Registrovat    Přihlásit se    Fórum    Web    Hledat    FAQ
FF Lexikon
Bleskobrk
Rozvrh hodin
Výsledky zkoušek
Flannova statistika
WIP FF Rodokmen
Oznámení pro hráče:Obsah fóra » Kartotéka » Kartotéka dospělých postav » Lékouzelníci
 Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 4 ] Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: WILLIAMS, Anthony Ronald
 Příspěvek Napsal: pon 25. led 2016 16:25:58 
Offline
Praktikant
Uživatelský avatar

Registrován: pát 22. led 2016 21:35:44
Příspěvky: 56
Obrázek
Mimo jiné také praktikant Přeměňování
*WAND: apple wood * 11 inches * phoenix feather * flexible

VZHLED:
Anthony je takové poněkud vysoké, hubené stvoření, které i přes svou výšku působí spíš dokonale roztomile, než aby někoho děsilo. To by ostatně taky nikdy neměl v úmyslu. Hubená, stejně jako jeho tělo, je i jeho tvář poněkud protáhlejšího tvaru, se dvěma většími ušisky a bradou, kterou by se dalo řezat sklo. Disponuje širokou škálou výrazů, které vás až můžou nutit mu přátelsky pocuchat beztak už rozcuchané sytě hnědé vlasy, či mu bezelstně skočit kolem krku a pořádně ho šmudliky budliky. Je taktéž hrdým vlastníkem širokého úsměvu, který jako by zahříval okolí pozitivní energií, které tenhle mladý muž má zřejmě na rozdávání. A když už jsme u toho, vypadá opravdu hodně mladě. Mladší, než ve skutečnosti je. Dokonce by se dle svého názoru mohl úplně klidně infiltrovat zpátky do Bradavic, ztracený mezi studenty posledních ročníků. Ne že by to snad někdy zkoušel. Zmíněné rozcuchané vlasy má sice obvykle ostříhané, nicméně nikdy ne moc na krátko, a nezdá se, že by jejich střihu dával nějak velkou práci. I když, kdo ví, třeba má prostě rád něco, co si může projet prsty, když je nervózní. A nebo se mu líbí, když mu pár pramenů padá do očí a jiný pár zas lehce šimrá na krku. Oči, jejichž barva se neidentifikovatelně pohybuje mezi hnědou, šedou a zelenou, se na svět dívají s trochu naivním a pozitivním náhledem, a pokud zrovna Anthony nemá extrémně přemýšlivou náladu, najdete v nich veselé jiskřičky zájmu o okolní svět.
Jako snad každý, má i Anthony určitý osobitý styl oblékání. U něho to bývají, dokud to počasí dovoluje, nějaké pohodlné kalhoty, košile, tvídové sáčko, ale hlavně motýlek. Pokud náhodou někdy bez motýlka vyjde na světlo světa, znamená to buď, že už i na něj je moc horko na košili, nebo že vyběhl z domu v pyžamu. Nu, vlastně se kdysi pokusil toho motýlka nosit i k pyžamu, ale vzdal tenhle nápad poté, co se ve spánku málem uškrtil. Oblečení má obvykle čisté a vyžehlené. I když je totiž jinak docela bordelář a uznává rčení, že pořádek je pro hloupé a inteligent vládne chaosu, opravdu nemá rád oblečení, které vypadá, jako že ho někdo vytáhl krávě z tlamičky.

