Registrovat    Přihlásit se    Fórum    Web    Hledat    FAQ
FF Lexikon
Bleskobrk
Rozvrh hodin
Výsledky zkoušek
Flannova statistika
WIP FF Rodokmen
Oznámení pro hráče:Obsah fóra » Kartotéka » Kartotéka dospělých postav » Profesionální hráči famfrpálu
 Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 4 ] Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: MCGRATH, Gwen Neyrianne
 Příspěvek Napsal: stř 05. úno 2014 18:09:38 
Offline
Kouzelník
Uživatelský avatar

Registrován: pon 03. úno 2014 21:12:37
Příspěvky: 456
Bydliště: Daleko na sever od Zdi
Obrázek

18 let Bradavice / Havraspár SKOTSKO Nečistokrevná Brankářka Tutshillských tornád

Černý bez - Blána z dračího srdce - 11 palců - Neohebná

Klobouk se nějakou dobu neposedně vrtí dívce na hlavě. "A co s tebou, má milá? Copak by se hodilo ke tvojí hlavince? Nu..."
"Havraspár!"


Obrázek

Obrázek
Z Gweeny už je nefalšovaná temperamentní mladá dáma, a to ve všech ohledech. Při chůzi je vždy hrdě napřímená, a ačkoli by se tak mohlo zdát, není to proto, aby si kompenzovala svou výšku. Gwen totiž chudák ani jako dítě nebyla příliš vysoká a puberta, ke které upínala své naděje, to nezlepšila – se svými 151 centimetry se řadí k výškovému podprůměru. Nic si z toho nedělá, ani když si jí lidé pletou s o dost mladšími dětmi. Nikdo by do ní (krom skutečného věku) rovněž neřekl, že miluje sladké a je pořádný jedlík. Postavu má totiž jako aktivní famfrpálistka vysportovanou a disciplinovaně dbá na to, aby to tak také zůstalo.
Dominantou Gweenina obličeje je pár veselých velkých kukadel, ve kterých se navzájem míchají modrá a šedá barva. Pod rovným, dlouhým a veskrze nezajímavým nosem se na svět neustále smějí plné růžové rty. Spolu s drze vypadajícím ďolíkem v bradě a pohyblivým tenkým obočím jde o perfektní kombinaci pro neustálé střídání výrazů. V zásobě má Gwen ksichtů skutečně celou škálu, a její psí pohled je dle ověřených zdrojů naprosto neodolatelný.
Gweeny si však celkově na vlastním vzhledu příliš nezakládá – vlasy si nechává dlouhé přibližně pod lopatky a povětšinou je jednoduše nosívá rozpuštěné, jen famfrpál a dlouhé sezení nad knihami si vyžadují culík nebo jednoduchý drdol. S klidem sáhne po mudlovské i kouzelnické módě a nezřídka je taky navzájem kombinuje. Nejčastěji je ale k vidění hlavně ve sportovním a tmavších barvách, hlavně potom modré. Prakticky neustále se jí na krku pohupuje sbírka přívěsků na kožených šňůrkách - očarovaný přívěsek hipogryfa, který dostala od Mickeyho, dráčecí zoubek a taky hadí zub z afrického survivalu.
Faceclaim: Anna Popplewell

