Registrovat    Přihlásit se    Fórum    Web    Hledat    FAQ
FF Lexikon
Bleskobrk
Rozvrh hodin
Výsledky zkoušek
Flannova statistika
WIP FF Rodokmen
Oznámení pro hráče:Obsah fóra » Kartotéka » Kartotéka dospělých postav » Kouzelníci
 Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 3 ] Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: CARTER, Chloe L.
 Příspěvek Napsal: pát 05. led 2018 19:24:32 
Offline
Kouzelník
Uživatelský avatar

Registrován: pát 05. led 2018 14:32:56
Příspěvky: 24
Obrázek
Narozena 8.9. 1965 • původem nečistokrevná • národností novozélandskou
profesí redaktorkou v Denním věštci, příležitostná modelka a návrhářka • školou bradavickou/Zmijozel
Obrázek

Hůlka: Černý ořech, vlas z víly, 12 palců, pružná

VZHLED
Chloe z davu britských bledulí vybočuje barvou své pleti, která je tmavší a dodává jí jakýsi exotický nádech, díky čemuž přitáhne pohledy lidí v okolí. A ono se není čemu divit, protože na Chloe prostě něco je. Pyšní se tmavě hnědými vlasy jenž jí ve vlnkách spadají až k lopatkám. Nosívá je většinou svázané do drdolu nebo i jiných, složitějších, účesů. S rozpuštěnými vlasy jí tak potkáte jen v případech, kdy vyloženě nestíhá.
Oválnému obličeji dominuje dvojice čokoládových hnědých očí, jenž jsou kryty ne moc hustými řasami. Nad nimi se pak klene vcelku výrazné obočí. O něco větší nos, jenž skvěle zapadá do proporcí jejího obličeje, a nepříliš výrazné rty pak podtrhují vcelku roztomilý zjev tohoto děvčete. Chloe se usmívá málokdy, celkově pak působí většinu času.. smutně.
Co se týká stylu oblékání, Chloe je hodně vybíravá, a stejně jako před zrcadlem, je schopná ve své obří skříni strávit několik hodin, než vyřeší, co by si měla na sebe vzít. Nejčastěji to jsou ale šaty, sem tam zaměněné za sukni a nějaký ten pěkný top. Kraťasy s kalhoty nosívá málokdy, protože je to přeci pro kluky, ale jsou chvíle, kdy jsou kalhoty pohodlnější. Doplňků má také možná až moc, nejčastěji jsou však na ní viděny náušnice, občas nějaký ten náramek, prstýnek či řetízek. Celkově pak záleží na tom, kam zrovna jde a co tam bude dělat. Často pak nosí boty na podpatku, ale nepohrdne ani keckami.
Faceclaim: Alicia Vikander
| +
Obrázek

POVAHA
Chloe je uzavřená dívka tvářící se většinu času, jako kdyby jí něco trápilo, a pokud už nahodí úsměv, buďto za něco stojíte, nebo se vás chce jen rychle zbavit a naznačit vám tím, že je naprosto v pořádku. Celkově o společnost druhých nestojí a raději tráví čas sama, než být obklopena hromadou lidí. Pokud vás ale neodradí chladnějším přístupem, ironickými či sarkastickými poznámky nebo tím, že má nos trošičku nahoru (co byste od bohaté a pěkné holky čekali, že), můžete získat celkem dobrého spojence, který za vámi bude stát. Získat si její důvěru však není zrovna lehké a musíte jí dokázat, že za to opravdu stojíte. Pokud jí sdělíte tajemství, udrží ho v tajnosti, sama pak tak sdílná není, své problémy si nechává pro sebe, protože ostatní nechce zatěžovat.
Cílevědomost Chloe rozhodně nechybí, a pokud si určí něco, čeho chce dosáhnout, jde si za tím co jí síly stačí. Nevzdává se po prvním neúspěchu, naopak se do toho pak ponoří ještě víc a snaží se přijít na to v čem udělala chybu. Není to člověk, kterého by někdo užil na kraviny. Je tvrdohlavá a nenechá si do něčeho jen tak mluvit - výjimkou jsou rodiče, které vždy poslechne. Za svými názory si stojí, ale hádá se nerada, a aby ustoupila, musí jí ostatní jejich názory něčím podložit. Dokáže se pak ale omluvit, pokud jí za to tedy ten člověk stojí.
Chloe je přirozeně inteligentní a není jednou z těch, kteří musejí ležet v knihách od rána do večera, aby se něco naučili, jí to jde prostě samo. I tak v těch knihách leží, nejen odborných, protože tím zahání nudu a potřebu kontaktu s ostatními.

• Famfrpál považuje za sport pro neandrtálce. Nebaví ji a ještě nikdy na žádném zápase fandit nebyla, ani na tom školním ne.
• Trpí akvafobií a do sedmého ročníku neuměla plavat.
• Krom lukostřelby zvládá levou zadní i šerm.
• Modeling jí zase tak moc nebaví, ale i přesto ho dělá.
• Gumovými medvídky je schopná se cpát klidně několik hodin v kuse.
• Libuje si v hlavolamech.
• Na své staré škole byla hlavou školních novin. Psaní článků jí neskutečně baví.
• Vidí testrály.

