Registrovat    Přihlásit se    Fórum    Web    Hledat    FAQ
FF Lexikon
Bleskobrk
Rozvrh hodin
Výsledky zkoušek
Flannova statistika
WIP FF Rodokmen
Oznámení pro hráče:Obsah fóra » Kartotéka » Kartotéka dospělých postav » Bystrozoři
 Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 3 ] Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: UDINOV, Alexei
 Příspěvek Napsal: sob 11. bře 2017 14:51:34 
Offline
Bystrozor
Uživatelský avatar
Bystrozor

Registrován: sob 11. bře 2017 10:01:54
Příspěvky: 52
CALEB ALEXEI UDINOV
Obrázek

BRITSKÁ+RUSKÁ NÁRODNOST ~ ČISTOKREVNÝ ~ BRADAVICE/ZMIJOZEL ~ 24.2. 1956
SMRTIJED ~ REGISTROVANÝ ZVĚROMÁG ~ BÝVALÝ BYSTROZOR A PROFESOR OPČM

Hůlka: Cedr ~ blána z dračího srdce ~ 13 palců ~ Ohebná


VZHLED
Alexei se v davu lidí ztrácí celkem těžko, jelikož dosahuje cca sto devadesáti centimetrů. Když k tomu připočteme fakt, že chodí vždy vzpřímeně, čímž svou výšku ještě umocňuje, máme před sebou celkem obra. Váhu má pak úměrnou ke svému tělu, pravidelně cvičí, takže se mu svaly pěkně rýsují.
Jestliže přehlídneme tu výškou, budou to nejspíše oči, které vás zaujmou jako jedna z prvních věcí. Těmi se totiž liší od zbytku svých sourozenců. Zatímco oni mají hnědé, a nebo modré, on se pyšní zelenými. Po dědečkovi. Avšak, při tom správném slunečním svitu se může zdát, že jsou modré. Oči jsou zasazené do oválného obličeje, a jsou kryty hustými kartáči řas, kterému by mohla nejedna dívka závidět. Nos je pak velký tak akorát a skvěle se hodí do proporcí jeho obličeje. Rty jsou plné a světle růžové barvy. Pokud se pak na vás usměje - což je vcelku často - odhaluje rovné bílé zuby. Pokud je pak Alexei hodně líný, nechává si narůst několikadenní strniště, které je barvy černé, ale není to moc často.
Ruská krev se pak projevila na jeho pokožce, která je bledší, než je zdrávo. Alexei celkově má radši chladnější počasí, teplo ze srdce nesnáší. Pokud se na slunci zdržuje moc dlouho (což rozhodně není dobrovolné), je veliká pravděpodobnost, že se spálí, pokud nepoužije dostatek ochranného krému.
Na co je Alexei vcelku pyšný, jsou jeho vlasy. Ty jsou kaštanově hnědé, a je to jediná věc, kterou zdědil po otci, pokud nebudeme počítat bledou pokožku, na kterou není pyšný ani trochu. Nosívá je na krátko střižené.
Co se oblékání týká, Alexei má slušnou sbírku obleků, které nosívá všude a za jakéhokoliv počasí. Doslova. Musí přeci dělat čest své rodině, že. Samozřejmě existují i chvíle, kdy na sebe hodí něco volnějšího a více se hodící na ven - kraťasy, normální kalhoty, triko, tílko.. takové věci doma taky má. Je to však jen jednou za čas - dokonce i po době se pohybuje ve slušivém obleku, i když mu chybí třeba kravata.
Na doplňky pak Alexei moc nedbá, a jediná věc, kterou nosívá (krom čistého kapesníčku) vždy u sebe, jsou zlaté kapesní hodinky, na kterých jsou vyryty jeho iniciály. Dostal je od otce, stejně jako jeho bratři a není pochyb, že jedny dostane jednou i Darya.
I když se tím Alexei moc nechlubí, má tetování, jenž se nachází na jeho zádech, přesněji u levé lopatky. Je to hlava pumy, která představuje jeho druhou podobu.
| +
FC: Matthew Goode
Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek


