Registrovat    Přihlásit se    Fórum    Web    Hledat    FAQ
FF Lexikon
Bleskobrk
Rozvrh hodin
Výsledky zkoušek
Flannova statistika
WIP FF Rodokmen
Oznámení pro hráče:Obsah fóra » Kartotéka » Kartotéka dospělých postav » Kouzelníci
 Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 3 ] Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: FREW, Anastasia C.
 Příspěvek Napsal: pát 21. srp 2015 10:14:17 
Offline
Kouzelník
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 20. srp 2015 16:52:32
Příspěvky: 99
Obrázek
HŮLKA: pero fénixe + javor + 12 palců + nepoddajnáVZHLED
FC: Scarlett Simoneit
Annie je průměrně vysoká slečna, které byste si v davu nevšimli, kdyby se kolem ní neustále neozýval veselý smích či aspoň hovor. No a kdyby nebyla tetovaná, ale o tom až později. Rozhodně nepatří mezi obézní část populace, spíše by o ní někdo mohl říct, že je skoro vyhublá, a zlí jazykové by ji mohli dokonce označit za anorektičku. Což samozřejmě není pravda, mladá žena má jen to štěstí, že vlastní úžasný, všekonzumující metabolismus, který jí dovoluje pořádat typicky Mrzimorské žranice, a nevypadat přitom jako koule sádla. Navíc Annie občasným sportem figuře napomáhá k tomu správnému, kýženému vzhledu, díky němuž ji už několikrát mudlové chtěli najmout jako modelku.
Její úzký, spíše špičatý obličej, doplňují malá ouška, usměvavé růžové rtíky, a rovný nos, přes nějž se až na dívčiny tváře táhne kolonie pih, tak výrazných na její poměrně bledé pokožce. Která se mimochodem opravdu snadno spálí, ošklivě zrudne, a ještě ošklivěji se pak začne loupat. Proto ostatně Ann používá opalovací krémy. A to skoro pořád. Do šedomodrých očí, disponujících několika škálami veselých jiskřiček a dokonale černými, dlouhými řasami, jí často padá ofina temně hnědých, až skoro černých vlasů, připomínajících hebký vodopád ebenového sametu, a spadajících dívce až do půli zad. Jsou to však právě oči, kryté docela hustým obočím, a obtažené ještě obvykle černou linkou, které jsou její největší zbraní, poněvadž dokáží vykouzlit tak hypnotizující pohled, že mnohdy přehlédnete i fakt, že je Anastasia vlastně téměř placatá jako prkno, a dámských vnad zdědila opravdu jen poskrovnu. Navíc právě v psích a jiných pohledech se Annie cvičila vlastně už odmalička. Ale upřímně, kdo to někdy nezkoušel, že?
Ačkoliv je štíhlá a působí drobně, má Annie v poměru k tělu docela velké ruce a dlaně, a dlouhé prsty. Dříve z toho měla docela komplexy, ale dnes si už na ty svoje lopatičky vlastně docela zvykla, a už by neměnila.
Co je asi ale na dívce nejvýraznější, je tetování fénixe, které se vine od jejího ramene až po téměř celé horní polovině pravé ruky. Ač se to nezdá, má pro slečnu Frew skutečně hlubší význam než jen nějaký obrázek na kůži. Krom spojení s hůlkou totiž znamená ještě něco více, ale to už do popisu vzhledu nepatří. Nedávno ještě přibyly růže a jiné, takže spolu s fénixem tvoří tetování skoro celý rukáv. Jediný problém s tetováním je samozřejmě ten, že symboly fénixe jsou v tuto chvíli tak trochu tabu, a tak ho Annie musí chtě nechtě schovávat. A to i přes fakt, že si ho nechala udělat už v šestnácti, kdy ještě zákaz neplatil, a s rebely nemá obrázek nic společného.
Pokud Annie potkáte, bude mít na sobě obvykle tmavé kalhoty nebo šortky, doplněné bílým nebo šedým tričkem či tílkem, ideálně bez potisku. Pokud už náhodou na sebe vezme něco se sukní, budou to asi spíše šaty. Sukni nosí jen, pokud to situace vyžaduje.Ne že by se snad bránila dívčímu stylu oblečení, jen je jí prostě v kalhotách pohodlněji - mají totiž kapsy. Tak. Nerada nosí vysoké podpatky, a pokud byste na ni chtěli navléct nějaká cinkrlátka kolem krku, taky vám nepoděkuje. Stejně tak preferuje pouze barvy v odstínech šedé. Nebo bílé a černé, samozřejmě. Výjimku tvoří občasná žlutá nebo námořnicky modrá.POVAHA