Obrázek

Obrázek
Když byla Gwee menší, její drzost nebrala rozumných hranic, ale za posledních pár let se to značně vylepšilo. Vlastně z ní už slova nevypadávají stejně rychle jako jí přijdou na jazyk a raději myslí, než něco řekne. To ale neznamená, že tomu tak je vždy. Studium v Bradavicích také úspěšně potlačilo její stydlivost hned v zárodku, což ale neznamená, že i ona se nečervená a nedělá takové ty hloupé holčičí čachry s vlasy. I přes nějaké ty nedostatky to ale vypadá, že Gwen bude nadaný řečník – když něco chce vyjádřit, většinou to vyjádří dobře a dosáhne svého cíle. A slova pořád doprovází ksichtíky a gesty.
S tím, že je Gwen beraní hlava ale žádný vývoj asi nic neudělá. Čím je starší, tím je ochotnější sedět si na svém názoru a nepouštět k němu ostatní. Samozřejmě je z Havraspáru, u Merlina, takže k rozumným argumentům přihlíží. Slečna McGrathová je velmi veselá osůbka, pořád s úsměvem na rtech a mírně cholerická. Zkrátka člověk, který se často baví s ostatními na potkání a dokáže ostatní rozesmát. Navzdory tomu ale není žádný optimista a svět kolem vidí přesně v těch barvách, ve kterých je vymalován. Její smysl pro humor se trochu přiostřuje a více než dřív tíhne i ironii, i když ji nikomu necpe za každou cenu.
Gwen nikdy nebylo těžké vyprovokovat, a stejně snadno to jde i dnes. Sice už tak často nejde do řešení „na pěsti“ ale i tak nepatří k těm nejtolerantnějším lidem. A když přišla puberta, ještě se to zhoršilo. Právě tahle věc se totiž usadila Gweeny v hlavě a dělá tam neplechu, takže se věcem jako prudkému střídání nálad (nikoli však názorů), zvýšené podrážděnosti a háklivosti včetně nenadálých výbuchů smíchu nejde nikterka divit.
Gweninou láskou jsou knihy. Dokáže se na hodiny zašít do nějakého opuštěného koutku v knihovně a číst si. Zbožňuje hlavně fantasy a dobrodružnou literaturu, ale teď, když je starší, už zvědavě šilhá po hororech. Klasické mudlovské sporty Gwee nikdy moc nebavily, leda s výjimkou košíkové. Žádné překvapení, že si zamilovala famfrpál, který její volný čas vyplňuje téměř stejně jako knihy.
Gweeny má také v šuplíku u postele schovaný tajný sešítek s básničkami, které nikdy nikomu neukázala.
Je také velkou milovnicí přírody a zvlášť potom zvířat a kouzelných tvorů, kterým se věnuje a ví toho o nich tolik co kdejaký profesionál. Docela vážně přemýšlí, že se jim bude stejně jako její rodina v dospělosti věnovat.
Velkým mostem překlenula Gwen ve své hlavě divokou řeku. Zbavila se velké části své akrofobie, zčásti proto, že zjistila, že létání na koštěti jí nevadí. Ale že by se předkláněla přes věžní zábradlí, to asi ne. A pavoučci... ti ať se raději drží dál.

Obrázek

Gweenina maminka pochází z ryze mudlovské rodiny O´Rileyových. To je rozvětvená irská rodinka velmi hrdá na to, že jsou Irové, a nějakou existenci kouzelnického světa naprosto vypouští.
Na druhé straně jsou McGrathovi. Velmi stará, kdysi bohatá a hlavně čistokrevná rodina už dnes svou čistokrevnost postrádá. Poslední "čistý" v rodině je Gwenin tatínek Calvin, který je zároveň jedináčkem. Proto mu jeho matka nikdy neodpustila, že si vzal "mudlovskou šmejdku".
McGrathovým patří sídlo Jelení vrch (Dearhill). Je to klasický velký dům aristokratických vrstev. Nachází se na západě Skotska nedaleko od moře a také blízko od městečka Grathsgow, jehož název jen potvrzuje to, jak dlouho již zde rodina sídlí. V současnosti je na Jelením vrchu ústředí chovatelské stanice Gweenina tatínka, takže tu narazíte na hafoně, hipogryfi a další kouzelná stvoření.

