Přihlásit se    Fórum    Web    Hledat    FAQ
TOTO FÓRUM SLOUŽÍ POUZE JAKO ARCHIV A NENÍ MOŽNÉ SE NA NĚJ REGISTROVAT. HRA PROBÍHÁ >>ZDE<<

Obsah fóra » Offtopic » Srazy




 Stránka 1 z 3 [ Příspěvků: 21 ] Přejít na stránku 1, 2, 3  Další



Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Jarní sraz 2019
 Příspěvek Napsal: pát 18. led 2019 17:41:02 
Offline
Profesor
Uživatelský avatar
Profesor

Registrován: stř 08. črc 2015 6:22:28
Příspěvky: 257
... le jarní sraz?

Místo: Praha
Datum: dle dohody

Ten čas utíká nějak podezřele rychle a než se nadějeme, bude tu už březen, což by mohlo znamenat další jarní sraz. Bude, nebude, kdy bude, kdo přijede? Sem asi rovnou můžete psát případný termíny, který by se vám to hodilo. A snad nevadí, že to nahazuju já, jsem se nudila, ha.

_________________


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Jarní sraz 2019
 Příspěvek Napsal: úte 22. led 2019 17:05:09 
Offline
Lékouzelník
Uživatelský avatar
Lékouzelník

Registrován: pon 22. črc 2013 21:38:17
Příspěvky: 829
Já jsem pro každý sraz. Nicméně - buď se na datu dohodneme do cca 14-15 února, abych si to nahlásila, nebo by se pak vidělo podle toho, jak dostanu směny na březen a budeme doufat. :D

_________________


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Jarní sraz 2019
 Příspěvek Napsal: úte 22. led 2019 17:52:07 
Offline
Bystrozor
Uživatelský avatar
Bystrozor

Registrován: pon 01. črc 2013 16:45:16
Příspěvky: 928
Jsem si nechtěl pokazit pověst asociála tím, že bych reagoval první, sori :|

Já jsem za co nejpozdější termín, protože teď kvůli tchyniným ledvinovým kamenům jezdíme výrazně častěji do Mordoru a volných víkendů je tedy v dohledné době nemnoho. Nicméně teda v březnu už by to snad mělo být ok, v zoo tou dobou bývá moc pěkně a já tam budu stejně muset zajít pro šišky :D

_________________
Obrázek Obrázek Obrázek

Obrázek
| +
Obrázek Obrázek


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Jarní sraz 2019
 Příspěvek Napsal: úte 22. led 2019 19:57:25 
Offline
Profesor
Uživatelský avatar
Profesor

Registrován: stř 08. črc 2015 6:22:28
Příspěvky: 257
Tak klidně to můžeme posunout až na duben, že jo, třeba by nám konečně vyšlo to pěkný počasí. :| :D
Nicméně pokud by to byl březen, potřebuju to vědět do 10. února, pak už budu mít napsané služby. A pak pokud to bude duben, tak to potřebuji dát vědět zas do 10. března,

Jinak ten druhý víkend v březnu (9.-10.) nemůžu neb mám školu a v dubnu to je termín 6.-7. kdy jsem ve škole, pak už můžu všechny víkendy. :)

_________________


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Jarní sraz 2019
 Příspěvek Napsal: sob 26. led 2019 9:05:39 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 13. led 2013 19:42:55
Příspěvky: 1284
Hlavně to pak nahoďte i na facebook, protože sem půlka lidí už stejně nekouká, dík. (Nebo já to tam nahodím a s dovolením tam hodím už i info, že se to tu začíná probírat...)

Já se srazem počítám a je mi celkem jedno kdy, akorát 11. - 14. dubna jsme s Lei na Blaviconu. A já absolutně netuším, kdy a jak budu mít v práci soboty, ale to se mi kdyžtak snad podaří s někým vyměnit.
Jinak celkem jsem za tu mírně pozměněnou variantu, o který jsme se bavili, kdy by se místo tradičního poflakování po Václaváku šlo do zoo, ale je to samozřejmě na vás.

