Registrovat    Přihlásit se    Fórum    Web    Hledat    FAQ
FF Lexikon
Bleskobrk
Rozvrh hodin
Výsledky zkoušek
Flannova statistika
WIP FF Rodokmen
Oznámení pro hráče:Obsah fóra » Kartotéka » Kartotéka dospělých postav » Bystrozoři
 Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 4 ] Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: MCLARKEN, Taliyah Eleanor Iris
 Příspěvek Napsal: čtv 03. srp 2017 20:38:06 
Offline
Bystrozor
Uživatelský avatar
Bystrozor

Registrován: čtv 03. srp 2017 20:04:18
Příspěvky: 65
Obrázek
Nar. 29.2. 1956
Čistokrevný původ
Anglická národnost
Vystudovala Bradavice
Nebelvír
Bývalá bystrozorka

HŮLKA
Dřín pero z ptáka fénixe 11 palců neohebná

Obrázek
Pokud vám Eleanor zůstane v paměti, rozhodně to nebude kvůli její výšce. Řadí se totiž mezi podprůměrně vysoké - měří sto šedesát sedm centimetrů - díky čemuž se ztratí v davu jako šlehnutím proutku. Což se rozhodně vyplatí, i vzhledem k tomu, jaké zaměstnání má - je díky tomu totiž vcelku nenápadná. Nicméně pokud chce, z davu vyčnívat umí vcelku lehce a ani tu výšku k tomu nepotřebuje. Prošla si obdobím menší tloušťky, kdy po zrušených zásnubách byla několik měsíců zavřená ve svém pokoji, často brečela a jedla. Nicméně změna stravy a každodenní cvičení zapříčinilo, že je nejen hubená, ale je ve velice dobré kondici.
Obličeji oválného tvaru dominují hnědozelené oči přibližně mandlovitého tvaru, ve kterých dost často plápolají veselé jiskřičky. Lemují je husté kartáče řas a nacházejí se pod tmavým obočím, které je tvaru obloukovitého. Nos je možná trochu větší, skvěle však zapadá do proporcí jejího obličeje. Její rty nejsou příliš výrazné, především co se barvy týče, ale když se usměje, dokáží i tak upoutat pozornost. A že se Eleanor usmívá vcelku často, díky čemuž pak odhaluje svá bílá a rovní zubiska.
Na své dlouhé, krapet vlnité, tmavě hnědé vlasy je náležitě pyšná a z domu by neučesaná neodešla. Nejčastěji si vlasy sčesává do drdolu, protože to jí pak překážejí při práci nejméně, ale čas od času to vyhraje i obyčejný culík, cop či vlasy rozpuštěné.
Lenny oblečení miluje, především jeho nakupování, a i když všechny její skříně přetékají všemožnými hadry a botami, neodpustí si žádný další nákup. Drahý nákup, protože Eleanor si potrpí na hodně drahé kousky. Taky si to může dovolit. Chodí tedy oblékaná jak z módního časopisu a nikdy by si na sebe nevzala něco, co by jí neslušelo. Také miluje šperky a má jich značnou sbírku, kterou dovedně kombinuje se svým rozsáhlým šatníkem. Rovněž se u ní drží vášeň pro boty, především ty na podpatku – díky nim je alespoň o pár centimetrů vyšší.
Velice často voní po vanilce.
Faceclaim: Alexandra Park
Obrázek
Hned na začátku musíme upozornit na to, že Eleanor se chová jinak, když je poblíž své rodiny a úplně jinak, když je mezi svými přáteli. Když je totiž s některým členem své rodiny, málokdy se usměje a chová se chladně a odměřeně. To i v momentě, kdy potká některého ze svých známých. Především pokud to je někdo nečistokrevného původu. Ne že by proti takovým lidem měla předsudky, naopak se s nimi normálně baví, ale kdyby něco takového věděli rodiče, přerazili by jí. V tom lepším případě. Některým se v takových chvílích může zdát i jako bezcitná mrcha, o to horší je fakt, že taková ve skrytu duše je.
Nicméně jakmile zmizí z rodinného dohledu, stane se z ní úplně jiný člověk. Že Lenny byla zařazena do Nebelvíru není totiž žádná náhoda. Odvahy má na rozdávání - i když proti svým rodičům by nešla - a do spousty věcí se vrhá po hlavě, bez jediného rozmyslu. Nicméně ve stresových situacích si umí zachovat klidnou hlavu a většinou hodně rychle přijde s jasným plánem, jak z té situace vyváznout co nejrychleji. Velice nerada se dostává do konfliktů, ale problém je v tom, že je Eleanor upřímná. A díky své upřímnosti se do nich dostává více než-li často neb má pěkně vybroušený jazýček a každému na rovinu řekne, co si o něm myslí. Celkově se snaží být upřímná a moc nelhat, pokud však dojde k situaci, kdy zalhat musí, udělá to bez jediného mrknutí. Je totiž vcelku dobrá herečka.
Lenny je taky pěkně tvrdohlavá, a pokud něco chce, jde si zatím. Do doby, než jí to tedy rodiče zakážou, nicméně to jsou jediné dvě opravdové autority, které poslouchá. Ráda své problémy i úkoly řeší hned, nerada si odkládá věci na další dny, protože moc dobře ví, že by se k tomu pak už nedostala. Celkově je také energická osoba a ráda něco dělá, takže má celkem spoustu koníčků, ovšem takových, které se líbí jejím rodičům. Hraje tak na klavír i housle a je v tom velice dobrá. Nicméně mnohem radši nakupuje a je jedno co a kolik to stojí. Peněz má na rozhazování.
Je také poněkud ambiciózní - především proto se u ní rozhodovalo i o Zmijozelu. Nicméně to není jediná věc, která by jí do zelené koleje s klidem mohla poslat. I když je totiž Eleanor přátelská osoba, jakmile uděláte něco, co se jí nebude líbit, změní se na prohnanou mrchu. Přeci jen je dcerou svých rodičů a něco z nich má.