| +
Obrázek
CALVIN BALTHAZAR MCGRATH
OTEC, 50, chovatel a ošetřovatel kouzelných tvorů, Bradavice - Havraspár
Gwenin otec může možná působit trochu divokým dojmem. Je trochu horkokrevný, tak jak je pro členy rodiny McGrathových příznačné, od slov nemá daleko k činům. Vystudoval, velmi úspěšně, bradavickou školu čar a kouzel, jako havraspárský prefekt. Moudrý klobouk ho do této koleje nezařadil nadarmo - Calvin je mužem pronikavého rozumu, který si velice rychle dává pět a pět dohromady a vidí celkový obraz situace. Pan McGrath je vysoký a dobře stavěný, jak si jeho práce někdy vyžaduje. V jeho hnědých vlasech už najdete nejeden šedý pramen, přesto tento kouzelník na svůj věk vypadá mladě. Provozuje jakousi chovatelskou stanici přímo doma na Jelením vrchu. Se svou bývalou manželkou má vztahy na bodu mrazu, a vlastně se vůbec nestýkají od té doby, co se Gwen přestěhovala k němu. Jeho matka ho nadále tlačí do dalšího sňatku, protože není ochotná připustit konec čisté linie rodu McGrathových. Calvin má se svou matkou velmi napjaté vztahy, protože nesdílí její názor. Jane McGrathová ale pořád vlastní Jelení vrch i rodinný trezor, což je jediné, co jej drží doma. Není jisté, co by dělal bez toho. Malá Gwen je pro něj totiž štěstí, a nechce ji ztratit - což by se jistě stalo v situaci, kdyby neměl peníze. To by se jeho dcera vrátila k matce. Udržuje proto Gweeny trochu v nevědomosti kolem napjatých vztahů v rodině..
Faceclaim: Sean Bean
PATRICK BALTHAZAR MCGRATH
BRATR, 26, ministerský zaměstnanec - Odbor pro dohled nad kouzelnými tvory, Bradavice - Nebelvír
Patrick McGrath vybočuje z řady všech McGrathových, kteří kdy navštěvovali Bradavičkou školu. Neoplývá pronikavou inteligencí, ale jeho hlavní zbraní je přátelský přístup. Gwenin bratr je veselý a vstřícný, vznětlivý a upřímný kouzelník. Poslední dobou si však i on musí dávat pozor, co vlastně na veřejnosti říká. Ne nadarmo byl zařazen do Nebelvíru, jako jediný z rodiny. Cítí odpor k postoji jeho babičky a celé společnosti, ovšem zatím se mu daří nedostat se do problémů, jeho pozice na ministerstvu by pak mohla být ohrožena. Se svou snoubenkou Jenny už však našel společné bydlení a hned po Vánocích se od rodiny odtrhne. Trochu zaslepeně začíná otci vyčítat, že jen skáče jak Jane píská. Z celé rodiny si uchoval nejlepší vztahy se svou maminkou, která přešla k mudlovskému životu. Má moc rád svou mladší sestřičku, kterou vždy popichuje a škádlí - i když poslední dobou čím dál méně. Má zrzavé vlasy po matce, a poslední dobou se holí stále zřídkavěji. Po otci zdělil vysoký vzrůst i lásku ke kouzelným tvorům, která stále zůstává jakýmsi tmelem celé rodiny. Patrick na sebe může upozornit trochu divokým vzhledem nebo tím, že vůbec nepohrdne mudlovskou módou. Je také trochu mohutnější postavy než ostatní McGrathovi.
Faceclaim: Ed Sheeran


PATRICIA NANCY O´RILEY - MCGRATH
MATKA, 48, farmářka, Bradavice - Havraspár
Právě po mamince Gweeny zdědila velkou část své povahy, stejně jako Patrick. Patricia je okouzlující žena, rozdávající úsměvy na všechny strany. Je velice laskavá a vstřícná prakticky ke všem. Nebylo to kvůli tomu a její upovídanosti, když ji Moudrý klobouk zařadil do Havraspáru - Patricia je bystrá a všímavá. Často také jedná velice impulzivně, jako její děti. Její geny zřejmě oba sourozence ovlivnily víc než Calvinovi. Pochází z mudlovské rodiny a je tam první kouzelnicí. Do svého bývalého muže se zamilovala už na škole i přesto, že jeho rodinou byla odstrkována. Nyní už ho téměř nemůže vidět. Jejich vztah se zkrátka rozpadl a Patricia nemá na to ho obnovit.
Její děti mají něco i z jejího vzhledu - Patrick zrzavé vlasy a Gwen výšku. Patricia je skutečně malá, ale nenahání výšku podpatky nebo podobnými věcmi. V současnosti žije se svým otcem v Irsku po mudlovsku. Ale o tom, co se děje v kouzelnickém světě má dobrý přehled. Má moc ráda svoje děti, a je jí líto, že se se svou dvanáctiletou dcerou vidí tak zřídka.

