Registrovat    Přihlásit se    Fórum    Web    Hledat    FAQ
FF Lexikon
Bleskobrk
Rozvrh hodin
Výsledky zkoušek
Flannova statistika
WIP FF Rodokmen
Oznámení pro hráče:Obsah fóra » Londýn » Obrtlá ulice
 Stránka 1 z 7 [ Příspěvků: 62 ] Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  DalšíAutor Zpráva
 Předmět příspěvku: [Borgin & Burkes]
 Příspěvek Napsal: ned 08. bře 2015 22:15:11 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte 07. srp 2012 18:03:39
Příspěvky: 730
Obrázek
Prastará zastavárna, antikvariát, starožitnictví a bleší obchod s nábytkem, šperky a jinými drobnostmi. Stojí na Obrtlé odnepaměti a má jakýsi zaprášený a oblýskaný šarm. Černé dřevo a elegantní nápis lákají ke vstupu do místnůstky zavalené skříněmi a vitrínkami, odstíněné bělošedou vitráží, která dovnitř propouští velmi málo světla zvenčí. Obchod působí studeně a dokonce ani smlouvající o výkup zboží se tu nechtějí zdržovat déle, než je nezbytné, což by mohla být vina pánů Borgina a Burkese, obou úlisných a nenažraných výlupků, kteří mají dobře naučeno, před kým se klanět.
Zkrátka a dobře, pochybné směny tu jen kvetou a vetešnictví se daří dobře především díky nezvyklým stařičkým artefaktům, leckdy černomagickým. Tu je na polštářku naaranžovaná zčernalá useknutá ruka, onde se zlověstně blýskají korály na bustě jakési buclaté čarodějky z bronzu. Dokonce i černý lustr osázený dohořívajícími svícemi působí pochmurně a tísnivě a pravděpodobně je na prodej.
Je známo, že se sem ve vší anonymitě stahují především čistokrevní kouzelníci ve věci zděděného majetku - obyčejné "smrtelníky" pan Borgin i pan Burkes se vší pravděpodobností velice rychle vypoklonkují nelichotivými slovy ze starožitnictví ven.

Obrázek


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: [Borgin & Burkes]
 Příspěvek Napsal: sob 14. bře 2015 22:15:48 
Offline
Kouzelník
Uživatelský avatar

Registrován: stř 15. srp 2012 17:00:04
Příspěvky: 1065
Na Obrtlé se toho poledne pohybovala vytáhlá nahrbená postava v čistě bílé košili, černých kalhotách a tmavých šlích, které jako by vypadly z filmu noir. Navzdory horku neměla vyhrnuté rukávy ani do půli loktů.
Srpen, sluníčko, koktejly. Tak by asi vypadalo nějaké vysněné léto, nicméně Arsenův srpen vypadal spíš jako pobledlost, kruhy pod očima a občasné sekání trávy. Zas moc se toho nezměnilo, kromě toho, že Arsen přestal trucovat, že se nepodíval na mistrovství světa ve famfrpálu v Egyptě, jeho vysněném Egyptě, a místo toho se snažil sehnat cokoli, co by vedlo k vylepšení... stávajícího zdravotního stavu. Samoopalovací krém to nebyl.
Když si tak za výlohou zvenku prohlížel starodávné hodiny, napadlo ho, že by se mohl nechat zhypnotizovat, ale pro jistotu zatlačil do dveří a rozhodl se v pochybném obchůdku na Obrtlé porozhlédnout důkladněji - co kdyby náhodou. Klíčová přísada k tomu, aby si aspoň udržel vlastní vědomí, se mohla pro něj za něj ukrývat právě tady, i když doufal, že řešením nebude těžkotonážní perlový náhrdelník vystavený u pultu... S rukama v kapsách se začal poněkud skepticky rozhlížet po vystavených věcech.

