Přihlásit se    Fórum    Web    Hledat    FAQ
TOTO FÓRUM SLOUŽÍ POUZE JAKO ARCHIV A NENÍ MOŽNÉ SE NA NĚJ REGISTROVAT. HRA PROBÍHÁ >>ZDE<<

Obsah fóra » Offtopic » Mimo téma




 Stránka 9 z 19 [ Příspěvků: 189 ] Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 19  Další



Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Soví pošta
 Příspěvek Napsal: čtv 04. zář 2014 16:02:56 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 05. úno 2014 21:58:02
Příspěvky: 377
Hlásím, že mi už v pondělí dorazila naprosto úžasná sova od Ginger. Donesla mi hned čtyři čaje (které už jsem ochutnala a byly mňamkuózní :D ), magický ručník (což je pro mě úplná novinka), záložku s Kouzelnými Krasavci, řetízek se symbolem Relikvií smrti (ze kterého jsem byla opravdu nadšená) a hlavně dva dokonalé obrázky. Na jednom je zvěčněná Kath o prázdninách, na druhém je se svou nejlepší kamarádkou. Moc moc děkuji Gingeríně, soví pošta je prostě báječná! ;)

Se svou sovou mám trochu zpoždění kvůli nedostatku času a neočekávaným komplikacím, proto ji snad pošlu až příští týden, tenhle už to nezvládám, pardon.

A tady už obrazový materiál (což je hlavní důvod, proč se chlubím až teď):
| +
Obrázek

Obrázek

_________________
Obrázek
| +
Obrázek

Obrázek

Za koláž a podpis děkuji Gweeny :)

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázek


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Soví pošta
 Příspěvek Napsal: pon 08. zář 2014 10:13:43 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 15. srp 2012 17:00:04
Příspěvky: 1065
tak já už si taky vyzvedla sovu, kterou teda na poště asi očipovali a lehla jim tam s chřipkou (fakt slušný peripetie) - Nefertiti to ale přežila (viz obrázek) a dokonce mi cestou ani jim nesežrala, i když já už si brousím zuby na jedlé přílohy...
mimochodem, lidi, jste magoři, takový balíky :D mám tam bločky (paráda, božský zboží! asi budu čmárat FFáky navíc, dodělám troje zakázečky a až nám za pár dní vyprší chat, měla bych bejt schopná to zaplatit XD), záložku, pastelky, žrádlo, lístek od anonymního fanouška - prostě fakt nádherný, úžasný a vůbec se nedivím, že to na poště chtěli ututlat, paní se líbila už jen ta nakreslená sova XDD


jinak já posílala minulý týden ve čtvrtek, takže doufám, že to dotyčný/á už dneska nejpozdějc dostal/a...?XD
pozn.: jo a tohle je ještě starý los, od Catušky, pro pořádek XD

_________________
Obrázek


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Soví pošta
 Příspěvek Napsal: úte 09. zář 2014 15:48:33 
Offline
Kouzelník
Uživatelský avatar

Registrován: pon 03. úno 2014 21:12:37
Příspěvky: 456
Bydliště: Daleko na sever od Zdi
Já hlásím, že jsem dostala, teď v pátek, úžasnou Soví poštu od Arsenky! :mrgreen: Jakmile bude možné, editnu sem foto.

EDIT!
Tákže, děkuju Arsenovi za čupr úža poštu :DD Všechno je boží, co jinýho říct :D

Obrázek

Obrázek

_________________
Obrázek
| +
Za podpis mooc díkuju Maevce! :3

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Barevné rozlišení řeči rodinných příslušníků, vyskytující se asi tak často jako tučňák na Arktidě:
Calvin McGrath - #0000FF
Patrick McGrath - #800000
Jane McGrathová - #400080


Naposledy upravil Gwen N. Sheppard dne sob 13. zář 2014 8:49:39, celkově upraveno 1

Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Soví pošta
 Příspěvek Napsal: úte 09. zář 2014 16:53:49 
 
Hlásím přílet sovy. Sice párkrát narazila do okenice, ale přežila to. :D
Dostala jsem plno krásných věcí, děkuji Léandre. Vím, že to bylo dost těžké, nemám kolej, zatím jsem se moc neprojevila ale potěšilo mě to. :) Dostala jsem sovičku, která bude v peněžence, mandalu, dva obrázky (jsou pěkné, já taky neumím malovat xD ), čajíky co musím vyzkoušet ;) a kytičku, které opravdu Marion ráda nosí. :D Miluje tento letní styl.

Důkazový materiál :D
| +
Obrázek

A mě se tento obrázek líbí ;) Marion ráda plyšáky, škoda, že všechny nemůže vzít do školy :D
Obrázek


PS: Moje sova, co jsem posílala, by podle pošty měla dojít zítra(10. 9. 2014) , tak doufám, že dojde nepoškozená. Jinak budu zlá :D


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Soví pošta
 Příspěvek Napsal: sob 13. zář 2014 10:22:00 
Offline
Smrtijed
Uživatelský avatar
Smrtijed

Registrován: úte 03. zář 2013 13:02:09
Příspěvky: 576
Hlásím, že mi dorazila pošta od Gweníska :3 Čajíčky si vezu s sebou na kolej, obrázky byly děsně roztomilé :33 Důkazový materiál bohužel nebude, neexistuje momentálně nic, co fotografuje :/
Děkuju moc, sestřičko, jsi zlatíčko :)

_________________
Obrázek
In order for a man to be truly evil, he must be a woman.
| +

Obrázek


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Soví pošta
 Příspěvek Napsal: ned 14. zář 2014 14:56:43 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 19. bře 2014 14:23:58
Příspěvky: 219
Mně již před týdnem a půl přišla soví pošta od Eryho. Pošta byla opravdu nádherná Léandrův portrét, krásná "záložka" a tři čajíky. Moc se omlouvám, že je to tu až teď a ještě jednou děkuju, měla jsem fakt moc velkou radost. (GG - velikost změněna, plánovala jsem to hned, ale chtěla jsem abyste se co nejdřív pokochali těmi supr čupr obrázky.)

