Registrovat    Přihlásit se    Fórum    Web    Hledat    FAQ
FF Lexikon
Bleskobrk
Rozvrh hodin
Výsledky zkoušek
Flannova statistika
WIP FF Rodokmen
Oznámení pro hráče:Obsah fóra » Kartotéka » Kartotéka dospělých postav » Kouzelníci
 Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 4 ] Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: HARRINGTON, Hillary E.
 Příspěvek Napsal: pát 02. led 2015 19:43:14 
Offline
Kouzelník
Uživatelský avatar

Registrován: pát 02. led 2015 10:19:52
Příspěvky: 51
Obrázek
Hillary Esmerelda Harrington


DATUM NAROZENÍ: 20. 2. 1960
ABSOLVENT: Bradavice, Havraspár
POVOLÁNÍ: pomocná košíkářka
v komunitě aljašských Inuitů
NÁRODNOST: britská
KREVNÍ STATUS: čistokrevná
RODINNÝ STAV: vdaná
ZNAMENÍ: vodnář

HŮLKA: dřevo z jeřábu, jádrem je žíně testrála, měří devět a půl palce a je nepoddajná

_________________________________________________________________________

VZHLED
Hillary se rodičům opravdu povedla, a to ji prý dělali potmě a na první dobrou.
Je vyšší postavy, s vysoce intelektuálním čelem, nohy má až k pasu, vlastní dvě sexy klíční kosti, za figuru se navzdory nepřílišné atletičnosti rozhodně nemusí stydět a kdyby občas vylezla na sluníčko, určitě by se moc pěkně opálila. Takhle vypadá trochu jako upír z nízkorozpočtového filmu, ovšem i to se některým líbí, že? Dlouhé vlasy má od narození blonďaté a teď, po několika letech soustavného přebarvování na zrzavo, se k přírodní barvě vrátila. Za svobodna je nosívala zásadně rozpuštěné, v současné době už je ale sem tam do nějakého toho copu sváže. Oči má moc pěkné a podobně jako zbytek rodu velké; oči pak zelenomodré a taky stojí za pohled, byť oční kontakt navazuje jen málokdy. Kdyby se aspoň občas usmála, byla by svému manželovi nejkrásnějším doplňkem, ale i s kamennou tváří a očima plnýma obav je hezčí než leckterý jiný incesťáček, takže si rozhodně nemá na co stěžovat. Vlastně jedinou větší vadou na její kráse jsou brutálně okousané nehty, u nichž naštěstí tendence k sebepoškozování vždycky končila.
Její šatník býval tak rozmanitý, že nemělo smysl ho moc popisovat. Střídala styly i barvy tak moc, jak jen to zvládla, a statistika na ni byla krátká. Sama dávala přednost černé a po kouzelné škole se samozřejmě nejčastěji pohybovala v uniformě, ale s čímkoliv jiným neměla nejmenší problém a měla ve skříni i jeden fez. Momentálně se odívá výhradně do eskymáckého oděvu, v jejím případě z kožešiny karibu, neboť tradičnější tuleň je na ni příliš roztomilý. Na každé ruce stále nosí jeden dutý prsten s dávkou protijedu, prsten snubní na škole schovávala, aby se jí spolužáci nesmáli a spolužačky nemstily, teď už se s ním netají.
faceclaim: Simone Simons