RODINA
Frederic Lucas Carter
Nejmladší z bratrů Carterových je taktéž kouzelníkem a jak jinak, než mudlovského původu. Vyrostl na Novém Zélandu, kde chodil i do školy a jakožto jediný ze sourozenců tam také zůstal. Zatímco nejstarší z bratrů se prosadil jakožto fotograf, prostředí zas jako malíř, Frederick se prosadil jakožto producent a scénárista. Filmařina ho vždycky bavila, a protože jeho rodiče měli spoustu známých a hlavně byl vždy velice šikovný, prosadil se brzy. Zatímco jeho bratři se usadili někde na venkově v Británii, on si se svou ženou pořídil pěkný a veliký dům na Novém Zélandě.

Susan Carter née Evans
Kouzelnice nečistokrevného původu, která se se svým manželem znala už skoro od plenek, protože jejich rodiče jsou kamarádi. Během studií se z jejich přátelství vyklubalo něco víc a Susan je s Frederickem nesmírně šťastná. A zatímco on pracuje u filmu, Susan je módní návrhářkou a příležitostní modelkou, i když vymýšlet nové obleky jí baví víc, než se předvádět na mole, i když i to jí jde. S ostatními členy rodiny má dobrý vztah, i když se společně zase tak moc často nevídají neb cestovat do Británie se Susan zase tak moc nechce.

Kieran Zachary Carter (*1965 - †1969)
Smrt Kierana otřásla celou rodinou, i když si Chloe na svého bratra zase tak moc dobře nepamatuje. Jen ví, že tu byl a najednou.. ne. Zemřel nešťastnou náhodou při blbnutí u jezera ještě před oslavou svých čtvrtých narozenin. Od té doby se rodiče upnuli především k práci, další dítě už nechtěli a jejich manželství od té doby už nebylo to, co předtím.

Ostatní členové:
Z otcovy strany:
Strýc Russel Carter & teta Deborah Carter
Sestřenice Audrey Morgan & Crystal Carter & Leah Carter
Bratranec Mack Carter

Strýc Mike Carter & teta Adele Carter
Sestřenice Sara Carter

Z matčiny strany:
Strýc Clay Evans & teta Hannah Evans
Bratranec Tony Evans & Alex Evans
Sestřenice Jessica Foley

Strýc Bryce Standall & teta Courtney Standall
Sestřenice Olivia Dempsey & Jackie Standall & Sonya Standall
Bratranec Tyler Standall & Kevin Standall


HISTORIE
Chloe přišla jednoho deštivého dne společně se svým bratrem, Kieranem, který si toho života ale moc neužil. Dvojčata plánovaná nebyla, ale rodičům od samého začátku dělala radost, i když byla trochu živější a jakmile se naučila lézt a později chodit, musel se dávat obrovský pozor, protože během několika minut byly úplně někde jinde, než je člověk nechal.
Tahle radost ale netrvala moc dlouho a jeden z výletu k jezeru se stal pro Kierana osudným. Chvilková nepozornost stačilo k tomu, aby malý chlapec utonul, což byl šok pro úplně celou rodinu. A zatímco Chloe se uzavřela v té době do sebe, protože ztráta jejího dvojčete jí opravdu vzala, rodiče se hodně ponořili do práce, zatímco o Chloe se buďto starali prarodiče nebo chůva. Šťastné dětství tedy dívenka rozhodně neměla, a i když měla vždy vše, co chtěla, něco jí chybělo. A to něco jí množství dárků a hraček nemohlo nahradit.
Chloe nikdy moc kamarádů neměla, což jí vyloženě nevadilo, protože měla hodně zájmových aktivit, takže by na ně ani moc času neměla. Krom modelingu se totiž začala věnovat šermu a lukostřelbě, občas si zahrála v nějaké reklamě. Kouzelnické schopnosti se u ní projevily až kolem devátého roku života, kdy si její rodina začínala myslet, že bude moták - což by nikomu nevadilo, naopak by na ní stále mohli dávat pozor, protože by se učila doma. Takhle v jedenácti letech nastoupila na kouzelnickou školu v Austrálii, kam už chodila tou dobou o dva roky starší sestřenice Leah, se kterou trávila od jejího přestěhování na ostrov skoro každou volnou chvíli - ono totiž bylo fajn mít někoho, kdo jí tak nějak rozumí.
Na škole proplouvala více než dobře, protože ani tady po kamarádech vyloženě netoužila, ale i když si pár lidí, se kterými čas trávila, našla, věnovala se spíše učení - pokud tedy zrovna někde netrajdala se sestřenicí. Hned od prvního ročníku se také začala angažovat do školních novin. Vše bylo fajn, tedy až do doby, než jí její sestřenici vzali, protože se zamilovala do té nesprávné osoby. Chloe to nesmírně ranilo, protože jí byla Leah velice blízká a těžko se pak dávalo vyrovnávat s tím, jak na ní ostatní koukali. Jako kdyby tu samou věc měla udělat i ona. Do učení a školních novin se tak ponořila ještě víc.
Ke konci pátého ročníku byla Chloe vybrána na výměnný pobyt, a i když se jí do Bradavic nechtělo a stále nechce, rodiče vše schválili. Přeci bude dobré, když pozná další kus země a na chvíli se uvidí se svými příbuznými, kterých má v Británii fakt hodně. Jenže chodit na školu, kam byla přeřazená i Leah a kde opět udělala něco, co si budou všichni pamatovat ještě dlouho dobu? Ne, rozhodně se jí do Bradavic nechce.

