Registrovat    Přihlásit se    Fórum    Web    Hledat    FAQ
FF Lexikon
Bleskobrk
Rozvrh hodin
Výsledky zkoušek
Flannova statistika
WIP FF Rodokmen
Oznámení pro hráče:Obsah fóra » Kartotéka » Kartotéka dospělých postav » Kouzelníci
 Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 3 ] Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: HAWKE, Elizavetha Angela
 Příspěvek Napsal: pát 22. kvě 2015 12:44:26 
Offline
Kouzelník
Uživatelský avatar

Registrován: pát 22. kvě 2015 9:29:21
Příspěvky: 197


Obrázek


Obrázek

habrové dřevo - jádro tvoří žíně z ohonu jednorožce - dlouhá 10 a čtvrt palce - ohebná


Obrázek

Angie je tak trochu jako malá Popelka – ne však ten princeznovský typ, ale spíš ten druhý, ušmudlaný. Pořád někde leze, něco provádí, v něčem se hrabě, něco rozebírá, takže jí oblečení nezůstane příliš dlouho čisté, ba dokonce i neděravé. Díky tomu, že se s ní život příliš nemazlil a skončila v dětském domově, tak často nosí již obnošené věci a mnohdy jí je alespoň některá část oblečení malá, nebo naopak velká. A protože je Angela fakt divoch, tak jejími velkými kamarádkami jsou jehla a nit.
Obrázek
Nejen že jsou její věci většinou obnošené, ale navíc je má na mnoha místech zašívané a záplatované. A upřímně, nedá se říct, že by dívčina se svými kamarádkami (jehlou a nití) vycházela příliš dobře, takže je to někdy až komická podívaná. Pokud něco upřednostňuje, tak jsou to většinou nejméně opotřebované a nezáplatované věci.

Na svět se dívá skrz tmavě oříškové očiska, ve kterých se neustále odráží nějaká kulišárna. Z jejího výrazu je vždy patrné, že je prostě živel. Uprostřed obličeje jen nepatrný nosík. Zajímavostí je, že když se Angie směje, tak se jí při tom poměrně dost viditelně roztahují nosní dírky a k tomu ještě vydává tak trochu chrochtavý zvuk. Naopak rtíky nejsou vůbec ničím výjimečné. Mají narůžovělou barvu a horní ret je spíše jen úzká čárka. Stejně tak obočí má uzoučké a jen dotváří vzhled dokonalého andílka.

Největší chloubou jsou pro Angie asi její vlasy. Krásné, středně dlouhé, s přírodními vlnkami a s barvou tmavé čokolády. Angela je nejčastěji nosí rozpuštěné, ale nebojí se také sáhnout po pleteném copu, nebo po dvou culících. Skoro nikdy jí neuvidíte s mastnými vlasy, nebo rozcuchanou, což je vzhledem k její povaze zázrak. Angie má prostě své vlasy ráda, pravidelně si je myje a poctivě rozčesává. Ve druhém ročníku se však rozhodla pro záasadní změnu a to především kvůli milovanému famfrpálu. Své vlasy si ostříhala na mikádo, aby jí tolik nepřekážely při létání. U tohoto střihu pak setrvala hodně dlouho a pravidelně si konečky zastřihávala. Sama, samozřejmě.

Všeobecná představa je, že pokud dítě žije v dětském domově, tak musí být hubené, možná až přímo vychrtlé. Angie je ale jasnou ukázkou, že tomu tak ve skutečnosti není. Má krásný kulatý obličejík a i tělíčko má tak akorát. Určitě není vychrtlina, ale rozhodně není ani nějaký tlouštík. Prostě ideál. To samé platí i o její výšce, kdy spadá do jejího věkového průměru. S držením těla na tom Angie není nějak moc slavně - většinou se trochu hrbí a hlavu mívá lehce skloněnou k zemi. To může být způsobeno i její životní situací, kdy se často vyhýbá pohledům ostatních.
FC: Camren Bicondova


Obrázek

Angela je živelná pohroma. A to doslova. Co na srdci, to na jazyku. Co jí napadne, to udělá. S ničím a s nikým se nemaže. Se vším je hned hotová. Jiskřičky, které se jí odrážejí v očích, jsou oprávněné. Neustále vymýšlí, co by vyvedla za lumpárnu.

Obrázek
Povahu jí dost ovlivnil její životní osud. Tím, že se dostala celkem v brzkém věku do dětského domova, získala vlastnosti, které by s největší pravděpodobností v normální rodině nenabyla. Naučila se být dost samostatná a spoléhat především sama na sebe. Navíc vyrůstala hlavně mezi chlapci, kteří se s ní také nepárali. Nebojí se ránu přijmout, ale klidně i rozdat. Na druhou stranu ale není příliš důvěřivá a dostat se k ní blíž je obtížné. A do vínku jí nebylo naděleno ani příliš velké sebevědomí, což je důsledkem výchovy v dětském domově.

