Registrovat    Přihlásit se    Fórum    Web    Hledat    FAQ
FF Lexikon
Bleskobrk
Rozvrh hodin
Výsledky zkoušek
Flannova statistika
WIP FF Rodokmen
Oznámení pro hráče:



Obsah fóra » Kartotéka » Kartotéka postav studentů




 Stránka 1 z 1 [ Příspěvek: 1 ] 



Autor Zpráva
 Příspěvek Napsal: pát 28. zář 2012 11:51:57 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte 07. srp 2012 18:03:39
Příspěvky: 727
Obrázek
Obrázek

- 1. ročník -
Jacqueline Saint-Yves
- 1. ročník -
Franklin Campbell

- 2. ročník -
Donald Winter
Oberon S. Ashwood
Ava Fletcher
Ireneus Quisenberry*
Mina A. Xavier
- 2. ročník -
Edmund Walter von Großeburg
Milo Y. Gray
Patrick Webber
Lacey Heavensgate
Caoimhe G. O'Donnell
Everleigh R. Forsyth

- 3. ročník -
Aino S. Härkönen
William A. Kidd
- 3. ročník -
Galahad Greyburn

- 4. ročník -
Matilda L. McIntyre*
- 4. ročník -
Fróði Finniansson
Lukas Vlček*
Montgomery J. Martínez
Florian S. Oppenheimer*

- 5. ročník -
Beth Abernathy*
Edward R. Barlowe*
Lilianne A. Krushnic*
- 5. ročník -
Hubert Wilmer*
Faye C. Morgan*
John Gallagher*
Ferguson I. L. MacKintosh*
- 6. ročník -
Ashley C. O'Connor*
Dylan E. Thawne
Jack Black*
Oliver Lockwood*
Rhea T. Ridley*
- 6. ročník -
Aideen McCorry*
Bartholomew Kenway
Nicholas H. Martin*
- 7. ročník -
Bastien Olsson*
Elizavetha A. Hawke
Felicity G. B. Baudelaire*
Georgie J. Richards*
Grace Nelson*
Ignatius Poppewell
Layia McBrien*
Olivia W. Howells
Raghu A. Dewanji
Sky Crane
- 7. ročník -
Kivva Johnson*
Lily Knightley*
Nikolaj A. Alexejev*
Ruby Phoenix*

- Absolventi -
Isaac Goldenblatt
Morwena C. Doherty
Salomé Y. Rosen
Kenneth F. Van Helmont
Jocelyn A. Thornton-McAuley (née Thornton)
Zackary K. Goldwyn
Angela S. Hernandez
Aidan Thorne
Joann Firewood
William Lafayette
Theodora A. Queen (née Greyburn)
Liam Sheppard
Jaelyn A. Reyes
Alaska R. Tremlett (née Osborn)
AJ Fitzpatrick
Emerald Forsythia
Adrian D. Richards
Scarlet Crane
Adam Hunter
1979
David M. Kewell
Emma Montpellier (né Lillegard)
Emma S. Greenwood
Ezra Delijah
Ginger Olsson
1980
Darrel Brewster H. Gall
Leslie Abrahams
Lucinda M. Berry
Maeve N. Gallagher
1981
Alice M. Daimon
Amarilla Harding
Andrew Gilbert
Ben-Ami Haas
Brianna O'Malley
Brynn A. Breeland
Jesse J. Morgan
Maia P. Delgrosso
Rita K. Jackson
1982
Alexander Cartwright
Billy Stone
Corinne Le Thévenet
Dmitry Adamov
Dorreen O'Reilley
Evelin McCourtney
Marcus Forne
Rosalie G. Sinclair
Simon N. T. Wilse
Suzu Nakayama
1983
Elizabeth Stewart
Heidi Schreiner*
Isaac M. Woodheart*
Oskar A. Olsson*
Samantha M. Bane*