Obrázky:
| +
Obrázek
Mamka už mi slíbila, že koupíme rámeček, a tak doufám, že mi portrét bude do konce měsíce zdobit pokoj.
Obrázek

_________________
Obrázek
| +
Obrázek
Obrázek ObrázekObrázekObrázek Obrázek


Naposledy upravil Léandre C. Blanc dne pon 15. zář 2014 18:29:59, celkově upraveno 1

Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Soví pošta
 Příspěvek Napsal: pon 15. zář 2014 16:48:42 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 02. led 2013 12:46:17
Příspěvky: 677
Bydliště: Sverige!
Tak dneska mi dorazila sova od Gweeny (která nestydatě zapomněla na prázdninovou tématiku, ale přijde mi, že není jediná xD). Obálka je boží, obrázky jsou boží (mám další naštvanou Gingerínu do sbírky! 8-) ), zápisníček je boží, magnetek budu muset vykoumat, kam dát, náramek je čupr a čajíků není nikdy dost. Děkuji velice převelice :3

Důkazný materiál:
| +
Obrázek


PS: Léandra bych pro příště poprosila, aby ty obrázky někde zmenšila ;)

_________________
Obrázek
YOU CAN'T CANCEL QUIDDITCH !
| +
Obrázek
Obrázek
ObrázekObrázekObrázek

"Ginger, Nebelvírský miláček všech." - Riley Butler


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Soví pošta
 Příspěvek Napsal: čtv 18. zář 2014 17:34:35 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 13. led 2013 19:42:55
Příspěvky: 1284
Tákže, já jsem si konečně vyzvedla soví poštu a nestačila jsem valit bulvy, protože takovou bomba nálož jsem fakt nečekala :D Tímto opravdu mooooc děkuju Marion, neboť mi balíček udělal mega radost, hlavně po náročném dni :) Fotodokumentaci a podrobnější komentář nahodím zítra, až bude na focení lepší světlo. Ještě jednou díky, pošta je bombová! :3 A já se s tou svou opět jdu zahrabat hodně hluboko....

EDIT:

So... Moje sova byla opravdu obsáhlá a přiletěla v poměrně velké krabici, na což jsem zůstala nevěřícně zírat :D Vtipné bylo, že byla krabice polepená obrázky z HP a abych se do ní dostala, musela jsem Harrymu uříznout hlavu. Siriusly. :DD
No, každopádně. Uvnitř krabice jsem našla dvě obálky obsahující dva obrázky, super prázdninový drabblík, který fakt pobavil, a zajímavosti o datu 10. dubna, tedy datu, kdy se narodil Ery. Za ten nápad má Marion zlatého bludišťáka! :) Pak na mě vykoukla čupr kouzelnická hůlka, která na tý fotce fakt moc není vidět, což je škoda. A nakonec moc pěkný náramek. Takže ještě jednou stokrát díky! :3

| +
Obrázek

_________________
Obrázek
| +
Obrázek
Obrázek

ObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Obrázek Obrázek


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Soví pošta
 Příspěvek Napsal: sob 20. zář 2014 20:39:08 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 15. srp 2012 17:00:04
Příspěvky: 1065
Tak hlásím, že v pátek dorazila i moje sova od Kath! :D Přečetla jsem to (XD) a mám i fotodokumentaci, ale neúplnou, na obrázek a básničku jsem chtěla počkat, až se mi po cestě vylisují (tak snad nezapomenu)...



Takžee, to máme jeden drsnej odznáček :D, čajíky (vypito!), vlastnoručně vyrobenou zlatonku, která je bohovská, ale ještě musím vymyslet, jak si vystavím, čuprácký obrázek a prázdninová básnička (lisujou se v Shakespearovi, ta cesta jim dala..XD) a normálně voňavku (hustý :D), taky je prý vlastnoručně vyrobená a mně se samozřejmě ani podle návodu nepodařilo otevít, aniž bych to trochu vychlístla, takže teď mám voňavou edici papírových kapesníčků XDD
Takže mockrát děkuju, pošta móóc potěšila :D

PS: od jemči si s železnou pravidelností kupuju bylinkový čaje, hlavně teda mátovej XDD <3

_________________
Obrázek


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Soví pošta
 Příspěvek Napsal: stř 01. říj 2014 18:49:20 
 
Konečně nahazuji poštu od Fláviho, ale proto, že poslední dobou mám sotva čas na věci které potřebuju udělat, takže chtě nechtě musí spoustu věcí ustoupit.
Ale musím říct, že je pošta naprosto božácká, ale pro čajík jsem ještě nevyhlídala žádnou vhodnou chvilku :D Ale obrázky se dokonce třpytí! Jsou naprosto totálně boží :D
Odkaz, je to šíleně velký.
Obrázek bohužel kvalita telefon, takže žádná sláva, ale foťák poslední dobou stávkuje a nechce se připojovat.


Nahoru 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
 
 Stránka 9 z 19 [ Příspěvků: 189 ] Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 19  Další




Obsah fóra » Offtopic » Mimo téma


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

 
 

 
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Český překlad – phpBB.cz