POVAHA
Už podle příjmení musí být každému, kdo se trochu orientuje ve světě kouzelnické čistokrevné smetánky, jasné, že Hillary bude povahově stát za to. A to většina ani neví, že její rodiče měli stejné příjmení už za svobodna. Takže zatímco po vzhledové stránce Hillary genetickou loterii vyhrála na celé čáře, psychicky je to podstatně horší.
Ve zkratce: Hillary trpí středně těžkou paranoidní schizofrenií s občasnými, ovšem o to roztomilejšími záchvaty disociativní poruchy osobnosti. Medikace zabírá jen částečně, mudlovská i kouzelná.
Trochu obšírněji: Hillary je posedlá utkvělou představou, že se ji každý snaží přinejlepším zabít, přinejhorším zavřít do sklepa a strašně dlouho a vynalézavě mučit, zatímco se za ni venku bude vydávat. Po chodbách chodívala tiše a jen když musela, snažila se co nejčastěji měnit šatník a zvyky, aby případnému vrahovi lomeno únosci znesnadnila práci, a většinu času se schovávala v knihovně nebo v kabinetu. Nevěří nikomu kromě svojí kočky, jejím nejbližším důvěrníkem jsou hlasy, které slýchá, a ty ji v tom navíc jenom podporují, takže většinu času vypadá buď jako vyděšený uzlíček nervů nebo jako odhodlané zvířátko zahnané do kouta. Než začala brát prášky, dokázala strávit i několik dní někde ve sklepě pouze s občasnými loupeživými výpravami za vodou, jídlem, nějakou tou knížkou a dalšími základními potřebami. Po medikaci se její stav značně zlepšil, byť pořád vypadá krajně podezřívavě a rozhodně to nebude ona, kdo na někoho promluví jako první. Když má dobrý den, nemá problém si se známými povídat, když méně dobrý, zpravidla po pár větách prchá někam do bezpečí, a to i před vlastním manželem. Od doby, co se umí a smí přemisťovat, to navíc často bere zkratkou. Mluví málokdy, bez vyzvání nebo dobrého důvodu prakticky vůbec, zato hodně gestikuluje, v případě ohrožení i neslušně. V té zmatené hlavě se ovšem ukrývá docela impozantně výkonný mozek a Hillary při zkouškách ani v hodinách se svým ročníkem rozhodně nedělala své koleji ostudu. Většinu volného času trávila v knihovně, byť tam nemusela být vždycky na první pohled vidět a už vůbec ne slyšet, a má fenomenální paměť, díky níž si pamatuje i naprosté zbytečnosti, které někde přečte.
Což je ovšem trochu problém, když se vezmou v potaz její občasné záchvaty disociativní poruchy osobnosti. Zatím nikdo neví, co přesně je spouští, a v dospělosti už se to tak často neděje, ale jsou prostě chvíle, kdy Hillary bez varování přepne a začne se chovat jako postava v některé z knížek, kterou četla. A na skladě toho má opravdu hodně, od Alenky přes Lady Jessicu až po Zumurrud. Z postav mužských měl tu čest zatím jenom kapitán Nemo a nikdo to nepoznal. Jsou ovšem i chvíle, kdy za fiktivní postavu ve fiktivním světě považuje samu sebe, takže je otázkou, jestli se jedná o disociační záchvaty, nebo je to setrvalý stav s proměnným působením.
Sečteno a podtrženo, Hillary je neskutečně chytrá a učenlivá, jenom má velký problém s lidmi. V otázce krevní příslušnosti není stále nijak vyhraněná, ale čistokrevní ji začali poněkud děsit, což je ostatně důvod, proč už nežije v Anglii. Od puberty má rovněž silnou nedůvěru v chlapce všech věkových kategorií, což po svatbě opadlo jen minimálně, a z Bradavic se nevídá prakticky s nikým mimo svůj ročník a/nebo kolej.