_________________
Obrázek


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: [Borgin & Burkes]
 Příspěvek Napsal: sob 14. bře 2015 22:31:02 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. úno 2013 6:26:44
Příspěvky: 634
>>>

Když se někdo jako já v tmavě modrých šatech, pod pláštěm a kápí, v tomhle vedru, vydá na nákupy, asi fakt nemíří do duhového stánku nebo tak něco. Popravdě u Borgina jsem nikdy nebyla, jen vím, že strejda sem občas zaplul, a druhej strejda, a bratránek a tak a prostě celkově jsem slyšela, že se tam daj sehnat fakt cool věci. A víte, já si pod cool věcma představím něco jako hoodně starou cihlu, nebo velký šutr z Artušovské legendy, nebo nějaký medailon, ve kterém dlí duch nějaké zdi, podobně, co byla tehdy v Peru, chápete, prostě... To je cool. Ne že ne. Jak už bylo tedy zmíněno, pod tenkým černým pláštěm s kapucí se vaří moje tělíčko ve vypasovaných tmavě modrých šatech a asi nemusím zmiňovat, jak moc je každej krok příjemnej ve chvíli, kdy se pod černou látku dostane trochu vzduchu na mé holé nohy. Prostě takový větrání, no.
Cesta po Obrtlé nikdy není příjemná a abych pravdu řekla, i přes tmavé oblečení jsem se po minutí jedné skupinky vyloženě černých kouzelníků cítila prostě moc... bílá. Nicméně mé bílé utrpení končí před obchodem. Odhrnu si z tváře jeden neposlušný pramen čerstvě ostříhaných vlasů, které jsou kromě několika kratších zapletené do drdolů u krku a vkročím do obchodu. A zůstanu stát s otevřenou tlamou. Totiž, pusou. Naskočí mi trochu husí kůže, ale... OMG. To. Je. Tak. Fakin'. Hustý! Jak jsem sem mohla předtím nezabloudit! Posunu se trochu dál dovnitř a jak tak zírám, začnu se procházet, docela mě zaujmou určité divné věci naložené v lahvích, nebo vystavené části... bytostí. No, a tak se najednou stane, že zezadu do někoho vrazím. Docela jakože plnou parou. "...rdon pane..." vypadne ze mě trochu přiškrceně a jakože strášně zamyšleně se otočím na nejbližší děsivě vypadající cosi naložené v lahvi a až podezřele zaujatě na to zírám, jako bych se snažila tvářit, že tu nejsem. A popravdě, jsem ráda, že z tohohle úhlu je ze mě vidět asi jen pár pramenů vlasů, protože zbytek obličeje, tak, jak to bylo plánované, zakrývá ona kápě. Hey hey hurá.

_________________
Obrázek
| +
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Obrázek


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: [Borgin & Burkes]
 Příspěvek Napsal: sob 14. bře 2015 22:50:18 
Offline
Kouzelník
Uživatelský avatar

Registrován: stř 15. srp 2012 17:00:04
Příspěvky: 1065
Z některých vystavených exponátů Arsenovi beztak běhal mráz po zádech, takže když do něj najednou někdo vrazil, narovnal se jako pravítko a zaskočeně se otočil jako na obrtlíku. To už se mráz proměnil v opravdovou husí kůži a Arsen si proto málem úlevně vydechl, když zjistil, že postava v plášti bude asi lidský návštěvník obchůdku a nikoli obživlá mumie, která se támhle vyjímala v opráskaném sarkofágu pokrytého oloupanou zlatou vrstvičkou. Před chvilkou se u ní totiž morbidně nadšeně ztratil v myšlenkách, i když pro vlkodlačí lék neměla mumie žádný význam, ale každý má přece své koníčky... Někdy i mumifikované.
"Nic se nestalo," ujistil postavičku, která byla zrovna asi hodně zaujatá něčím krajně odporným, takže se snažil tím směrem moc nebloumat očima, rozhodil pažemi a rozhlédl se mírně nostalgicky po obchůdku, který mu silně připomínal krámek strejdy Bartyho. Spousta krámů, jen tyhle byly většinou nóbl, a taky tu vyfigovalo pár nechutností, které by strejda Barty ani omylem nikomu neprodal. Arsena zajímalo, kdo by si proboha kupoval něco naložené v láku, co nebylo dobré ani na lektvary, nicméně pak mu pomaličku docvaklo, že i nesrozumitelný hlas je mu barvou jaksi... povědomý.
"Co tu sháníte?" doplnil bezmyšlenkovité přijetí omluvy zdvořilou otázkou a s rukama za zády zvědavě a nenápadně natáhl krk, aby pod kápí zahlédl něco víc než pár pramenů vlasů.

