Registrovat    Přihlásit se    Fórum    Web    Hledat    FAQ
FF Lexikon
Bleskobrk
Rozvrh hodin
Výsledky zkoušek
Flannova statistika
WIP FF Rodokmen
Oznámení pro hráče:Obsah fóra » Kartotéka » Kartotéka dospělých postav » Kouzelníci
 Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 3 ] Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: STEWART, Elizabeth
 Příspěvek Napsal: pon 05. led 2015 22:45:42 
Offline
Kouzelník
Uživatelský avatar

Registrován: ned 04. led 2015 17:54:22
Příspěvky: 218


Obrázekfotografka, cestovatelka, automechanička na volné noze

ObrázekNEBELVÍR
Obrázek byla prefektka, lol
Obrázek 25. 12. 1964
Obrázek smíšený původ
Obrázek Lochnesska
Obrázek


ObrázekHŮLKA
jasanové dřevo | pero ptáka fénixe | 12 palců | málo pružná


ObrázekVZHLED
Bessie… vyrostla. Ne výškově, v této oblasti se pořád drží zlatého průměru, ale ve všech ostatních ohledech je znát, že pomalu dospívá a stává se z ní mladá žena. Už nepůsobí jako kluk v převleku, naopak se snaží vystupovat žensky. Tedy… vzhledem. Chováním jí to pořád moc nejde, ale k tomu se dostaneme.
Jakkoliv to v dřívějších letech vypadalo, že se Bessie plné ženské tvary nevyhnou, jejich vývin se jaksi pozastavil… Prkno Bessie sice není, ale i tak je štíhlounká a s jejím energetickým výdajem asi ani nehrozí, aby se nějak víc zakulatila. I když se jídlu rozhodně nevyhýbá, naopak vždycky nosí po kapsách nějakou sladkost, nejčastěji balíček lékořice, kterou si v poslední době oblíbila.
Pořád ji bezpečně poznáte podle nezkrotných hnědých vlasů. Velmi, velmi kudrnatou hřívu většinou nechává volně, s culíky ani copy se neobtěžuje, jediné, co občas vezme do úvahy, to je nedbalý drdol. Ještě stále používá místo čelenek šátky, které stejnou měrou ráda nosí uvázané kolem krku, zvlášť když je chladno.
Bradu má špičatou, až by se o ni málem jeden pořezal, a stejně tak i nos. Obličeji jinak dominuje pár velkých očí v barvě, která by se asi dala přirovnat k hnědozelené. Občas potřebuje dioptrické brýle. Tedy, ona by je měla nosit pořád, ale to se jí nechce. Co se na Bessie hodně změnilo, to je to, že už neopovrhuje líčidly a naopak se ráda upraví, nejraději používá řasenku a rtěnku, případně lesk na rty. Zkrátka o sebe začala trošku dbát a když stojí v klidu, rozhodně by v ní člověk nepoznal to třeštiprdlo z let minulých.
Má moc ráda různé doplňky, pokud nepočítáme ty vlasové. Občas se chová trochu jako straka a klidně by na sebe navěsila cokoliv, co se jenom trochu leskne. Ovšem od té doby, co se jednou ověsila celou šperkovničkou po zesnulé babičce, u čehož ji nachytal dědeček a ona si pak dva týdny kvůli tomu výprasku, který následoval, neuměla pořádně sednout, tak se dost mírní a bere si maximálně dva řetízky najednou. Na čem ale nešetří, to jsou náramky, kterých má na obou rukou plno, hlavně těch pletených. Na levačce jich ovšem tolik nemá, protože vnitřní stranu zápěstí jí zdobí tetování, které si pořídila na konci léta 1979, když trávila prázdniny u Prestona. Další přibylo v července 1981 a je jím pro změnu tetování fotoaparátu u klíční kosti. Rozhodně to není poslední. Náušnice nosí jenom ty na klipsy, poněvadž nemá propíchnuté uši na ty normální.
Co se oblečení týče, Bessie má pořád v šatníku ujeté kousky. A zimní pletené svetry se šílenými vzory podporuje pořád. Ale taky přišla na chuť i dívčímu stylu, takže u ní najdete už i sukně a slušivé halenky. Pořád ale nesnáší růžovou a místo podpatků si raději nazuje pohodlné tenisky. Docela si oblíbila klobouky, a i když je nenosí v nějak hojné míře, občas na ní lze nějaký spatřit. V zimě nenosí čepice, ale chlupaté klapky na uši, většinou s napodobeninou různých zvířecích oušek. A rozhodně nesmíme zapomenout na ještě jedno poznávací znamení – kolem krku má pověšený fotoaparát, který prakticky nikdy nesundává, pokud nepočítáme školní hodiny.
faceclaim: Annie Clark (předchozí Ellie Kendrick)