Angie je lump tělem i duší. Vychovatelky jí často omlouvají a vinu svalují na chlapce. Pravdou ale je, že právě Angela bývá strůjcem všech šprťouchlat. Hrozně ráda si z druhých utahuje, provádí jim různé neplechy. Má i obstojně přesvědčivý talent, takže často do průšvihu navleče někoho jiného a sama sleduje dění jen z povzdálí. Hotový andílek.

Díky častým úprkům (ať už před kluky, před problémy, nebo přímo z dětského domova) není Angie žádný slaboch. Je docela slušný vytrvalostní běžec, s výbornou fyzičkou a s hodně slušnou stabilitou. Dívka je na svojí postavu překvapivě ohebná a mrštná.

Studiu jí nikdy moc nebralo. Samozřejmě umí číst a psát, ale spíše spoléhá na svojí přirozenou inteligenci, než na nekonečné šprtání.


Obrázek

Pro Angie jsou v současnosti rodinou její přátelé v dětském domově. A taky vychovatelky, samozřejmě. Jenže nikdy si k nikomu nevytvořila opravdové citové pouto, takže je určitě rodinou nenazývá. Spíše má tendence z děcáku utéct a začít někde jinde úplně od začátku.
Angela má ale samozřejmě i skutečnou rodinu. A překvapivě nikdo z nich není mrtvý. Prostě se jen nenarodila těm správným lidem.

Otec: Theron S. E. Howells
Až do svých dvanácti let Angie svého otce neznala. Matka jí nikdy neprozradila jeho jméno. Vzhledem k tomu, že otec nikdy o Angelu neprojevil zájem, tak po něm dívka ani nepátrala. Jenže o letních prázdninách, před nástupem do druhého ročníku, jí matka poslala dopis do dětského domova, ve kterém odhalila totožnost jejího otce. Angie celá tato věc chvíli vrtala v hlavě a nakonec se rozhodla svého otce kontaktovat. Nějaký čas trvalo, než se otcovství potvrdilo, ale o vánočních svátcích, téhož roku, to bylo dané. Angeliným otcem je Theron Howells, čistokrevný kouzelník pracující na ministerstvu.

Matka: Elizavetha G. MacManaman (za svobodna Hawke)
Žena s pestrou minulostí. Ani s ní se život příliš nepáral, i když si za dost věcí mohla vlastně sama. Dříve pracovala na Příčné ulici jako výpomoc u Hladového draka, ale poté, co se seznámila s Angelininým otčímem, vzdala se kouzelnického světa a začala pracovat v mudlovské továrně na výrobu potahů do automobilů.

Otčím: Henry MacManaman
Nabubřelý a protivný dědek. Teda aspoň pro Angie. Nikdy si spolu moc nesedli. Hlavně kvůli němu musela dívka z domu. Jednak protože otčím žárlil, že Angie není jeho a druhak se matka bála, že by její muž zjistil, že ovládají kouzla. Dříve nebo později se přeci u Angely muselo projevit kouzelnické nadání.

Sourozenci:
Jane S. MacManaman – O tři roky mladší, nevlastní sestra. Angie si jí moc nepamatuje, protože když odcházela z domova, byl Jane teprve jeden rok a Angie čtyři – to si toho člověk opravdu ještě moc nepamatuje.

Je možné, že má Angie ještě další nevlastní sourozence z otcovi strany.

Madam Robinsonová – Vychovatelka v dětském domově v Příčné. Celkem přísná vychovatelka, která se o Angie stará. Postarší dáma ve věku okolo 60. let. Má ráda děti, snaží se nikoho neupřednostňovat a být spravedlivá.


Obrázek

Niky neuslyšíte od Angie představit se jako Elizavetha. Nesnáší to jméno, protože je po matce. Tu nesnáší také. Ani z příjmení Hawke není nadšená, ale s tím zatím bohužel nic nenadělá. Ale vezmeme to od začátku.

Angie se narodila do neúplné rodiny jako nechtěné dítě jednorázového povyražení. Podle toho, co zaslechla, tak matka se seznámila s otcem v Hladovém draku, kde také pracovala. Otec je ale ženatý a nikdy se k otcovství nepřiznal.
Obrázek


Když bylo Angie dva a půl roku, našla si matka přítele. Henry byl mudla. A protože se matka bála, že o něj přijde, jakmile se dozví, že je čarodějka, vzdala se celého kouzelnického světa a odstěhovala se s ním na předměstí Londýna, kde si našla práci jako servírka v místním baru. Matka Angie nikdy nebrala úplně jako svojí dceru, ale spíše jako něco nechtěného, co jí nikdy moc k srdci nepřirostlo. Henry jí taky moc nemusel, protože nebyla jeho vlastní. Navíc po půlroční známosti vyšlo najevo, že je matka těhotná. Stále se jí dařilo tajit, že pochází z kouzelnického světa, ale bála se, že se brzy schopnosti projeví i u Angie. A tak přišlo zásadní rozhodnutí. Zhruba rok po narození druhé dcery se svého prvního dítěte vzdala a dala jej do dětského domova na Příčné ulici, kde od svých čtyř let Angie vyrůstala.

