Registrovat    Přihlásit se    Fórum    Web    Hledat    FAQ
FF Lexikon
Bleskobrk
Rozvrh hodin
Výsledky zkoušek
Flannova statistika
WIP FF Rodokmen
Oznámení pro hráče:


Vážení hráči, dovolujeme si upozornit na čistku neaktivních účtů, která proběhne začátkem března. Pokud o své účty nechcete přijít, jednoduše se na ně do 28.2. přihlaste. Více info v článku na webu.


Obsah fóra » Kartotéka » Kartotéka dospělých postav » Kouzelníci
 Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 2 ] Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: CONNOLLY, Casper T.
 Příspěvek Napsal: sob 12. zář 2015 13:49:29 
Offline
Kouzelník
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 03. zář 2015 17:30:08
Příspěvky: 63
Obrázek
Casper Tobias Connolly
Kolej: Mrzimor
Ročník: šestý
Datum narození: 13.4.1961
Národnost: Skotská
Původ: kouzelnický nečistokrevný

Hůlka: cedr pero fénixe 12 a 3/4 palce neohebná


Obrázek
VZHLED
Casper je takové to sluníčko, kterému úsměv z tváře zmizí jen opravdu málo kdy. To je pak znamení, že je něco ve velikém nepořádku. Jinak je však výrazný spíš povahově, než vzhledově. Ani svou postavou nijak nevyčnívá. Na svůj věk je normálně vysoký, ale hubený. Na rozdíl od většiny jeho vrstevníků ho nikdy nenapadlo začít posilovat, takže moc fyzické síly v něm není, a ani svým svalstvem nikdy nezapůsobí na děvčata. Ale aspoň je rychlejší než většina lidí, což někdy mívá své výhody.
Casperův obličej má ostře řezané rysy, což jeho tvaru dodává jakousi hranatost. Casper má krátké, hnědé a vcelku rovné vlasy, mezi kterými se dá převážně v létě najít několik světlejších pramínků. I když jeho pleť se moc dobře neopaluje, světlejší pramínky v jeho vlasech po pár slunečných dnech najdete vždycky. Jelikož se ale s jejich úpravou příliš neobtěžuje, bývají nejčastěji rozcuchané, jakoby právě vstal. Zatímco jeho řasy příliš výrazné nejsou, obočí má velmi husté. Casperovi oči jsou velké a jejich duhovka má modrozelenou barvu. Patří mezi lidi, z jejichž očí se dá číst skoro jako v otevřené knize. Ale jemu je to vlastně jedno, protože se své pocity ani emoce nijak skrývat nepokouší.
Jeho nos je v kořenu úzký, ale jeho chřípí je široké. Má úzké, světle růžové rty, které jsou ve tváři posazeny lehce nakřivo. Není to nijak zvlášť, ale většina lidí si toho pravděpodobně všimne.
Co se týče oblékání, ani na něm si Casper příliš nedává záležet. Kalhoty nosí spíš uplejší, na rozdíl od triček a košilí, ty má radši volnější. A u bot převažují úplně obyčejné tenisky.
fc: Joe Sugg
| +
Obrázek


POVAHA
Obrázek

I když Casper zrovna moc chytrosti nepobral, je to dobrý člověk, a většina lidí si na něho udělá kladný názor. Především je velký optimista. Na každé špatné věci dokáže najít něco dobrého. Vždycky všechno bere z té lepší stránky a nutí k tomu i lidi kolem sebe. A co víc, tímhle způsobem lidi kolem sebe i vnímá. Jeho nadšený úsměv a rozzářené jiskřičky v očích člověku dokáží zlepšit den -většinou spíš dívkám, tedy- a jeho slova jakbysmet. A vůbec, když je někdo v nesnázích, rád mu pomůže, nebo ho alespoň jakkoliv podpoří. Je laskavý a obětavý, ale také naivní, takže pro ostatní není těžké ho zneužít, aniž by si toho všiml.
Casper se velmi rád a často směje. Mnohdy za to vděčí úplným blbostem, prostě mu přijde vtipné skoro každé druhé slovo, což může být někdy nesnesitelné, ale on to nijak špatně nemyslí. Nejvíc Caspera ale rozesmívají nesmyslné vtipy, jako například "jde had do restaurace a dá si nohu přes nohu," nebo "jde velbloud po poušti a spadne na něj bojler."
Co se týče děvčat, v tomto ohledu je Casper trochu zdrženlivý. Ne že by se mu zastánkyně opačného pohlaví nelíbily, to právě naopak. On se navazování poněkud bližšího kontaktu s děvčaty trochu bojí. Pořádně neví, jak by se před nimi měl chovat, rozhodně nechce nikoho urazit, a co víc, je strašné poleno, takže nejspíš nepozná, když se nějaké slečně líbí a ona mu to opatrně dává najevo.

ZAJÍMAVOSTI
× Nikdy se nenaučil Incendio.
× Miluje králíky. K zařazení do Mrzimoru od rodičů dostal černého králíka jménem Ferda.
× Trpí klaustrobií.
× A taky syndromem bílého pláště, tudíž není divu, že jeho bubák je doktor.
× Jeho patron má podobu papouška.