*Ksichtík by: Matt Smith

POVAHA:
Anthony je ukázkovým prototypem potrhlého vědátora s téměř nulovou použitelností pro každodenní život. Má hlavu plnou nápadů, někdy bláznivějších, jindy méně, a někdy stačí jen maličko ho popostrčit, a on je bude chtít realizovat. Je trošičku roztěkaný, často to vypadá, jako by mu všechny ty nápady trochu pomotaly kolečka v hlavě, nicméně to neznamená, že by byl sobě a okolí nějak extrémně nebezpečný. Spíš naopak. Je to takový dobrák od kosti, který všem rád pomůže, se všemi se chce přátelit, a neustále šíří do okolí pozitivní energii. Tedy, pokud zrovna nemá svoje zádumčivé dny. Poněvadž milá povaha a pozitivní přístup rozhodně neznamenají, že na něho nemůže a nedokáže padnout nefalšovaná přemýšlivá deprese. Ostatně, pokud zrovna nemá nějaký dav lidí, kterému by dělal šášu pro radost, dokáže se Anthony projevit jako velice inteligentní bytost. Má vysoké IQ a velmi rychle se učí, což platí především pro cokoliv, co se dá nacpat do hlavy, případně pro cizí jazyky, kterými krom své mateřštiny plynule mluví hned několika. A to se hodí, pokud zbožňujete povídání s různými typy lidí tak jako on. I když může podle popisu působit poněkud nezodpovědně, dokáže v případě potřeby nějakou tu zodpovědnost vydolovat. Skvělým příkladem budiž jeho přístup k práci, kterou bere opravdu vážně, a i když i na své pacienty působí jako milý, roztomilý, neskutečně pozitivní a příjemný lékouzelník, nemusíte se bát, že by z roztržitosti někomu přivodil neblahé trvalé následky. Kdepak, roztržitou stránku své povahy si nechá raději na vhodnější místa. Jelikož jsou pro něj všichni tak nějak kamarádi, nebo to tak alespoň chce mít, počíná si co se žen týká jako slon v porcelánu, a obvykle jako úplný hlupáček vůbec nepozná, že se někomu třeba líbí. Díky tomu měl vlastně jen jediný vztah, ještě na škole, a i když obecně na svou roztomilost může lákat davy, nějak mu to nevychází. Ale moc ho to netrápí. Co se jeho zájmů týká, krom všemožných kouzelných bylin a rostlin, cizích kultur, jazyků a tak nějak všeobecně všech nových informací, tu máme famfrpál. Je zarytým fanouškem. Nicméně pouze sportu jako takového, oblíbený tým prostě nevede.
Co se postoje k Ministerstvu týká, je rozhodně na straně, která dění posledních let neschvaluje. Dokonce se rozhodl, že začne systematicky pátrat po nějakém odboji, kterému by eventuelně nabídl svou pomocnou hůlku.

HISTORIE:
Jednoho zdánlivě obyčejného večera se u dveří spořádaného občana Johna Williamse, který měl zrovna na návštěvě svou snoubenku Evelynn, objevila žena s uzlíčkem radosti v náručí. Ten uzlík se tak vesele usmíval na celý svět, že se zdálo nemožné, aby se ho chtěla vzdát. Ale přesně tak to bylo. Elizabeth Harrigntovoná prostě nechtěla mít nic společného s dítětem mudlovského muže. A tak se onen uzlík úsměvů, který později dostal jméno Anthony, objevil na prahu svých rodičů.Takto začal jeho život. A upřímně? Tahle chvíle, na kterou nemá žádné vzpomínky, asi byla z celé jeho existence to úplně nejzajímavější. Jeho biologický otec s přítelkyní ho totiž vcelku klidně přijali mezi sebe a on nikdy, ani jedinkrát nepocítil, že by snad matka měla raději některého z jeho mladších sourozenců. Protože... nu, neměla. Anthonymu se tak dostalo veselého dětství a dostatečné mateřské lásky, takže si nikdy nejen nepřipadal jako odhozené dítě, ale ani nepomyslel na to, že by nebyl biologickým synem obou svých rodičů. Brzy se u něj projevily magické schopnosti, nijak násilně, ale přeci, a jakmile to spolu s maminkou opatrně vysvětlili otci, mohl se chlapec začít těšit na dopis z Bradavic. Který samozřejmě dorazil a on v jedenácti letech spolu s ostatními nastoupil do školy.
Moudrý klobouk se rozhodoval mezi Mrzimorem a Havraspárem, no a protože sám Anthony projevil přání dostat se do společenky, o níž slyšel, že se plná knížek, vyhrála to havránkovská kolej. Ne že by na tom tolik záleželo. Během školy si našel spoustu přátel a vlastně byl docela známý i mimo kolej a ročník, v němž mimochodem patřil mezi nejmladší. Škola pro něj znamenala vždy jak nové dovednosti, tak možnost najít si co nejvíc přátel. Jelikož ale netrpí soutěživostí, nevystupoval z davu svými výsledky. Nikdy to nedotáhl na prefekta, poněvadž na to byl prostě až moc hrom do police, ale jeho výsledky nikdy nebyly nijak katastrofální, snad díky famózní paměti. Někde kolem čtvrtého ročníku se začal mimoškolně učit cizí jazyky a objevil v nich svou tajnou vášeň, kterou ho stále baví rozvíjet. A když úspěšně složil NKÚ, uvědomil si i dráhu, kam se chce v životě ubírat. Po škole tedy nastoupil na zácvik jako lékouzelník. Pravda, v jednu dobu koketoval s myšlenkou, že se s Bradavicemi vlastně nehodlá loučit, ale dráha pomocníka a léčitele nakonec vyhrála. A teď? Má se vlastně docela dobře. Pořád bydlí u rodičů, poněvadž je líný se odstěhovat, a to i za cenu toho, že se denně musí přemisťovat k Mungovi, kde dělá práci, kterou vždycky chtěl, a jediné, co mu dělá vrásky na mladě vypadajícím obličejíku, je to, co se děje mudlorozeným kouzelníkům. Roste v něm ochranářská touha a chuť s tím také něco udělat. Proto také ostatně posledních pár měsíců aktivně pátrá po odboji, k němuž se v lehce dětinské představě rytíře v zářivé zbroji, zachránce světa před zlem, hodlá připojit.