Moudrý klobouk se kdysi při zařazování Anastasie rozhodoval mezi Nebelvírem a Mrzimorem. Kdoví, proč nakonec vyhrála právě žlutá kolej, snad proto, že si Ann sama přála skončit právě tam - u stolu totiž seděl jeden děsně sympatický student, ale to zase patří až do položky 'historie'. Nakonec ale krom dobrodružné povahy, smyslu pro spravedlnost a kdovíco, zvítězila spíš ta sluníčková stránka Anniiné osobnosti, a tak skončila mezi Žluťásky. A skutečně, zapadla tam ukázkově. Ann je totiž typický přátelský extrovert, někdy až moc, až by kdekdo neřekl, že je sestrou vlastního bratra. Absolutně jí nedělá problémy navazovat nové kontakty, a je ochotna komukoliv a kdykoliv pomoci, stačí požádat. Je to hodně aktivní osoba, takže sport, nejčastěji plavání, které úplně zbožňuje, nebo třeba i létání, jsou u ní téměř na denním pořádku. No a nebo pěší turistika, to je taky její. Rozhodně jí nedělá problém spát půl léta někde pod širákem, ideálně s bandou kamarádů. No a to i proto, že je to fakt žůžo dobrodrůžo, no ne? Ke svým přátelům, které si mimochodem dělá celkem snadno, ale jen málokterý je skutečně považován za toho hodně dobrého kamaráda, je skutečně velmi loajální a věrná. Pokud jí svěříte tajemství, rozhodně nehrozí, že by ho někde vyslepičila. Ne, pokud je přesvědčená, že to pro vás nebude dobré. Něco jiného je situace, kdy si myslí, že využití nějakého tajemství dané osobě pomůže. Pak je schopná možná omylem prozradit i to, co nechtěla. Ostatně to souvisí s tím, že je ukecaná. A to tak, že hodně. Mluví pořád a ráda, a je jí úplně jedno, jestli zrovna plácá jeden nesmysl za druhým.
Jako snad v každém, i v Ann se schovává takový ten lehce zlomyslný ďáblík, který v přítomnosti některých osob vychází najevo více, než když se slečna baví s někým jiným. Pokud si o to koledujete, nesmíte se pak divit, co Anastasii napadne vám provést. Je to holka do deště, pro každou zábavu, a že někdy ty vtípky zrovna nesouhlasí třeba s etickými kodexy, no tak co? Ta důležitá pravidla se ale snaží dodržovat. Navíc je docela přizpůsobivá okolnostem, upřímně, kdybyste měli za bráchu Thoma, taky byste byli, a pokud ví, že to prostě jinak nejde, dokáže se chovat podle daného řádu. I když ji to samozřejmě vůbec nebaví. Miluje totiž chaos a nahodilosti, překvapení a náhodné události, prostě cokoliv, díky čemuž je život méně nudný. Je to neuvěřitelná bordelářka, což se ale docela úspěšně snaží kvůli bráchovi anulovat. Ráda cestuje, i když zatím jen po Británii, a plánuje, že jednoho dne vyrazí na okružní cestu kolem světa. Jen ona a její kocour. No a možná těch pár kamarádů. No a abychom nezapomněli, je to maličko výbušná povaha, i když pravda, čím je starší, tím více se uklidňuje. No a jelikož má tak trochu defaultně všechny kolem děsně ráda (samozřejmě existují i výjimky!), je pro ni docela těžké se zamilovat. Nebo spíš poznat, že je do někoho zamilovaná. Ale řekněte, víte třeba vy vždy, kde už je ta hranice mezi přátelstvím a láskou? Ne? No tak prosím. V tomhle směru ale nedělá rozdíl mezi kluky a holkami - už byla zakoukaná jak do jednoho spolužáka, tak na čas i do kamarádky.
Na závěr ještě malá rada či varování. Pokud Annie chcete něčím naštvat, oslovte ji celým křestním jménem. Opravdu. Funguje to jako červené tlačítko, spouštějící výbuch jaderného reaktoru.RODINA
Rod Frew je jeden z těch starých britských rodů, jejichž kořeny sahají až hluboko do historie, ale které během času postupně ztratily jak svou čistokrevnost, tak i slávu a lesk. A samozřejmě i finance. Přesně tak, kdysi vážení a bohatí členové tohoto rodu nejen že přišli o lesk svého jména, ale i o nemalé jmění, jehož většina se rozpadla v prach dílem neuvážených investic v posledních generacích. Dnes už jejich jméno nemá zvuk, a oni mají peněz tak nějak akorát, aby z toho vyžili.