_________________
Obrázek


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: [Borgin & Burkes]
 Příspěvek Napsal: sob 14. bře 2015 23:03:32 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. úno 2013 6:26:44
Příspěvky: 634
I mi přijde hlas postavy povědomý, ale hej, víte kolik hlasů mám v hlavě? Je jasný, že mi hlasy reálných lidí přijdou povědomé! No nevadí. Nějak tu osobu neřeším, dokud se dotyčný neozve. Co sháním? Vypadám, že něco sháním? Protočím oči a pootočím se čelem k dotyčnému a v tu chvíli mám chuť začít řvát. Hodně hlasitě. A pak omdlít. A pak umřít štěstím. A pak se zmlátit pánvičkou. A potom samozřejmě vstát z mrtvých, protože škola. Nějakou tu minutku stojím a se zasněným pohledem zírám na Quinna jako na... no, jako na boha. Chvíli mi trvá, než to zpracuje mozek a než to zpracuje srdíčko, chápete, že. "Ehm. Já, no, to a to, takový nějaký věci, eh... výzdobu a tak..." mávnu rukou k oné naložené věci a poplácám víko, trochu rozrušeně se zašklebím - jakože se pokusím o úsměv - a najednou mi přijde v tom všem strašné vedro, i když to tady působí chladně a nepřirozeně a fujky. Ale cool zároveň. "A ty? Vy? Totiž, ehm, já Ariana, kdybys nevěděl, totiž... hihi." ujede mi velmi dívčí zachichotání a samovolné flirtovací zamrkání, pohled jakoby zespoda nahoru, ano Ariano, moc ti to jde, a teď se přestaň chovat jako idiot. "Co famstřák? Totiž famfrpál. Teda, zápas. Né zápas, jakože mistrák, eh...?" pokračuju, snažíc se držet svý orgány na místě. Proč? Protože to uvnitř mého nebohého tělíčka tancuje radostí! A taky proto, že jsem strašně nervózní. Abych nepůsobila tak divně, dám se do pohybu, jako bych neměla potřebu zůstávat v jeho blízkosti, i když mám takovej pocit, že moje předchozí chování dost jasně naznačilo, že jeho přítomnost je více než vítaná. Zastavím se u jedné police s nějakýma cetkama, příliš to nezkoumám, nějak se nedokážu soustředit a stejně hledám nějakou medžik cihlu. Podvědomě se samozřejmě snažím zůstat v okruhu, kdy na Arsena vidím a uvnitř se nenávidím za to, že jsem do něj vrazila a nenadýchala se při tom jeho vůně, což by asi bylo fakt nechutný a divný, ale hej, prostě není možný aby někdo jako on nevoněl nějak... speciálně. A sem tam po něm hodím očkem.

_________________
Obrázek
| +
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Obrázek


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: [Borgin & Burkes]
 Příspěvek Napsal: sob 14. bře 2015 23:20:23 
Offline
Kouzelník
Uživatelský avatar

Registrován: stř 15. srp 2012 17:00:04
Příspěvky: 1065
Když se postavička v kápi otočila a Arsen poznal Arianu, jedinkrát udiveně mrkl. V tom šoku z toho, že by tu mohl potkat někoho ze spolužáků, mu pak ani nepřišlo přespříliš divné, když se začala tulit k láhvi s naloženou věcí a dalších divnostech, s tím že shání dekoraci.
Dekoraci?! zděsily se zastrčené myšlenky, které byly právě o něco víc při smyslech a analyzovaly si všechny si vystavené fešácké vzorky v dohledu. Tyhle myšlenky si dokonce všimly i zachichotání a mrknutí, zrozpačitěly a zase zmlkly, takže nechaly Arsena bez výčitek na holičkách, co se týkalo šifrování řeči holek.
"Promiň, tahle zezadu jsem tě nepoznal," pokusil se o nejistý úsměv a křepce zahnal dodatek "zepředu bych si tě ale asi nespletl". Zádumčivě semkl rty. "Na mistrovství jsem nebyl, ale četl jsem noviny. Škoda, fandil jsem Egyptu, ale zatím skoro každý tým, kterému jsem na mistrovství fandil, prohrál, takže..." Odkašlal si a omluvně přestal žvatlat o famfrpálu, protože to by bylo nadlouho a navíc nevěděl, jak na tom Ariana je se svým chytačstvím. Nechtěl se jí nějak dotknout tím, že by to pitval do detailů - stačilo mu, že minule se zdejchla s tím, že se s nikým nesmí vidět, což tak docela nepochopil, ale dokud si na to teď nevzpomněla... taky dobře.
"Tobě by se na výzdobu hodila mřížka ke krbu?" nakrčil obočí, protože sledoval, kudy Ariana bloudí a co dost nepřítomně studuje.

