtého ročníku věděl moc dobře, co by chtěl jednou dělat. Rozhodně to neměl v plánu začít pracovat na ministerstvu, což chtěl po něm jeho otec, ale protože si v dětství nenechal od něho do ničeho kecat, ani tady se to nezměnilo. A tak po dostudování začal na škole pracovat jako profesor maorské magie, ve volných chvílích cestoval a také začal psát pár knih o tom, co ho vždy bavilo nejvíce. Především tedy o tradiční magii a domorodých rituálech. Bavilo ho to, učení bylo to pravé a jen trochu mu vadilo, že jeho studenti jsou převážně holky. A pak přišel tak trošku zlom.
Trent nikdy neměl v plánu se zaplést se studentkou, vážně. Nejen kvůli tomu, že to bylo proti pravidlům, ale taky byl mnohem starší, než většina z nich. Nicméně jejich náporu se odolávalo horkotěžko, především proto, že některé z nich byly opravdu kus. A jedné takové i v létě 1979 při náhodném setkání podlehl. Občas holt člověk srdci neporučí..
Prvních pár měsíců to vypadalo, že novopečenému páru tohle štěstí vydrží navždy. Kdo by jim to totiž taky mohl pokazit? Trent se s Leah setkával kdykoliv to jen šlo, o prázdniny to taky nebyl zase takový veliký problém. Horší to bylo pak až se začátkem školního roku, kdy bylo pro oba dva těžké si najít čas a místo, kde by se mohli setkat. A Trent vlastně do teď nemůže uvěřit, že jim to celé vydrželo skoro celý rok - těch kradmých pohledů, letmých polibků ve strachu, že by je někdo mohl spatřit, a tak podobně, bylo dost. A stejně se neuhlídali.
Zachovat si chladnou hlavu ve společnosti Leah bylo těžké, a když se takhle jednou nechali v jeho kabinetu unést, neskončilo to jen u polibku a Trent vůbec neměl páru o tom, že je nějaké ze studentek viděla a už vůbec netušil, že opustila pár "nevinných" poznámek přímo před samotným ředitelem školy. Kdyby to býval věděl, snažil by se to celé více hlídat. Jenže to nevěděl a profesor je při docela lechtivé situaci nachytal. Bylo jasné, jak to skončí, a zatímco Leah přestoupila na jinou školu, jeho samotného vyhodili.
Jeho vztah s Leah tím skončil, ale to neznamenalo, že by na ní zapomněl. Naopak mu stále chybí, čím dál tím více, a i když by ho rodiče viděli rádi po boku s nějakou ženou, Trent na svatbu nemá ani pomyšlení. Místo toho začal cestovat všude možně po světě a do psaní knih se zabořil taky o něco více.

DOVEDNOSTI

LEKTVARY 8/10
LÉTÁNÍ 2/10
PŘEMĚŇOVÁNÍ +1
KOUZELNÉ FORMULE +1
Přemisťování


LEKTVARY
Lektvar na čištění ran, kostirost, lektvar neviditelnosti, lektvar zapomnění, protijed na málo běžné a běžné jedy, zmenšovací dryák

KOUZLA
100%: Lumos/nox, wingardium leviosa, alohomora, expecto patronum, accio
3. úroveň: Protego (maxima), expelliarmus, avis, abeo cultivare, rennervate
2. úroveň: Brachiabindo, petrificus totalus, ševelissimo, everte stati, episkey, brachium enmendo, defodio, finestra, dissendium, impedimenta, specialis revelio

_________________


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: THACKEREY, Trent A.
 Příspěvek Napsal: sob 04. lis 2017 16:40:21 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte 07. srp 2012 18:03:39
Příspěvky: 727
Obrázek
POVOLENO
THACKEREY, Trent Ashton
...............................................
Tato karta byla oficiálně povolena Ministerstvem Kouzel.
V případe potřeby úprav, změny či jakéhokoliv doplnění
výše uvedených údajů, prosím informujte pracovníky
Ministerstva novou záložkou (příspěvkem).


Nahoru 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
 
 Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 2 ] 
Obsah fóra » Kartotéka » Skartovačka » Hibernárium


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

 
 

 
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Český překlad – phpBB.cz