Klan Frew | +
Archibald Frew (*1922), Anniin tatínek a hlava rodiny, je hnědovlasý muž rozložitější postavy, po kterém dívka částečně zdědila modrou barvu očí. Bývalý student Zmijozelu nyní pracuje jako odeklínač, a snaží se mimojiné udržet majetek rodiny v nějaké pokud možno přijatelné výši.

Evelyn Frew (*1928), maminka, je čarodějka smíšeného původu, která stejně jako její dcera studovala v Mrzimoru. Štíhlá blondýnka se zelenýma očima zůstává doma a stará se nejen o chod domácnosti, ale i o rodinné sídlo, v němž už z původního služebnictva zbylo jen opravdu málo věrných.

Robert Frew (*1949) je nejstarším Anastasiným bráškou, podobá se otci, ale v Bradavicích studoval v Havraspáru. Je hodně chytrý a jde mu to se všemožnými živými tvory, což dokazuje i ve svém zaměstnání magizoologa. Tuhle práci mu Ann hodně dlouho záviděla, poněvadž mu umožňuje mimo jiné pracovně cestovat.

Thomas Frew (*1953), druhý bráška, je tak trochu složitá osoba na popsání. Trpí totiž jistou formou OCD, a než to Annie jako malá pochopila, měla kvůli jeho posedlosti například pořádkem, skutečně problémy. V těch nejhorších telecích letech o něm nemluvila jinak než o bráchovi Magorovi, ale ve skutečnosti ho má opravdu ráda. Thomas se vystudoval v Havraspáru a v jednu dobu v Bradavicích i učil.
Ex-postava jiného hráče, jejíž kartu momentálně už nelze najít.

Bábi Beatha Frew (*1899) je asi poslední členkou rodiny, která stojí za to nějak vypisovat. Je to stará dáma, libující si v extravagantním oblékání, a mimo jiné provozující zcela zapáleně naprosto nepřesné věštění. Prý ale kdysi předpověděla, že Thomas nebude normální. Ann si myslí, že tím způsobila mamce podvědomě tolik strachu a starostí, že to ve výsledku mělo na to mimino opravdu vliv, a Thom se pak narodil takový, jaký se narodil.CESTA ŽIVOTEM
PŘEDHERNÍ HISTORIE
Anastasin život byl, alespoň dle jejího názoru, už od počátku ovlivněn existencí brášky Thomase. Na dětství, které asi jinak prožívala úplně stejně, jako všichni její vrstevníci a kamarádi, si pamatuje jen mlhavě. A většinu vzpomínek stejně tvoří rodičovské příkazy, aby si ten nepořádek v pokoji pořádně uklidila a pokud možno srovnala věci podle barvy a velikosti. Což Ann rozhodně ani trochu nechápala, a už vůbec jí nedocházelo čím to je, že její velký bráška dělá scény jako nějaká hysterka, kdykoliv nechala třeba v kuchyni rozházené umazané talíře, nebo zapomněla roztřídit špinavé prádlo podle barev. A pokud náhodou Thomas vstoupil do jejího pokoje, kde to jako u správné bordelářky obvykle vypadalo jako po výbuchu menší bomby? No to byl teprve pořádný problém. Naštěstí se časem Ann naučila, že si pokoj bude zamykat, když nic jiného, a ve společných prostorách domu se alespoň z devadesáti procent dokázala vyvarovat veškerým deviacím od normálu. Bráška si ale získal nálepku magora, a hodně dlouho o ni nedokázal přijít. Ne že by ho Annie neměla ráda, ale zkuste prckovi vysvětlit, že on za to nemůže, že se tak narodil.
Období, kdy se u mladé Frewovic holky začaly objevovat kouzelnické schopnosti, bylo tedy o něco intenzivnější, než u jiných rodin. Poněvadž zaprvé, Annie byla zrovna ten typ, který příchod kouzel doprovázel poněkud bouřlivěji, no a zadruhé, Thomase praskající žárovky a přetékající kohoutky u umyvadel trošičku doháněly k šílenství. I tyhle projevy kouzel ale nakonec ustaly, a Ann se raději naučila, držet si od bratra spíše odstup. Chvílemi jí to vadilo, ale co by pro jeho psychický stav neudělala, že.
V jedenácti letech nastoupila Anastasia do Bradavic, a jak už bylo zmíněno, Moudrý klobouk se nemohl rozhodnout mezi Mrzimorem a Nebelvírem. Ann si ještě dnes živě pamatuje, jak si na krátkou chvíli odhrnula látku klobouku z očí, a rozhlédla se po těch dvou kolejních stolech. No a na plné čáře to vyhrál Mrzimor, poněvadž u toho stolu seděl děsně sympatický kluk, kterého prostě chtěla za kamaráda. Tím klukem byl o rok starší spolužák, Arsen Quinn. Se kterým se sice první večer pokoušela bavit, ale jelikož si potom našla přátele spíš ve vlastním ročníku, už ho vídala spíše jen náhodou na chodbách či ve spolce, případně na famfrpálových trénincích, kam rok co rok vlastně chodila jenom proto, aby právě na Quínně mohla chodit koukat. Přesně tenhle mladík byl totiž taková její první platonická láska, což mimochodem zpětně pochopila až nedávno, no a tyhle pocity postupně vymizely pod miliony jiných dojmů. Samozřejmě, že některé ty dojmy souvisely i s pácháním různých lumpáren.
Během prázdnin se pak chytávala jedné místní party u nich doma, a upřímně řečeno, byli to takoví rebelové, spíš v tom špatném slova smyslu. Zaprvé, naučili Ann kouřit, čemuž se vždy během školního roku snažila odvykat (a docela se jí to povedlo, ač ve stresu mívá někdy na cigárko chuť) a jako bonus, po příjezdu na vánoční prázdniny roku 1976/77 ji přemluvili, aby se nechala tetovat. Což ve výsledku zase nesl hůř bratr než zbytek rodiny, když se viděli. Právě mezi touto partou mimochodem byla ona slečna, druhá osoba, u které si Ann uvědomila, že je do ní asi zakoukaná. Ale i to časem nějak přešlo.
A jinak? Annie si nemohla ani krapet stěžovat na svůj život. Měla se tak dobře jak jen mohla, a v Bradavicích, stejně jako spousta jiných studentů, našla svůj druhý domov. Přes NKÚ nějak prolezla, a OVCE se tenkrát v páťáku zdály ještě dost, dost daleko.