HISTORIE
Hillary se narodila jednoho překrásného zimního dne a od té doby to bylo už jenom horší. Matka porod přežila jen se štěstím a pod spoustou drog a bylo tedy dobře, že jméno vybírala již dávno předtím, než znali pohlaví, protože naládovaná léky a podpůrnými kouzly mohla dítě s klidem pojmenovat třeba Rintintin a nikdo by jí to nevymluvil. Zejména proto, že čerstvý otec byl tou dobou ožralý jak zákon káže a mluvení bylo to poslední, na co měl pomyšlení.
Když rodičové viděli své dítě v poněkud střízlivějším stavu, děkovali všem bohům, že je to holčička zdravá a hezká, rozumějte bez třetí nohy a podobných deformací. Tou dobou už totiž měli tříletého syna, který dostal do vínku jeden chromozom navíc, a dost se báli něčeho podobného. To ovšem ještě nevěděli, že s jásáním trochu předbíhají.
Hillary již v raném dětství silně upřednostňovala svět pohádek před tím skutečným a pokud nemusela, neopouštěla rodinný dům na Příčné ulici. Velkou část dětství naopak strávila v jeho sklepě, kde mezi bednami s cibulí poprvé zaslechla ty docela rozumné hlasy a začala si s nimi povídat. Kamarády neměla žádné, tedy žádné z masa a kostí, ale před rodiči vypadala relativně šťastně a s bratrem komunikovala víceméně normálně, takže matka s otcem nic neřešili a nadále se věnovali rodinnému obchodu. Dceru zásobili knížkami, sledovali, jak sklep zabezpečuje důmyslnými výstražnými mechanismy a vůbec jim nedošlo, že je něco asi trochu špatně.
Když jednoho dne přijela na návštěvu matka obou rodičů s jedním ze svých vnuků, kterému chtěla na Příčné koupit hůlku a přespat tam, udělali rodiče tu chybu, že se pokusili tehdy šestiletou Hillary skamarádit s tímto jedenáctiletým jinochem. Těžko říct, jestli si od toho slibovali pokračování incestní linie nebo jenom získání sympatií u klanové stařešiny, každopádně to moc nevyšlo. Ačkoliv měl chlapec každé oko jinak barevné a vypadal tedy trochu divně, rozhodně si nepočínal nijak špatně; Hillary se ho však i přesto bála, začala vyděšeně couvat a volat na pomoc kočku Šklíbu, načež po dalším marném pokusu o sblížení prohodila překvapeného klučinu oknem pomocí emocemi probuzené magie. Nikoho z přítomných to moc nepohoršilo, protože Harringtonovci jsou zvyklí i na horší věci, ovšem bylo zjevné, že Hillary potřebuje odbornou péči, jinak z toho bude průser.
Netrvalo dlouho a mudrcové z nemocnice se vytasili s diagnózou, která sice nebyla dvakrát růžová, ale také přinesla možnost léčby. Nadopovaná hromadou psychofarmak a podpůrných lektvarů už Hillary nejen vylezla ze sklepa, dokonce přestala číst a začala některé nabyté vědomosti aktivně používat, což byl zázrak, v jaký nikdo z rodiny nedoufal. Ukázalo se, že když se nebojí a vnímá okolí, je neskutečně chytrá, pozorná a šikovná. Skoro dva roky to vypadalo tak nadějně, že to zavánělo zázrakem: Hillary dohnala všechny sociální dovednosti, které do té doby zanedbávala, pořídila si kočku a cvičila bleší cirkus, prostě všechny ty kratochvíle, co může děcko z čistokrevné rodiny okusit, než odjede do Bradavic. Už tehdy nikdo nepochyboval o tom, že ji zařadí do Havraspáru, a otec už se těšil, jak za něj bude dělat účetnictví.
Jenže pak měl bráška nehodu s mudlovským autem, odvezli ho do nemocnice a léky najednou nestačily. Zatím žádný lékouzelník nebyl schopen přesvědčivě vysvětlit, co přesně to Hillary v hlavince ruplo, ale od té doby už byla zase „svoje“. Ne tak špatná jako před léky, pořád zvládala obstojně komunikovat se známými tvářemi, ale zhoršení bylo zjevné na první pohled. Opět mluvila na osoby, které v místnosti vůbec nebyly, bránila se očnímu i jinému kontaktu a před cizími lidmi defenzivně couvala.
Než přišel dopis z Bradavic, lékaři několikrát zkusmo obměnili složení léků a optimalizovali jejich složení, takže dívka nakonec navzdory sýčkování některých příbuzných skutečně nastoupila a nebyla to až taková tragédie, jak všichni čekali. Když rodiče ze zvědavosti pátrali po důvodu, proč se dcera po návratu na prázdniny sice zase zavřela ve sklepě, ale podle všeho se těšila na další rok, dozvěděli se celkem nepřekvapivý fakt, že prostě chce přečíst všechno v tamní knihovně.
A tato motivace jí vydržela až do promoce o sedm let později. Zatímco sociální interakce s ostatními studenty se aktivně stranila, vědomosti a informace nasávala jako houba a při zkouškách je tak nějak mimovolně uvolňovala, jako by o nic nešlo. Přes NKÚ prošla, aniž by si toho všimla, a na hodiny si taky chodila spíš odpočinout.