BENJAMIN HOWARD O´RILEY
DĚDEČEK, 72, farmář, mudla
Gwenin dědeček je mudla, který s kouzelníky nechce mít nic společného. Je mu už přes sedmdesát, ale přesto překypuje čilostí. Žije na malé farmě na východě Irska a na svou státní příslušnost je náležitě hrdý. Nedal by na ni dopustit. S McGrathovými byl vždycky v křížku a neschvaloval to, že si jeho dcera bere Calvina, nějakého snobského kouzelníka. A navíc Skota. Svá vnoučata má ale rád a snaží se jim vštípit staré dobré hodnoty. A taky je naučil šachy - což je snad jediné, co se mu s nimi pořádně povedlo.
JANE MARY MCGRATH
BABIČKA, 69, hlava rodiny McGrathových, Bradavice - Havraspár
Jane je velice upjatá stará dáma. Táhne jí na sedmdesát, přitom z ní však stále sálá energie a vysoké charisma. Stejně jako většina McGrathových oplývá pronikavým rozumem, i když rozená tímto jménem není. Za svobodna byla nerozhodná, a když byla ve věku na vdávání, zdál se šarmantní Balthazar McGrath jako skvělá partie. Jane vykazovala své rodině velkou lásku a prý bývala laskavá a průbojná jako nyní její vnuk Patrick. Zahořkla tehdy, kdy z jejího manželství vzešel pouze jeden syn, a pak v docela nízkém věku Balthazar odešel. Poslední ranou pro ni zřejmě bylo, když Calvin odhodil všechny jí domluvené sňatky a vzal si tu mudlovskou šmejdku. Od té doby je Jane chladná, nepříjemná a hádavá. Dává svému synovi patřičně najevo, jak se situace má - to jest, že ona živí jeho i obě vnoučata. Ne, že by na to její trezor v Gringottovic bance nebyl plný dost. V současné době pořád doufá v zachování manželova jména, ke kterému cítí lásku i dlouho po jeho odchodu, a tlačí Calvina do nového sňatku. Jane je přísně vypadající čarodějka, co nenosí žádné módní výstřelky, ale klasickou společenskou módu a hábity. Dá se říci, že opovrhuje mudly i jejich věcmi, takže v něčem obyčejném je k nespatření. Již bílé vlasy si stahuje do tuhého drdolu, stejně jako ústa stahuje do úzké čárky. Nutno jí připsat ke cti, že svou rodinu má ale stále ráda, a vnoučata se snaží vychovat tak, aby nedělali už tak upadající rodině ostudu. U Patricka to už vzdala, ale v Gwen ještě stále vidí nějaký potenciál.

Obrázek

Kdyby se Gwen narodila o rok dřív, alespoň na chvíli by zažila zlaté časy rodiny. To totiž ještě Calvin McGrath žil v Irsku. Přijel tam za prací a potkal tam starou známou Patricii. Ta sice dřív studovala o několik ročníků za ním, ale to jejich sblížení pranic nevadilo. Přes nevoli budoucího tchána se tak oženil a Patricie je od té doby jménem McGrathová.
Pár měsíců před dívčiným narozením (netušil, že má být otcem dalšího dítěte) se odstěhoval i s malým Patrickem zpátky do Skotska. V rodině to totiž už trochu skřípalo a zdálo se to jako nejlepší řešení.
Malá Gwen vyrůstala až do pěti v Irsku na rodinném statku O´Rileyových. Pak se setkala poprvé s tatínkem a jezdila k němu kdykoli to bylo možné. Padli si totiž do oka a možná ho má dokonce radši než maminku.
U Calvina se toho víc dozvěděla o kouzelnickém světě. Maminka nechtěla totiž jejího dědečka moc pokoušet, a tak o tom hovořili jen okrajově. Gwenin táta byl ale svědkem události, kdy malá dívenka zalévala v létě záhonky a otravoval jí pudl sousedky paní Jonesové. Naštvaně ho tedy pokropila vodou, aby konečně laskavě odcupital pryč. Ona za to nemohla, že měl růžové chlupy. (Ani za tu přezdívku Lízátko…).
Takhle to trvalo až do nedávna. Gwen pendlovala mezi Irskem a Skotskem, naučila se anglicky i irsky, ve škole jí to celkem šlo, uměla uvažovat logicky (i když už logika na učitele tak nepůsobila při vymýšlení výmluv), až se na trvalo nastěhovala k tatínkovi. To jí bylo čerstvých jedenáct a celá rodina počítala s tím, že nastoupí do Bradavic.
Když už bydlela u tatínka, v její třídě byla ještě jedna Gwen. Ta tam konec konců chodila déle, a tak pro ni spolužáci vymysleli přezdívku Gweeny, aby je odlišili. Gwen tu přezdívku přijala, docela se jí líbí a nechává si tak říkat od všech přátel.