HERNÍ HISTORIE
Ani další dva roky v Bradavicích nebyly příšerné. Vlastně, Annie si je užívala plnými doušky. Měla své kamarády, Juliana a Caspera z koleje, ty především, ale i ostatní z jiných kolejí, a jak se ukázalo hlavně v případě nebelvírského Billyho, klidně i z jiných ročníků. Pořád dělala různé lumpárny a nikdy nezkazila žádnou legraci, účastnila se akcí, jak mohla, však byla i na kurzu přežití profesora Finniana, jehož příjmení snad nikdo nezná správně, a netrvalo dlouho, a byly tu OVCE. Řekněme, že se Ann povedlo nějak přes ně projít. A nastalo období dvou měsíců zmatku, kdy si nejen začala pořádně uvědomovat současnou situaci v kouzelnickém světě, před níž se doposud snažila zavírat oči, ale taky jí začalo docházet, že si musí hledat práci. Poněvadž teď už je dospělá, nebo tak něco. Takže se v srpnu 1979 odhodlala poslat Brumbálovi žádost o místo ve škole. Což, vzhledem k jejím známkám, bylo docela troufalé, ale ona chtěla do Bradavic zpátky, a vlastně by jí bývalo nevadilo ani kdyby měla být třeba uklízečka.
A skutečně, Brumbál se nad ní smiloval a dal slečně Frew možnost ukázat že to, že nebyla zrovna dobrou studentkou nemůže znamenat, že by nebyla dobrou učitelkou. Bohužel po krátké chvíli, kdy Annie zkoušela učitelské povolání, se ukázalo, že si rozhodně neumí udržet ve třídě dostatečnou morálku, a tak se mladá Frewová rozhodla z Bradavic na krátkou dobu odejít, trochu zestárnout, nabrat zkušenosti a třeba se jednoho dne vrátit. Rok chodila na nástavbové studium Obrany, a pak?Tak nějak se protloukala přes různé brigády a občasné výpomoci tam či tuhle, jen aby zjistila, že se jí po Bradavicích zase stýská. A teď? Je ve stádiu kdy neví, jestli Brumbála žádat o práci ještě jednou, nebo zkusit štěstí někde jinde.ZAJÍMAVOSTI

+ V době, kdy se její spolužáci učili Riddikulus ležela na ošetřovně, a dodnes nezná podobu svého bubáka.
+ Opravdu z duše nesnáší svoje jméno, a pokud jí někdy oslovíte jinak než Annie, asi si to u ní pořádně rozlijete.
+ Neschvaluje momentální ministerskou politiku. A toho fénixe si prostě odstranit NEDÁ.
+ Miluje veškeré jídlo. Jediné, co není schopná vložit do pusy, jsou všemožné mořské potvůrky typu chobotniček.
+ Má fakt moc ráda děti. A ne, nemyslíme tím na česneku.
+ Věří v znovuzrození lidské duše. Podle její teorie totiž duše cestuje mezi jednotlivými těly skrze tisíce životů, a v každém z nich má nějaké poslání či úkol, který si ale nemusí vůbec uvědomovat. Právě tohle symbolické vstávání z popela jako nový člověk má symbolizovat její tetování fénixe.MAJETEK