_________________
Obrázek


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: [Borgin & Burkes]
 Příspěvek Napsal: sob 14. bře 2015 23:40:44 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. úno 2013 6:26:44
Příspěvky: 634
Mám takovej pocit, že zepředu by mě asi poznal. A ne proto, že mám tak kvásnej obličej. Ne fakt, slyším občas lidi jak mou osobu kódujou jako tu prsatou, nebo tak, prostě agh... Nevadí. Zrovna u Arsena to nevadí. Vlastně kvůli něj bych si i ten plášť a kápi, protože co si budem namlouvat, i to, co výstřih není na mé maličkosti vypadá jako výstřih. No nic, pokračuju v bezduchém žvatlání o kravinách. "Aha... no, já taky fandila Egyptu... je to smůla no." zamumlám zamyšleně, ne že bych přemýšlela nad famfrpálem, spíše nad tím, jestli jsem vážně právě zalhala, abych se zavděčila klukovi. Očividně ano. Geniální. Že tě nestrčili do Havraspáru, taková chytrá holka!
"Nevím jestli ke krbu, ale mříže jsou fajn zdobený." ujede mi část vtípku, který asi chápu jen já a nekontrolovatelně se rozchichotám, jako kdyby to byl vtip století a pak se chvíli směju svým vlastním krípy způsobem tomu, jak strašně trapná je tahle situace. "Cože si říkal, že tady hledáš?" zopakuju otázku trochu rozrušeně a nadzdvihnu obočí, tvářit se co nejnormálněji, co nejvíc jako prkno, dlažka, cihla, cokoliv, co nemá výraz a emoce. Protože taková Harringtonová je, že? Ožižlává se s Gallem, ale nou imoušn. Rozpouští se před Quinnem, ale jinak naprosto klidná. Nakonec to vzdám a rozvážu černou stuhu u krku, rozdělám draze vypadající sponu a sundám plášť, přeložím ho napůl a přehodím přes ruku, založím si jeden pramínek světlých vlasů za ucho a otočím se na Arsena, trochu popojdu k němu. Konverzuj, Ariano, konverzuj, nemůžeš se tu takhle svlíknout a zírat na něj, tak to dělaj starší holky, ale ty nemáš šajna, co tu vlastně jako děláš, tak... konverzuj. "Maj tu fajn naložený věci, že?" ujede mi až podezřele moc nadšeným tónem a jen stěží skryju radost v očích z toho, jak strašně super to tu je. Když pak usoudím, že stejně nemám koule na to používat svý přednosti tak, jak mi to radily holky z koleje, prostě se otočím, čirou náhodou k nějaké bustě, která až nápadně vypadá, že je to pravá hlava namočená do šedý barvy... a přísahala bych, že ty oči se na mě dívaly. Ale oukej. Čas to otočit někam trochu jinam. Prostě to jsem celá já. Nechám si poradit, přečtu si o tom hromady knih, nakoupím o tom hromady knih, z románů vím, jak se kdy mám cítit a co znamenají jednotlivé pocity, ale prostě jak přijde na věc, nemám koule na to to dotáhnout do konce. Ne, že bych byla líná, ale je to nepřirozený! Neumím to. Ach jo. Asi proto šel Darrel radši za Olssonovou, no jaký jiný důvod by mohl mít, ona nemá ani charakter, ani hezký vlasy a je plochá jak Hagridovo čelo.

