Registrovat    Přihlásit se    Fórum    Web    Hledat    FAQ
FF Lexikon
Bleskobrk
Rozvrh hodin
Výsledky zkoušek
Flannova statistika
WIP FF Rodokmen
Oznámení pro hráče:

Věnujte, prosím, pozornost Dennímu věštci a dalším zdrojům, dozvíte se z nich důležité informace o aktuálním a poměrně dramatickém dění na hradě a v kouzelnickém světě.

Odjezd Bradavického expresu posunut (viz. článek na webu). Nováčci, kteří navštívili Ollivandera a Malkinovou a nedostali balíček, nechť se ozvou Erasmu Andersenovi.

Obsah fóra » Londýn » Kouzelnická kulturní centra
 Stránka 6 z 6 [ Příspěvků: 54 ] Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: [Park]
 Příspěvek Napsal: stř 02. kvě 2018 16:40:16 
Offline
Obliviator
Uživatelský avatar

Registrován: pát 28. bře 2014 11:52:39
Příspěvky: 131
Bylo pozitivní, že Alexei necítil potřebu se na ni za její výlevy zlobit. Ale že by Eirlys byla nějak výrazně klidná, to se říct nedalo. Samozřejmě si na jeho péči nemohla stěžovat, byl zodpovědným otcem a snažil se jí všechno ulehčit. Někdy až moc. Možná i proto se Eirlys zatvářila poněkud prapodivně, když Alexei prohlásil, že by si své volno chtěl prodloužit. „Vážně?“ vypadlo z ní, a protože si sama byla vědomá toho, že to znělo ne zrovna nadšeně, zatvářila se relativně omluvně. „Chci tím říct… myslíš, že to je dobrý nápad? Samozřejmě tě nechci připravovat o čas strávený s Vanesskou, ale řekla bych, že by nám oběma prospělo,“ kdybys občas vylezl z domu, „když se naučím fungovat i bez tebe.“ Eirlys totiž nebyla zvyklá s někým trávit veškerý čas a musela si trochu zvyknout i na vlastní dceru, natož když měla pořád za zadkem Alexeie. „My ti nikam neutečeme,“ broukla pak konejšivě, aby trochu zjemnila svá předchozí slova. Následně se ovšem zatvářila poněkud kysele, když byli zmíněni Alexeiovi rodiče. Eirlys k nim neměla vysloveně špatný přístup, ale tušila, že z jejich strany to tak horké nebude. „Pokud chtějí přijít, tak s tím nemám problém. Ale jsi si jistý, že se jí třeba nebudou štítit dotknout?“ neodpustila si jedno menší rýpnutí. Protože kdyby se Eirlys měla dívat na jejich znechucené obličeje, asi by byla radši, kdyby si tu návštěvu odpustili.

_________________
Obrázek
„I do not have a gentle heart.“

| +
_Obrázek__


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: [Park]
 Příspěvek Napsal: pát 04. kvě 2018 8:27:02 
Offline
Bystrozor
Uživatelský avatar
Bystrozor

Registrován: sob 11. bře 2017 10:01:54
Příspěvky: 52
Alexei se zkoumavě zahleděl na Eirlys a opatrně přikývl, aby svá slova potvrdil. Změna v jejím hlase se mu ale ani trošku nelíbila, takže když se to snažila vysvětlit, pozorně jí poslouchal. Samozřejmě to chápal, nebyla zvyklá takhle s někým žít, zatímco on nebyl zvyklý být z práce tak dlouho, ale kvůli Vanessce to vydržet nějakou dobu chtěl. Především z toho důvodu se v poslední době moc nepouštěl do nějakých akcích s černými plášti, bohatě mu stačilo, když se sem tam objevil na nějaké schůzi. "Máš pravdu, asi by to oběma prospělo," broukl po chvíli a pohledem sklouzl z Eirlys na kočárek, ve kterém byla pečlivě zabalena jeho maličká dcera. "Však já vím, drahoušku, promiň. Možná jsem v tomhle směru byl maličko sobecký," tím myslel především to, jak si Vanessku nárokoval. Opravdu moc mu na ní záleželo a prostě nechtěl, aby se jí někdy něco stalo. Hodlal jí hlídat o sto šest.
No a pak došlo na zmíněnou návštěvu, na kterou se Eirlys tvářila vysloveně nadšeně. Alexei se vlastně nedivil, že o to moc nestojí, ani on sám přímo netušil, co od toho očekávat. "To nevím, Eirlys a už vůbec nemůžu slíbit, že se budou chovat normálně. Jedno vím ale jistě, znamenáte pro mě všechno," broukl s menším úsměvem a na chvíli sklouzl rukou do kapsy u saka, jen aby se o něčem ujistil.