Vlastně nic tak extrémně důležitého, snad sentimentálně schovaná uniforma a nějaké ty fotky s přáteli, zase tak majetná Annie opravdu není.
MAZEL
Štístko je kocour, kterého v deseti letech Annie našla na ulici jako kotě, a už s ní taky zůstal. A že si ho musela pořádně vydupat, poněvadž kočka v domě přeci značí narušení daného pořádku o milion procent (zvlášť pokud je to kotě, kocourek, a ten všechno značkuje a... chápeme...)? To jen její lásku k tomuhle tvorečkovi znásobilo. Je to její miláček a zlatíčko, na které nedá dopustit, a kterému se svěřuje, pokud zrovna nemá svůj den. Je to úplně obyčejná pouliční kočičí směska, ale možná proto je i mnohem inteligentnější než některé přešlechtěné kočičí potvory.
| +
ObrázekDOVEDNOSTI

Talent: OPČM+1, Formule+1
Lektvary 3/10
Létání 4/10
Přemisťování
Nitrobrana
LEKTVARY

Amorův šíp
Drmolící dryák
Lektvar zapomnění
Nápoj euforie
Životabudič

MAGIE

100%
Lumos/nox
Wingardium leviosa
Alohomora
Expecto patronum (fénix)
Accio
+2
Bombarda (maxima) +1o
Confundo +1o
Mdloby na vás +1o
Relashio +1o
Incendio +1f
Awinio radix +1f
+1
Protego (maxima) +1o
Rennervate
Reparo
Pulírexo +1f
Priori Incantatem +1f
Immobilus +1o
Obscuro +1f
Geminio+1f
Bona hasamentu
+0
Aquamenti +1f
Abeo Cultivate +1f
Risus Hilaris +1f
Colloportus +1f
Dolévací kouzlo +1f
Cistem Aperio +1f
Portus +1f
Obliviate +1f
Expulso +1f
Voateaceterain
Reparifarge
Trastuli Alius

ZKOUŠKY

NKÚ
V: OPČM
N: Kouzelné formule
P: Lektvary, Studia mudlů, Péče o kouzelné tvory
M: Přeměňování, Bylinkářství, Dějiny čar a kouzel
H: Věštění
T: Astronomie
OVCE
V: OPČM
N: Kouzelné formule
P: Lektvary, Studia mudlů, PoKT


Naposledy upravil Annie C. Frew dne sob 03. úno 2018 15:37:34, celkově upraveno 10

Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: FREW, Anastasia C.
 Příspěvek Napsal: ned 23. srp 2015 8:08:53 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte 07. srp 2012 18:03:39
Příspěvky: 732
Obrázek
POVOLENO
FREW, Anastasia C.
...............................................
Tato karta byla oficiálně povolena Ministerstvem Kouzel.
V případe potřeby úprav, změny či jakéhokoliv doplnění
výše uvedených údajů, prosím informujte pracovníky
Ministerstva novou záložkou (příspěvkem).


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: FREW, Anastasia C.
 Příspěvek Napsal: sob 03. úno 2018 15:44:15 
Offline
Kouzelník
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 20. srp 2015 16:52:32
Příspěvky: 99
AKTUALIZACE

15/11/05 - Kouzla z hodiny s Carterovou (Awinio radix + úroveň, připsáno Aquamenti, Abeo Cultivate, Risus Hilaris, Colloportus) Also známé postavy ↓
16/03/28 - Nahozeno do sedmáckého stavu, plus mínus...
16/09/07 - Mód absolvent, possible přehození do profesorského stavu (uvidíme...), dopsána stručná herní historie.
18/02/03 - Překopávka po díře, stav nezaměstnaná, přidaný kousíček historie, nová grafika, kosmetické úpravy popisu vzhledu a povahy.

Názory na postavy | +
JULINKA Montpellier +
CASPER Connolly +


BILLY Stone +


CRYSTAL Carter -
DÁJA Gall +
Mozkomor Athanasius asi+?; nezná příjmením

_________________
| +
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek


Nahoru 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
 
 Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 3 ] 
Obsah fóra » Kartotéka » Kartotéka dospělých postav » Kouzelníci


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

 
 

 
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Český překlad – phpBB.cz