_________________
Obrázek
| +
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Obrázek


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: [Borgin & Burkes]
 Příspěvek Napsal: ned 15. bře 2015 0:01:47 
Offline
Kouzelník
Uživatelský avatar

Registrován: stř 15. srp 2012 17:00:04
Příspěvky: 1065
Asi by neměl být tak překvapený humorem na účet mříží, jenže Arsen jednak minule nestihl s Anabelle mluvit zase tak dlouho a Arianu znal taky spíš jako dejme tomu pochodující topinkovač, který se naposledy na hřišti podivně zavrtěl v nižších partiích a uprchl.
Neměl ale čas to rozplétat dlouho, a tak nervózním uchechtnutím zamaskoval, jak v něm hrklo, když se ho Ariana zeptala, co tu vlastně hledá on, nadto si stáhla plášť a přiblížila se. Arsen zašmátral směrem dozadu a bez ohledu na to, že loktem shodil jakousi malou sošku, se pokusil maličko zacouvat mezi poličky. Nešlo o to, že by se Ariany bál (to, že byla neoddiskutovatelně divná, byla jiná věc), ale tím, že se přiblížila, se mu jaksi změnila perspektiva a teď se mu naskýtaly výhledy, se kterými zpočátky vůbec nepočítal. Asi ho to trochu rozhodilo.
"No-ó, já... rozhlížím se po nějakých... ehm, kyprých tvarech u, hm, pohrabáčů," vybreptl a na obranu si před sebe přitáhl křížem jako píku prohnutý a pokroucený pohrabáč, který se mu zrovna podařilo nahmatat a který ho beze sporu právě inspiroval. "Upřímně, preferuju nakládané okurky," dodal a maličko rozladěně se zašklebil. Ještě se mu nestalo, aby se ocitl takříkajíc pod přímým útokem, takže i když Ariana možná nevěděla přesně, co dělá, Arsen to taky nevěděl a rozhodně nedokázal rozpoznat kvalitu. Na druhou stranu poznal hezké panorama, když ho viděl, ačkoli se gentlemansky snažil Arianě dívat do očí, seč to šlo.
"Kam ty vlastně chceš tu výzdobu, do pokoje?" pokračoval ve společenském duchu, aniž by pojal podezření, že Ariana ohledně famfrpálu trošinku lhala.

_________________
Obrázek


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: [Borgin & Burkes]
 Příspěvek Napsal: ned 15. bře 2015 0:17:27 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. úno 2013 6:26:44
Příspěvky: 634
Trochu znejistím. Pohrabáče? Na co jsou mu pohrabáče? Je snad pohrabáč? Teda pohrabávač? Takže pohřebák? Bože, Arsen je vrah! A ty si pěkně blbá, Ariano... "Aha. Pohrabáče..." zamumlám sama pro sebe a pomaličku zakývu hlavou. Proč mám pocit, že ani jeden z nás tu není upřímnej, pokud jde o to, co tu děláme? Prostě kdo přijde zrovna sem hledat pohrabáč. možná já, ale on... je na to mooc smexy a málo krípy. Nebo si teda nepřipouštím, že by mohl být krípy, protože... je to Arsen. Quinn. Ten Arsen Quinn. Se kterým se nesmím bavit už jen kvůli toho, že každej normální člověk má z jeho famílie docela husinu, jestli víte, jak to myslím. "Nakládaný okurky strašně smrdí. A prej je to při líbá-někdy docela nechutný..." poznamenám jen tak mimochodem, snažíc se zamaskovat další kravinu, kterou jsem plánovala vypustit a natáhnu packu pro onen pohrabáč, kro který údajně přišel. A vůbec to není proto, abych mohla být k němu trochu blíže, protože já vůbec nejsem stalkerskej magor. Nene.
"Ále. Do pokoje, a tak... nějaká ta hlava by se mi pak hodila na svatbu, třeba by to ženicha vyděsilo, chápeš..." zase se divně rozhihňám, jako kdyby mi nedocházelo, že tenhle potažmo černý čistokrevňácký humor asi Arsen příliš nepochopí. Neznám moc lidí, co by to mohli pochopit. Ale teď tu snad nebudu deptat. Mohla bych se zeptat na něco hezkého. V jedné knížce se přece ta holka zeptala kluka, co se jí líbil, jak na tom je s holkama a tak a pak jí řekl něco romantickýho a pak se ožižlávali, já se s Arsenem nechci žižlat, ale v knížce to funguje! A jestli to jsou jen planý kecy růžový, alespoň budu vědět, že ve škole to na kluky nemám aplikovat. Proč? Protože se hodlám do Bradavic vrátit jako silná osobnost, která se soustředí na famfrpál a studium a ne na dilema bílá nebo krémová podprsenka a ten kluk nebo ten kluk. Jo. "Tak, co holky?" odvážím se říct a po vzoru oné hrdinky z knížky Arsena opatrně strčím povzbudivě do žeber, mlátíc sama sebe pánvičkou do hlavy, mentálně samozřejmě, jak můžu bejt tak blbá a tyhle kraviny zkoušet v reálu. Jsou to knížky! Ale v knihách je moudrost! A vůbec, jako! Dobře, ústup, rychlý ústup, hele, naložená část ruky, to se mi líbí! Rychle se k tomu přesunu a začnu konsternovaně zírat. Vyděšená k smrti - hrudník se mi zvedá tak rychle, že kdyby tam někdo dal dráty a tak, normálně by to mohlo pohánět nějaký stroj. Jo. Harringtonová právě regulérně zdrhla od Quinna. Bravo! Patrick by byl hrdej, že zvládám tyhle záležitosti stejně jako on.