Uriah McClaire
- Absolventi -
Marjorie A. Appleby
Mei-Xiang Bell (née Tylor)
Georgiana J. King (née Tilney)
Aaron Pärnoja
Brook J. Addleton
Persefona Gladstone
William R. Shears
Susan Sheppard (née Turner)
Donna S. Osborn
1978
Arsen Quinn
Cherry Pie
Cinnamon Pie
Dorian H. Thyme
1979
Annie C. Frew
Casper T. Connolly
Chuck A. Roos
Gwendolen Alwull
Shanique Ashman
1980
Andrew Brown
Cassidy Finley
Jiley A. Nahn
Julian Montpellier
Melody Queen
Tamsin Christensen
1981
Aniyah T. Harris
Benedict Potts
Blair Blacksong
Charles McIrvine
Flavius Eöbergsson
Katherine H. Parker
Katie M. Collins
Noah Kingston
Maud Manning
Patricia Brennan
Philippa Pepper
Roderic Eihwaz
Spencer L. Woods
1982
Daniel Sherwood
Edmund Selby*
Felix A. Graysson*
Marcus J. Forsyth
Marion Petters*
Michael Sheppard
Olaf Björksson
Tobias Baker*
Thomas Headley
1983
Aileen F. McAlister*
Apollo R. Locksley
Artemis R. Locksley
Dante Foglionni
Julia Meadow
Larten D. Fawbert*


Obrázek
Obrázek

- 1. ročník -
Onni Harmaajärvi
- 1. ročník -
Kail Moriarty

- 2. ročník -
Talyssa H. Cornea
Morrígan McFusty
- 2. ročník -
-

- 3. ročník -
Iskra Z. Udinov
Jacob L. Xavier
Maksim R. Udinov
- 3. ročník -
Felicity Clegg
Valentin R. Thackerey

- 4. ročník -
Christoff J. B. van Holsten*
Emily Ward
Heski Järvinen
Michael Wittmann*
- 4. ročník -
Asbjorn B. Ragnarsson
Caitlyn Redmond
Caroline Redmond

- 5. ročník -
Fergus McIntyre
Harlee L. Shaw
Peggy Andrews
Genevieve MacKintosh*
- 5. ročník -
Liam K. Aldwinckle
Sophia Fry*
Màiri E. MacKintosh*
- 6. ročník -
Clara Williams*
Penelope Branson*
Torunn Lillegard
- 6. ročník -
Ellyse R. Beaumont
Gabi T. Morgan
Glaciella Ravencroft*
Mackenzie Carter
Nessa W. Queen
Rossana Van Helmont*
- 7. ročník -
Alexander E. Faust*
Auguste Richelieu*
Destiny A. Ravensdale*
Erkki Järvinen
Keylie Leighton*
Kiril C. Alexejev*
William A. Faust*
- 7. ročník -
Aine C. S. Niamh*
Jasmine Bāgha
Lucian Montpellier
Nathaniel C. McLarken*
Rheinallt J. Nott
Skye I. Fraser*

- Absolventi -
Erasmus Andersen
Bernard Klement
Arisielle Lisette Morgan (née Hayes)
September C. McTree
Sybille T. Lowrey
Emery M. Warwick
Beatrice J. Farlow
Benjamin Q. Lowe
Pandora McLarken
Agnes W. Kirkley
Stargazer B. Rose (née Morgan)
1978
Maxmillian McTavish
Maurice Humphrey
Helena Solovyeva
Lorene K. Wolfwood
James T. King
Hillary E. Harrington (née Harrington)
1979
Archibald L. Bennet
Byron C. Sweech
Dipperia A. Sanders
Leonard Walker
Matthias Cooper
Shashi A. Dewanji
Theressa H. Ravengood
1980
Hailie A. Newman
Heatcliff Manning
Rose Crane
Taevas Pärnoja
Zachariah E. Heyes
1981
Angvin Serral-Brennanová
Aurora Strange
Avril N. Evans
Désirée M. Deliah
Gwen McGrath
István Szelepcényi
Septimus Strange
Seth R. Beamont
Sven O'Malley
1982
Amanda Van Helmont
Grace Y. Keith
Mio Ingvald R. Thygesen
Ophelie C. Snowbellová
Summer Morgan
Taren Hart
Vincent D. Kane
Winfred Garland
1983
Damien M. Clearwater*
Jonathan Underwood*
Laurence Daviau
Preston A. Powell
Renée Scrivers*
Veronica E. Thawne
- Absolventi -
Lorelei Ch. Andersen (née McKay)
Salem E. McLarken
Mallory P. King (née Morgan)
Jayden N. King
Lysandra Lockheart
Takashi Kōgami
Debra Thomass
Balthazar R. Harrington
Eirlys B. Yarwood
Janet L. Bane
Henry J. Meeker
Edric N. Borodin
Cassandra A. Wharton
Florence B. Rose
Laurel I. Hart
Áki E. Arason
Charles E. Queen
Leonard A. Tinkerbell (née McTavish)
Riley Butlerová
Patrick Cayden
Lenore C. Tinkerbell
Ethan F. Harrington
Aveline Levesque Aubrey
Peregrine L. Tinkerbell
1979
Anna-Maria E. Tinkerbell (née King)
Ariana Harrington
Jaewook Kim
Jane Edwards
Lashawn Dewanji (née Mayekar)
Maisie T. Fraser
Mortimer L. Fulton
1980
Anabelle X. Howells
Brian F. Slee
Flann O'Fearraigh
Garrick H. Gall
Saiph T. Howells
1981
Abigail R. Fassanber
Charlotte M. O'Latharn
Eliina I. Virtanen
Léandre C. Blanc
Naomi E. Darkner
Oliver Oldfield
1982
Carreen Forland
Leah Carter
Nattalie Ellen
Sophie F. Marsden
Winifred M. Sinclair
1983
Agrippina E. Olšenko*
Aurelia E. Tinkerbell*
Dugald McAlister*
Étienne Roaché
Peter S. Powell
Romeo J. Howells
Stephanie D. Udinov
Willert G. Lenwill*
Yvonne Montgomery*