1976/77
Při nástupu do šestého ročníku se ve vlaku setkala s bratrancem Ethanem, který do Bradavic přestoupil ze soukromé školy ve Walesu, a toto setkání rozhodně nebylo poslední. Protože byl stejně starý, měli spoustu společných hodin, včetně jednoho vyloženě nepřínosného semináře s dušicí, a to byl teprve začátek. Její rodiče se patrně nějak dohmátli, že se o něj ve vlaku bála, myslíc si že jedou do koncentráku, a zanedlouho byla ruka v rukávě. Zatímco Ethan o plánované svatbě se sestřenkou věděl s mírným předstihem, ona se to dozvěděla zhruba dva dny před obřadem, ve chvíli kdy dostala první z několika koňských dávek psychofarmak. Těžko říct, jestli neprotestovala díky lékům, z čisté hrůzy nebo proto, že to rozhodnutí vlastně schvalovala, ale svatba proběhla bez narušení z její strany. Někteří příbuzní plakali dojetím, Ariana málem umřela smíchy, prostě klasická harringtonovská sešlost. Hillary krátce po odložení závoje schovala prsten do skrýše pod podlahou a byla fakt ráda, že si nemusela měnit příjmení. Protože jakkoliv si Ethana docela vážila, reakcí okolí se k smrti bála a hodlala to tutlat co možná nejdéle. Do sedmáku každopádně nastupovala jako vdaná žena s tím, že by asi s Ethanem měli kromě OVCí myslet taky na pokračování nejincestnějšího rodu planety.

1978/79
Následkem toho stresu nakonec závěrečné zkoušky skládala z mnohem méně předmětů, než původně zamýšlela, ale naštěstí úspěšně. Ačkoliv však doufala, že díky tomu dostane klidné místo na ministerstvu, ideálně někde v zapomenutém archivu hluboko pod zemí, najednou před ní stála celá řada nových problémů: nejen stále silnější naléhání matky, že už by s Ethanem měla něco udělat a zajistit pokračování rodu, ale i takové drobnosti jako kde budou vlastně bydlet, když už ani jeden nemůžou počítat s deseti měsíci ubytování v Bradavicích. Hillary to vyřešila po svém: útěkem. Tedy ne že by práskla do bot úplně a utekla za nějakým, schopnějším bratrancem, ale když se na matkou zprostředkovaném pohovoru na ministerstvu prokecla, že ještě neměla jedinou nehodu s přemisťováním, nabídli ji práci ve zkušebním středisku přemisťování a ona si tak na magickém zdrhání založila živobytí. Jako ženu v domácnosti si ji ostatně neuměla představit ani její kočka, natož Ethan, který tou dobou trávil spoustu času krocením draků. V rezervaci.
Aniž by to Hillary věděla, strávila následující měsíce zaučováním na post budoucí instruktorky přemisťování v Bradavicích, kde měla být i součástí zkušební komise. A protože Ethan byl díky soustavnému tlaku matky stále odhodlanější mít to za sebou, nakonec se zadařilo a Hillary se na zimní zkušební období do Prasinek sice odstěhovala jen s jedním kufrem, ale ne tak docela sama.

1980-1982
Poté, co začátkem roku úspěšně dovedla první várku bradavických studentů ke zkouškám z přemisťování, nastoupila vzhledem k očekávaným komplikacím na rizikové těhotenství, ale v květnu porodila bez větších problémů. Mateřská dovolená jí však příliš nesvědčila, protože jí musel být upraven koktejl psychofarmak, a tak bylo záhodno ji nějak zaměstnat, než ublíží sobě nebo dítěti. A protože poptávka po vyšinutých profesorech v Bradavicích byla se záhadným zmizením Lance Redmonda opět na historickém maximu, našla tam záhy příležitost suplovat kouzelné formule.