_________________
Obrázek
| +
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Obrázek


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: [Borgin & Burkes]
 Příspěvek Napsal: ned 15. bře 2015 0:44:32 
Offline
Kouzelník
Uživatelský avatar

Registrován: stř 15. srp 2012 17:00:04
Příspěvky: 1065
Arsen tak nějak vytušil, že ten pohrabáč mu Ariana nespolkla, ovšem tvrdohlavě odvážně se ho držel dál a používal ho jako štít. Co ho nenapadlo, to byl fakt, že by si na něj Ariana mohla chtít sáhnout. Jako na pohrabáč, samozřejmě.
Napjal se jako tětiva a doslova zamrzl, když Ariana znovu promluvila. I když se včas opravila, bylo dost obtížné si nedomyslet, co chtěla říct původně. "Myslíš? No, abych řekl pravdu, tohle nemám moc vyzkoušené..." Málem se rozzářil, když Ariana pokračovala a Arsenovi díky tomu docvaklo asi tak 63 % jejího upejpání z minulého setkání. Nahlas to naštěstí nekvitoval žádným chápavým výkřikem a blikající žárovičkou. "Na tohle je prý skvělý česnek," napověděl spiklenecky a kupodivu na chvilku ztratil přirozenou ostražitost a úctu, takže se k Arianě naklonil. O okamžik později si uvědomil, že se chová moc familiérně, a zase se odtáhl do své obvyklé výšky, přičemž se tvářil jakoby nic. Hihňání mu kupodivu nevadilo a dokonce zamyšleně protočil pohrabáčem ve vzduchu, když bezelstně pokračoval v odpovídání na Arianinu otázku; nebýt toho, že si před chvilkou připomněl hranice, by jí možná dloubání do žeber oplatil, jenže u Ariany bylo obtížné ta žebra najít, i když trochu vystupovala. Mluvíme o přední části, přirozeně.
"Holky? No, myslím že ty se k okurkám ani česneku neuchyluj-... Jo počkat, ty myslíš jakože..." Zasekl se a zároveň pozoroval, jak se Ariana otáčí jako korouhvička a víceméně bez čekání na jeho odpověď vyráží obdivovat další vystavené předměty.
Chvilku na ni neschopen slova zíral. Pak k ní zezadu obezřetně přistoupil, pohrabáč naprosto nemožně schovaný za zády, a rozvážně si odkašlal, aby upoutal její pozornost, jestli jí náhodou poslední dvě minuty dočista vypadly z hlavy. Protože byla tak zvláštní, nějak nedokázal odhadnout, kdy něco myslí vážně a kdy mluví z cesty, natož jestli má vážně zájem o odpověď na jeho nejneoblíbenější otázku (ona odpověď zněla obvykle facebookově "je to komplikované").
"Poslyš, Harringtonová, já vím, že je teprve srpen, ale už v Krucáncích mě napadlo... no, půjdeš letos na ples?"

_________________
Obrázek


Nahoru 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
 
 Stránka 1 z 7 [ Příspěvků: 62 ] Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další
Obsah fóra » Londýn » Obrtlá ulice


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

 
 

 
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Český překlad – phpBB.cz