Přihlásit se    Fórum    Web    Hledat    FAQ
TOTO FÓRUM SLOUŽÍ POUZE JAKO ARCHIV A NENÍ MOŽNÉ SE NA NĚJ REGISTROVAT. HRA PROBÍHÁ >>ZDE<<

Obsah fóra » Offtopic » Omluvenky




 Stránka 3 z 3 [ Příspěvků: 23 ] Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3



Autor Zpráva
 Příspěvek Napsal: pon 01. led 2018 20:23:42 
Offline
Smrtijed
Uživatelský avatar
Smrtijed

Registrován: úte 03. zář 2013 13:02:09
Příspěvky: 576
Že prej se Anda rozhodla napsat megadlouhej sloh plnej srdceryvnýho vylévání duše nebo co...
Bleh. | +
Naposledy jsem sem házela post o době neurčité.... ta se mi bohužel tak nějak protáhla na.... wait, rok to byl? Nu, nejspíš už to tak bude. Nechci tady řešit co všechno se dělo, kde jsem běhala nebo neběhala, kolik čeho jsem musela spolykat a jak dlouho mi trvalo se vrátit ke komukoliv nebo čemukoliv, koho jsem v minulosti znala, ale už pár měsíců se mi tady po tom opravdu seriously stýská a ačkoliv jsem absolutně vypadla z toho co se vlastně teď v herním světě děje či neděje, ráda bych se,
alespoň částečně, pomalu vrátila zpět... když už máme ten nový rok. Nemůžu slíbit nějakou přehnanou aktivitu a upřímně nečekám nějaké extravřelé přijetí zpět, nicméně pokud by to nevadilo, ráda bych tu nějak pokračovala aspoň s Anabellkou... nějak, říkám. Třeba se nikdy nezorientuju... třeba už prostě nebudu... sebou. Nebo co já vím. Za ten rok je toho hodně jinak než bývalo, nicméně pokud by někdo stál o oživení mé osoby, byla bych vám z celýho svýho malýho černýho srdce vděčná. Ne, nehodlám si klást nároky na svý veškerý postavy a vím přesně že většinu z nich budu chtít buď odstranit úplně nebo třeba ponechat jako Bellina NPCčka (teď teda mluvím o Howellsácích a Nottech, ofc.) Nicméně kdyby někdo stál o některou z mých postav a její ponechání "naživu", poke me.
Taky bych byla megamoc megavděčná kdyby mi někdo objasnil tak nějak v kostce současnou situaci,
ať nemelu úplné voloviny, že jo.
Jo a taky by bylo hrozně milý kdyby mi třeba bylo řečeno kdo a jak byl z mých... postav a expostav... odstraněn :D
Stejně tak přijímám jakékoliv šutry na mou osobu... a tak.
Do konce týdne si hodlám sestavit seznam těch co půjdou na popravu... a tak.

Každopádně jsem fakt hrozně vděčná a všechny vás mám ráda, i když to tak asi ten poslední rok nepůsobilo. Život ale někdy prostě nejde tak jak bychom chtěli... a ta díra v existenci opravdu nebyla nic, NIC proti nikomu z vás.

Jo a ŠŤASTNEJ NOVEJ ROK a tak.

_________________
Obrázek
In order for a man to be truly evil, he must be a woman.
| +

Obrázek


Nahoru 
 Příspěvek Napsal: pát 16. bře 2018 8:47:10 
Offline
Smrtijed
Uživatelský avatar
Smrtijed

Registrován: úte 03. zář 2013 13:02:09
Příspěvky: 576
Baf...
Xava hlasi ze ma rozjebane internety a fakt netusi kdy to opravi. Takze posty mozna jednou za uhersky rok... ale pry uz to nebude tak dlouho trvat :D

_________________
Obrázek
In order for a man to be truly evil, he must be a woman.
| +

Obrázek


Nahoru 
 Příspěvek Napsal: pon 28. kvě 2018 10:09:17 
Offline
Smrtijed
Uživatelský avatar
Smrtijed

Registrován: úte 03. zář 2013 13:02:09
Příspěvky: 576
Xáva se velmi omluvuje za neaktivitu, tak trochu problémy se školou, životem a spoustou dalších věcí mi sebraly veškerý volný čas. Bohužel, tato neaktivita zřejmě bude pokračovat až do září 2018, neb odjíždím za prací do Skotska a nevím, jak to bude či nebude s časem a internetem tam.

_________________
Obrázek
In order for a man to be truly evil, he must be a woman.
| +

Obrázek


Nahoru 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
 
 Stránka 3 z 3 [ Příspěvků: 23 ] Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3




Obsah fóra » Offtopic » Omluvenky


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

 
 

 
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Český překlad – phpBB.cz