_________________


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: [Park]
 Příspěvek Napsal: stř 09. kvě 2018 18:38:47 
Offline
Obliviator
Uživatelský avatar

Registrován: pát 28. bře 2014 11:52:39
Příspěvky: 131
Samozřejmě to Eirlys nemyslela špatně a nebylo to tak, že by nebyla ráda, že má Alexeie častěji doma. Jenže častěji se nerovnalo neustále a Eirlys potřebovala trochu dýchat. Obrazně řečeno, ne že by teď zapomněla, jak se dýchá nebo tak. Nicméně Alexei vypadal, jako že její pohnutky chápe, což ji trochu uklidnilo. Hádat se totiž nechtěla. „Nemusíš se omlouvat,“ zavrtěla pak Eirlys hlavou a pousmála se, „vždyť to je pochopitelné, ale… asi se ještě potřebujeme trochu najít. A potřebujeme k tomu trochu samostatnosti, hm?“ Eirlys se natáhla, aby mohla vtisknout svému milému políbení na tvář.
Že to s jeho rodiči neviděla moc dobře, to asi nebylo žádné překvapení. Ani jí tak nešlo o to, jak pohlíží na ni, ale neměla zájem o to, aby se s tím musela potýkat Vanessa, byť z toho zatím žádný rozum nemohla mít. „Takže když se nebudou chovat normálně, tak je vypoklonkuješ? Nemíním tobě ani Vanessce bránit, aby ses s nimi vídal, ale nehodlám trpět, aby se na mě nebo na ni dívali jako na kus hadru.“ Eirlys možná s Alexeiem a s Vanesskou trochu vyměkla, ale na škole nebyla ve Zmijozelu nadarmo, že.

_________________
Obrázek
„I do not have a gentle heart.“

| +
_Obrázek__


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: [Park]
 Příspěvek Napsal: čtv 20. zář 2018 15:17:25 
Offline
Kouzelník
Uživatelský avatar
Kouzelník

Registrován: pát 12. zář 2014 8:57:21
Příspěvky: 379
>>

Billy Stone se po velmi dlouhé době objevil v Londýně. Londýnu se vyhýbal, a to nejen kvůli událostem, které pro něj jako pro člověka z mudlovské rodiny byly více než zlé. Bylo to i kvůli zaměstnání, chvíli po škole vypomáhal v obchodě, pak se přidal k Watfordským drakům (vidíte? Draci ho nepřestali fascinovat), což byla druholigová famfrpálová skupina, kde chvíli vydržel, než se mu záhadným způsobem povedlo sehnat místo v dračí rezervaci kde už zůstal. Místo měl stálé, svaly získané díky famfru taky, přibyly peníze a zkušenosti. A sem tam nějaká ta jizva, v obličeji žádná, ale ramena a záda to odnesla, což se Kath (ehm velmi pravděpodobně) moc nelíbilo. Další věcí, kterou Billy získal byl menší podnájem (zařízení zaplatil, ale jinak vše vybírala spíše Kath, Billy na tyhle věci rozhodně neměl vkus vlastně ani štěstí).
Teď seděl na zábradlí altánku a sledoval zataženou oblohu. Takhle si Ten den nepředstavoval. Mělo být slunečno a jasno. Vzduch měl být cítit květinami a trávou z čerstvě posekaného trávníku, mělo být teplo. Kath by se objevila v květovaných šatech s rozpuštěnými vlasy… Billy si v duchu vymaloval obrázek, nad kterým se chvilkově pozastavil, ale realita byla trochu jiná. Bylo spíše chladněji, obloha byla zamračená a cítil spíše vůni stromů a země skoro jako by bylo po dešti. Znovu se zhluboka nadechl, jak zjistil už dávno z famfrpálových zápasů, tak hluboký dech pomáhal na nervozitu. Ne že by byl někdy tak nervózní jako teď.
Ale na tom, co hodlal udělat neviděl nic špatného. Ostatně s rodiči Kath se znal (trochu ho tenkrát vyděsily oči Katuščiny mamky, kterými ho naprosto přečetla) a ona se znala s těmi jeho. Miloval ji. Takhle to bylo... správné. A zákony? O zákony, jistě. Tak ty byly Billymu vy víte kde. Letmo hodil pohled na košík v altánku, dnešní svačinu, která samozřejmě obsahovala i čokoládu, po které se mohla utlouct. Teď nebo až… pak?
Altánek kde se občas pořádaly koncerty nyní zel prázdnotou a skoro se nabízel k tomu, aby se někdo skryl pod jeho střechou. Billy také doufal, že zde bude příhodná atmosféra, sakra nějaký ptáček by mohl zpívat, ne? Nakonec si povolil jeden knoflíček navíc u tmavé košile (hádám že první věc, kterou Kath nemilosrdně zlikvidovala byly obří havajské košile, které kolemjdoucím vypalovaly sítnici). Vzal tu s delším rukávem, protože bylo chladněji, ale ne natolik, aby potřeboval svetr. Dneska chtěl zapůsobit. Takže košile a hezké kalhoty (a dopředu Kath varoval, aby se oblékla nějak podobně a mimo to zajistil i stůl v hospůdce Na konci duhy). A snažil se u učesat, fakt. A vyhlížel Kath, koho taky jiného, že? Měli se tu sejít… To že přišel s předstihem vůbec nevadilo (to je ta ctnost králů, ne?) až na to že teď musel čekat.

Mimo herně:
Snad to dává smysl, není mi moc dobře. A jen co si najdu čas aktualizuji kartu ehmmm.

_________________
Obrázek


"Nulli tacuisse nocet, nocet esse locutum."
lat. "Z mlčení nevzejde škoda, z mluvení bývá však zle."


| +
ObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázek
Nahoru 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
 
 Stránka 6 z 6 [ Příspěvků: 54 ] Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
Obsah fóra » Londýn » Kouzelnická kulturní centra


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

 
 

 
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Český překlad – phpBB.cz