RODINA
Connollyovi jsou rodina, ve které lidé dokážou kouzlit teprve třetí generaci. Casperův dědeček byl tedy první z nich, komu přišel dopis z Bradavic. Zatímco u Crowleyových už takových lidí bylo víc. Connollyovi nejsou příliš bohatí, ale ani příliš chudí. Žijí ve Skotsku. Konkrétně v malém městečku severně od Glasgow. Abigail však pochází z Londýna, a svoje rodné město miluje.
| +
FERGUSON NOAH CONNOLLY
Hlava rodiny. Je sice odvážný, zároveň ale taky neskutečně tvrdohlavý. Občas se zúčastňuje bojů na příčné, v naději, že pro svoje děti jednou vybojuje lepší život. Zatím se to ale, bohužel, příliš nedaří. V Bradavicích studoval v Nebelvíru.
ABIGAIL LILIANNE CONNOLLY roz. Crowley
Příjemná a upovídaná žena. Casper je povahově z velké části po ní.
Abigail je mimochodem výborná kuchařka. Možná za to z části může fakt, že studovala v Mrzimoru. A její rodina není jediná, která to oceňuje, momentálně totiž pracuje jako kuchařka v jedné z navštěvovanějších restaurací v Glasgow.
SHYVANA SARA CONNOLLY
Shyvana má dlouhé hnědé vlasy a tmavě modré oči. Je chytrá a milá, ale většinou toho moc nenamluví. Dívka, za kterou by se Casper nejednou popral. Prostě mladší sestřička, kterou je třeba co nejlépe chránit. Moudrý klobouk ji zařadil do Havraspáru.


Obrázek
HISTORIE
Do svých jedenácti let Casper neměl ani ponětí o tom, že jsou jeho rodiče tak trochu jiní než ostatní lidé. Nikdy před ním nekouzlili, a o magii mluvili snad jen ve spojitosti s pohádkami. Ne že by na magii zanevřeli, spíš se báli, že by se jejich malé tajemství mohlo dostat na veřejnost. Casper byl malé, bezstarostné a upovídané dítě, kterému by lidé takové historky stejně dost možná nevěřili, a možná by tu hráli roli i oblivatoři, ale neříct mu o tom bylo zkrátka mnohem bezpečnější.
Bylo mu šest, když tatínkovi z ničeho nic na hlavě vyrostly květiny. Druhý den o tom s nadšením začal mluvit ve škole. Od té doby se mu některé děti občas smáli, že je blázen, protože on věděl, co viděl, a tvrdohlavě si za tím stál, ale jinak s ostatními vycházel dobře. Každopádně už se mezi nimi o magii nikdy nezmínil.
Pak už se nedělo nic zvláštního, snad jen to, že kouzelnické schopnosti se projevili i u jeho sestry, což se však Casper nedozvěděl, dokud mu nedorazil dopis z Bradavic.
Bradavice jeho očekávání rozhodně nezklamaly, spíš naopak. Nebylo, a stále není nic, co by tu Casperovi vadilo. Moudrý klobouk ho téměř bez váhání zařadil do Mrzimoru. S tím byl chlapec z mnoha důvodů ohromně spokojen. Jednak proto, že mrzimorští jsou podle něj naprosto bezvadní lidé, ale taky měl a stále má sušenky neustále k dispozici. Navíc nemusí šlapat do věže, ale je v podzemí, kde jsou i zmijozelští, a ruku na srdce, některá děvčata ze zelené koleje jsou vážně pěkná. Tuto výhodu ale začal vnímat až nedávno, takže si to zatím moc neužil.
Rok po Casperovi do Bradavic nastoupila i jeho mladší sestra Shyvana. Teď už byl opravdu nadmíru spokojen. I když byla zařazena do Havraspáru a tím pádem měla ložnice ve věži, měl ji pod dohledem, tak moc, aby mu to stačilo. Rozhodně už se nemusel bát, že jí v tom vzdáleném mudlovském Skotsku někdo ublíží, a vždycky jí byl na blízku, když to potřebovala.

SCHOPNOSTI
Létání 4/10, Lektvary 3/10 × přemisťování × Talenty: +1 KF +1 OPČM

LEKTVARY: Drmolící dryák, Protijed na běžné jedy, Ostrovtipný lektvar, Pohodový odvar, Uspávací lektvar

KOUZLA
100%
Lumos/Nox
Wingardium Leviosa
Alohomora
Expecto Patronum (papoušek ara)
Accio
III.
Aquamenti
Finite incantatem
Lapifors
Protego
Pulírexo
II.
Abeo Cultivate
Aresto Momentum
Avifors
Expelliarmus
Herbifors
Mdloby na vás
Rictusempra
Petrificus Totalus
Tarantallegra
Žer slimáky
I.


ZKOUŠKY
| +
NKÚ
Lektvary – Mizerné
Létání – Vynikající
Přeměňování – Přijatelné
Kouzelné formule – Vynikající
OPČM – Nad očekávání
Péče o kouzelné tvory – Nad očekávání
Studia mudlů – Mizerné
Věštění – Hrozné
Bylinkářství – Přijatelné
Astronomie – Nad očekávání
Dějiny čar a kouzel – Přijatelné
OVCE
Přeměňování
Kouzelné formule
Obrana proti černé magii
Astronomie
Péče o kouzelné tvory


INVENTÁŘ
× Školní pomůcky, uniforma
× žabička jménem Clare

_________________
Obrázek
Obrázek
| +
Obrázek


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Connolly, Casper T.
 Příspěvek Napsal: ned 20. zář 2015 14:43:30 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte 07. srp 2012 18:03:39
Příspěvky: 716
Obrázek
POVOLENO
CONNOLLY, Casper T.
...............................................
Tato karta byla oficiálně povolena Ministerstvem Kouzel.
V případe potřeby úprav, změny či jakéhokoliv doplnění
výše uvedených údajů, prosím informujte pracovníky
Ministerstva novou záložkou (příspěvkem).


Nahoru 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
 
 Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 2 ] 
Obsah fóra » Kartotéka » Kartotéka dospělých postav » Kouzelníci


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

 
 

 
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Český překlad – phpBB.cz