I když byl dětský domov dobře zabezpečený, i přesto se Angie podařilo z domova utéct. Několikrát. Poprvé, když jí bylo krátce šest let. Dva dny se potulovala v uličkách Příčné, ale bohužel neměla kam jít a hlavně co jíst, takže se nakonec sama vrátila do domova. Různé potyčky s kluky a rozepře s vychovatelkami jí donutily k dalším útěkům. Postupně si venku vedla lépe a lépe. Například pár nocí přespala u Děravého kotle, protože hostinský Tom je dobrák a drobné dívky se mu zželelo. Angí jako důkaz díků sem tam vypomohla v kuchyni, kde myla především nádobí. Jindy zase našla útočiště ve zmrzlinářství Forleana Fortescua, který byl stejně dobrosrdečný jako hostinský Tom. Chvíli také přebývala u Hladového draka, ale když zjistila, že tam kdysi pracovala i její matka, tak se tam nikdy víc neukázala. Ať už byly Angiiny útěky krátké, nebo delší (nejdelší cca 14 dní), tak se vždy nakonec vrátila do dětského domova. Vnitřně jí hrozně sžíralo, že nemá kam jít.

Potyčky mezi dětmi začaly být o poznání zajímavější, jakmile se u nich postupně projevoval kouzelnický talent. A tak byly na denním pořádku bitky, naschvály, provokace a zlobení. A Angie rozhodně nestála v pozadí. Často sama byla strůjcem roztržky, nebo tvůrcem lumpárny. Naštěstí jí chránil andílkovský vzhled a mučednický pohled, který měla dokonale nacvičený, takže často byli trestáni místo ní kluci.

Pár dní po jejích desátých narozeninách přišla pozvánka z Bradavic. Skvělé. Nový začátek na obzoru. Navíc škola by nemusela být tolik hlídaná. Pokud se jí tam nebude líbit, vždycky je tu možnost, že bude moci utéct. Bude jí jedenáct. A to už se o sebe určitě dokáže postarat.


Obrázek

Létání +1 (defenzivní styl)
Přeměňování +1


Dovednosti

Létání 7/10
Lektvary 2/10

Naučené lektvary:
Lektvar neviditelnosti
Lektvar na léčení vředů
Matoucí utrejch
Drmolící dryák
Kouzla 1. úroveň

Duro (P)
Snufflifors (P)
Asius (P)
Reparo (P)
Colovaria (P)
Avis (p)
Glisseo (P)
Orchideous (P)
Balit! (P)
Duro (P)
Reducio (P)
Draconifors (P)
Quietus (P)
Sonorus (P)
Balit! (P)
Pluma Pondus (P)
Expelliarmus (OPČM)
Relashio(OPČM)
Petrificus Totalus(OPČM)
Klopítací kletba (OPČM)
Rictusempra (OPČM)
Protego (OPČM)
Everte stati (OPČM)
Immobilus (OPČM)
Incendio (OPČM)
Expecto Patronum (OPČM)
Bombarda (OPČM)
Glacius (OPČM)
Wingardium Leviosa (KF)
Flipendo (KF)
Lumos/Nox (KF)
Incendio (KF)
Skurge (KF)
Ukaž mi cestu (KF)
Diffindo (KF)
Glacius (KF)
Flagrate (KF)
Priori Incantatem (KF)
Kouzla 2. úroveň

Aresto Momentum (KF)
Finite Incantatem (KF)
Riddikulus (OPČM)
Kouzla 3. úroveňObrázekMajetek:
Kometa 220

_________________
Obrázek


Naposledy upravil Elizavetha A. Hawke dne čtv 28. pro 2017 9:57:48, celkově upraveno 30

Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: HAWKE, Elizavetha Angela
 Příspěvek Napsal: sob 30. kvě 2015 6:22:54 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte 07. srp 2012 18:03:39
Příspěvky: 734
Obrázek
POVOLENO
HAWKE, Elizavetha A.
...............................................
Tato karta byla oficiálně povolena Ministerstvem Kouzel.
V případe potřeby úprav, změny či jakéhokoliv doplnění
výše uvedených údajů, prosím informujte pracovníky
Ministerstva novou záložkou (příspěvkem).
Zároveň Vás prosíme, abyste si zkontrolovali
svoji soví poštu (PM).


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: HAWKE, Elizavetha Angela
 Příspěvek Napsal: úte 22. lis 2016 22:11:08 
Offline
Kouzelník
Uživatelský avatar

Registrován: pát 22. kvě 2015 9:29:21
Příspěvky: 197
10. 10. 2015 - Nebelmód, +1 létání
18. 10. 2015 - přidán famfr styl hry (dopsán vedle talentu)
5. 5. 2016 - přidán bod k létání za trénink, přidány kouzla z hodin OPČM a Přeměňování, přidán otec (jaj) a proběhl redesign. V brzké době doplním historii za první ročník a známosti.
22. 11. 2016 - dopsány kouzla za třeťák
5. 12. 2016 - +1 k létání za trénink S Erym a +1 za tréninkový zápas

_________________
Obrázek


Nahoru 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
 
 Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 3 ] 
Obsah fóra » Kartotéka » Kartotéka dospělých postav » Kouzelníci


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

 
 

 
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Český překlad – phpBB.cz