NEBELVÍR
Chytač: -
Střelci: Elizavetha A. Hawke ©, -, -
Odrážeči: Olivia W. Howells, -
Brankář: -
Náhradníci: Bessie Stewart

HAVRASPÁR
Chytač: Harlee L. Shaw
Střelci: Heski Järvinen, Torunn Lillegard, Fergus McIntyre
Odrážeči: Laurence Daviau, -
Brankář: Erkki Järvinen ©
Náhradníci: -
MRZIMOR
Chytač: Montgomery Martínez
Střelci: Artemis R. Locksley, Galahad Greyburn, -
Odrážeči: Dante Foglionni, Barry Kenway ©
Brankář: Fróði Finniansson
Náhradníci: Apollo R. Locksley, Teresa Magalhães

ZMIJOZEL
Chytač: Étienne Roaché
Střelci: Liam K. Aldwinckle, Caroline Redmond, -
Odrážeči: Romeo Jonathan Howells ©, Asbjorn B. Ragnarsson
Brankář: Caitlyn Redmond
Náhradníci: Nessa W. Queen, Jasmine Bāgha

* Neaktivní/smazaní studenti



Seznam NPC studentů (rok 1977/1978)

| +
I. ročník

III. ročník
Amelia K. Grayson
Kalle Olsson

IV. ročník
Amelia McCourtney

V. ročník
Dorothy N. Howells
Marianne L. Howells

VI. ročník
Jeneth Forland
Camille R. Howells
January Quinn
James Alwull

VII. ročník
Theodor King
Rose Crane
Valerián E. Hook
Balu Mayekar
Hope Winona Osborn
Ruby Crane
Charlotte L. Howells
Jareth Sebastian Forsythia

Absolventi
Ivaine King
Gabriel S. Favreau
(vypravěč)
Johnny Greenwood
Sean O’Callaghan (vypravěč)
Liam Trevithick (vypravěč)
Emily Halfmoon (Howells)
Evangeline Griffiths (vypravěč)
Valerie Dungworth (vypravěč)
Wynne Fulton (King)
William Abrahams
Patrick Tilney
Serenity King
Christopher Clarer
Gideon Alwull
Fellix Alwull
Brittany Clarer
Colleen O'Malley
Edward Backden
Remy Abrahams
Beatrice Eaton (Greyburn)
Kimberly Fulton (King)
Tamar Rosen
Meghan Hartson (Turner)
Colin Cardew (Sheppard)
Lionel K. Dawson (Rose)
Violet Crane
Duncan Trevithick (vypravěč)
Julien Harvey Ewing (Fitzpatrick)
Manu Stone
Norelle Fulton (King)
Tolbert Forland
Raymond Joshua Childs (Fitzpatrick)
Hazel Isabelle McTavish
Toby McTavish
Robert Forland
Thomas P. Grayson
Trianna M. Sanders
Maria S. Hook
Annette Stone
Newlyn Forland
Jonathan Johnson
Loke Björksson
Maxmilian Morgan
Robyn Juniper Morgan (Osborn)
Evan Johnson


Naposledy upravil Finnian Ó Fearradhaigh dne stř 23. zář 2015 12:18:56, celkově upraveno 1

Nahoru 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
 
 Stránka 1 z 1 [ Příspěvek: 1 ] 




Obsah fóra » Kartotéka » Kartotéka postav studentů


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

 
 

 
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Český překlad – phpBB.cz