POVAHA
Alexei se zdá býti přátelským mužem, a vlastně je to i pravda. Tak trochu. Mile se totiž na každého usmívá, ke všem se hezky chová a nemá sebemenší problém pomoci komukoliv, a to ani v případě, že toho člověka vlastně vůbec nezná. Některým se může zdát až přehnaně důvěřivý a naivní. Pravdou však je, že zrovna Alexei je až přehnaně vyčůraný. Moc dobře totiž ví, že když se bude k většině lidí chovat mile a přátelsky, vrátí se mu to stejnou měrou (občas taky dvakrát tolik), a taky ví, že by mu z toho mohlo v některých případech něco kápnout. Pokud pro něho tedy máte nějakou cenu, můžete si být jisti, že se vám pokusí snést "modré z nebe" a stanete se člověkem, kterého bude chránit. Ty nepotřebné pak zcela ignoruje, a pokud by někteří byli otravní, nebojí se je dát odklidit pryč, nebo se o to postará s klidem sám. Rozhodně se nebojí zašpinit si s tím ruce.
Je to přesně ten typ člověka, co se tváří jako váš nejbližší přítel, ale pokud na to přijde, s úplným klidem vám bodne kudlu do zad. A klidně se vám pak vysměje do očí. Je to prostě prohnaná krysa, která ví, jak se k ostatním chovat, a co využívat v dané situaci. Svou masku přátelského chlapíka dovedl k takové dokonalosti, že sám čas od času věří tomu, že takový skutečně je. Málokdo dokáže poznat jeho pravou osobnost, sourozence pak samozřejmě počítat nemůžeme, protože ty ho znají až moc dobře. Přetvařuje se tedy velice rád, občas taky lže a je velmi dobrým lhářem.
Je však pravdou, že Alexei má pár nejbližších přátel (je jich sotva pět), za které by byl asi i schopný položit život, kdyby to bylo zcela nevyhnutelné. Nedá na ně dopustit, dohlíží na ně a snaží se je za každé situace chránit. Jsou to taky jediní lidi, kterým by pomohl i v momentě, kdyby on na tom měl nějakým způsobem ztratit. Moc dobře totiž ví, že se na ně taky může spolehnout. Pokud je s těmi správnými lidmi, zvládne se i skvěle odvázat, blbout a dělat různé kraviny.
Ve svých oblecích často připomíná slušňáka, k ženám se pak chová jako pravý gentleman, a sprostě takřka neumí. Zvládá totiž lidi poslat do temných končin i slušným způsobem. Bývá občas ironický a sarkastický, ale není to zas tak moc často. Ve volných chvílích si rád zaleze třeba ke krbu s hrnkem kávy a dobrou knihou.

ZAJÍMAVOSTI
- Je jediný, kdo dokáže přepít svého bratra, Joshuu, takřka v čemkoliv.
- Se svou exženou si skoro vůbec nerozumí, za to s jejím novým můžem až moc. Chodí spolu i na pivo.
- Je rozvedený.
- Zbožňuje kávu. A taky víno.
- Je milovníkem dobrého jídla, taky umí skvěle vařit.
- Nosívá brýle, čas od času.
- Je skvělým tanečníkem a parťákem na večírky.
- Nechává se oslovovat svým prostředním jménem.
- Krom angličtiny a ruštiny mluví plynně francouzsky.
- Zbožňuje Rusko, tráví v této zemi celkem dost času.


VLASTNÍ RODINA

Eirlys B. Yarwood (*1958) - Eirlys patřila mezi Alecovi nejbližší přátelé už od dob školy, ale Alexe nikdy vyloženě nenapadlo, že by spolu byli jakožto pár. No, co se ale nestalo. Po skončení školy a Eirlysiným rozchodem s AJem se začali scházet. Na obědy, kafe, večeře.. prostě takové nevinné věci, které nakonec vyústili v něco víc. Jejich vztah však dohnala menší trhlina, kterou způsobil Alexei, ale i to nakonec přešli a jejich malé usmíření nebylo bez následků, a tak se 30. 11. 1982 narodila malá holčička, které dali jméno Vanessa. Alexei si svou malou dcerku ihned zamiloval a rozhodl se jí chránit, ať to mělo stát cokoliv. Stejně jako Eirlys, kterou se chystal na podzim roku 1983 požádat o ruku.

Valerie McAuley née Udinov roz. Dungworth (*1955)
Drobná žena světlé pleti s téměř bílými krátkými vlasy, které trčí všemi směry. Její hlas věrně připomíná škrábání nehtů po tabuli nebo hlas vychlastaného karbaníka. Její chování se rozhodně nedá zařadit mezi ucházející, ale na to si už její muž zvykl. Vystudovala Bradavice, kde chodila do Zmijozelské koleje, a vždy byla hrdá, že do téhle koleje mohla patřit. Bývala členkou Zmijozelského famfrpálového týmu na postu odrážeče, a že jí to s tou pálkou šlo.
V dnešní době je to žena v domácnosti, která doma nehne ani brvou, ne že by musela, když na to má hromadu skřítků. Svého nového muže miluje, s Alexeiem je ten vztah taky už o něco lepší a rozhodně mu nemá za zlé, že se s ní nechal rozvést.
Connor McAuley (*1956)
Valeriina nového manžela do rodiny Alexei počítá už jen kvůli tomu, že všichni společně bydlí pod jednou střechou. Je to taky jeho bývalý spolužák, který studoval v Havraspárské koleji, a jeden z jeho nejbližších přátel, na které nedá Alexei dopustit. Jestli Alexeiovi vadí, že si něco začal s jeho ženou? Ani náhodou, naopak je rád, že to za něj převzal někdo jiný.
Je to vysoký chlápek s uhrančivýma modrýma očima, kšticí blond vlasů a celkově působí jako sympaťák, a taky že je. Pracuje na Ministerstvu kouzel jako advokát, peněz má až moc, je šťastně ženatý a svého syna miluje.


