Přihlásit se    Fórum    Web    Hledat    FAQ
TOTO FÓRUM SLOUŽÍ POUZE JAKO ARCHIV A NENÍ MOŽNÉ SE NA NĚJ REGISTROVAT. HRA PROBÍHÁ >>ZDE<<

Obsah fóra » Offtopic » Srazy




 Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 3 ] 



Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Survival 2019
 Příspěvek Napsal: úte 12. bře 2019 23:02:02 
Offline
Lékouzelník
Uživatelský avatar
Lékouzelník

Registrován: pon 22. črc 2013 21:38:17
Příspěvky: 829
Ponechávám stranou otázku, jestli SurFFival letos bude nebo nebude, to je jasná věc, stejně jako termín, když to i letos vychází tak hezky, že jeden z červencových svátků bude v pátek. Takže spíš už jen zbývá se nějak dohodnout na lokalitě, což vám ulehčím tím, že vám předložím tři návrhy. (Jasně že jsou všechny tady na severu...) A dokonce vyznačené přímo na mapách!

První trasa
Druhá trasa (zahrnuje Ještěd)
Třetí trasa

(Ten způsob přepravy na druhé a na třetí variantě je zvolen schválně, pěšky mi to nešlo nacvakat přesně tak, jak jsem chtěla, aby to tam bylo zobrazeno správně kilometrově.)

Mně osobně se nejvíc zamlouvají asi ta první a třetí trasa, kde jsem z těch míst kromě bedřichovské nádrže prakticky nikde nebyla, ale na druhé trase je zase ten Ještěd a chata Pláně, kde dělají moc dobrý vývar (a mají tam Plzeň!).

P.S.: Tady je pak celá složka, kde jsou vidět všechny trasy na mapě najednou.

_________________


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Survival 2019
 Příspěvek Napsal: stř 13. bře 2019 7:58:53 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 13. led 2013 19:42:55
Příspěvky: 1284
Jak už jsem psala na fb, mně je asi jedno, kterou z tras zvolíme, všechny se mi líbí, i když nejvíc asi ta první :3 Hlavně, aby nám to vyšlo... a by to už bylo :D

_________________
Obrázek
| +
Obrázek
Obrázek

ObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Obrázek Obrázek


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Survival 2019
 Příspěvek Napsal: pon 24. čer 2019 10:29:01 
Offline
Lékouzelník
Uživatelský avatar
Lékouzelník

Registrován: pon 22. črc 2013 21:38:17
Příspěvky: 829
Kdyby náhodou koukal někdo i sem, tak info k letošku.

Tož, itinerář:

ODJEZD NA SURVIVAL
Z Prahy z Černého Mostu autobusem Student Agency (z nástupiště č. 6, nebude v něm čokoláda #sorryjako) v 9:00, příjezd do Liberec na autobusové nádraží (konečná, na Fügnerově nevystupovat) v 10:15, já tam na vás počkám.
Měli bychom krásně stihnout vlak z Liberce do Oldřichova v Hájích v 10:33, pokud by to náhodou nevyšlo, je na nádraží kavárna i restaurace k zakempení, další spojení je pak až za hodinu.

ODJEZD Z DIVOČINY
Z Bílého Potoka jezdí vlaky každou hodinu ve 40, do Liberce předpokládaný příjezd vždy ve 24. Žluťák jezdí z autobusáku taky každou hodinu ve 40, takže to teoreticky zase dobře navazuje. Je ale trochu blbější odhadnout přesný čas (můžeme z Bílého Potoka vyjet ve 13:40, ale třeba i v 15:40), takže pokud máte možnost, tak si zarezervovat více místenek a podle potřeby to kdyžtak stornovat (ale to zase závisí na datech) anebo holt dát jednu místenku na pozdější čas s tím, že se kdyžtak zase někde zakempí a počká.
Případně samozřejmě nemám problém s tím někoho ubytovat do pondělí, pokud by nebyl spěch do práce a tak.

CENA
Jedna cesta žluťákem stojí 89,-Kč s kreditovou jízdenkou, tj. 198,-Kč za cestu do Liberce a zpět do Prahy.
Vlak z Liberce do Oldřichova stojí pro 4 osoby 83,-Kč, pro 5 lidí za 98,-Kč, čili zhruba dvacku za jednoho, ať nás pojede kolik chce.
Z Bílého Potoka do Liberce je to o pár korun dražší, tam je to pro 4 osoby za 136,-Kč a za 161,-Kč pro pět lidí, tedy něco málo přes třicet kaček na osobu.
Do toho Oldřichova bych to pak koupila předem (jakože bych se tam stavila, ještě než vás vyzvednu), abychom se nezdržovali.

OBČERSTVENÍ
Spíš radši vlastní, na cestě tam jsou nějaké občerstvovačky, ale radši bych na to nespoléhala - jedna otevírá snad až v pátek ve čtyři (a je celkem na začátku), občerstvení Hřebínek by mělo normálně fungovat (má koneckonců vlastní turistickou vizitku :|), to samé se týká pití - nějaké studánky jsou tam značené, ale beztak budou všechny vyschlé.

TURISTICKÉ VIZITKY
1) CZ-3082 Skalní hrad u Oldřichova v Hájích
2) CZ-102 Hřebínek
3) CZ-3920 Krásná Máří
4) CZ-163 Vodopád Velký Štolpich
5) CZ-180 Ořešník
6) CZ-3192 Frýdlantské cimbuří
7) CZ-4346 Hajní kostel
8) CZ-168 Černý vodopád

Bonusové:
9) F-29 Loupežníci na Skalním hradu (secret card, prodává se na Hřebínku)
10) A-60 Vlakem ČD s Turistickým deníkem do Liberce
Svoji vizitku má i Bílý Potok, ze kterého budeme odjíždět, libereckou vizitku vám zakazuju, přeběh mezi nádražími se nepočítá. :P

Dotazy? Diskuze? Drabbly?

(Btw. kdybychom měli v neděli jó dobrý čas - přece jenom budeme začínat už v pátek dopoledne - dá se dojít do Hejnic a ještě se porozhlédnout tam, ale to kdyžtak pořeší operativně na místě podle hodinek.)

_________________


Nahoru 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
 
 Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 3 ] 




Obsah fóra » Offtopic » Srazy


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

 
 

 
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Český překlad – phpBB.cz