Obrázek
Trevor Emanuel Irvin McLarken (17.10. 1935)
Lennin otec je přísně vyhlížející muž pracující na Ministerstvu kouzel jakožto obliviator. Vystudoval Bradavice v koleji Zmijozelské. Doma vládne pevnou rukou a co řekne, to platí. Žádné z dětí mu ještě nikdy nevzdorovalo a očekává, že se něco takového nikdy nestane. Je tedy velice rád, že z něho jeho děti mají respekt.

Bethany McLarken roz. Tinkerbell (4.5.1936)
Eleanořina matka je elegantní dáma s nosánkem pěkně nahoře. Je to žena v domácnosti, protože je pěkně zabezpečená, tak proč by si prací špinila ručičky? Jediné, co jí dobře jde, je pořádání čajových dýchánků, kterých během jednoho měsíce stihne hned několik. Stejně jako ráda pořádá večírky - to jí totiž jde velice dobře.
Se svými dětmi nemá o moc lepší vztah než její manžel. I ona totiž po nich vždy šla a chtěla, aby jí na slovo poslouchali. Vystudovala Bradavice v koleji Havraspárské.

Theodore Edward Isaiah McLarken (20.9. 1958)
S o dva roky mladším bratrem si Lenna skoro vůbec nerozumí. Jakmile se totiž narodil Theo, všechna pozornost přešla k němu. Konečně totiž měli svého dědice. Nejenom to, Theodore se velice povahově podobá svému otci, alespoň tak to Eleanor vidí.
Studoval v Bradavicích ve Zmijozelu a v dnešní době pracuje u sv. Munga jakožto vedoucí oddělení Zranění způsobená kouzelnými tvory.
Postava jiného hráče, odkaz na kartu.

Tristan Elvin Isaac McLarken (17.12. 1970)
Tristan byl pěkně rozmazlován, protože přišel vcelku po dlouhé době po svém bratrovi a sestře. Eleanor ho ráda má, mnohem více, než Theodora, i když asi zase ne tolik, jako nejmladší sestřičku.
Schválně nerozepisuji pro případ, kdyby si ho někdo chtěl založit další rok jakožto prváčka.

Teagan Elaine Ivy McLarken (9.7. 1975)
Teagan byla rozhodně dítětem neplánovaným a dost dlouho se o ní nevědělo... a najednou byla na světě. Na svůj věk je to až moc chytré dítě, přehnaně usměvavé a v občasných chvílích i stydlivé. Je poznat, že u posledního dítěte výchova rodičů značně polevila a fakt, že se Teagan nejvíce ze všech podobá své sestře nikoho zatím moc neudivuje. Je to tedy taková malá princeznička s kratšími lehce kudrnatými hnědými vlasy a hnědozelenýma očima.
Eleanor k ní má prazvláštní vztah a pochopit, co k ní cítí, nedokáže ani ona sama.