ObrázekPOVAHA
Bessie je stejně nezkrotná jako její vlasy a platí na ni pouze dědečkovo slovo. Ten ale většinou nemá potřebu svou vnučku ukázňovat, poněvadž je téměř naprosto stejný jako ona. Je to nekonvenční mladá dáma, jak ji s oblibou nazývá pratetička, a víc rozumu by měl pravděpodobně kdokoliv jiný, postavit ho vedle Elizabeth. Celkově je to dívka hodná zavržení a nepochybně jednou špatně dopadne. To by byl názor pratetičky Marthy, která je ale negativní snad ke všem kromě sebe samé; Bessie se samozřejmě vidí trochu jinak. I když ji učení nikdy nebavilo, rozhodně se nedá říct, že by to neměla v hlavě v pořádku. To, že se bezhlavě vrhne do jakéhokoliv dobrodružství, přece neznamená, že by vůbec nepřemýšlela! Občas má trochu svéráznější nápady a myšlenky celkově a komu se to snad nelíbí, ten má smůlu. Bessie nemá strach se ozvat a když nezaberou slova, jedno dobře mířené kopnutí či dupnutí taky vykoná svoje. Logika jí ale moc nejde, a pokud se jí do pracek dostane nějaká stolní hra či hlavolam, které logiku vyžadují, Bess nad tím zpravidla vůbec nepřemýšlí a vyřeší to prostě od srdce, jaképak copak. Neumí moc lhát, resp. je přitom hrozně rozeznatelná, takže lež od ní uslyšíte málokdy. Pokud se nejedná o případ, kdy se zastává nějakého kamaráda v průšvihu, to pak s klidem přebere na sebe a ani necekne. Bessie je loajální ke všem svým přátelům, i když jich má docela dost. Je to velmi přátelské děvče, které nemá problémy se stydlivostí a je vlastně docela výjimečné, aby jen nehlasně přihlížela. Mluví hrozně hlasitě, takže je většinou k nepřeslechnutí. Dost ráda se směje, se smutkem se popasovat neumí a nedejbože, aby měla někoho utěšovat! I pařez je totiž většinou asi citlivější, Bessie maximálně zvládne vykulit oči a tvářit se zděšeně. Přinejlepším do toho chudáka bude šťouchat ukazováčkem. Že vyrůstala pouze s dědečkem, který jí navíc jen máloco vysloveně zakázal, Bessie má trochu problémy s tím, že občas působí rozmazleně a respektu a úcty příliš nepobrala. Často si dělá, co chce, a pokud se jí snad nějakého výslovného zákazu dostane, stejně dělá všechno pro to, aby ho porušila.

ObrázekZásadně se představuje jako Bessie. Při oslovení 'Elizabeth' má chuť vraždit.
ObrázekPíše hrozně pomalu, protože prakticky ke každému písmenu dokresluje kvítečky.
ObrázekObdivuje hippísáky.
ObrázekA jako mladší chtěla být automechanička. Vlastně možná pořád trochu chce.
ObrázekNeustále s sebou vláčí fotoaparát, resp. dva fotoaparáty. Jeden polaroid a jeden normální. Vášeň pro focení zdědila po dědečkovi a vyvolané fotky si pak vždy z druhé strany pečlivě nadepisuje a poté zakládá do alb.
ObrázekMá poměrně zvláštní styl běhu.
ObrázekKluk je kámoš, ne... něco jiného.
ObrázekFakt moc si chce jednou pořídit motorku.

