Jak na registraci?

Abyste měli přístup k informacím o hře, registraci postavy a psaní samotnému, je třeba se zaregistrovat na herním fóru, kde hra probíhá. Není nutné hned zdlouhavě vymýšlet, jak se bude vaše postava jmenovat, uživatelské jméno se dá později v nastavení změnit, takže je jen na vás, jak se na fórum uvedete. Navíc, jak se říká, náhoda je svině, a co kdybyste se náhodou trefili do jména někoho jiného?

Jako první je třeba vyhledat odkaz, který vás přenese na registrační formulář. V tuto chvíli by se měl jeden takový odkaz nacházet v pravém horním rohu navigačního panelu, druhý naleznete v postranním panelu v bloku „přihlásit se“ – odkaz se velmi nenápadně schovává v pravém rohu. Prvním krokem registrace na fórum je souhlas s podmínkami užívání fóra, která sice nikdo většinou nečte, ale ve zkratce se zavazujete, že budete dodržovat zákony této země a budete se na fóru vyjadřovat slušně, což vám ostatně bude připomenuto i v pravidlech hry samotné. V dalším kroku už vyplníte své uživatelské jméno, email, heslo a nezapomenete vyplnit odpověď na otázku, která dá fóru najevo, že jste myslící živá bytost. Tradá, máte hotovo a můžete se rovnou přihlásit.

A co teď?

Jakmile se přihlásíte, odkryje se vám část herního prostoru. Jakožto registrovaný uživatel bez schválené karty postavy vám fórum umožňuje v jednotlivých tématech číst, avšak přispívat můžete pouze do registrace nové postavy, kde také naleznete předlohu karty a informace o jejím schvalování. Důrazně však doporučujeme k tomuto kroku přejít až po přečtení pravidel a reálií hry, která naleznete vlevo nahoře na navigačním panelu pod odkazem Reálie. Zde naleznete veškeré informace, které potřebujete k úspěšnému zaregistrování své postavy. Pokud si s čímkoliv nebudete jisti, znovu připomínáme, že nás můžete oslovit prostřednictvím chatu na Discordu. Po přihlášení se odkaz na chat nachází vlevo nahoře v navigačním panelu pod rozvinovacím menu s názvem Rychlé odkazy.

Nechť je neplecha započata.