ObrázekBÝVALÝ SNOUBENEC Alexander Raine Carlyle (30. 9. 1955)
První člověk, kterého si Eleanor pustila k sobě blíže a do kterého byla bezmezně zamilovaná. Možná stále i je. V Bradavicích spolu chodili nejen do ročníku – Alec však chodil do Havraspáru – a protože byli oba čistokrevní, mysleli si, že by se po škole mohli i vzít. Eleanor byla nadšená z toho, když její rodiče souhlasili, jenže ti si to nakonec rozmysleli. Vždyť přeci nějaký Carlyle není vhodný pro jejich dcerušku, a tak byla svatba odvolána. To oba velice zdrtilo, ale přestože se ještě několik měsíců nadále vídali, postupně jejich vztah přešel do přátelských kolejí. Blízcí si jsou však pořád.
Postava jiného hráče, odkaz na kartu.

Obrázek

Obrázek
Je snad samozřejmé, že si Bethany s Trevorem přáli syna, který by se tak stal dědicem toho všeho, co měli. K jejich smůle na svět přišla holčička, která tak pro ně byla velikým zklamáním. Ne že by si z toho Taliyah Eleanor Iris, jak holčinu pojmenovali, něco dělala.
Už odmala byla Lenny aktivní dítě, což nezměnila ani ta spousta domácích učitelů a chův, které měla. Rodiče totiž na ní neměli čas a kdo by se tomu divil, když dva roky na to, přišel na svět další malý uzlíček. Její bratr. Theodore si ukradl všechnu pozornost, kterou do teď rodina věnovala jí, ale protože Eleanor po té pozornosti ani tolik netoužila, takže jí to nevadilo. Učitelům i chůvám pak přidělávala spoustu problémům, protože po venku běhala ráda, stejně jako třeba lezla po stromech, takže se často nějakým způsobem zranila. To už se tolik rodičům nelíbilo neb Eleanor měla být přeci slečna, no ne?
Magie se u ní projevila celkem brzy, takže nebylo divu, že jí v jedenácti letech přišel dopis z Bradavic. A že tam také posléze nastoupila. Moudrý klobouk se rozhodoval dlouho, protože krom Nebelvíru padl i Zmijozel. Nakonec však byla zařazena do koleje Nebelvírské, což rodiče nemohli dlouho překousnout. Nicméně se stalo a Lenny si svůj druhý domov zamilovala takřka ihned. Stejně jako do svého spolužáka, Alexandra. Ne že by se do něj zamilovala hned v jedenácti, ale řekněme, že na něm už tehdy bylo něco, co se Lenny líbilo.
Představa, že by si ho jednou vzala, ji napadla hned několikrát. Dobře, přemýšlela o tom více než dost. A pak se to skoro i stalo. V sedmém ročníku totiž byla požádána o ruku a přiznejme si to, byla by přeci úplně blbá, kdyby na tu nabídku řekla ne. Nehledě na to, že by to ani nedokázala, protože pro ní Alec hodně znamenal. Když pak její rodina se svatbou souhlasila, byla o to víc šťastná. A pak se to všechno pokazilo.
Eleanor ten šok, že svatba se nakonec konat nebude, překonávala pěkně dlouho. Když si jí totiž rodiče zavolali a oznámili, že si ho prostě nevezme, protože chtějí, aby se dostala výš, chtěla protestovat. Věděla však, že by to k ničemu nebylo, a tak, když jí Alexandr řekl, že se mohou vzít tajně, byla proti tomu. Nemohla jít proti svým rodičům, minimálně v té době si to nedovolila. Vážila si jich, dost možná i trochu bála. Byla však ráda, že se může alespoň s Alecem bavit, protože život bez něho si představit neuměla. A navíc její kariéra se vydala stejným směrem jako ta jeho. Než ale nastoupila na studia, nějakou dobu se vzpamatovávala ve svém pokoji a s nikým známým vyjma matky se prakticky nevídala. Neměla zájem o to, aby ji někdo viděl v takovém stavu, v jakém byla.
O tom být bystrozorkou sice nikdy vyloženě netoužila, ale rodina jí to umožnila, tak proč do toho nejít? Taky jí rodiče mohli říci, že jí stihli zasnoubit s někým jiným, z bohatší rodiny, že.