Obrázek


ObrázekRODINA
Clarence Stewart (*1899). Dědeček z matčiny strany, excentrický stařík, kterému by nikdo jeho věk netipoval. Svého času vystupoval jako krotitel lvů v cirkuse, kam rebelsky utekl od – dle jeho názoru – příliš upjaté rodiny. Jinak to je amatérský vědec a fotograf, který rád cestuje a ještě radši se vrtá v autech. Co na tom, že to vůbec neumí a nadělaný nepořádek dává pak dohromady někdo jiný. Stejně jako jeho vnučka si oblibuje výstřední oblečení a většinou je to právě on, kdo jí pomáhá vymyslet veškeré lumpárny. Na Bessie mu záleží neskutečně, nejen proto, že ji odmala vychovává, ale i proto, že je to připomínka na jeho dceru, která zmizela neznámo kam a které je Bessie věrným obrazem.
faceclaim: Jon Pertwee

Obrázek
Pak tu je ještě prateta Martha, která je snad ještě starší než Clarence a kterou Bessie velmi nemá ráda. On ji vlastně nemá rád skoro nikdo v rodině, ale je hrozně bohatá, takže těch pár hodin, co trvají její návštěvy, se všichni snaží dělat všechno po jejím. Bessie se o to taky dřív snažila, ale pak to vzdala, protože poznala, že pratetičce se nikdy nikdo nemůže zavděčit, ať se pro to jakkoliv přetrhne. A hlavně Bessie oslovuje Elizabeth, což dívka považuje prostě za nepřípustné. Naneštěstí ke všeobecnému smutku (haha) na konci léta 1985 zemřela a většinu svého majetku odkázala právě Bessie, která byla její jedinou něco-jako-vnučkou.


Obrázek


ObrázekHISTORIE
Hazel, Elizabethina matka, byla velmi mladá, když potkala jednoho muže, kterého nečekaně považovala za toho pravého. Vypadal dokonale, ale bylo to jen pozlátko, pod kterým mu šlo pouze o pobavení. Byl to kouzelník, a ač nečistokrevný, mudly zrovna neakceptoval a jakmile zjistil, že je Hazel v očekávání, rychle se vypařil jako pára nad hrncem. Hazel se o jeho schopnostech nikdy nedozvěděla a později se nedokázala přinutit, aby si dcerku zamilovala. Nechala ji v péči svého otce a sama se vydala cestovat. Občas pošle pohled. Bessie tedy vyrůstala bez mateřské lásky, ale nezdá se, že by ji to nějak poznamenalo… moc. Matka jí každopádně nechybí, z těch zřídkavých pohledů ji bere maximálně za jakousi kamarádku, protože jiný vztah k ní skutečně nemá. Mnohem více samozřejmě logicky přilnula ke svému dědečkovi a vlastně by dětství pod jeho taktovkou nevyměnila ani za nic. Nejradši lítala po venku, hračky u ní příliš úspěchu neměly, a když už, rozhodně nešlo o panenky od pratetičky, které pokaždé nějakou záhadou skončily ostříhané dohola. Kouzla v tom prsty neměla, jenom Bess. Když už jsme u toho kouzlení… to bylo takhle jednou velmi, velmi teplé letní odpoledne a malá slečna Stewartová ležela u rybníka, rukama si podpírala bradu, nohama klátila ve vzduchu a myslela na to, že tohle teplo je až moc hrozný a jak super by bylo, kdyby v létě třeba existoval aspoň jeden sněhový mrak, pod kterým by se lidi mohli vždycky ochladit. Pak už si pořádně pamatuje jen zděšené výkřiky ostatních návštěvníků rybníku a divné lidi s klacky v rukou, ze kterých se nakonec vyklubali kouzelníci, kteří se přišli za prvé zbavit toho mraku, z něhož se hustě sypal sníh, za druhé promazat postiženým lidem paměť a za třetí zpravit Bessie a jejího dědečka o tom, že má z vnučky zjevně čarodějku. Dívka se tedy o svých kouzelných schopnostech dozvěděla o trochu dříve, než jí pak přišel i dopis z Bradavické školy čar a kouzel, kam se už nesmírně těší, i když se jí moc nechce opustit dědečka.