Obrázek

| +
1. ročník
Hned o prázdninách se na Příčné ulici Gwee seznámila s budoucími spolužáky a kamarády (Flaviem, Andym a Angvin), pořídila si sováka Gandalfa a také svou hůlku. Jasně, bezová, z čehož byla tahle holka docela bez sebe. O prázdninách před prvním ročníkem v kouzelnické škole také poprvé byla s rodinkou (taťkou, babičkou a bratrem) na mistrovství světa ve famfrpálu v Peru. Bohužel nemohli zápas, který se nakonec ošklivě zvrhl, prožít spolu, protože tatínek a babička jako čistokrevní seděli na jiných místech. Tam taky potkala svou budoucí nejlepší kamarádku Kath Parkerovou.
První jízdu vlakem absolvovala právě s Kath, a ještě s dívkami Aniyah a Avril. Z loďky, kterými následně pluli do školy, jim nějak vypadl právě pan Eöbergsson. Tam se taky seznámila s kameramanem Oliverem.
Moudrý klobouk Gweeny zařadil do Havraspáru, do koleje pro chytré, kam chodila většina rodiny McGrathových. Kath bohužel šla do Mrzimoru, ale to jejich přátelství nebránilo. Seznámila se se spoustou fajn spolužáků z koleje (dvojčaty Strangeovi, Svenem O´Malleym, Tess a dalšími staršími) a hned první den dostala od kolejního ředitele knihu od Charlese Brkochvosta.
V Bradavicích se Gwee pilně učila, samozřejmě. Bavila jí Péče o kouzelné tvory, tak jak se dalo čekat. Co však se čekat nedalo bylo to, že se dostala do kolejního družstva Havraspáru jako brankářka, a to vůbec ne špatná. Zavítala i na pirátský vánoční ples, ale bez klučičího doprovodu. S Kath a Aniyah ale utvořila "Trio nezadaných prvaček" a vystačili si na trsání spolu.
Havraspár sice nevyhrál školní ani famfrpálový pohár, ale Gweeny našla v Bradavicích ten pověstný druhý domov a rodinu. Lze jen čekat, co se bude dít v dalším ročníku...


Obrázek
Létání: 10
Lektvary: 8
Přemisťování

Obrázek
Lektvar zapomnění
Lektvar na léčení vředů
Nadouvací roztok
Splaskávací lektvar
Zmenšovací dryák
Protijed na málo běžné jedy
Paměťový lektvar
Ostrovtipný lektvar
Lektvar ochrany proti ohni
Životabudič
Pohodový odvar
Posilující odvar
Protijed na běžné jedy
Mnoholičný lektvar
Doušek živé smrti
Amorův šíp
Ohlupující odvar
Felix Felicis
Kostirost
Dokrvující lektvar
Mast na léčbu popálenin
Magičistič
Protilátka k nápojům lásky
Lektvar neviditelnosti
Vrozený talent:
Létání +3
Přeměňování +1
OPČM +1
+1 ke kouzlům seslaným na zvířata