1983+
Když si přečetla, že ministr kouzel údajně zabil největšího černokněžníka v historii a že mu budou za odměnu posíleny pravomoci, její paranoia udělala svoje a Hillary se našeptávání hlasů, ať vypadne, ani moc nebránila. Sbalila syna, sekeru, jídlo na tři dny a přemístila se do Ameriky, kde se po nějaké době hledání optimálního útočiště přidala k jedné sympatické skupině aljašských Inuitů. Moc si s nimi sice nepokecala, ale zjistila, že má docela talent na pletení košíků z kostic, a tak byla komunitě přeci jen nějak přínosná a jako matku s dítětem ji rychle přijali. Dokonce i strach z jejich psů zvládla potlačit, sledovala, jak se George Travis sžívá s novým prostředím a po dlouhé době si připadala, že je v bezpečí, které za tu klemru rozhodně stojí.

RODINA
Harringtonovi sice nepatři mezi úplně nejstarší rody, ale určitě patří mezi ty s hodně dávnou tradicí. Byli tak upjatí na čistou krev, až se stalo, že se najednou brali mezi sebou, bratranci se sestřenicemi, sourozenci, kdokoliv s kýmkoliv, jen aby udrželi krev co nejčistší a z co největší části Harringtonovskou. To samozřejmě vyústilo v četné poruchy osobnosti a není vůbec tajemstvím, že někteří z nejobávanějších vrahů kouzelnického světa nesou právě jméno tohoto rodu. V téhle rodině prostě dochází ke všemu. V dnešní době se Harringtonovci mezi s sebou berou a množí spíše proto, že se nechají přemoct sourozeneckou láskou. Což je přesně případ rodičů Hillary.

Členové rodiny: | +
Otec Anton Judas Harrington, obchodník se zeleninou, pěstitel kouzelné cibule a vášnivý karbaník, který Hillary sice bezmezně miluje, ale už ji nejednou prohrál v kartách. V Bradavicích navštěvoval Nebelvír a proslavil se tím, že dal pěstí tehdejšímu řediteli koleje, načež zbytek docházky povinně čistil skleníky. Vlastní dům na samém konci Příčné ulice, kde si v přízemí zařídil zelinářství, v dalších dvou patrech solidní bydlení a na půdě semilegální kasino, jehož výnosy posouvají příjem rodiny o pár řádů výš nad ostatní zelináře.

Matka Sylvia Berlusca Harrington, pracovnice ministerstva kouzelné dopravy a sběratelka neobvykle tvarovaných tuřínů, vypočítavá a inteligentní bytost, která Hillary vždycky zase vyhrála zpátky. Chodila do Zmijozelu, duh. Není velké tajemství, že je to Antonova o dva roky mladší sestra, ale moc často se o tom samozřejmě nemluví a vrhli se po sobě až po promoci, takže na škole až tak nepohoršovali. Její velkou vášní je teď, když Hillary konečně udala, už jenom aranžování salátových mís.

Bratr Gaius Archimedes Harrington. Je sice o tři roky starší než Hillary, ale do Bradavic nikdy nenastoupil, protože na něj cestou na vlak zatroubilo auto, on upadl do katatonického stuporu a dosud se ho nepodařilo probudit. Hillary o něm mluví jako o Růžence a občas se na něj ke svatému Mungovi chodívala dívat, jestli ho ještě nezabili.

Manžel a bratranec Ethan Frederick Harrington. Drakolog, původně studoval soukromou školu ve Walesu, ale v šestém ročníku přestoupil do Bradavic, kde byl zařazen do Zmijozelu. Hillary mu věřila o ždibíček víc než jiným spolužákům, ale pořád to nebyla žádná sláva a zlepšilo se to až po svatbě. Díky úpravě medikace ani po večerech nebrečela, jak se domníval Zelený, a možná byla dokonce ráda, že si nemusela vzít nikoho cizího, kdo by ji určitě mlátil. O svém záměru utéct z nebezpečné Británie ho zcela určitě jako jediného informovala, ale pravděpodobně tak krypticky, že měl jenom malou šanci to pochopit a žádnou tomu zabránit.