Stručná herní historie:
Z prvního ročníku si Bessie přivezla minimálně tunu fotografií, protože fotila už od samého začátku, co nastoupila poprvé do vlaku. („Nazdar, já si vás vyfotím, jo, můžu? Budete mít památku!“) Kromě plných alb si ale také přivezla spoustu kamarádů a nalezenou vášeň pro přeměňování a létání, ale to zatím jen rekreačně, ačkoliv do budoucna nevylučuje, že to třeba zkusí v kolejním týmu. A taky pravděpodobně během svého prvního roku Bessie vytvořila rekord v počtu bouchnutých kotlíků při lektvarech. A přitom ona se vždycky tak snažila!
Druhý ročník se pak nesl ve znamení bradavických Hladových her, kde byla Bessie jednou z nejmladších účastnic, ale zároveň také jednou, která to dotáhla mezi nejlepší čtyřku, což byl, přiznejme si to, na druháka docela úspěch, ačkoliv je stejně tak jisté, že Bessie sama netuší, jak se jí to pořádně povedlo. Nejspíš byla ve správný čas, na správném místě. O něco větší dobrodružství už pak Bessie zažila jenom na školním plese, kde si musela navléknout šaty. A jinak zase fotky, fotky, fotky, plus o prázdninách před třetím ročníkem strávila pár dní dohromady s Dantem, Isaacem a Samanthou a bylo to super.
Třetí ročník si pisatelka moc dobře nevybavuje, ale Bessie se každopádně dost spřátelila s Preclíkem, který toho nejspíš chvílemi lituje, zvlášť když ho Bessie naveze do nějaké kraviny, a teď se stoprocentně řadí mezi její nejlepší přátele. A vlastně s ním byla i na vánočním plese. Taky se dostala na náhradnickou lavičku v nebelvírském famfrpálovém týmu, účastnile se exkurze do muzea létání, panu profesoru Frewovi z ní při lektvarech nejspíš definitivně cvaklo a spoluorganizovala hromadné bruslení o vánočních prázdninách. Letní prázdniny před čtvrtým ročníkem opět strávila s přáteli, to by jinak nešlo, ale nejméně zapomenutelné byly poslední prázdninové dny, kdy byla na návštěvě u Prestona. A měli dům jenom pro sebe. Takže prvního září dorazila k vlaku s tetováním na ruce, barevnými pramínky ve vlasech a s definitivním přesvědčením, že kluci pro ni budou prostě jenom kámoši.
Čtvrtý ročník zahájila Bessie pokecem na astronomické věži s člověkem, od kterého to asi nejméně čekala, s Daryou Udinovou. Kupodivu se u toho nechovala jako potřeštěný blázen, a tak se těch chvilek na popovídání s Daryou nacházelo přes rok čím dál víc, dokonce spolu seděli několikrát na hodinách a byly spolu pouštět kouzelné rachejtle. A možná, malinko, si Bessie uvědomuje, že se jí Darya nelíbí jen jako kamarádka, ale rozhodně ji nenapadlo, aby to snad někdy filtrovala ven. Ne, kdepak, to zůstane tajemstvím. Všem kromě Prestona. Dost času ale Bessie trávila i s ostatními kamarády, s Dantem, Samanthou a Prestonem si uspořádali takovou menší vánoční besídku v klubovně, což bylo děsně fajn. Hlavně to cukroví, co přinesl Dante. Co se týče famfrpálu, tam pořád zůstává na náhradnické lavičce, což jí ani v nejmenším nevadí. Konec školního roku se nesl ve znamení úspěchů, protože ji Darya pozvala na prázdniny. No a Nebelvír vlastně vyhrál školní i famfrpálový pohár.
Pátý ročník nezačal moc dobře. Pomineme-li šok z toho, že jí sova přinesla prefektský odznak, Bessie se od Prestona dozvěděla, že Dante byl na návštěvě u Daryi a tam se s ní líbal. To se jí vůbec nelíbilo a ve vlaku s tím konfrontovala Daryu. No a pak přirozeně musela s pravdou ven. Ačkoliv se Bessie bála, že ji Darya vezme pánvičkou, nestalo se tak a během školního roku se tak nějak... sblížily. Dost. Taky si to všechno vyříkala s Dantem a bylo to dobré. Absolvovala Survival v Antarktidě, vánoční ples v šatech a s Daryou, sáňkovačku pod taktovkou Maeve, a ačkoliv se blížící se zkoušky snažila ze všech sil ignorovat, úplně mimo ni nešly a snad se i trochu učila. I když asi jen u minima předmětů jí to k něčemu bylo.
Šestý ročník byl hrozně super, minimálně v tom ohledu, že se nestala žádná katastrofa, NKÚ se Bessie podařilo prolézt a ještě navíc spoustu času trávila s Daryou, do které byla skutečně zamilovaná. Ale pak se to všechno posralo.
Sedmý ročník fakt nezačal šťastně, protože se jí o prázdninách Darya provdala za Everetta Kinga, a to prostě Bessie zprvu neskousla. Ale nakonec se s tím jakžtakž smířila, i když ve skutečnosti v duchu trpěla. Nicméně jakkoliv se všechno zdálo v pořádku (samozřejmě v jejich vztahu, v kouzelnickém světě to šlo tenkrát docela do hajzlu), když jí po škole Darya sdělila, že je s Everettem v očekávání, Bessie to už neunesla a hned po zkouškách vysvištěla pryč do světa. Kontakt udržovala jenom s dědou, aby se o ni nebál (v jednu chvíli se k ní dokonce na cesty připojil, ale přece jen už má svůj věk), a prostě cestovala a fotila a učila se opravovat auta. Do Anglie se vracet nechtěla, ale nakonec ji přece jen jedna (ne)milá událost aspoň na nějakou dobu přinutila.