+
Patron: Morče
Bubák: Obří pavouk

Obrázek
I. úroveň:
Acer
Anapneo
Alarte Ascendare
Aparecium
Arania Exumai
Aqua eructo
Avifors
Avis
Bublinové kouzlo
Cistem Aperio
Conjunctivitus
Colloshoo
Colloportus
Colovaria
Depulso
Diffindo
Dolévací kouzlo
Draconifors
Duro
Engorgio/Reducio
Entomorphis
Epoximise
Evanesco
Expulso
Flagrante
Flagrate
Fumos
Glacius
Herbifors
Hydratus
Inanimatus Conjurus
Incarnifors
Lacarnum Inflamare
Lapifors
Locomotor Mortis
Lumos Maxima
Odhal svá tajemství
Oppugno
Orchideous
Perikulo
Pluma Pondus
Portus
Priori Incantatem
Pullus
Quietus
Reducto
Relacio
Revelio
Silencio
Sonorus
Snufflifors
Spongify
Ševelissimo
Tarantallegra
Ukaž mi cestu
Ventus
Vera verto
Voateaceterain
II. úroveň:
Abeo Cultivare
Bona Hasamentu
Cave Imicum
Confringo
Confundo
Densaugeo
Episkey
Expulso
Finite Incantatem
Furnunculus
Geminio
Relashio
Reparifarge
Reparo
Repellentus
Repello Mudletum
Rictusempra
Sperudito
Trastuli Alius


III. úroveň:
Aresto momentum
Bombarda
Enervate
Everte Stati
Expelliarmus
Immobilus
Incendio
Mdloby na tebe
Petrificus Totalus
Pouta na tebe
Protego
Riddikulus


100%:
Accio
Alohomora
Expecto patronum
Lumos/Nox
Wingardium Leviosa


Výsledky zkoušek:
NKÚ:
OPČM - Vynikající
Kouzelné formule - Vynikající
Přeměňování - Vynikající
Lektvary - Vynikající
POKT - Vynikající
Dějiny čar a kouzel - Vynikající
OVCE:
OPČM - Vynikající
Kouzelné formule - Vynikající
Přeměňování - Vynikající
Lektvary - Vynikající
POKT - Vynikající
Dějiny čar a kouzel - Vynikající


Obrázek

Měří jen 151 cm.
Miluje fantasy, horory, kakao, famfrpál, středověk a keltskou hudbu.
Bojí se pavouků, výšek a hadů, a od výpravy do jezera částečně i slepoty.
Pomáhá na rodinné farmě a až jednou praští s famfrpálem, bude se pravděpodobně věnovat právě kouzelným tvorům.
Jako malá chodila do mudlovské školy.
Ovládá nejen angličtinu, ale taky irštinu a skotštinu.
Byla první holka, co dostala Flanna do postele.
Vůbec neumí zpívat
Měla v plánu po Bradavicích dál studovat, ale kvůli famfrpálu z toho nakonec sešlo.
Obrázek
Nimbus 1001
Sbírka přívěseků - dráčecí zub na kožené šňůrce, který dostala od svého staršího bratra; hipogryf od Mickeyho; tretky ze školních survivalů
Barevný kamínek z mistráku v létě 1974
Kouzelné fotoalbum zachycující její první dva roky studia v Bradavicích a všechny její kamarády, dárek od Olíka Oldfielda (1976)
Pohyblivá, oživlá dračí figurka plemene Čínský ohnivý, která dostala jméno Šmak - z Péče o kouzelné tvory v lednu 1976
Výr západosibiřský jménem Gandalf Šedoperuť
Schované dopisy a básničky (většinou milostné), které dostala od Mickeyho

_________________
Obrázek
| +
Za podpis mooc díkuju Maevce! :3

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Barevné rozlišení řeči rodinných příslušníků, vyskytující se asi tak často jako tučňák na Arktidě:
Calvin McGrath - #0000FF
Patrick McGrath - #800000
Jane McGrathová - #400080


Naposledy upravil Gwen N. McGrath dne pon 16. říj 2017 20:17:43, celkově upraveno 56

Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Gwen Neyrianne McGrath
 Příspěvek Napsal: sob 08. úno 2014 13:30:45 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte 07. srp 2012 18:03:39
Příspěvky: 727
Obrázek
POVOLENO
McGRATH, Gwen N.
...............................................
Tato karta byla oficiálně povolena Ministerstvem Kouzel.
V případe potřeby úprav, změny či jakéhokoliv doplnění
výše uvedených údajů, prosím informujte pracovníky
Ministerstva novou záložkou (příspěvkem).
Zároveň Vás prosíme, abyste si zkontrolovali
svoji soví poštu (PM).