Caleb McAuley (5.1. 1981)
Alexei stále neví, co vedlo Connora a Valerii k tomu, aby pojmenovali svého prvorozeného syna po něm, nicméně Caleba zbožňuje a tráví s ním většinu svého volného času. Je jeho kmotrem, ujal se toho se ctí. Je to ještě stále malý uzlíček, který má rád pozornost ostatních a jakmile se mu jí nedostává, umí si jí i vybrečet. Nicméně to není rozhodně potřeba, protože je tu vždycky někdo, kdo si s ním pohraje.

Všichni čtyři žili pod jednou střechou v celkem velkém sídle kousek od Chesteru. Spokojeně a tak, nicméně je nakonec v létě roku 1982 Alexei vystěhoval, protože se stala ta nečekaná událost, že.RODINA

Immanuil Udinov
(*1925)
Vysoký kouzelník ve středních letech. Pracuje na Ministerstvu kouzel jako bystrozor. Souhlasí právě s Ministerstvem, které podporuje ve všem, co dělá. Nečistokrevných a mudlovských šmejdů by se nejraději zbavil. Vystudoval Bradavice, kde chodil do Zmijozelu. Od prvního pohledu je velice přísný, odměřený a nikdy si nemůžete být jistí tím, co udělá. Doma má pak vždy poslední slovo.
Sidney Udinov roz. Harrington
(*1925)
Žena v domácnosti. Svého muže má velice ráda, podporuje ho v tom, co dělá, ale je na své děti mírnější než její manžel. Také chodila do Bradavic, kde studovala v Havraspárské koleji. Trpí obsedantně kompulzivní poruchou, která se projevuje v šíleném strachu ze špíny. Také musí některá slova opakovat víckrát, než by bylo nutné. Doma si na to už všichni zvykli, na veřejnosti pak Sidney moc nemluví a nechává svého muže, aby odříkal většinu věcí za ní.


Sourozence má Alexei dohromady čtyři. Staršího bratra Nikolaye (*1946), který pracuje na Ministerstvu kouzel jako obliviator. Po něm přišel Frank (*1950), u kterého se kouzelnické schopnosti neprojevili. Je tedy motákem, pracuje jako patolog u policie. Dále pak Joshua Dmitryi (*1954), který je o dva roky starší než on sám. Vystudoval Bradavice kde chodil do Havraspárské koleje. Jako poslední pak na svět přišla Stephanie Darya (*1965), která chodí do Zmijozelské koleje, jako on sám dříve.
K jeho bližší rodině se však počítá taky synovec Maksim a neteř Iskra.

V tom rozsáhlejším příbuzenstvu bychom našli příslušníky rodu McKayů, Harringtonů, Olšenků, ..

HISTORIE
Plánované dítě, které pro rodiče bylo velikým zklamáním. Po předešlých třech synech si totiž konečně přály děvče, která však ještě pár let přijít nemělo. Ani jemu rodiče nevěnovali moc pozornosti, ne že by Alexei nějakým způsobem trpěl, tak ho vychovávaly chůvy. Od malička si žil v obrovském luxusu, dostal vše, na co si ukázal, takže byl vždy plně spokojen a nikdy si nestěžoval. Byl však od malička přesvědčen, že až on jednou bude mít dítě, bude se mu věnovat více, než se věnovali rodiče jemu.
Dětství měl tedy ve směs pěkné, kouzelnické schopnosti se u něho projevily vcelku brzo, a tak bylo jasné, že jednou nastoupí do Bradavic. Když mu bylo devět let, narodila se konečně vytoužená holčička, z čehož byli nejvíce nadšení rodiče, všem čtyřem klukům to bylo zcela ukradené, navíc si Alexeiovi bratři nemohli stěžovat tolik, co on. Už dávno totiž chodili do Bradavic, takže s malou Stephanie nemuseli trávit žádný čas, na rozdíl od něho. Dva roky na to však taky nastoupil do Bradavic, zařadili ho do Zmijozelské koleje a bylo.
Ve škole se mu dařilo velice dobře, vždycky to byl veliký dříč a učit se mu nedělalo žádné problémy. Navíc si našel dobrého kamaráda v podobě Connora, který mu kdykoliv pomohl, pokud si s něčím nevěděl rady. Stala se z nich nerozlučná dvojka. Taky se společně začali věnovat zvěromagii, a zatímco se Alexei v šestnácti proměnil v pumu, Connor se začal proměňovat do orla.
Že by ho někdy mohli rodiče zasnoubit, to ho v životě nenapadlo. I přes jeho povahu si totiž myslel, že si jednoho dne najde ženu (nebo muže?), která ho bude mít ráda, a on bude mít rád ji. To mu však ani zdaleka nevyšlo, protože ho rodiče zasnoubili s Valerií a on se na nic nezmohl. Ještě předtím však začal pracovat na Ministerstvu kouzel, přesněji jako bystrozor.
Ne že by manželství s ní bylo nějak extra špatné, to rozhodně ne, ale Alexei moc dobře věděl, že je do drahé Valerie zamilovaný Connor, a jejich lásce bránit nehodlal. Všichni tři se nastěhovali do společného (a obřího) domu a dalo by se říci, že jsou skutečně šťastní. Valerie je těhotná, schyluje se k rozvodu a Alexei se opravdu nemůže dočkat, až bude zase volný, jako pták.
I když zrovna Alexei s Ministerstvem tolik nesouhlasí, rozhodl se proti řádu rebelů bojovat. Za což mohlo taky přání (a výslovný příkaz) jeho otce, ale když se to vezme kolem a kolem, je mu to zcela fuk.