RODINA:
*Evelynn Williams - nevlastní matka, mudlovská zdravotní sestra, čarodějka mudlovského původu
Zlatá duše, která se v Bradavicích dostala do Mrzimoru. Po dostudování školy se ale rozhodla dál žít spíš mudlovským životem, zřejmě proto, poněvadž se zamilovala do obyčejného mudlovského muže. Ten když zjistil, že si už podruhé v životě nabrnknul čarodějku, její rozhodnutí přijal s povděkem. Evelynn ráda peče sladké dobroty a baví ji vyšívání. Všechny svoje děti miluje stejnou měrou, včetně Anthonyho, a je úplně jedno, že on není její vlastní.

*John Williams - otec, mudlovský chirurg
Ničím na první pohled nezajímavý muž, který tráví většinu svého času v práci. Jedinou snad zajímavostí na něm by mohlo být to, že ho nějakým zázrakem přitahují čarodějky. Důkazem toho budiž jak matka Anthonyho, s níž sice nikdy neměl vztah, ale jejíž dítě nakonec musel vychovávat, tak Evelynn, jeho žena. Proti existenci kouzel nic nemá, nicméně se snaží si je moc neplést do cesty. O nějaké anulaci sňatků samozřejmě netuší.

*Sourozenci - Tři, všichni mladší. Sestry Clara a Rosemary, bratr David.
**Clara Williams (postava jiného hráče, karta zde)
Roztomilost sama, toto usměvavé děvče jde letos do prvního ročníku. A stejně jako své další dva "nevlastní" sourozence, Tony ji má moc rád. Rose tvrdí, že to byla právě ona, kdo vymyslel označení Rory, které se mu tak moc nelíbí, ale on sám tomu zase tolik nevěří.
*Rose ani David nemají daný věk ani moc informací, nicméně jsou mladší než Anthony, kdyby si je náhodou někdo chtěl založit.

*Elizabeth Harrington - biologická matka
Čistokrevná dáma, která žije svůj život naprosto mimo Anthohynyho svět. Tondův otec pro ni byl záležitostí na jednu noc, zametenou pod kobereček tak, že o tom živá duše neví. Ani Anthony dlouhou dobu netušil, že není dítě Evelynn, a dodnes nemá ponětí, kdo je jeho biologická maminka. A upřímně zatím neměl nějak velkou potřebu to zjišťovat, i když bývají chvíle, kdy by rád přišel téhle záhadě na kloub.