Syn George Travis Harrington. Narodil se 14. 5. 1980 v nemocnici U svatého Munga za asistence jakési ruské ženštiny, ale naštěstí to na něj nemělo o nic větší vliv než příbuznost rodičů a po fyzické stránce vypadá naprosto v pořádku. Po té psychické to asi bude horší, ale to se teprve ukáže, pro začátek lze brát za pozitivní už jenom to, že ho tatínek navzdory jistým návrhům ze zámoří nepojmenoval Credence, Huák ani kombinací téhož. Hillary se o něj stará s úzkostlivým odhodláním a má ho fakt ráda, ale protože musela kvůli kojení vysadit některé prášky, začalo jí ze všeho toho stresu nebezpečně hrabat a hrozilo, že pokud se brzy nezabaví i nějak jinak, dojde k nějakému neveselému maléru. Naštěstí se jinak zabavila, takže George sice trávil dost času s chůvou, občas zhulenou americkou, ale přežil a ani není nijak fyzicky zaostalý, i když stejně starým Eskymákům samozřejmě ve většině věcí zatím nemůže konkurovat.

Z dalšího početného příbuzenstva jmenujme alespoň prastrýčka Alfreda, který brutálně vyvraždil celou svou rodinu a pak skočil z mostu, tetičku Sidney Udinov, sestřenici Arianu a bratrance Balthazara.


ZAJÍMAVOSTI
  • Theme song: Epica, Sensorium.
  • Společníkem je jí nepříliš bystré maguáří koťátko Leontýnka Brtníková z Brtníku.
  • Moc hezky zpívá, ale díky absolutní trémě nehrozí, že by to kdy dělala jinde než ve sprše.
  • Její bubák, po celou dobu studia značně proměnlivý, se po svatbě víceméně ustálil v podobě těhotného Doriana Thymea, ale dnes by nejspíš vypadal jako pan ministr Tinkerbell.
  • Všechny její seminární práce mívaly přesně sto slov, v nejkrajnějších případech násobky stovky. Věřila, že pokud to neudělá, sejme ji blesk.
  • Za svůj život už spolykala tolik lithia, že zapálená by asi hořela růžově.
  • Odmítá se podepisovat, když už ale vysloveně musí, píše iniciály „HEH“.
___________________________________________________________________________________

Schopnosti:
Létání 3/10
Lektvary 7/10
Přemisťování

Talenty:
Kouzelné formule +1
Obrana proti černé magii +1
Přemisťování +1
Lektvary:
Amortentia
Dokrvující lektvar
Doušek živé smrti
Mnoholičný lektvar
Nápoj euforie
Ostrovtipný lektvar
Paměťový lektvar
Protilátka k nápojům lásky
Protilátka na veritasérum
Uklidňující lektvar
Veritasérum

Kouzla:
100% Accio, Alohomora, Expecto Patronum (kočka Šklíba), Lumos (Maxima)/Nox, Wingardium Leviosa
III. Aresto Momentum (KF), Cave Inimicum (OPČM), Colloportus (KF), Confundo (OPČM), Expelliarmus (OPČM), Fianto Duri (KF), Fumos (KF), Homenum Revelio (KF), Protego/Protego Maxima (OPČM), Riddikulus (OPČM), Salvio Hexia (OPČM), Stupefy (OPČM), Vulnera Sanentur (P)
II. Anapneo (P), Aparecium (P), Bombarda (OPČM), Bona hasamentu (P), Brachium enmendo (P), Colovaria (P), Evanesco (KF), Kalkulus (KF), Odhal svá tajemství (KF), Rennervate (P), Repellentus (OPČM), Specialis revelio (KF?)
I. Abeo Cultivare (KF), Aqua Eructo (KF), Cedníkové (KF), Finite Incantatem (KF), Locomotor (KF), Spongify (P), Ševelissimo (KF)