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Gwen Neyrianne McGrath
 Příspěvek Napsal: sob 08. úno 2014 15:35:18 
Offline
Kouzelník
Uživatelský avatar

Registrován: pon 03. úno 2014 21:12:37
Příspěvky: 456
Bydliště: Daleko na sever od Zdi
ZNÁMÉ POSTAVY:


*Andrew Gilbert - fajn klučina
Amarilla Harding - dřív jí připadala sympatická, ale teď vážně neví, co si o ní má myslet - jistá nevraživost
Darrel Gall - "Mordred" - z dřevárny
Liam Sheppard - z dřevárny
Aidan Thorne - "Král Aruš" - z dřevárny
Leslie Abrahams - zná jí jen proto, že jí potloukem v loňském finále málem sramovala z koštěte

Angvin E. Serral - fajnová spolužačka
Aurora Strange - dobrá kamarádka, Gwee ji má ráda a nedá na ní dopustit
*Avril Evans - kamarádka, se kterou se dá mluvit o skoro všem
Septimus Strange - kamarád, kterého má Gweeny vážně v oblibě
Seth Beamont - fajnový spolužák, nikdy spolu nějak víc nemluvili, což Gweeny mrzí
Sven O'Malley - považuje ho za kamaráda, i když je podle ní trochu zakřiknutý
Sybille Lowrey - prostě starší holka
Emery Warwick - "Merlin" - z Kamelotu, prefekt, fajn člověk
Tess Ravengood - bezvadná spoluhráčka
September McTree - "Královna Guinevra" z Kamelotu, moc fajn primuska
*Hailie Newman - loňská spoluhráčka, trochu zakřiknutá
Benjamin Lowe - spoluhráč, co jí na hřišti dokáže povzbudit
Amanda Van Helmont - o rok mladší spoluhráčka, zdá se v pohodě
Gwendolen Alwull - fajn holka se stejným jménem
Aniyah Thalia Harris - kamarádka, fajnová holka
Flavius A. D. Eöbergsson - fajnový kamarád, i když je Flavík trochu zvláštní, Gweeny to vůbec nevadí
Katherine H. Parker - Gweenina BFF, parťák na cokoli, i na famfrpál
Benedict Potts - kamarád, fajn člobrda a kolega brankář
Spencer Woods - moc jí nezná, ale další fajn Mrzimorka
Tamsin Christensen - z Formulí, blíž nezná
Brook Addleton - "Palamedes", kolega z Kamelotu

Oliver Oldfield - dobrý kamarád, Gweeny mrzí, že se moc nevídají
*Naomi Darkner - mírná či silnější nesympatie
Anabelle Howells - smíšené pocity, vážně neví co si o ní má myslet
Flann O´Fearraigh - "Tristan" - z dřevárny

(počítám jen ty, se kterými Gweeny prohodila alespoň pár slov)

_________________
Obrázek
| +
Za podpis mooc díkuju Maevce! :3

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Barevné rozlišení řeči rodinných příslušníků, vyskytující se asi tak často jako tučňák na Arktidě:
Calvin McGrath - #0000FF
Patrick McGrath - #800000
Jane McGrathová - #400080


Naposledy upravil Gwen N. McGrath dne pon 17. lis 2014 19:35:01, celkově upraveno 15

Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Gwen Neyrianne McGrath
 Příspěvek Napsal: úte 22. lis 2016 19:56:30 
Offline
Kouzelník
Uživatelský avatar

Registrován: pon 03. úno 2014 21:12:37
Příspěvky: 456
Bydliště: Daleko na sever od Zdi
EDITY KARTY

| +

1. ROČNÍK (1974/1975):
8. února 2014- přidána přezdívka Gweeny (i do historie)
27. února 2014- přidána hůlka, sova a potřeby do školy + z prvního příspěvku udělán seznam známých postav
7. března 2014- přidány zajímavosti, upraveny drobné nesrovnalosti a překlepy
2. dubna 2014- obarveno do modra :P
6. května 2014- přidána kouzla z Přeměňování
2. června 2014- přidány lektvary z hodiny
23. června 2014- přidána kouzla z OPČM
30. června 2014- přidán bod létání z tréninku
2. července 2014- přepsán faceclaim a připsána kouzla z Formulí
4. srpna 2014- začínají menší úpravy do druhého ročníku, dopisování herní historie a tak... ;) Průběžně se tedy karta upravuje.