ZAJÍMAVOSTI:
*1: Sestřičky i bráška mu s oblibou říkají Rory, což mu z jemu neznámého důvodu vážně vadí.
*2: Má rád rybí prsty s pudinkem.
*3: Mluví nejen anglicky, ale i španělsky, francouzsky, rusky, lámaně německy, a ovládá pár základních frází v Japonštině a Korejštině.
*4: Potřebuje brýle na čtení.
*5: Chtěl učit v Bradavicích, ale nevěří si, že by zvládl třídu plnou dětí.
*6: Na světě se nejvíc bojí ztráty paměti, takže jeho bubák je on s amnézií.
V KUFRU:
*Sova pálená jménem Daisy. Pojmenovaná po Daisy z Velkého Gatsbyho, což je Anthonyho nejoblíbenější knížka.
*Koště - Kometa 180, z druhé ruky, nicméně v překvapivě dobrém stavu.
*Předměty denní potřeby.
*A spousta motýlků.

Obrázek
ČÁRY, KOUZLA, MAGIE A PODOBNĚ:
*Talenty: Přeměňování, Lektvary
*Lektvary: 8/10
*Létání: 2/10

*100%: Accio, Alohomora, Lumos/Nox, Wingardium Leviosa, Expecto Patronum(šimpanz)
*+2: Protego, Petrificus totalus, Stupefy, Enervate, Bona hasamentu
*+1: Expelliarmus, Bombarda, Obliviate, Abeo cultivate, Colloportus, Cistem Aperio, Ebublio, Anapneo, Episkey, Everte Stati, Specialis revelio
*Lektvary: Lektvar zapomnění, Lektvar ochrany proti ohni, Protijed na běžné jedy, Mnoholičný lektvar, Elixír Euforie, Posilující odvar, Veritasérum + protilátka


Naposledy upravil Anthony R. Williams dne sob 10. bře 2018 21:55:36, celkově upraveno 3

Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: WILLIAMS, Anthony Ronald
 Příspěvek Napsal: úte 26. led 2016 11:07:31 
Offline
Kouzelník
Uživatelský avatar

Registrován: ned 13. led 2013 19:42:55
Příspěvky: 1267
Já jsem pro, žádné zádrhely v kartě nevidím.
(jenom teda úplně nevím, jak se postavit k té angličtině v kartě. Troufám si říct, že většina z nás si to všechno hravě přeloží, ale možná tu jsou i tací, co nerozumí a třeba takový úvod tvé karty jim může být záhadou... Takže asi rozdávej kapesní slovníky :D)

_________________
Obrázek
| +
Obrázek
Obrázek

ObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Obrázek Obrázek


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: WILLIAMS, Anthony Ronald
 Příspěvek Napsal: stř 27. led 2016 14:49:29 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte 07. srp 2012 18:03:39
Příspěvky: 728
Obrázek
POVOLENO
WILLIAMS, Anthony R.
...............................................
Tato karta byla oficiálně povolena Ministerstvem Kouzel.
V případe potřeby úprav, změny či jakéhokoliv doplnění
výše uvedených údajů, prosím informujte pracovníky
Ministerstva novou záložkou (příspěvkem).


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: WILLIAMS, Anthony Ronald
 Příspěvek Napsal: pon 07. bře 2016 18:19:35 
Offline
Praktikant
Uživatelský avatar

Registrován: pát 22. led 2016 21:35:44
Příspěvky: 56
7.3.2016 - Nahozena sestřička Clara :3
10.3.2017 - Spoiler alert: praktikant mode XD

| +
ZNÁMÉ POSTAVY
September McTree +
Lance Redmond +

Reena Dewanji +
Clara Williams .

klasika, + a -, popř. ♥, ☺ znamená rodinu

_________________
Obrázek
| +
Obrázek
Obrázek


Nahoru 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
 
 Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 4 ] 
Obsah fóra » Kartotéka » Kartotéka dospělých postav » Lékouzelníci


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

 
 

 
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Český překlad – phpBB.cz