ObrázekSCHOPNOSTI

Létání 7/10
Lektvary 5/10

Přeměňování +1
Létání +2
+1 ke kouzlům seslaným na zvířata
Lektvary -1
přemisťování

Obrázek
Drmolící dryák, Kamarádský koktejl, Kouzelné rachejtle, Lektvar dobrého zraku, Lektvar na léčení vředů, Lektvar vytrvalosti, Lektvar zapomnění, Lektvar proti strnulosti, Mast na léčbu popálenin, Matoucí utrejch, Nadouvací roztok, Ohlupující odvar, Pohodový odvar, Posilující odvar, Postaršující lektvar, Sršící roztok, Škytací roztok

Obrázek
Accio, Alohomora, Expecto Patronum (vikuňa), Lumos/Nox, Wingardium Leviosa
P
Anapneo (+1)
Asius
Avis
Avifors (+1)
Balit! (+2)
Bona Hasamentu
Colovaria (+1)
Crinus Muto
Densaugeo (+2)
Ducklifors
Duro
Engorgio
Entomorphis
Episkey
Evanesco (+1)
Herbifors
Incarnifors
Kanáří přeměňovací kletba
Lapifors
Multicorfors
Mustelfors (+1)
Orchideous
Polštářové kouzlo
Pouta na tebe
Pullus
Quietus
Reducio
Rennervate
Reparo (+2)
Sonorus
Snufflifors
KF
Abeo Cultivare
Aquamenti (+2)
Aresto Momentum (+1)
Awinio Radix (+1)
Calvorio
Cantis (+1)
Deprimo
Depulso
Finite Incantatem (+1)
Glacius
Incendio (+1)
Locomotor Mortis
Obscuro
Povzbuzující kouzlo (+2)
Pulírexo (+2)
Revelio
Silencio
Specialis Revelio
Ukaž mi cestu (+1)
Zateplovací kouzlo
OPČM
Arania Exumai
Bombarda (+1)
Confundo (+2)
Everte Stati (+2)
Expelliarmus (+2)
Furnunculus (+1)
Immobulus
Impedimenta
Kletba cukání ušima
Koktací kletba
Mdloby na tebe (+2)
Mucus ad Nauseam (+1)
Periculo
Petrificus Totalus (+2)
Plantamitto
Protego (+2)
Relashio
Rictusempra (+2)
Riddikulus
Tarantallegra

ObrázekZKOUŠKY NKÚ

OPČM - Mizerné
Kouzelné formule - Přijatelné
Přeměňování - Přijatelné
Lektvary - Mizerné
Věštění - Nad očekávání
POKT - Nad očekávání
Studium mudlů - Vynikající