Chloe se v Británii nelíbilo, hlavně jí vadilo, jak moc jí její rodiče odstrčili, ale rozhodla se nad to povznést. Co jiného ji také zbývalo? Hned na začátku prázdnin roku 1982 začala žít tedy u své tety a strýce z otcovy strany, což by bylo fajn, kdyby do ní neustále nehučeli, aby si našla nějaké kamarády a neptali se jí, jak se má. Jak se měla mít? Ještě před nástupem do školy se stihla seznámit s Eliasem, klukem s kytarou, na kterého sice nebyla zrovna dvakrát zdvořilá.. ale udělal na ní dojem.
Školní rok pak nezačal zrovna dvakrát dobře, alespoň ne pro ni, protože jakmile se rozkeclo, že je příbuzná Leah Carterové.. no, někteří možná očekávali, že udělá tu samou věc, kterou udělala její drahá sestřenice. I přesto zvládla první půl rok celkem dobře, dokonce navštívila ten slavný zimní ples a to po boku onoho chlapce s kytarou.
Krom toho taky začala psát články do novin, dokonce se zmohla i na to, aby psala o famfrpále.. ale to jen do doby, než nastalo jaro 1983 a stalo se to, co se stalo. I když Chloe pak mohla o prázdniny zůstat na hradě, rozhodla se jet domu, kde ji sice rodiče neviděli dvakrát nadšeně, ale alespoň se mohla na dva měsíce zbavit školy a toho, co se tam udávalo.
Po prázdninách však byla nucena se do školy vrátit do posledního ročníku, což se nakonec maličko vyplatilo. Díky Eliasovi se naučila plavat, což myslela, že nikdy nedokáže. Sedmý ročník tak dokončila o něco málo šťastnější, za což možná mohlo i to, že celá ta situace s kouzelníky se pěkně vyřešila. OVCE zvládla levou zadní, a i když si byla vědoma svými city k Eliasovi, potlačila je a odjela po skončení školy zpět na Nový Zéland. S Eliasem však udržovala alespoň kontakt pomocí dopisů.
Po roce trápení se se rozhodla odstěhovat zpět do Británie - ostatně, její rodiče o ní nestáli a tak nějak tušila, že v Británii bude mít lepší zázemí. Nastěhovala se tak zpět ke své tetě a strýci a našla si práci v Denním věštci.

DOVEDNOSTI
0 Létání • 6 lektvary
Talenty: +1 opčm & +1 kouzelné formule
přemisťování


Kouzla:
100% - lumos/nox, wingardium leviosa, alohomora, expecto patronum, accio
III. úroveň - protego (maxima), expelliarmus, bombarda (maxima), bona hasamentu, colovaria
II. úroveň - defodio, ebublio, episkey, aresto momentum, melofors, sectumsempra, finite incantatem, žer slimáky, ševelissimo, dissendium
I. úroveň - specialis revelio, abeo cultivare, awinio radix, aquamenti, zahlazovací kouzlo, pulírexo

Lektvary: vlasyzvedající odvar, ostrovtipný lektvar, životabudič, rujovníkový lektvar, škrtící plyn, protijed na běžné & málo běžné jedy, nápoj euforie, felix felicis

_________________


Naposledy upravil Chloe L. Carter dne ned 15. zář 2019 0:20:00, celkově upraveno 2

Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: CARTER, Chloe L.
 Příspěvek Napsal: sob 06. led 2018 13:26:58 
Offline
Kolejní ředitel
Uživatelský avatar

Registrován: sob 12. dub 2014 18:25:16
Příspěvky: 379
Pro.

_________________
Obrázek


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: CARTER, Chloe L.
 Příspěvek Napsal: sob 06. led 2018 17:28:12 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte 07. srp 2012 18:03:39
Příspěvky: 730
Obrázek
POVOLENO
CARTER, Chloe L.
...............................................
Tato karta byla oficiálně povolena Ministerstvem Kouzel.
V případe potřeby úprav, změny či jakéhokoliv doplnění
výše uvedených údajů, prosím informujte pracovníky
Ministerstva novou záložkou (příspěvkem).


Nahoru 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
 
 Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 3 ] 
Obsah fóra » Kartotéka » Kartotéka dospělých postav » Kouzelníci


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

 
 

 
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Český překlad – phpBB.cz