Přihlásit se    Fórum    Web    Hledat    FAQ
TOTO FÓRUM SLOUŽÍ POUZE JAKO ARCHIV A NENÍ MOŽNÉ SE NA NĚJ REGISTROVAT. HRA PROBÍHÁ >>ZDE<<

Obsah fóra » Offtopic » Srazy




Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Což takhle dát si sraz?
 Příspěvek Napsal: pon 04. pro 2017 17:07:53 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 16. dub 2014 15:28:32
Příspěvky: 25
Ha, po delší době zabloudím na Felixe, a co to vidí oko mé? :D Zvědavost mi nedá, takže pokud mi do toho nic nevleze... do Plzně bych se za Vámi podívala.

_________________

| +
Obrázek


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Což takhle dát si sraz?
 Příspěvek Napsal: pon 04. pro 2017 20:19:10 
Offline
Profesor
Uživatelský avatar
Profesor

Registrován: stř 08. črc 2015 6:22:28
Příspěvky: 257
Poslušně hlásím, že ten víkend mám čas sic si nejsem ještě úplně jistá, zda budu moci přijet v pátek nebo až v sobotu, se to dozvím až po desátým lednu.

_________________


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Což takhle dát si sraz?
 Příspěvek Napsal: stř 27. pro 2017 19:40:49 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát 19. kvě 2017 9:40:09
Příspěvky: 185
Pokud bych mohl, tak bych se případně taky dostavil. Sice ještě nemůžu na 100% říct zda a kdy přesně, ale měl bych být schopný si ten čas udělat :) Už jen kvůli těm hrám, co se rozhodně hrát nebudou, ehm :D

_________________
Obrázek


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Což takhle dát si sraz?
 Příspěvek Napsal: pát 05. led 2018 1:07:30 
Offline
Profesor
Uživatelský avatar
Profesor

Registrován: stř 08. črc 2015 6:22:28
Příspěvky: 257
... le jarní sraz?

Místo: Praha
Datum: dle dohody

Ten čas utíká nějak podezřele rychle (se za chvílí uvidíme na narozenivém srázku v Plzni, že) a než se nadějeme, bude tu už březen, což by mohlo znamenat další sraz. Bude, nebude, kdy bude, kdo přijede? Sem asi rovnou můžete psát případný termíny, který by se vám to hodilo. A snad nevadí, že to nahazuju já, jsem se nudila, ha.


A ke srazíku v Plzni - kde a v kolik se v ten pátek sejdeme? :D Hádám, že si nás asi Ery s Lei někde budou muset vyzvednout. xD

_________________


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Což takhle dát si sraz?
 Příspěvek Napsal: pát 05. led 2018 1:25:28 
Offline
Smrtijed
Uživatelský avatar
Smrtijed

Registrován: úte 03. zář 2013 13:02:09
Příspěvky: 576
Do Plzně se merlinžel nedostanu (a teď se všichni tvařte jak vás to mrzí :D :D :D ), ale na jarnosraz bych (snad) už přijet mohla... minimálně chtěla. Co se týče data, tak (pokud oznámeno včas), můžu každý víkend v březnu krom toho prvního... teda za předpokladu, že mi šéfová nehodí na hlavu směny :D a teď už vás nechám zas peacefully doumlouvat Plzeň :D

_________________
Obrázek
In order for a man to be truly evil, he must be a woman.
| +

Obrázek


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Což takhle dát si sraz?
 Příspěvek Napsal: pát 05. led 2018 14:33:15 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 13. srp 2012 13:01:36
Příspěvky: 810
Já v pátek končím něco po jedný v práci a pak musím o půl čtvrté vyzvednout Skřítě v družině, které se pak nějakým záhadným způsobem musí dopravit ke hlídací babi a dědovi, což není tak úplně v mé moci, nicméně kdyby někdo chtěl, klidně mi může dělat doprovod a přijet okolo druhý. Jinak na tohle asi líp odpoví Ery.

Chtěla bych teď jen poprosit ty, co opravdu plánují přijet, aby to potvrdili a napsali, jak plánují příjezd, do pátku 12.1., abychom to tu nějak organizačně naplánovaly, nakoupily, sehnaly spací propriety a tak.