ZKOUŠKY
| +
NKÚ
Lektvary – Vynikající, byť se při vážení klepala jako ratlík a očekávala výbuch
Přeměňování – Přijatelné, body ztratila zkoumáním, jestli ananas určený ke zkoušce není bomba
Kouzelné formule – Vynikající, dostala body navíc za to, že preventivně a neverbálně zamkla místnost
OPČM – Vynikající, součástí zkoušky naštěstí nebyl bubák
Péče o kouzelné tvory – Troll, dlaždičoun ji zesměšnil tak, že s brekem utekla
Studia mudlů – Mizerné, tvrdila totiž, že všechny mudly ovládají ještěři z pekel
Starověké runy - Nad očekávání, ovšem Finnian musel nejdřív zavřít svou svačinu do vedlejší místnosti
Věštění – Nad očekávání, tzn. nevyvěštila si pomalou a bolestivou smrt, nýbrž tenkrát ještě směšnou svatbu
Bylinkářství – Přijatelné, o spoustě jedlých bylin tvrdila, že jsou jedovaté
Astronomie – Vynikající, dokonce našla dříve neznámý asteroid, který možná zničí veškerý život na Zemi
Dějiny čar a kouzel – Přijatelné, hádala se totiž, že Grindelwald žije pod falešnou identitou a osnuje pomstu
OVCE
Věštění – Vynikající, pro změnu vyvěštila něco děsivě hrozného profesorce McGrathové, ne sobě.
Kouzelné formule – Nad očekávání, dokonce i těch deset kliků dala, když na tom profesor Redmond trval.
Obrana proti černé magii – Vynikající, přemohla bubáka a chvilku na sebe byla sama hrdá, svým způsobem.
Astronomie – Nad očekávání, tvrdila, že Karl Ludwig Harding byl Iluminát. Mimo jiné.
Lektvary – Přijatelné, tentokrát ten výbuch skutečně přišel, naštěstí až nakonec.

_________________


Naposledy upravil Hillary E. Harrington dne ned 26. bře 2017 19:47:57, celkově upraveno 11

Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: HARRINGTON, Hillary E.
 Příspěvek Napsal: pát 02. led 2015 20:20:19 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 27. říj 2013 22:17:53
Příspěvky: 120
Tohle jsem nečetla proto, abych našla chyby, nýbrž proto, abych se královsky pobavila. PRO. Wells je téhož názoru.

_________________

| +
Obrázek


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: HARRINGTON, Hillary E.
 Příspěvek Napsal: pát 02. led 2015 22:39:07 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte 07. srp 2012 18:03:39
Příspěvky: 732
Obrázek
POVOLENO
HARRINGTON, Hillary E.
...............................................
Tato karta byla oficiálně povolena Ministerstvem Kouzel.
V případe potřeby úprav, změny či jakéhokoliv doplnění
výše uvedených údajů, prosím informujte pracovníky
Ministerstva novou záložkou (příspěvkem).


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: HARRINGTON, Hillary E.
 Příspěvek Napsal: pon 09. črc 2018 17:49:19 
Offline
Kouzelník
Uživatelský avatar

Registrován: pát 02. led 2015 10:19:52
Příspěvky: 51
| +
2. 9. 2015: Ta zrůda, co o mně ví zjevně úplně všechno, mi kompletně aktualizovala index Obrázek

27. 1. 2016: A zase, tentokrát snad ještě důkladněji, včetně zkoušek a některých věcí v blízké budoucnosti Obrázek

1. 3. 2016
OVCE (4x) : Přidán talent k přemisťování (for teh lulz).
4 kouzla z II. na III. úroveň (Fianto Duri, Fumos, Homenum Revellio, Riddikulus)
8 kouzel z I. na II. úroveň (Anapneo, Bona Hasamentu, Brachium Enmendo, Kalkulus, Odhal svá tajemství, Rennervate, Repellentus, Specialis Revelio, prostě všechna, to tak hezky vyšlo)
8 nových kouzel (Abeo Cultivare, Aresto Momentum, Finite Incantatem, Locomotor, Lumos Maxima, Ševelissimo, Spongify, Vulnera Sanentur)

25. 10. 2016
Aktualizace historie a rodiny, předzvěst toho, že se Hillary nejspíš zase brzy objeví ve hře.

21. 11. 2016
Pokinosrazová aktualizace takové jedné drobnosti, za test +1 k lektvarům a kouzla Aresto Momentum a Vulnera Sanentur navýšena o dvě úrovně.
8. 2. 2017
Update rodiny a historie.
18. 7. 2017
Další update historie, přidána odučená kouzla (Aqua Eructo, Cedníkové).


9. 7. 2018
Chápete, že se někdo dokáže bavit tím, že se mnou vymýšlí takovéhle vylomeniny?

_________________


Nahoru 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
 
 Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 4 ] 
Obsah fóra » Kartotéka » Kartotéka dospělých postav » Kouzelníci


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

 
 

 
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Český překlad – phpBB.cz