2. ROČNÍK (1975/1976):
1. listopadu 2014- připsána kouzla z Přeměňování + někdy dřív překopané známé postavy
17. listopadu 2014- konečně upravená rodina (připsány faceclaimy) + menší úpravy vzhledu a povahy, přepsán faceclaim, hrátky s designem
26. listopadu 2014- připsán bod dovednosti z lektvarů + Nadouvací roztok a Splaskávací lektvar
7. prosince 2014- připsána kouzla z KF + aktualizace inventáře
11. prosince 2014- nahozeny nadpisky
4. února 2015- nahozená úvodka a nadpisky od Maevky ♥ + pomalé přípravy na velký edit :)


3. ROČNÍK (1976/1977):
31. května 2015- dopsán bod létání z tréninku + kouzla z OPČM a KF
28. června 2015- bod z Tréninkového létání, při té příležitosti vybrán sekundární styl :3 + navýšen věk, herní duben se blíží
16. července 2015- do schopností zaneseny lektvary a kouzla z posledních hodin
31. července 2015- navýšen ročník, v době snad dohledné přibude herní historie


4. ROČNÍK (1977/1978):
28. prosince 2015- dopsán bodík k létání, budou dopsána kouzla atd.+ navýšen věk
11. února 2016- už dřív mírná editace designu; ročník; konečně herní historie + editace známých postav

5. ROČNÍK (1977/1978):
1. mááje 2016- připsány dva bodíky k létání (trénink + t. létání); připsána kouzla z Přeměňování
22. listopadu 2016- k páťáku spadající NKÚ edit + aktualizovaný vzhled, zbytek karty bude v blízké budoucnosti následovat
[size=50]NKÚ:
Na druhou úroveň navýšeny: Confundo, Trastuli Alius, Enervate, Finite Incantatem, Everte Stati
Na třetí úroveň navýšeny: Expelliarmus, Protego, Immobilus, Mdloby na tebe, Bombarda
Nově naučená: Colloshoo, Confringo, Expulso, Furnunculus, Ukaž mi cestu
Lektvary: Protijed na běžné jedy, Mnoholičný lektvar, Amorův šíp, Doušek živé smrti
Za péči bonus ke kouzlům na zvířata + Voateaceterain, za nepovinné předměty navýšeno Pouta na tebe, Geminio
Připsán bod k lektvarům, jeden bod od lektvarů přesunut k létání

7. ROČNÍK (1977/1978):
26. června 2017- přidány dva body k létání - trénink + závody[/size]


DOSPĚLÁK:
16/10/17 - OVCE edit, dospělák edit coming soon (asi)
| +
Bod k lektvarům, talentový bod k OPČM
Nově naučené lektvary: Mast na léčbu popálenin, Protilátka k nápojům lásky, Magičistič, Lektvar neviditelnosti
Na III. úroveň navýšeno: Petrificus Totalus, Riddikulus, Enervate, Pouta na tebe, Incendio, Everte Stati
Na II. úroveň navýšeno: Abeo Cultivare, Bona Hasamentu, Cave Imicum, Episkey, Expulso, Repello Mudletum, Rictusempra, Sperudito, Furnunculus, Relashio, Confringo, Repellentus
Nově naučeno: Conjunctivitus, Alarte Ascendare, Arania Exumai, Bublinové kouzlo, Epoximise, Flagrante, Fumos, Hydratus, Inanimatus Conjurus, Reducto, Ševelissimo, Ventus

_________________
Obrázek
| +
Za podpis mooc díkuju Maevce! :3

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Barevné rozlišení řeči rodinných příslušníků, vyskytující se asi tak často jako tučňák na Arktidě:
Calvin McGrath - #0000FF
Patrick McGrath - #800000
Jane McGrathová - #400080


Naposledy oživil Gwen N. McGrath v úte 22. lis 2016 19:56:30

Nahoru 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
 
 Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 4 ] 
Obsah fóra » Kartotéka » Kartotéka dospělých postav » Profesionální hráči famfrpálu


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

 
 

 
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Český překlad – phpBB.cz