Alexei rozhodně neplánoval někdy učit, ale když přišla nabídka od pana ředitele, rozhodl se ji přijmout, a tak se stal profesorem obrany proti černé magii. U bystrozorů však zůstal, protože to bylo něco, co ho dost bavilo. Krom toho se rozhodl konečně rozvést za pomoci svého bratra Joshui, vynikajícího právníka.. i když dost často opilého. Taky začal učit svou drahou sestřičku zvěromagii, u čehož mu Joshua pomáhal taky. I když spíš do hrobu, ehm.
Nicméně. Začal se scházet pravidelně s Eirlys, ke které po nějaké době začal něco cítit, a i když si to zprvu nechtěl přiznat, opravdu se do ní zamiloval. Než se však dali zcela dohromady, jejich vztah hned prodělal pořádnou trhlinu, protože se Alexei vyspal se studentkou. Ta navíc otěhotněla, ale potencionálních otců bylo až moc. Pokud by to dítě však bylo jeho, byl ochoten Leah zaopatřit, stejně jako to dítě.
S Eirlys se nakonec ale udobřili, on se rozhodl skončit s učením (především kvůli tomu, že Eirlys byla v očekávání a on se chtěl jak jí, tak malému uzlíčku věnovat co nejvíce), a protože se vyostřila i celá událost s čistokrevnými a nečistokrevnými, rozhodl se skončit i s bystrozorstvím (ostatně to stejně vypadalo, že brzy bystrozoři skončí). U Smrtijedů ale zůstal, spíše jen tak, aby se udržoval v obraze, než aby se zapojoval do těch věcí, které podnikali.

SCHOPNOSTI
8 lektvary ~ 2 létání ~ +1 OPČM, +1 KF
Přemisťování ~ nitrobrana ~ nitrozpyt
Registrovaný zvěromág (puma)

LEKTVARY: Bezesný spánek, doušek živé smrti, rujovníkový lektvar, výtažek z horečníku, protijed na běžné i málo běžné jedy, ohlupující utrejch, lektvar zapomnění

KOUZLA:
100% - lumos/nox, wingardium leviosa, alohomora, expecto patronum, accio, legilimens
III. úroveň - alarte ascendare, protego (maxima), expelliarmus, petrificus totalus, rennervate
II. úroveň - specialis revelio, bombarda (maxima), confundo, ducklifors, entomorphis, glisseo, hydratus, impedimenta, locomotor wibbly, orchideou, rictusempra
I. úroveň Všechny zbylá kouzla spadající pod obranu proti černé magii.

_________________


Naposledy upravil Alexei Udinov dne stř 08. srp 2018 22:16:17, celkově upraveno 2

Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: UDINOV, Alexei
 Příspěvek Napsal: sob 11. bře 2017 15:46:19 
Offline
Kolejní ředitel
Uživatelský avatar

Registrován: sob 12. dub 2014 18:25:16
Příspěvky: 366
Pro.

_________________
Obrázek


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: UDINOV, Alexei
 Příspěvek Napsal: sob 11. bře 2017 19:29:36 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte 07. srp 2012 18:03:39
Příspěvky: 728
Obrázek
POVOLENO
UDINOV, Alexei
...............................................
Tato karta byla oficiálně povolena Ministerstvem Kouzel.
V případe potřeby úprav, změny či jakéhokoliv doplnění
výše uvedených údajů, prosím informujte pracovníky
Ministerstva novou záložkou (příspěvkem).


Nahoru 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
 
 Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 3 ] 
Obsah fóra » Kartotéka » Kartotéka dospělých postav » Bystrozoři


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

 
 

 
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Český překlad – phpBB.cz