_________________
Obrázek
I'm not the jealous type, but what's mine is mine. End of story.
Pačku!

| +
Obrázek
Obrázek

Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek Obrázek


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Což takhle dát si sraz?
 Příspěvek Napsal: pát 05. led 2018 15:10:51 
Offline
Lékouzelník
Uživatelský avatar
Lékouzelník

Registrován: pon 22. črc 2013 21:38:17
Příspěvky: 829
Já potvrzuji svou účast! A protože ve čtvrtek i v pátek budu mít dovolenou, tak bych klidně přijela na CAN hned v ty dvě. :3

Also, co se týče jarního srazu, tak jsem klidně pro a víkendy mám - jako skoro vždy - volné všechny. :D

_________________


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Což takhle dát si sraz?
 Příspěvek Napsal: pát 05. led 2018 16:11:14 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 13. led 2013 19:42:55
Příspěvky: 1284
Co se té Plzně týče, tak já mám v pátek v práci končit v půl čtvrtý, ale snad se utrhnu nějak dřív, na tu druhou bych teoreticky mohla (přesčasy ještě mám :DD) Takže pokud dorazí někdo z vás na CAN, vyzvednu vás tam (snad autem, pokud bude pojízdné). To se ještě domluví, chce to vědět, kdy kdo plánuje dorazit, no.

S březnovým srazem počítám, volné mám víkendy 3.-4., 17.-18. a pak teda 30.3. až 2.4. jsou Velikonoce, to mám volno taky, otázkou je, jestli nebudete jezdit po návštěvách a tak, no :D

_________________
Obrázek
| +
Obrázek
Obrázek

ObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Obrázek Obrázek


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Což takhle dát si sraz?
 Příspěvek Napsal: pát 05. led 2018 16:46:48 
Offline
Profesor
Uživatelský avatar
Profesor

Registrován: stř 08. črc 2015 6:22:28
Příspěvky: 257
Já dorazím ve společnosti Maryšky, a protože jedeme autem, tak asi stačí říct kdy a kde. Nicméně si nejsem jistá, jestli to na druhou budeme stíhat, spíš asi ne, ještě se musíme domluvit na tom, v kolik budeme moci z Prahy vyjíždět. Takže až se dohodnu, tak to tu doeditnu, napíšu a tak.
Jo a zdržíme se jen do soboty.

So edit: Z Prahy budeme vyjíždět buďto v 13h nebo 14h, to bych upřesnila, nicméně cesta zabere prej něco kolem hodiny a půl, takže bychom přijeli buďto v 14:30 nebo v 15:30.

A s časem na jarní sraz ještě nevím, budu tušit až začátkem února, nejspíš (jakože půjdu, to jo, ale jaký víkendy budu mít volno zatím nevím), ale zatím to tedy vypadá na 3.-4. nebo 17.-18. popř. 31.3.-1.4.

_________________


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Což takhle dát si sraz?
 Příspěvek Napsal: úte 09. led 2018 22:07:07 
Offline
Bystrozor
Uživatelský avatar
Bystrozor

Registrován: pon 01. črc 2013 16:45:16
Příspěvky: 928
Mno, tak já furt ještě nevím, jestli odvážím švagra nebo ne, tak se zatím aspoň definitivně potvrdím.

Pokud bych ho odvážel, přijel bych pravděpodobně vlakem v 16:58 na hlavní, přičemž pokud si to dobře pamatuju, tak je to k vám kousek a s klidem to dojdu.
Pokud by to odpadlo, asi bych to dal dřív, ale pravděpodobně taky vlakem, přičemž opět platí to o docházení :D

Březen by měl být v klidu celý, ale předem upozorňuju, že jsme se přestěhovali a nemáme rezervní gauč, takže případní zájemci o přespání budou tentokrát asi všichni potřebovat karimatky.

_________________
Obrázek Obrázek Obrázek

Obrázek
| +
Obrázek Obrázek


Nahoru 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
 
 Stránka 32 z 33 [ Příspěvků: 321 ] Přejít na stránku Předchozí  1 ... 29, 30, 31, 32, 33  Další




Obsah fóra » Offtopic » Srazy


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

 
 

 
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Český překlad – phpBB.cz