_________________
Obrázek
| +
Obrázek
Obrázek

ObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Obrázek Obrázek


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Jarní sraz 2019
 Příspěvek Napsal: stř 06. úno 2019 11:16:55 
Offline
Profesor
Uživatelský avatar
Profesor

Registrován: stř 08. črc 2015 6:22:28
Příspěvky: 257
Tak jestli chcete tu zoo, tak bych to rovnou hodila až na ten duben popř. teda ještě květen, protože všichni víme, jak hezké počasí nám na březen vždy vyjde. :) Po zoo bychom mohli dát už jen tu čajovnu (se zastávkou v Candy store :| ) ?

_________________


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Jarní sraz 2019
 Příspěvek Napsal: stř 06. úno 2019 11:48:56 
Offline
Lékouzelník
Uživatelský avatar
Lékouzelník

Registrován: pon 22. črc 2013 21:38:17
Příspěvky: 829
Já jsem zrovna chtěla psát, že pro mě bude výhodnější asi duben, jelikož vzhledem k momentální situaci se neodvažuji moji vedoucí o cokoliv žádat. :DD Už vidím, jak budu makat každý víkend.
Akorát v dubnu to vychází nejspíš až na ten poslední víkend, protože ten víkend po Blaviconu jsou Velikonoce. (Mně to je teda jedno, ale nevím, jak vám ostatním.)

_________________


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Jarní sraz 2019
 Příspěvek Napsal: čtv 07. úno 2019 7:36:38 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 13. led 2013 19:42:55
Příspěvky: 1284
Hele, klidně duben. Nějakou volnou sobotu si snad v práci domluvím. Akorát teda ten víkend 12.-14. je ten Blavicon a 19.-21. jsou Velikonoce, o kterých bych nejradši byla někde mimo civilizaci a Lei možná pojede se skřítětem za rodinou.
Takže nám víceméně zbývají dva víkendy, a to 5.-7. a 26.-28. dubna a pokud budu mluvit za nás dvě, asi by se nám hodil spíš ten poslední víkend v dubnu, protože ten před Blaviconem určitě budeme zběsile došívat kostýmy :D
V květnu je to taky mizérie, Lei ten první týden jede na školu v přírodě a minimálně má zabitý jeden víkend a já mám zas zabitý ten druhý 10.-11. května :D

A když už jsme tak hezky v úvahách dojeli na konec školního roku, předběžně jsme se s Maevkou bavily o tom, že Survival by mohl být zase na začátku července, 5.-7.7., jak jsou svátky, co vy na to?

_________________
Obrázek
| +
Obrázek
Obrázek

ObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Obrázek Obrázek


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Jarní sraz 2019
 Příspěvek Napsal: čtv 07. úno 2019 12:46:23 
Offline
Lékouzelník
Uživatelský avatar
Lékouzelník

Registrován: pon 22. črc 2013 21:38:17
Příspěvky: 829
No ten první víkend tam má Andy školu, takže to asi fakt necháme na ten poslední víkend v dubnu, hm?

A ten survival jsem za, už se těším. :|

_________________


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Jarní sraz 2019
 Příspěvek Napsal: čtv 14. úno 2019 13:10:02 
Offline
Kouzelník
Uživatelský avatar

Registrován: pát 22. kvě 2015 9:29:21
Příspěvky: 197
Zoo koncem dubna zní dobře, pokud mi tam nevleze nic zásadního, možná bych se i zúčastnil, zatím ale samozřejmě bez závazného slibu. Možná bych vzal i dítě/děti, ale to by se ještě vidělo :D

_________________
Obrázek


Nahoru 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
 
 Stránka 1 z 3 [ Příspěvků: 21 ] Přejít na stránku 1, 2, 3  Další




Obsah fóra » Offtopic » Srazy


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

 
 

 
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Český překlad – phpBB.cz