Eleanor si práci u bystrozorů zamilovala, možná proto, že tak mohla být na blízku svému bývalému ex snoubenci. S tím si byla totiž pořád blízká, i když ne takovým způsobem, jako dřív - byli z nich kamarádi. Ti nejlepší, ale toť vše. Nikoho nového si rozhodně nehledala a ani rodiče jí vyloženě do žádné svatby nepřemlouvali, i když dle otce už bylo na čase, aby si někoho vzala.
Že si čistokrevní usmysleli, že chtějí být něco víc, než nečistokrevní, k tomu Lenny přistupovala s možná menším odporem - však kouzlit uměli všichni, tak už bylo jedno, jakou krev měli, ne? I přesto dále dělala to, co se po ní chtělo, a tak často hlídala v Denním Věštci, protože někdo musel dávat pozor, co noviny píší. Tam také poznala Florence, fotografa pro ony noviny. Jiskra (spíš víc) přeskočila, ale tak trochu celé to narušil fakt, že měl Flo ženu. Ta sice ležela u Munga, ale probrala se, což bylo dobře, ale Eleanor to bylo na jednu stranu i líto. I přesto, že se s ní Flo plánoval rozvést.
Kvůli tomu, co se pak odehrálo na bradavickém hřišti (jaro 1983) se rozhodla opustit bystrozory. Především z toho důvodu, že to vypadalo, že budou stejně rozpuštěni. Začala cestovat po světě, protože doma jí nic moc (krom její malé sestřičky a Florence) nedrželo.

Obrázek
LEKTVARY 5/10
LÉTÁNÍ 5/10
OPČM +1
KOUZELNÉ FORMULE +1
Přemisťování
Nitrobrana
Nitrozpyt

LEKTVARY
Drmolící dryák, kostirost, lektvar neviditelnosti, lektvar zapomnění, lechtající lektvar, uspávací lektvar, zmenšovací dryák

KOUZLA
100% : Lumos/nox, wingardium leviosa, alohomora, expecto patronum (orel), accio, legilimens
3. úroveň: Protego maxima, expelliarmus, calvorio, pullus, rennervate
2. úroveň: Žer slimáky, petrificus totalus, ševelissimo, everte stati, assa in tuo succo, brachium enmendo, defodio, finestra, glisseo, impedimenta
1. úroveň: Zbylá kouzla spadající pod obranu proti černé magii.

_________________
Obrázek
I'm a nice person. Just don’t push the BITCH button.


Naposledy upravil Eleanor McLarken dne čtv 09. srp 2018 8:35:08, celkově upraveno 1

Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: MCLARKEN, Taliyah Eleanor Iris
 Příspěvek Napsal: čtv 03. srp 2017 20:52:39 
Offline
Kolejní ředitel
Uživatelský avatar

Registrován: sob 12. dub 2014 18:25:16
Příspěvky: 367
Pro.

_________________
Obrázek


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: MCLARKEN, Taliyah Eleanor Iris
 Příspěvek Napsal: pát 04. srp 2017 6:35:13 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte 07. srp 2012 18:03:39
Příspěvky: 728
Obrázek
POVOLENO
McLARKEN, Eleanor
...............................................
Tato karta byla oficiálně povolena Ministerstvem Kouzel.
V případe potřeby úprav, změny či jakéhokoliv doplnění
výše uvedených údajů, prosím informujte pracovníky
Ministerstva novou záložkou (příspěvkem).


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: MCLARKEN, Taliyah Eleanor Iris
 Příspěvek Napsal: pát 23. bře 2018 6:38:22 
Offline
Bystrozor
Uživatelský avatar
Bystrozor

Registrován: čtv 03. srp 2017 20:04:18
Příspěvky: 65
22.3. Lehoulince přepsána historie a hlavně dopsána Teagan.

_________________
Obrázek
I'm a nice person. Just don’t push the BITCH button.


Nahoru 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
 
 Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 4 ] 
Obsah fóra » Kartotéka » Kartotéka dospělých postav » Bystrozoři


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

 
 

 
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Český překlad – phpBB.cz