ObrázekINVENTÁŘ

školní uniforma
(ozdobená květinkami)
učebnice pro 7. ročník
cínový kotlík
(a další propriety k lektvarům)
Ingredience: 2× bezoár, 3× žihadlo rotulice, třemdava, skarab, měsíční kámen, žaberník, bradavičný prášek
lahvička mnoholičného lektvaru
(výdrž 1 hodina a 40 minut)
...a další školní pomůcky
velká sbírka čelenek
velká sbírka šátků
velké množství umělých květů
Polaroid SX-70
Canon IVSB2
jiné fotografické vybavení
bezedný bublifuk střídající tvar bublin (kolejní zvířata)
duhový bleskobrk z hodiny KF
ilustrovaný Bestiář kouzelných tvorů
lahvička Felix Felicis
plátěná taška uvnitř větší
jedna moc vtipná fotka z euforické hodiny OPČM
samojezdící model autíčka Ford Mustang Boss 302
hrneček s dinosaurem
zápisník, který otevře jen ona
klapky na uši ve tvaru kluběnek
starý Flexaret
špičák tuleně levhartího

_________________
Obrázek
| +
Obrázek__Obrázek


Naposledy upravil Bessie Stewart dne pát 18. bře 2016 19:02:34, celkově upraveno 3

Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: STEWART, Elizabeth
 Příspěvek Napsal: sob 10. led 2015 9:48:54 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte 07. srp 2012 18:03:39
Příspěvky: 730
Obrázek
POVOLENO
STEWART, Elizabeth
...............................................
Tato karta byla oficiálně povolena Ministerstvem Kouzel.
V případe potřeby úprav, změny či jakéhokoliv doplnění
výše uvedených údajů, prosím informujte pracovníky
Ministerstva novou záložkou (příspěvkem).
Zároveň Vás prosíme, abyste si zkontrolovali
svoji soví poštu (PM).


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: STEWART, Elizabeth
 Příspěvek Napsal: sob 09. pro 2017 21:31:58 
Offline
Kouzelník
Uživatelský avatar

Registrován: ned 04. led 2015 17:54:22
Příspěvky: 218
| +
3. 4. 2015 Som aktualizovala. 8-) (po zařazování)

10. 1. 2016 - aktualizace po Hrách
- na třetí úroveň navýšeno Expelliarmus, Petrificus Totalus, Reparo
- na druhou úroveň navýšeno Rictusempra, Colovaria, Balit!, Protego, Lumos/Nox
- nově zapsáno Confundo, Awinio Radix, Densaugeo, Furnunculus, Episkey, Aquamenti, Anapneo, Accio, Arania Exumai
- ingredience: 2× bezoár, 3× žihadlo rotulice, třemdava, skarab, měsíční kámen, žaberník, bradavičný prášek (žádný větší smysl v tom nehledejte, Bessie to pravděpodobně stejně nikdy nevyužije :D)
- plátěná taška přes rameno, která je větší uvnitř
- ilustrovaný Bestiář kouzelných tvorů (trvale +1 bonus ke kouzlům seslaným na zvířata)
- lahvička Felix Felicis

18. 3. 2016
- stručná herní historie + jedna věta ve vzhledu, ale aktualizováno hlavně kvůli jedné zajímavosti Obrázek

23. 10. 2016
Flanneee, podívej, já jsem aktualizovala kartu! :DD Resp. jenom vzhled, protože povahu jsem usoudila jako téměř pořád stejnou, ale doplnila jsem lektvary a kouzla za celý třetí ročník! A kraťoučkou herní historii za třeťák.

9. 12. 2017
NKÚ edit:
- 100% kouzla
- přemisťování
- 2. úroveň: Confundo, Ukaž mi cestu, Cantis, Finite Incantatem
- 3. úroveň: Everte Stati, Protego, Mdloby na tebe, Aquamenti
- nově naučená: Entomorphis, Polštářové kouzlo, Calvorio, Obscuro, Relashio, Koktací kletba
- lektvary navýšeny na 6, dva body přesunuty do létání, naučen Kamarádský koktejl
- za nepovinné: Kletba cukání ušima, Kanáří přeměňovací kletba, Povzbuzující kouzlo (navýšeno)

A pak jsem aktualizovala naučené věci po hodinách, takže něco už třeba sedět nebude.

13. 1. 2018
Hahaha, tady jsem mohla aktualizovat aspoň OPČM! Plus posunut ročník, herní historie přibude příště, fakt.

_________________
Obrázek
| +
Obrázek__Obrázek


Nahoru 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
 
 Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 3 ] 
Obsah fóra » Kartotéka » Kartotéka dospělých postav » Kouzelníci


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

 
 

 
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Český překlad – phpBB.cz